Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów

2022-05-22 Poznań, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!

Zgodnie z regulaminem rywalizacji tanecznej para może uzyskać tylko JEDNĄ klasę wyżej w jednym dniu.
Wszystkie zdublowane przeklasyfikowania nadane przez bazę zostaną zweryfikowane i poprawione.

Komisja ds Seniorów PTT

BLOK 1, rejestracja do 9:30, próba parkietu 9:15 - 9:45, start: 10:00

30+ (Senior 1) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
DIAMENT - Wrocław
Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
Urban RadosławJasnosz KatarzynaDIAMENT - Wrocław EE1
2.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW3 (+1)132
3.Rysavy Pavel
Rysava Elena
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Rysavy Pavel
Rysava Elena
Rysavy PavelRysava ElenaDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój0 03

30+ (Senior 1) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan DD1
2.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań D (+1)1D2
3.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)123
4.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW1 14

30+ (Senior 1) D ST Puchar Klas PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
DREAM - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaDREAM - Poznań CC1
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia1 (+1)112
3.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2 23

40+ (Senior 2) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław EE1
2.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW3 (+1)132
3.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)113
4.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań2 24

40+ (Senior 2) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA - Poznań DD1
2.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FRED ASTAIRE - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFRED ASTAIRE - Poznań DD2
3.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard DD3
4.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin2 (+1)124
5.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)115
6.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)126
7.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)127
8.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON - Szamotuły1 19
10.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW1 110
11.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW0 011
12.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 012

40+ (Senior 2) D ST Puchar Klas PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard CC1
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)112
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra4 43

50+ (Senior 3) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław5 (+1)151
2.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój0 02

50+ (Senior 3) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard5 51
2.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań4 (+1)142
3.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW1 (+1)113
4.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 04

50+ (Senior 3) D ST Puchar Klas PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice CC1
2.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz. CC2
3.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra1 (+1)114
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól3 36

60+ (Senior 4) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 0

60+ (Senior 4) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław DD1
2.Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122
3.Klimas Roman
Klimas Maria
FRED ASTAIRE - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFRED ASTAIRE - Poznań3 (+1)133
4.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra1 14

60+ (Senior 4) D ST Puchar Klas PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE CC1
2.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra CC2
3.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław4 (+1)143
4.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice C (+1)1C4
5.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno1 (+1)115
6.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 36
7.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 07

30+ (Senior 1) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO - Rybnik0 01
2.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)112
3.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW3 (+1)133
4.Rysavy Pavel
Rysava Elena
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Rysavy Pavel
Rysava Elena
Rysavy PavelRysava ElenaDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój0 04
5.Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak AdamWoźniak MałgorzataRS - WARSZAWA0 05

30+ (Senior 1) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan DD1
2.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork1 (+1)112
3.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW0 03

30+ (Senior 1) D LA Puchar Klas PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań DD1
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa CC2
3.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań7 (+1)173
4.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
SŁOŃCE - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE - Poznań4 (+1)144
5.Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
ASTRA - Szczecin
Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA - Szczecin7 (+1)175
6.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia0 06
7.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice2 27

40+ (Senior 2) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO - Rybnik EE1
2.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław4 (+1)142
3.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)113
4.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań1 14
5.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW2 25

40+ (Senior 2) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica DD1
2.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW DD2
3.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork DD3
4.Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)114
5.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)125
6.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW1 (+1)116
7.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin0 07
8.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin0 07
9.Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON - Szamotuły0 09
10.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 010

40+ (Senior 2) D LA Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań CC1
2.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań C (+1)1C2
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C3
4.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 04

50+ (Senior 3) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław E (+1)1E1
2.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój0 02

50+ (Senior 3) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW0 01
2.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D2
3.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 04

50+ (Senior 3) D LA Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice CC1
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól4 (+1)142
3.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Łukasik Maciej
Huflejt-Łukasik Mirosława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łukasik Maciej
Huflejt-Łukasik Mirosława
Łukasik MaciejHuflejt-Łukasik MirosławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 04

