CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama Korty

2022-07-03 Bochnia, Pactum


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30 – 9:30, próba parkietu 9:30 - 9:55, start: 10:00

blok 1

https://youtu.be/wTjmpg-Fzys

blok 2

https://youtu.be/GzJTPQBnP68

blok 3

https://youtu.be/2i2fJBqREO8


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kovalchuk Svyatoslav
Kursik Oleksandra
Platinum
(Ukraina)
Kovalchuk Svyatoslav
Kursik Oleksandra
Kovalchuk SvyatoslavKursik OleksandraPlatinum
(Ukraina)
1
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno2 (+1)122
3.Ivashuta Gleb
Mohylna Solomiia
Gloria
(Ukraina)
Ivashuta Gleb
Mohylna Solomiia
Ivashuta GlebMohylna SolomiiaGloria
(Ukraina)
3

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Melnyk Maksym
Yatsyna Sofiia
Golden club
(Ukraina)
Melnyk Maksym
Yatsyna Sofiia
Melnyk MaksymYatsyna SofiiaGolden club
(Ukraina)
1
2.Herasymenko Bohdan
Fialkovska Mariia
Gloria
(Ukraina)
Herasymenko Bohdan
Fialkovska Mariia
Herasymenko BohdanFialkovska MariiaGloria
(Ukraina)
2
3.Yevnitskyi Bohdan
Maksymenco Diana
Golden club
(Ukraina)
Yevnitskyi Bohdan
Maksymenco Diana
Yevnitskyi BohdanMaksymenco DianaGolden club
(Ukraina)
3
4.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów E (+1)1E4
5.Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
Skiba YakivBelinska YevheniiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)125
6.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)126
7.Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków4 47

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kachanov Kiril
Haliuk Evelina
Golden club
(Ukraina)
Kachanov Kiril
Haliuk Evelina
Kachanov KirilHaliuk EvelinaGolden club
(Ukraina)
1
2.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm D (+1)1D2
3.Melnyk Maksym
Yatsyna Sofiia
Golden club
(Ukraina)
Melnyk Maksym
Yatsyna Sofiia
Melnyk MaksymYatsyna SofiiaGolden club
(Ukraina)
3
4.Herasymenko Bohdan
Fialkovska Mariia
Gloria
(Ukraina)
Herasymenko Bohdan
Fialkovska Mariia
Herasymenko BohdanFialkovska MariiaGloria
(Ukraina)
4
5.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów1 (+1)115
6.Yevnitskyi Bohdan
Maksymenco Diana
Golden club
(Ukraina)
Yevnitskyi Bohdan
Maksymenco Diana
Yevnitskyi BohdanMaksymenco DianaGolden club
(Ukraina)
6

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 – 12:00, próba parkietu 12:00 – 12:25, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kovalchuk Svyatoslav
Kursik Oleksandra
Platinum
(Ukraina)
Kovalchuk Svyatoslav
Kursik Oleksandra
Kovalchuk SvyatoslavKursik OleksandraPlatinum
(Ukraina)
1
2.Maslenchuk Zahar
Logvych Adelina
Platinum
(Ukraina)
Maslenchuk Zahar
Logvych Adelina
Maslenchuk ZaharLogvych AdelinaPlatinum
(Ukraina)
2
3.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno3
4.Ivashuta Gleb
Mohylna Solomiia
Gloria
(Ukraina)
Ivashuta Gleb
Mohylna Solomiia
Ivashuta GlebMohylna SolomiiaGloria
(Ukraina)
4

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)151
2.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 52

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
Bernat FranciszekKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 72

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno B (+1)1B1
2.Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Dance Generation
(Ukraina)
Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Razhyk MaksymKaziuk ViktoriiaDance Generation
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno6 (+1)161
2.Wójcik Mateusz
Drozdovych Anna
Dancers United - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Drozdovych Anna
Wójcik MateuszDrozdovych AnnaDancers United - WARSZAWA7 73
3.Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Dance Generation
(Ukraina)
Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Razhyk MaksymKaziuk ViktoriiaDance Generation
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz E (+1)1E1
2.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca4 (+1)142
3.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz4 (+1)143
4.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce4 44
5.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław2 25
6.Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoriia
Gloria
(Ukraina)
Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoriia
Nahornyy BogdanLutsenko ViktoriiaGloria
(Ukraina)
6
7.Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
SKT Regis Bochnia
Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
Wiaderny JakubBrennan KingaSKT Regis Bochnia0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław E (+1)1E1
2.Wojda Paweł
Baczyńska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Wojda Paweł
Baczyńska Katarzyna
Wojda PawełBaczyńska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)122
3.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław4 43
4.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz3 34
5.Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
SKT Regis Bochnia
Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
Wiaderny JakubBrennan KingaSKT Regis Bochnia0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków D (+1)1D1
2.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków3 33
4.Wojda Paweł
Baczyńska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Wojda Paweł
Baczyńska Katarzyna
Wojda PawełBaczyńska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 04
5.Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
SEMPRE - Kraków
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
Dąbrowski JarosławKokhanets IrynaSEMPRE - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków D (+1)1D1
2.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków D (+1)1D2
3.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce4 (+1)143
4.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik6 64
5.Dunaj Tomasz
Majewska Paulina
SKT Regis Bochnia
Dunaj Tomasz
Majewska Paulina
Dunaj TomaszMajewska PaulinaSKT Regis Bochnia0 05
6.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno3 36
7.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz0 07

