Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022

2022-06-18 Sosnowiec, AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec


Plik z wynikami

UWAGA

Nastąpiła zmiana zamiast kategorii 10-11 F jest kategoria 12-13 F. Zgłoszenia pod nr 506785852

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:55, start: 9:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Banasik Nadia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik NadiaBanasik NadiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Kalenikova Sofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kalenikova SofiaKalenikova SofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak HonorataWołoszczak HonorataKIEPURA - Sosnowiec

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jarnot Mateusz
Jarnot Weronika
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jarnot Mateusz
Jarnot Weronika
Jarnot MateuszJarnot WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
Kaczmarek NikodemSzmidt WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Klembowski Ragnar
Musiolik Gabriela
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Klembowski Ragnar
Musiolik Gabriela
Klembowski RagnarMusiolik GabrielaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Kurowski Ignacy
Dłubacz Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurowski Ignacy
Dłubacz Kaja
Kurowski IgnacyDłubacz KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ciepła JuliaCiepła JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza12 Ciepła Julia - G (+2)212Ciepła Julia - G1
2.Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Dvyhun AnnaDvyhun AnnaCARMEN - Katowice1 (+2)211
3.Gruszka Liwia
Passion Dance Krapkowice
Gruszka LiwiaGruszka LiwiaPassion Dance Krapkowice10 (+2)2101
4.Stolarska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Stolarska MajaStolarska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza12 Stolarska Maja - G (+2)212Stolarska Maja - G1
5.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
6.Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona ZofiaZjawiona ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec13 Zjawiona Zofia - G (+2)213Zjawiona Zofia - G1
7.Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Komorek JuliaKomorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
8.Koćwin Alicja
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK12 Koćwin Alicja - G (+1)112Koćwin Alicja - G2
9.Sznepka Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Sznepka JuliaSznepka JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
10.Wyłupek Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wyłupek AlicjaWyłupek AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (-1)-13

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petryszak Zuzanna
KTT REWIA - Racibórz
Petryszak ZuzannaPetryszak ZuzannaKTT REWIA - Racibórz2 (+2)221
2.Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Synowiec LusineSynowiec LusineWDS - Katowice13 Synowiec Lusine - F (+2)213Synowiec Lusine - F1
3.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa5 (+2)252
4.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+2)282
5.Białas Wojciech
AKCENT - Będzin
Białas WojciechBiałas WojciechAKCENT - Będzin8 (+1)183
6.Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK11 (+1)1113
7.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133
8.Rudy Małgorzata
DANCE4YOU - Będzin
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataDANCE4YOU - Będzin9 (+1)193

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin5 Klusa Nikola - E (+1)15Klusa Nikola - E2
3.Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok LiliannaBujok LiliannaTEAM - Ornontowice1 (+1)113
4.Murzyn Kinga
TEAM - Ornontowice
Murzyn KingaMurzyn KingaTEAM - Ornontowice2 (+1)124
5.Zych Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych MilenaZych MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 25
6.Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Kalinowska DalidaKalinowska DalidaWDS - Katowice1 16
7.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek KarolinaNadstawek KarolinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 08
9.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec0 09

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
AKCENT - Będzin
Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
Dziobak NatanielWąsowicz LiliannaAKCENT - Będzin11, 11 (+2)211, 111
2.Jasiński Ksawery
Słota Nadia
SUKCES - Jaworzno
Jasiński Ksawery
Słota Nadia
Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES - Jaworzno2, 2 (+2)22, 21
3.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Bałys Artur
Urbańczyk Maria
DANCELOOK - Gliwice
Bałys Artur
Urbańczyk Maria
Bałys ArturUrbańczyk MariaDANCELOOK - Gliwice1, 1 (+1)11, 12
5.Steuer Daniel
Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
Steuer Daniel
Przygoda Zosia
Steuer DanielPrzygoda ZosiaCARMEN - Katowice1, 1 (+1)11, 12
6.Wolski Maciej
Truchanowska Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Wolski Maciej
Truchanowska Barbara
Wolski MaciejTruchanowska BarbaraDANCELOOK - Gliwice2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia11 (+2)2111
2.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik DawidWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1, 1 (+1)11, 13
4.Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
Tolarz KubaKurkowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
Beczica WojciechPiotrowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+2)261
2.Pawelec Tomasz
Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Pawelec Tomasz
Biernat Amelia
Pawelec TomaszBiernat AmeliaDANCELOOK - Gliwice7, 7 (+2)27, 71
3.Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Białas Amelia
Gajda PiotrBiałas AmeliaCARMEN - Katowice1, 1 (+1)11, 12
4.Pawelec Robert
Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Pawelec Robert
Bubała Martyna
Pawelec RobertBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice3, 3 (+1)13, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków11, 11 (+2)211, 111
2.Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
Chmielarski DominikGajewska MilenaWIR - Bieruń10 (+2)2102
3.Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
FORUM - Zabrze
Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
Dobosz RafałWłodarczyk WiktoriaFORUM - Zabrze11 (+1)1113
4.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin4 (+1)143

