29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Samba - 2022"

2022-06-05 Tarnobrzeg, SAMBA - Tarnobrzeg


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA : w Bloku 3 dodana kategoria 10 - 11 F

UWAGA : 14-15 D ST - przeniesione do Bloku 3
w Bloku 4 dodana kategoria 14-15 C ST / 14-15 C LA

UWAGA: Zostały zmienione godziny rozpoczęcia bloku 1 i 2, bardzo proszę o zapoznanie się

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.45, start: 09:00:00

UWAGA: Zmieniono godzinę rozpoczęcia bloku na 09:00


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 22

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Baran HannaBaran HannaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)251
2.Dudek Katarzyna
ELIDA - Mielec
Dudek KatarzynaDudek KatarzynaELIDA - Mielec11 (+2)2111
3.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg13 Filip Maja - G (+2)213Filip Maja - G1
4.Golik Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik ZofiaGolik ZofiaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
5.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec12 Gryndzia Milena - G (+2)212Gryndzia Milena - G1
6.Kołodziejczak Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kołodziejczak LenaKołodziejczak LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+2)251
7.Prendecka Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prendecka ZofiaPrendecka ZofiaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
8.Stokłosa Bianka
AKSEL - Rzeszów
Stokłosa BiankaStokłosa BiankaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
9.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)231
10.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)251
11.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2111
12.Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów GabrielaŻarów GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
13.Bajcer Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer MajaBajcer MajaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
14.Bednarz Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz ZofiaBednarz ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
15.Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz MartynaCiesiołkiewicz MartynaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
16.Jurkowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jurkowska NataliaJurkowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
17.Kułacz Laura
SAMBA - Tarnobrzeg
Kułacz LauraKułacz LauraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
18.Lasek Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Lasek BlankaLasek BlankaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)172
19.Lulek Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Lulek NikolaLulek NikolaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
20.Siwek Lena
ELIDA - Mielec
Siwek LenaSiwek LenaELIDA - Mielec8 (+1)182
21.Świst Martyna
ELIDA - Mielec
Świst MartynaŚwist MartynaELIDA - Mielec8 (+1)182
22.Potocka Kinga
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Potocka KingaPotocka KingaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (-1)-16

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajda Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Gajda AmeliaGajda AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg12 Gajda Amelia - G (+2)212Gajda Amelia - G1
2.Grata Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Grata OliwiaGrata OliwiaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
3.Malecki Karmen
SAMBA - Tarnobrzeg
Malecki KarmenMalecki KarmenSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
4.Szymczak Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak AlicjaSzymczak AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+2)261
5.Tracz Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Tracz NikolaTracz NikolaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
6.Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wróbel EmiliaWróbel EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2111
7.Działo Kacper
GALA - Mielec
Działo KacperDziało KacperGALA - Mielec3 (+1)132
8.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)182
9.Glica Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Glica AleksandraGlica AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
10.Jońca Laura
SAMBA - Tarnobrzeg
Jońca LauraJońca LauraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
11.Pietrzyk Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Pietrzyk MagdalenaPietrzyk MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
12.Roczniak Patryk
GALA - Mielec
Roczniak PatrykRoczniak PatrykGALA - Mielec1 (+1)112

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukaski Mikołaj
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Łukaski MikołajŁukaski MikołajRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+2)271
2.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów6 (+2)262
3.Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Dąbkowska WeronikaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów8 (+1)183
4.Magoń Julia
AKSEL - Rzeszów
Magoń JuliaMagoń JuliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)153

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce3 (+1)133
4.Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz ZuzannaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów3 (+1)134
5.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec3 35
6.Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska MilenaBasińska MilenaJUST DANCE - Stalowa Wola2 26
7.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola1 17
8.Kałdonek Natalia
BALANS - Lublin
Kałdonek NataliaKałdonek NataliaBALANS - Lublin0 08

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZofiaZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukowska MalwinaBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
3.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec2 (+1)123
4.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)154
5.Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozioł LenaKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Indyka Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaAKSEL - Rzeszów3 36
7.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 07
8.Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Brzozowska MajaBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
9.Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Jachyra MarlenaJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 09

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)121
2.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała E (+1)1E2
3.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 13
4.Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski DominikCich MartynaJUMP - Janów Lubelski1 14
5.Dul Jakub
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Sałata Anna
Dul JakubSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg0 05