60+ (Senior 4) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)141
2.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 02

60+ (Senior 4) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 02

60+ (Senior 4) D LA Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE CC1
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)113
4.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław2 24

 

BLOK 2, rejestracja do 13:30, próba parkietu 13:50 - 14:20, start: 14:30

30+ (Senior 1) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
DREAM - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaDREAM - Poznań0 01
2.Liszka Piotr
Zajda Dorota
INFINITY - Kraków
Liszka Piotr
Zajda Dorota
Liszka PiotrZajda DorotaINFINITY - Kraków3 (+1)132
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)133
4.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia1 14

30+ (Senior 1) B ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Liszka Piotr
Zajda Dorota
INFINITY - Kraków
Liszka Piotr
Zajda Dorota
Liszka PiotrZajda DorotaINFINITY - Kraków3 (+1)131
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22

40+ (Senior 2) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA BB1
2.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań6 (+1)162
3.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23

50+ (Senior 3) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty BB1
2.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica BB2
3.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)113
4.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)174
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin9 (+1)195
6.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)156
7.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław1 17
8.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin0 08
9.Prus Piotr
Borisovich Irina
BLACK DANCE - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk6 69

50+ (Senior 3) B ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC - Warszawa AA1
2.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów AA2
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno1 (+1)113
4.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin B (+1)1B4
5.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica9 (+1)195
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin0 06
7.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól2 27

50+ (Senior 3) A ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice SS1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 (+1)173
4.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok0 04

60+ (Senior 4) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Toruń BB1
2.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Małek Andrzej
Małek Sylwia
ŁDK - Łódź
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek SylwiaŁDK - Łódź1 (+1)113
4.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 14

30+ (Senior 1) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków BB1
2.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań C (+1)1C2
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia0 04

30+ (Senior 1) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków6 (+1)161
2.Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 32

40+ (Senior 2) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań BB1
2.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FRED ASTAIRE - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFRED ASTAIRE - Poznań6 (+1)162
3.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

50+ (Senior 3) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno BB1
2.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała BB2
3.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław B (+1)1B4
5.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław0 05
6.Łukasik Maciej
Huflejt-Łukasik Mirosława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łukasik Maciej
Huflejt-Łukasik Mirosława
Łukasik MaciejHuflejt-Łukasik MirosławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 06

50+ (Senior 3) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok AA1
2.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra2 (+1)122
3.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)143
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław9 94

60+ (Senior 4) B LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosiek Marian
Rosiek Janina
WIR - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaWIR - Mysłowice1 (+1)111
2.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 12

 

BLOK 3, rejestracja do 17:30, próba parkietu 17:30 - 17:50, start: 18:00

19+ (Powyżej 18) Open LA 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Faracik Szymon
Sobasik Marta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Faracik Szymon
Sobasik Marta
Faracik SzymonSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań1
2.Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Skórski Marcel
Seydlewicz Daria
Skórski MarcelSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań2
3.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk3
4.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA4
5.Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
Orwat KonradKuc AleksandraDANCE IMPERIUM - Poznań5
6.Ptak Daniel
Roth Weronika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ptak Daniel
Roth Weronika
Ptak DanielRoth WeronikaDANCE IMPERIUM - Poznań6
7.Nowak Patryk
Niemczewska Kamila Mariola
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Niemczewska Kamila Mariola
Nowak PatrykNiemczewska Kamila MariolaSŁOŃCE - Poznań7
8.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaDANCE IMPERIUM - Poznań

30+ (Senior 1) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław2
3.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3
4.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań4
5.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań

40+ (Senior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2

50+ (Senior 3) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1
2.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów2
3.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC - Warszawa3
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4
5.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin5
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin6

30+ (Senior 1) A ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław SS1
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków2 (+1)122
3.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań6 63
4.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań6 6