XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022

2022-09-18 Dobrzeń Wielki, DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki


Plik z wynikami

UWAGA

!!! UWAGA !!!
Turniej odbędzie się.
Zmiana rozpoczęcia I i IV bloku
I Blok
Rejestracja 9.30-10.30
Próba parkietu 10.00-11.00
Startujemy o 11.00

IV Blok
Rejestracja 15.30-16.30
Próba parkietu 16.00-17.00
Startujemy o 17.00

BLOK 1, rejestracja 9.30 - 10.30, próba parkietu 10.00-11.00, start: 11.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Barbara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Antosik BarbaraAntosik BarbaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+2)221
2.Gruszka Liwia
Passion Dance Krapkowice
Gruszka LiwiaGruszka LiwiaPassion Dance Krapkowice12 Gruszka Liwia - G (+2)212Gruszka Liwia - G1
3.Jankowska Aleksandra
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Jankowska AleksandraJankowska AleksandraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+2)221
4.Marzodko Julia
Passion Dance Krapkowice
Marzodko JuliaMarzodko JuliaPassion Dance Krapkowice2 (+2)221
5.Rapacz Małgorzata
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz MałgorzataRapacz MałgorzataDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+2)221
6.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno8 (+2)281
7.Wojtala Martyna
Passion Dance Krapkowice
Wojtala MartynaWojtala MartynaPassion Dance Krapkowice6 (+2)261
8.Bzdok Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok HannaBzdok HannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
9.Bzdok Zuzanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok ZuzannaBzdok ZuzannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
10.Goldner Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Goldner HannaGoldner HannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
11.Lerch Kordian
FORTUNA Głogówek
Lerch KordianLerch KordianFORTUNA Głogówek1 (+1)112
12.Lerch-Mleczko Magdalena
FORTUNA Głogówek
Lerch-Mleczko MagdalenaLerch-Mleczko MagdalenaFORTUNA Głogówek1 (+1)112
13.Młynek - Panicz Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Młynek - Panicz KamilaMłynek - Panicz KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
2.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław2 (+2)222
3.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+2)222
4.Janoszka Agata
FORTUNA Głogówek
Janoszka AgataJanoszka AgataFORTUNA Głogówek3 (+1)133
5.Koćwin Alicja
FORTUNA Głogówek
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaFORTUNA Głogówek1 (+1)113
6.Koćwin Paulina
FORTUNA Głogówek
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaFORTUNA Głogówek12 Koćwin Paulina - F (+1)112Koćwin Paulina - F3

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław9 (+2)291
2.Janoszka Łukasz
FORTUNA Głogówek
Janoszka ŁukaszJanoszka ŁukaszFORTUNA Głogówek9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
2.Petryszak Zuzanna
KTT REWIA - Racibórz
Petryszak ZuzannaPetryszak ZuzannaKTT REWIA - Racibórz4 (+2)242
3.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki13 Unruh Olivia - F (+2)213Unruh Olivia - F2
4.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa6 (+1)163
5.Lochytska Arianna
Passion Dance Krapkowice
Lochytska AriannaLochytska AriannaPassion Dance Krapkowice1 (+1)113

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubis Cyprian
Unruh Michelle
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kubis Cyprian
Unruh Michelle
Kubis CyprianUnruh MichelleDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2, 2 (+2)22, 21
2.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno6, 6 (+2)26, 61
3.Ressel Pola
Semczyszyn Bartosz
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ressel Pola
Semczyszyn Bartosz
Ressel PolaSemczyszyn BartoszDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1, 1 (+1)11, 12

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2, 2 2, 21

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno6, 7 (+2)26, 71
2.Seniszyn Zuzanna
Siudak Olivier
Passion Dance Krapkowice
Seniszyn Zuzanna
Siudak Olivier
Seniszyn ZuzannaSiudak OlivierPassion Dance Krapkowice4, 4 (+2)24, 41
3.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław7 (+2)271
4.Buzała Nina
Gach Kacper
Passion Dance Krapkowice
Buzała Nina
Gach Kacper
Buzała NinaGach KacperPassion Dance Krapkowice2, 2 (+1)12, 22
5.Nowak Damian
Tutova Veronika
RÓŻA - Olesno
Nowak Damian
Tutova Veronika
Nowak DamianTutova VeronikaRÓŻA - Olesno2, 3 (+1)12, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
2.Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
FORTUNA Głogówek
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak KlaraWawrzyniak NikodemFORTUNA Głogówek1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+1)121
2.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 11.30-12.30, start: 13.00

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdziebko Angelika
KTT REWIA - Racibórz
Zdziebko AngelikaZdziebko AngelikaKTT REWIA - Racibórz4 (+2)241
2.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+2)222
3.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów2 (+1)121
2.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław0 03
4.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 04

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
FORTUNA Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaFORTUNA Głogówek11, 11 (+2)211, 112
3.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2, 2 (+1)12, 23

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+1)141
2.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
3.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 23
4.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław2 24
5.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)161
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 14.00-15.00, start: 15.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)141
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 12
3.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 23

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 (+1)121
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice2 22
3.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 13

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)131
2.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów3 (+1)132
3.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno0 03
4.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice0 04
5.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 15

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów3 (+1)131
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin5 (+1)152
3.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice3 34
5.Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 45

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)121
2.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice7 (+1)173
4.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 24
5.Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 15
6.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)121
2.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 12

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)121
2.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 12

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 15.30-16.30, próba parkietu 16.00-17.00, start: 17.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice2 (+1)121
2.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 32

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubzda Michał
Grzechnik Julia
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Kubzda Michał
Grzechnik Julia
Kubzda MichałGrzechnik JuliaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie3 (+1)131
2.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 12
3.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 23
4.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 14

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)111
2.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec C (+1)1C2
3.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 24
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 15
6.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 56

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)111
2.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 02

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT- Wrocław9 9

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno11 (+1)1111
2.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice1 (+1)112
3.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Argier Adam
Kubiak Julia
IGLICA - Wrocław
Argier Adam
Kubiak Julia
Argier AdamKubiak JuliaIGLICA - Wrocław5 54
5.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA6 65
6.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 06

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0