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
2.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2112
3.Cisło Maciej
Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Cisło Maciej
Kozioł Irmina
Cisło MaciejKozioł IrminaELIDA - Mielec6 (+1)163
4.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec8 (+1)183

 

BLOK 2, rejestracja 11.00 - 11.30, próba parkietu 11.15 - 11.45, start: 12:00:00

UWAG: Zmieniono godzinę rozpoczęcia bloku na 12:00


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosz Kornelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarosz KorneliaJarosz KorneliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)251
2.Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
Kobyłecka MajaKobyłecka MajaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
3.Partyka Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka AleksandraPartyka AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
4.Radomska Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Radomska HannaRadomska HannaAkademia Tańca - Kielce3 (+2)231
5.Stączek Urszula
Akademia Tańca - Kielce
Stączek UrszulaStączek UrszulaAkademia Tańca - Kielce10 (+2)2101
6.Szlufik Nicola
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik NicolaSzlufik NicolaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
7.Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Sławeta ZuzannaSławeta ZuzannaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
8.Kołodziej Amelia
Akademia Tańca - Kielce
Kołodziej AmeliaKołodziej AmeliaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
9.Matuszewska Jowita
Akademia Tańca - Kielce
Matuszewska JowitaMatuszewska JowitaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
10.Pióro Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pióro OliwiaPióro OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
11.Spyra Hanna
ELIDA - Mielec
Spyra HannaSpyra HannaELIDA - Mielec9 (+1)192
12.Szlufik Lena
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik LenaSzlufik LenaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec13 Barszcz Wiktoria - F (+2)213Barszcz Wiktoria - F1
2.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin12 Gustaw Aleksandra - F (+2)212Gustaw Aleksandra - F1
3.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów9 (+2)291
4.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec11 (+2)2112
5.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec4 (+2)242
6.Kłeczek Lena
AKSEL - Rzeszów
Kłeczek LenaKłeczek LenaAKSEL - Rzeszów8 (+2)282
7.Mróz Hanna
ELIDA - Mielec
Mróz HannaMróz HannaELIDA - Mielec3 (+2)232
8.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec1 (+1)113
9.Dychała Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Dychała GabrielaDychała GabrielaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)113
10.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec3 (+1)133
11.Radochońska Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radochońska LenaRadochońska LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
12.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Jakub
Harla Alicja
GALA - Mielec
Augustyn Jakub
Harla Alicja
Augustyn JakubHarla AlicjaGALA - Mielec7, 11 (+2)27, 111
2.Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
Bednarz FranciszekKrasowska BlankaSAMBA - Tarnobrzeg4, 4 (+2)24, 41
3.Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
GALA - Mielec
Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
Kuczera KajetanKrzempek AnnaGALA - Mielec8 (+2)281
4.Ryznar Jan
Molek Hanna
GASIEK - Rzeszów
Ryznar Jan
Molek Hanna
Ryznar JanMolek HannaGASIEK - Rzeszów11 (+2)2111
5.Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
KLASA - Tarnów
Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
Walkowicz MichałBednarz AlicjaKLASA - Tarnów8 (+2)281
6.Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
GALA - Mielec
Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
Augustyn BartoszJemioło MarlenaGALA - Mielec7, 3 (+1)17, 32
7.Iskra – Kochowski Mikołaj
Szubstarska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Iskra – Kochowski Mikołaj
Szubstarska Zofia
Iskra – Kochowski MikołajSzubstarska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg2, 4 (+1)12, 42
8.Napieracz Antoni
Banak Patrycja
GASIEK - Rzeszów
Napieracz Antoni
Banak Patrycja
Napieracz AntoniBanak PatrycjaGASIEK - Rzeszów8, 3 (+1)18, 32
9.Zwadowski Rafał
Grabka Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Rafał
Grabka Maria
Zwadowski RafałGrabka MariaSAMBA - Tarnobrzeg3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machała Kacper
Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Kołeczek Laura
Machała KacperKołeczek LauraELIDA - Mielec10 (+2)2101
2.Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9, 9 (+2)29, 91
3.Kula Aleksander
Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Kula Aleksander
Szymczak Izabela
Kula AleksanderSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg2, 6 (+1)12, 62
4.Żak Radosław
Rębisz Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Żak Radosław
Rębisz Emilia
Żak RadosławRębisz EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gancarz Jakub
Kołek Hanna
GALA - Mielec
Gancarz Jakub
Kołek Hanna
Gancarz JakubKołek HannaGALA - Mielec G (+2)2G1
2.Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
Mysłek MateuszBarsznica AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
Franckie PiotrWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin10 (+1)1102