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:15-11:55, start: 12:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głowa Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Głowa WiktoriaGłowa WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)281
2.Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek NataliaKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Kurek Natalia - G (+2)212Kurek Natalia - G1
3.Małachowska Mira
SUKCES - Jaworzno
Małachowska MiraMałachowska MiraSUKCES - Jaworzno4 (+2)241
4.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry13 Poniedziałek Liwia - G (+2)213Poniedziałek Liwia - G1
5.Skubis Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Skubis KlaudiaSkubis KlaudiaSUKCES - Jaworzno2 (+2)221
6.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź11 (+2)2111
7.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)281
8.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+1)1102
9.Doniec Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Doniec JuliaDoniec JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)172
10.Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk MilenaHajczuk MilenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
11.Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz DominikaJarosz DominikaEMOTION Dance Academy Oświęcim12 Jarosz Dominika - G (+1)112Jarosz Dominika - G2
12.Kwiecień Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kwiecień LenaKwiecień LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
13.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+1)172
14.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+1)172

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+1)1E1
2.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Bieruń1 (+1)112
3.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
4.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04
5.Mazurek Michał
Małek Lilianna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Małek Lilianna
Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice2, 2 2, 25
6.Rychel Paweł
Fijoł Emilia
WIR - Bieruń
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel PawełFijoł EmiliaWIR - Bieruń0 06
7.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze0 07

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 0

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ball NataliaBall NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
2.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec13 Grochowska Zofia - G (+2)213Grochowska Zofia - G1
3.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
4.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+2)2101
5.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze2 (+2)221
6.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+2)2111
7.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+2)291
8.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź7 (+2)271
9.Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek PaulinaŚwiątek PaulinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+2)251
10.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Żurawik Karolina - G (+2)212Żurawik Karolina - G1
11.Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda WeronikaBoda WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze1 (+1)112
12.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
13.Majdzik Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Majdzik JuliaMajdzik JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
14.Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Ostrowska KorneliaOstrowska KorneliaDANCE KINGDOM - Zaborze1 (+1)112
15.Skabek Martyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Skabek MartynaSkabek MartynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
16.Zawiślak Martyna
ETIUDA - Radomsko
Zawiślak MartynaZawiślak MartynaETIUDA - Radomsko1 (+1)112

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze10 (+2)2101
2.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza12 Urbańska Adrianna - F (+2)212Urbańska Adrianna - F1
3.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
4.Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik LauraBanasik LauraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)222
5.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze7 (+2)272
6.Grabowska Aleksandra
FORUM - Zabrze
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraFORUM - Zabrze8 (+2)282
7.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów2 (+2)222
8.Brewczyńska Zuzanna
FORUM - Zabrze
Brewczyńska ZuzannaBrewczyńska ZuzannaFORUM - Zabrze0 (+1)103
9.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów12 Górecka Klaudia - G (+1)112Górecka Klaudia - G3
10.Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska OliwiaKrasińska OliwiaFORUM - Zabrze11 (+1)1113
11.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów12 Pozzi Anna - F (+1)112Pozzi Anna - F3
12.Prusicka Hanna
FORUM - Zabrze
Prusicka HannaPrusicka HannaFORUM - Zabrze11 (+1)1113
13.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12 Szymczak Anna - F (+1)112Szymczak Anna - F3

