Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022

2022-06-11 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

TRENERZY WSTĘP WOLNY po zgłoszeniu imienia i nazwiska oraz klubu tańca do czwartku 9 czerwca na adres:
olau1965@wp.pl


Do bloku 1 dołożono kat. Do 9 G.

PARKING - w związku z pracami remontowymi w mieście proponuję samochody zostawić na parkingu przy al. Wolności ( bezpłatny bardzo duży)- na przeciw Parku Krasnala stojąc plecami do rzeki należy iść w prawo cały czas prosto ok 8 min aby dojśc do miejsca turnieju

BLOK 1, rejestracja 8:45 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań13 Chomicz Gabriela - G (+2)213Chomicz Gabriela - G1
2.Duma Blanka
OSKAR - Bojadła
Duma BlankaDuma BlankaOSKAR - Bojadła6 (+2)261
3.Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Honcharova VasilisaHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra4 (+2)241
4.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.12 Klamka Nadia - G (+2)212Klamka Nadia - G1
5.Moskalenko Ziata
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Moskalenko ZiataMoskalenko ZiataST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 (+2)221
6.Ostapenko Veronika
ASTRA - Szczecin
Ostapenko VeronikaOstapenko VeronikaASTRA - Szczecin2 (+2)221
7.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+2)2111
8.Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna LuizaZarówna LuizaALEX - Żagań6 (+2)261
9.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin12 Żeliszczak Wiktoria - G (+2)212Żeliszczak Wiktoria - G1
10.Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Jaroszewicz KarolinaJaroszewicz KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
11.Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
Masternak MajaMasternak MajaASTRA - Szczecin4 (+1)142
12.Szymanowska Anna
OSKAR - Bojadła
Szymanowska AnnaSzymanowska AnnaOSKAR - Bojadła3 (+1)132
13.Słowiński Kacper
OSKAR - Bojadła
Słowiński KacperSłowiński KacperOSKAR - Bojadła1 (+1)112
14.Truchlewska Nina
ALEX - Żagań
Truchlewska NinaTruchlewska NinaALEX - Żagań1 (+1)112
15.Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Tylka HannaTylka HannaASTRA - Szczecin10 (+1)1102
16.Urbańska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Urbańska ZuzannaUrbańska ZuzannaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
17.Zarska Zuzanna
ALEX - Żagań
Zarska ZuzannaZarska ZuzannaALEX - Żagań2 (+1)122
18.Tarnawa Jakub
OSKAR - Bojadła
Tarnawa JakubTarnawa JakubOSKAR - Bojadła0 (-1)-10
19.Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Wąsowska JuliaWąsowska JuliaASTRA - Szczecin9 (-1)-19

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn2 22
3.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań0 03

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)161
2.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin6 62
3.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 03

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siusta Wojciech
Świątek Lena
Siusta WojciechŚwiątek LenaST ALEKSANDRA - Nowa Sól G (+2)2G1
2.Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
Żurawski JakubNapieralska JuliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól11, 11 (+1)111, 112

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)143
4.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
Paciejewski BartoszRusnarczyk MartynaAMETYST - Lubań0 05
6.Mentel Jan
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Tarejło Karolina
Mentel JanTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów3 36

 

BLOK 2, rejestracja 11:45 - 12:30, próba parkietu 12:30 - 13:30, start: 13:15

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borek Borys
Stasiak Lena
OSKAR - Bojadła
Borek Borys
Stasiak Lena
Borek BorysStasiak LenaOSKAR - Bojadła4, 7 (+2)24, 71
2.Konieczna Pola
Bień Nina
OSKAR - Bojadła
Konieczna Pola
Bień Nina
Konieczna PolaBień NinaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
3.Rohatyński Igor
Sawicka Marta
OSKAR - Bojadła
Rohatyński Igor
Sawicka Marta
Rohatyński IgorSawicka MartaOSKAR - Bojadła3, 3 (+2)23, 31
4.Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
Słowiński SebastianSzłapka AlicjaOSKAR - Bojadła8, 10 (+2)28, 101
5.Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
Wojtkowiak MichałBanachowicz ZofiaOSKAR - Bojadła7, 10 (+2)27, 101
6.Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA - Zielona Góra8, 7 (+1)18, 72
7.Kubiak Aleksander
Sieczkowska Emilia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Kubiak Aleksander
Sieczkowska Emilia
Kubiak AleksanderSieczkowska EmiliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól3, 2 (+1)13, 22
8.Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
9.Stroka Jakub
Waligóra Urszula
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stroka Jakub
Waligóra Urszula
Stroka JakubWaligóra UrszulaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2, 1 (+1)12, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław8 (+2)281
2.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz11 (+2)2111
3.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra4 (+2)241
4.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra F (+2)2F1
5.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn6 (+2)262
6.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów6 (+2)262
7.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice10 (+2)2102
8.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań9, 9 (+1)19, 93
9.Kula Maciej
Gołuch Jagna
All About - Szczecin
Kula Maciej
Gołuch Jagna
Kula MaciejGołuch JagnaAll About - Szczecin1 (+1)113
10.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn2 (+1)123