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 – 15:00, próba parkietu 15:00 – 15:25, start: 15:30

14-15 (Junior 2) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tanichkin Vladislav
Kovaliuk Dina
Platinum
(Ukraina)
Tanichkin Vladislav
Kovaliuk Dina
Tanichkin VladislavKovaliuk DinaPlatinum
(Ukraina)
1
2.Lavruk Marko
Lozaniuk Vlada
Platinum
(Ukraina)
Lavruk Marko
Lozaniuk Vlada
Lavruk MarkoLozaniuk VladaPlatinum
(Ukraina)
2
3.Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Dance Generation
(Ukraina)
Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Razhyk MaksymKaziuk ViktoriiaDance Generation
(Ukraina)
3

16-18 (Młodzież) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno4 (+1)141
2.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków5 5

16-18 (Młodzież) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Lysenko Denys
Lysenko Diana
Platinum
(Ukraina)
Lysenko Denys
Lysenko Diana
Lysenko DenysLysenko DianaPlatinum
(Ukraina)
1
2.Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Golden club
(Ukraina)
Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Likhachov DenysYushchenko PolinaGolden club
(Ukraina)
2

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno5 (+1)151
2.Zoshchuk Valera
Postnikova Alisa
Platinum
(Ukraina)
Zoshchuk Valera
Postnikova Alisa
Zoshchuk ValeraPostnikova AlisaPlatinum
(Ukraina)
2

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)181
2.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków0 02
3.Zoshchuk Valera
Postnikova Alisa
Platinum
(Ukraina)
Zoshchuk Valera
Postnikova Alisa
Zoshchuk ValeraPostnikova AlisaPlatinum
(Ukraina)
3

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Golden club
(Ukraina)
Likhachov Denys
Yushchenko Polina
Likhachov DenysYushchenko PolinaGolden club
(Ukraina)
1

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

14-15 (Junior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Podoprygora Vsevolod
Svyrydon Sofiia
Platinum
(Ukraina)
Podoprygora Vsevolod
Svyrydon Sofiia
Podoprygora VsevolodSvyrydon SofiiaPlatinum
(Ukraina)
1
2.Tanichkin Vladislav
Kovaliuk Dina
Platinum
(Ukraina)
Tanichkin Vladislav
Kovaliuk Dina
Tanichkin VladislavKovaliuk DinaPlatinum
(Ukraina)
2
3.Lavruk Marko
Lozaniuk Vlada
Platinum
(Ukraina)
Lavruk Marko
Lozaniuk Vlada
Lavruk MarkoLozaniuk VladaPlatinum
(Ukraina)
3
4.Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Dance Generation
(Ukraina)
Razhyk Maksym
Kaziuk Viktoriia
Razhyk MaksymKaziuk ViktoriiaDance Generation
(Ukraina)
4
5.Bodnar Vladyslav
Dranova Sofi Nicole
Lwów
(Ukraina)
Bodnar Vladyslav
Dranova Sofi Nicole
Bodnar VladyslavDranova Sofi NicoleLwów
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)191
2.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków B (+1)1B2
3.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków6 63
4.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków0 0

16-18 (Młodzież) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ivannykov Vladyslav
Sobchak Natalia
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Ivannykov Vladyslav
Sobchak Natalia
Ivannykov VladyslavSobchak NataliaDancer Dance Studio
(Ukraina)
1
2.Lysenko Denys
Lysenko Diana
Platinum
(Ukraina)
Lysenko Denys
Lysenko Diana
Lysenko DenysLysenko DianaPlatinum
(Ukraina)
2

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+1)151
2.Zoshchuk Valera
Postnikova Alisa
Platinum
(Ukraina)
Zoshchuk Valera
Postnikova Alisa
Zoshchuk ValeraPostnikova AlisaPlatinum
(Ukraina)
2

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała B (+1)1B1
2.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków6 62

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała A (+1)1A1
2.Ivannykov Vladyslav
Sobchak Natalia
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Ivannykov Vladyslav
Sobchak Natalia
Ivannykov VladyslavSobchak NataliaDancer Dance Studio
(Ukraina)
2