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D1
2.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice4 (+1)142
3.Broda Kacper
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Broda Kacper
Rudnicka Inga
Broda KacperRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)153
4.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice5 54
5.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów2 25
6.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice0 06
7.Tolarz Filip
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Paciok Nicola
Tolarz FilipPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)131
2.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
FLAMENCO - Siemianowice
Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
Miadziołko WiktorKarczmarz NadiaFLAMENCO - Siemianowice0 03
4.Sobczeński Bartosz
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Jackowska Amelia
Sobczeński BartoszJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:15-14:45, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice0 02
3.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice1 (+1)111
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice2 22
3.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 Skoczyńska Karolina - E (+1)15Skoczyńska Karolina - E1
2.Chrobok Adrian
SUKCES - Jaworzno
Chrobok AdrianChrobok AdrianSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
3.Dratwa Hanna
ETIUDA - Radomsko
Dratwa HannaDratwa HannaETIUDA - Radomsko5 Dratwa Hanna - E (+1)15Dratwa Hanna - E3
4.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)144
5.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów1 (+1)115
6.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)126
7.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Kluczyńska Ramona
AKCENT - Będzin
Kluczyńska RamonaKluczyńska RamonaAKCENT - Będzin0 08
9.Ozon Olivia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ozon OliviaOzon OliviaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 08
10.Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Sebesta OliwiaSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 310
11.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 011
12.Żelazowska Weronika
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowska WeronikaŻelazowska WeronikaDANCELOOK - Gliwice0 011

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarska MagdalenaKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+1)141
2.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Kasianov Kostiantyn
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Kasianov KostiantynKasianov KostiantynCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 (+1)123
4.Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZofiaZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)154
5.Stec Anna
SUKCES - Jaworzno
Stec AnnaStec AnnaSUKCES - Jaworzno1 (+1)115
6.Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska KatarzynaZbierańska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)116
7.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław3 37
8.Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Czapla JuliaCzapla JuliaTEAM - Ornontowice0 08
9.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin0 09
10.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 510
11.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010
12.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 012

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów2 (+1)121
2.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)133
4.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice0 04
5.Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
Błędowski TobiaszCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa0 06
7.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D1
2.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze6 (+1)162
3.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków2 24

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
WIR - Bieruń
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaWIR - Bieruń1 (+1)112
3.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik6 63
4.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 04
5.Trojanowski Robert
Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Trojanowski Robert
Nowak Zofia
Trojanowski RobertNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 25

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17:30, próba parkietu 17:15-18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice C (+1)1C1
2.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów2 (+1)122
3.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 53
4.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin2 24
5.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków3 35

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków0 02

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)132
3.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko1 13
4.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze2 24

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory B (+1)1B1
2.Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Królczyk Julia
Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
4.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 05
6.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze3 36

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin9 (+1)191
2.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków8 (+1)182
3.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)163
4.Ochnik Bartosz
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Ruiz Vidales Klara
Ochnik BartoszRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)114
5.Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT- Wrocław9 (+1)195
6.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 27
8.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
9.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki3 39
10.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole8 810
11.Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz MikołajJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków7 7

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11 (+1)1111
2.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa12 (+1)1122
3.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)123
4.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice5 54
5.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 05
6.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno9 (+1)191
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki A (+1)1A2
3.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów12 (+1)1123
4.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice0 04
5.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 125
6.Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 06
7.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 07

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 (+1)111
2.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków0 02

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majtyka Jakub
Čečotková Helena
Tk Marendi
(Czechy)
Majtyka Jakub
Čečotková Helena
Majtyka JakubČečotková HelenaTk Marendi
(Czechy)
1
2.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice14 (+1)1142
3.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)163
4.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+1)124
5.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków0 05
6.Sznapka Henryk
Walkova Marie
Tk Marendi
(Czechy)
Sznapka Henryk
Walkova Marie
Sznapka HenrykWalkova MarieTk Marendi
(Czechy)