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Goliszewska MichalinaGoliszewska MichalinaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)281
2.Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Siroshtan AlisaSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
3.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+2)282
4.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra4 (+2)242
5.Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska NikolaBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
6.Maslennikowa Swietłana
GRACJA - Zielona Góra
Maslennikowa SwietłanaMaslennikowa SwietłanaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
7.Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Półtorak EmiliaPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
1
2.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)112
3.Słowik Miłosz
Duklas Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Miłosz
Duklas Hanna
Słowik MiłoszDuklas HannaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)133
4.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów0 04
5.Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kovalenko Maksym
Matujzo Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Kovalenko Maksym
Matujzo Aleksandra
Kovalenko MaksymMatujzo AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
2.Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
Kuczyński BartoszOlejniczak NataliaESTERA - Myślibórz9 (+2)291
3.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław8 (+2)281
4.Hałabaty Krzysztof
Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Hałabaty Krzysztof
Tokarz Nadia
Hałabaty KrzysztofTokarz NadiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 10 (+1)11, 102
5.Siemaszko Aleksander
Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siemaszko Aleksander
Patoka Natasza
Siemaszko AleksanderPatoka NataszaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 8 (+1)11, 82

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
ELITE DANCE - Szczecin
Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
Baca AleksanderZagórska WiktoriaELITE DANCE - Szczecin6 (+2)261
2.Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs BorysKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice9 (+2)292
3.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin2 (+2)222
4.Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
Hamrol KacperMazurek MajaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 13
5.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT- Wrocław9 (+1)193
6.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)123

 

BLOK 3, rejestracja 16:00 - 17:00, próba parkietu 16:30 - 17:15, start: 17:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antczak Anna
Kubaczyk Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Antczak Anna
Kubaczyk Zuzanna
Antczak AnnaKubaczyk ZuzannaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
2.Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
Frydrych AleksanderRychlik AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól4, 4 (+2)24, 41
3.Koziołek Michał
Jurkiewicz Alicja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Koziołek Michał
Jurkiewicz Alicja
Koziołek MichałJurkiewicz AlicjaST ALEKSANDRA - Nowa Sól3, 3 (+2)23, 31
4.Hamulczyk Gabriel
Sieczkowska Liliana
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Hamulczyk Gabriel
Sieczkowska Liliana
Hamulczyk GabrielSieczkowska LilianaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 2 (+1)11, 22
5.Nadolska Mia
Hliwa Iga
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Nadolska Mia
Hliwa Iga
Nadolska MiaHliwa IgaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska MajaBorowska MajaOSKAR - Bojadła13 Borowska Maja - G (+2)213Borowska Maja - G1
2.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła9 (+2)291
3.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard7 (+2)271
4.Zaremba Wiktoria
ALEX - Żagań
Zaremba WiktoriaZaremba WiktoriaALEX - Żagań8 (+2)281
5.Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Górnacz MagdalenaGórnacz MagdalenaOSKAR - Bojadła10 (+1)1102
6.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)142
7.Żurawska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawska KlaudiaŻurawska KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól4 (+1)142

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Diachuk Oleksandra
IMPULS - Prochowice
Diachuk OleksandraDiachuk OleksandraIMPULS - Prochowice4 (+2)241
2.Fischenko Angelina
IMPULS - Prochowice
Fischenko AngelinaFischenko AngelinaIMPULS - Prochowice4 (+2)241
3.Wińczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Wińczyk LenaWińczyk LenaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)281
4.Woloszczuk Arina
IGLICA - Wrocław
Woloszczuk ArinaWoloszczuk ArinaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
5.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)222
6.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+2)282
7.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)262
8.Górnacz Kamil
OSKAR - Bojadła
Górnacz KamilGórnacz KamilOSKAR - Bojadła6 (+1)163
9.Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Jankowska JuliaJankowska JuliaOSKAR - Bojadła7 (+1)173
10.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW9 (+1)193
11.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła2 (+1)123
12.Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska JuliaRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła3 (+1)133
13.Ławska Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Ławska ZofiaŁawska ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW9 (+1)193

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poniedziałek Erwin
Kasperczak Kinga
LATINA - Wolsztyn
Poniedziałek Erwin
Kasperczak Kinga
Poniedziałek ErwinKasperczak KingaLATINA - Wolsztyn10 (+2)2101
2.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław F (+1)1F2

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin D (+1)1D2
3.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin4 (+1)143
4.Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
Polański GracjanPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 06
7.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 07

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Witkowski Karol
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Steblyna Liza
Witkowski KarolSteblyna LizaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 03
4.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław2 24
5.Grzelak Łukasz
Wesołowska Julia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Grzelak Łukasz
Wesołowska Julia
Grzelak ŁukaszWesołowska JuliaDANCE IMPERIUM - Poznań0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Witkowski Karol
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Steblyna Liza
Witkowski KarolSteblyna LizaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0