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec4 (+1)141
2.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin1 (+1)112
3.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław1 13
4.Bartoszek Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartoszek JuliaBartoszek JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin2 (+1)121
2.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec5 (+1)152
3.Bartoszek Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartoszek JuliaBartoszek JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg4 44
5.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)121
2.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
3.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
2.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin3 (+1)132
3.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.30, próba parkietu 14.00 - 14.30, start: 15:00:00

UWAGA : dodana kategoria 10 - 11 F


10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów F (+2)2F1
2.Kowalski Szymon
Bąk Antonia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kowalski Szymon
Bąk Antonia
Kowalski SzymonBąk AntoniaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)232
3.Niewola Bartosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Kot Izabela
Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów7 (+2)272
4.Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA - Mielec1 (+1)113
5.Urbaniak Oskar
Kasprzyk Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Urbaniak Oskar
Kasprzyk Aleksandra
Urbaniak OskarKasprzyk AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec10 (+2)2101
2.Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
3.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F1
4.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)292
5.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+2)222
6.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów7 (+2)272
7.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)292
8.Kukla Wojciech
Szelech Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kukla Wojciech
Szelech Maja
Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143
9.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec7 (+1)173
10.Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
Myszka JakubGiermasińska AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
11.Sokołowski Jakub
Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Smela Anna
Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL - Rzeszów9 (+1)193
12.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec1 (+1)113
13.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec1 (+1)113
14.Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)121
2.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec E (+1)1E2
3.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
Skiba YakivBelinska YevheniiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)114
5.Bednarz Jan
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Pęczak Izabela
Bednarz JanPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)135
6.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów2 (+1)126
7.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)117
8.Bąk Karol
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bąk Karol
Miś Oliwia
Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg4 48
9.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
10.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 010
11.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg0 011
12.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów2 212
13.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów1 113
14.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość1 113
15.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów0 015

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm7 (+1)172
3.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin C (+1)1C3
4.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola1 14
5.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski2 26

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl C (+1)1C1
2.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków C (+1)1C2
3.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski C (+1)1C3
4.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm6 (+1)164
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm6 65
6.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA1 16
7.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów3 37
8.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów7 78
9.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 09

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów2 (+1)121
2.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin4 42
3.Kogut Szymon
Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Szymon
Wryk Maria
Kogut SzymonWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg0 03

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)131
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin2 22

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 18.00, próba parkietu 17.30 - 18.00, start: 18:30:00

14-15 D ST - przeniesione do Bloku 3 / dodana kategoria 14-15 C ST / 14-15 C LA


14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
Borysov VladyslavBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów2, 2 (+1)12, 21
2.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów3 (+1)133
4.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)114
5.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec2 25
6.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów0 07
8.Sworeń Konrad
Płaneta Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Płaneta Julia
Sworeń KonradPłaneta JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin1 (+1)111
2.Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
Czerwiński BartoszJeleń MajaTOP - ART - Lublin3 32
3.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław2 23

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław4 (+1)141
2.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin1 12
3.Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Czerwiński Bartosz
Jeleń Maja
Czerwiński BartoszJeleń MajaTOP - ART - Lublin3 33

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D1
2.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
3.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów4 43
4.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm6 64

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław3 (+1)132
3.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów4 44

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin9 (+1)191
2.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów8 (+1)183
4.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin9 (+1)194
5.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów8 85
6.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 07
8.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin8 (+1)184
5.Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków8 (+1)185
6.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów6 66
7.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 07
9.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa B (+1)1B1
2.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl B (+1)1B2
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno4 (+1)143
4.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 54
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 05
6.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno7 76

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa7 (+1)172
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno9 (+1)193
4.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl B (+1)1B4
5.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno3 35
6.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 16
7.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 27
8.Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca - Kielce0 08
9.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 09