XLVIII OTTT "Flamenco"

2022-12-03 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


UWAGA

Podczas turnieju będzie obecna z nami firma z obuwiem taneczny AKCES Dance.
Zapraszamy do zakupów.

DODATKOWE ZGŁOSZENIA SMS: 501-663-006

W I Bloku zostały usunięte kategorie do 11 kl. F Solo Dance, 14-15 kl. G.
W zamian zostały dodane kategorie 10-11 kl. H oraz 10-11 kl. E - zapraszamy do zgłoszeń.

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudzik Adriana
STTS Kraków
Dudzik AdrianaDudzik AdrianaSTTS Kraków
2.Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
Przygoda ZosiaPrzygoda ZosiaCARMEN - Katowice
3.Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak HonorataWołoszczak HonorataKIEPURA - Sosnowiec

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec KatarzynaJaśkowiec KatarzynaWIR - Bieruń
3.Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek NataliaKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Piechowicz Emilia
DANCE4YOU - Będzin
Piechowicz EmiliaPiechowicz EmiliaDANCE4YOU - Będzin
5.Rudy Małgorzata
DANCE4YOU - Będzin
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataDANCE4YOU - Będzin
6.Stolarska Maja
WIR - Bieruń
Stolarska MajaStolarska MajaWIR - Bieruń
7.Suchecka Dominika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Suchecka DominikaSuchecka DominikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
8.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9.Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona ZofiaZjawiona ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków
3.Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki StanisławDvyhun AnnaCARMEN - Katowice

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków
2.Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław
3.Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
Kowalski WojciechCieślińska HannaAKCENT - Będzin
4.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków
5.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik
6.Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice
7.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak ZofiaBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa
2.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze
3.Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Drzewiecka MajaDrzewiecka MajaPERFECT DANCE - Kraków
4.Dąbrowski Dominik
AKCENT - Będzin
Dąbrowski DominikDąbrowski DominikAKCENT - Będzin
5.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry
6.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze
7.Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nowak ZofiaNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze
9.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów
10.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów
11.Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów
2.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
Bryś MaksymilianSkirucha PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
Kotula BronisławSmarzyńska NatalkaSTTS Kraków
3.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Kriklivets Roman
Kaleinikova Sofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kriklivets Roman
Kaleinikova Sofia
Kriklivets RomanKaleinikova SofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Rogowski Oskar
Kasperska Maja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowski Oskar
Kasperska Maja
Rogowski OskarKasperska MajaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Szatan Filip
Wziontek Alicja
WIR - Mysłowice
Szatan Filip
Wziontek Alicja
Szatan FilipWziontek AlicjaWIR - Mysłowice

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ball NataliaBall NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń
3.Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda WeronikaBoda WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze
4.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Chosta Maja
AKCENT - Będzin
Chosta MajaChosta MajaAKCENT - Będzin
6.Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKCENT - Będzin
7.Latała Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Latała AmeliaLatała AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8.Lenartowicz Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Lenartowicz NataliaLenartowicz NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
9.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
10.Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund JuliaLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
11.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze
12.Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Ostrowska KorneliaOstrowska KorneliaDANCE KINGDOM - Zaborze
13.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
14.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik LauraBanasik LauraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów
4.Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głownicka WeronikaGłownicka WeronikaART OF DANCE - Krotoszyn
5.Jaskierska Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaskierska AleksandraJaskierska AleksandraCUBANA - Nowy Targ
6.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8.Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha WiktoriaMucha WiktoriaIMPULS - Chorzów
9.Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
Natkowska LenaNatkowska LenaFORUM - Zabrze
10.Tętnowska Kalina
CUBANA - Nowy Targ
Tętnowska KalinaTętnowska KalinaCUBANA - Nowy Targ
11.Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek PaulinaŚwiątek PaulinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Białas Amelia
Gajda PiotrBiałas AmeliaCARMEN - Katowice
2.Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
Jokiel PawełHajduk KingaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
3.Sekman Konrad
Lamla Jula
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Jula
Sekman KonradLamla JulaTEAM - Ornontowice

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
Chmielarski DominikGajewska MilenaWIR - Bieruń
3.Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA - Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA - Praszka
4.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław
5.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze
6.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec
7.Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
8.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Bieruń
9.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut FilipSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków
3.Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice
5.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice
6.Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:15-14:45, start: 15:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
Kumkowski TymoteuszJakubiec AmeliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
FLAMENCO - Siemianowice
Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
Miadziołko WiktorKarczmarz NadiaFLAMENCO - Siemianowice
3.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków
4.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze
5.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
6.Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Boroń MagdalenaBoroń MagdalenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz AnetaHrychorowicz AnetaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Tokarska Patrycja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Tokarska PatrycjaTokarska PatrycjaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice
3.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik
4.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
2.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice
4.Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk MichałPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków
4.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
Konewski AdamGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
3.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków
5.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice
6.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała
7.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
3.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice
4.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk MichałPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków
7.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
2.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice
3.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mirek StanisławDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik
6.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
7.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków
8.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz MikołajJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków
2.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków
4.Nowak Marcel
Kocot Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
Nowak MarcelKocot MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5.Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński MateuszGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin
7.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko
4.Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
Skoczek MateuszJodłowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
WDS - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi YaroslavBilnik EwaWDS - Katowice
6.Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice
2.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice
3.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice
4.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń
5.Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice
6.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów
8.Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
ELITA - Kraków
Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
Zaręba JakubChłopek GabrielaELITA - Kraków

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
Bilski KamilMartyna Oliwia LuizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Federowicz Mikołaj
Furman Daria
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Federowicz Mikołaj
Furman Daria
Federowicz MikołajFurman DariaŚląski Klub Taneczny - Katowice
3.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice
4.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO - Siemianowice
5.Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
Nosek SebastianTerlikowska MajaAKCENT - Będzin
6.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty
7.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik
8.Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice
9.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko
10.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
11.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin