GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022

2022-09-11 Koziegłowy, ST DOBROWOLSCY - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

PROSIMY SPRAWDZIĆ GODZINY ROZPOCZĘCIA BLOKÓW TANECZNYCH !!!

BLOK 1, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicka Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rudnicka AmeliaRudnicka AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
2.Wadowska Małgorzata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wadowska MałgorzataWadowska MałgorzataMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
3.Kulejewska Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kulejewska OliwiaKulejewska OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
4.Siwek Sandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Siwek SandraSiwek SandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (+1)13, 31
2.Twardzik Jakub
Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Musiał Maja
Twardzik JakubMusiał MajaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
4.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0, 0 0, 04
5.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0, 0 0, 05
6.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06
7.Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień WojciechMigacz EmiliaWIR - Mysłowice0 07

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Michalska ZuzannaMichalska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
2.Majdzik Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Majdzik JuliaMajdzik JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów4 (+2)241
2.Nowak Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nowak LenaNowak LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
WIR - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaWIR - Mysłowice E (+1)1E1
2.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 32
3.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 13

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKCENT - Będzin2 (+2)221
2.Strębska Zofia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Strębska ZofiaStrębska ZofiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
3.Bińczyk Gabriela
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bińczyk GabrielaBińczyk GabrielaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
4.Drążkiewicz Liliana
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Drążkiewicz LilianaDrążkiewicz LilianaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 Hlyniuk Sofia - E (+1)15Hlyniuk Sofia - E1
2.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin1 (+1)112
3.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin0 03
4.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry11, 11 (+2)211, 111
2.Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik DawidWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3, 3 (+2)23, 32
3.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice1 (+1)113

 

BLOK 2, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice4 42
3.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0, 0 0, 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce3 34

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)111
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 22
3.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 12
3.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin0 03
4.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Stęclik Kasper
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Sikora Laura
Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce2 23
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW5 54
5.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin4 (+1)142
3.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23
4.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków0 02
3.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO - Rybnik6 (+1)161
2.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze0 03
4.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 14
5.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
3.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze1 13
4.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 54
5.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań2 25

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin9 (+1)191
2.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze0 02

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)173
4.Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO - Rybnik0 04
5.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin3 35
6.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry3 36

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice5 52
3.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory0 03