eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim

2022-11-20 Oświęcim, EMOTION Dance Academy Oświęcim


Plik z wynikami

UWAGA

Link do wydarzenia na fb
https://www.facebook.com/events/657146389363328

Uwaga zmiany godzin rozpoczęcia!
Blok I - rozpoczęcie o godz. 10:00
Blok II - rozpoczęcie o godz. 12:30
Pozostałe Bloki bez zmian.

Dołożona kategoria 10-11H

Linki do transmisji:
Blok I
https://youtu.be/10gtRt28xI4

Blok II
https://youtu.be/cMLp1fMis64

Blok III
https://youtu.be/qy_KVhu-5Dc

Blok IV
https://youtu.be/ahSpnWbF5IU


*Przyjmujemy zapisy na makijaż lub fryzurę poprzez maila turniejowego -> turniej@emotiondance.pl

BLOK 1, rejestracja 8:30 – 9:30, próba parkietu 9:30 - 9:55, start: 10:00

Turniej zostanie rozegrany na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielas Anna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AnnaBielas AnnaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+2)241
2.Kania Marta
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MartaKania MartaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+2)241
3.Kocur Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kocur PaulinaKocur PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+2)261
4.Kołodziej Magdalena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kołodziej MagdalenaKołodziej MagdalenaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+2)231
5.Krawiec Gabriela
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Krawiec GabrielaKrawiec GabrielaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+2)251
6.Podbiał Magdalena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Podbiał MagdalenaPodbiał MagdalenaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+2)251
7.Semchyshyn Inna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Semchyshyn InnaSemchyshyn InnaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+2)251
8.Adamus Maja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Adamus MajaAdamus MajaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
9.Chodacka Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Chodacka AleksandraChodacka AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
10.Czarny Nadia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Czarny NadiaCzarny NadiaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
11.Etmańska Maja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Etmańska MajaEtmańska MajaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
12.Gabryś Joanna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gabryś JoannaGabryś JoannaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+1)152
13.Kolasa Martyna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kolasa MartynaKolasa MartynaEMOTION Dance Academy Oświęcim11 (+1)1112
14.Mrozik Emilia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Mrozik EmiliaMrozik EmiliaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Dvyhun AnnaDvyhun AnnaCARMEN - Katowice2 (+2)221
2.Gałgan Roksana
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gałgan RoksanaGałgan RoksanaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+2)251
3.Janosz Klara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Janosz KlaraJanosz KlaraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+2)251
4.Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Komorek JuliaKomorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
5.Skowron Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Skowron NataliaSkowron NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+2)271
6.Socała Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Socała AleksandraSocała AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim12 Socała Aleksandra - G (+2)212Socała Aleksandra - G1
7.Kotlarczyk Katarzyna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kotlarczyk KatarzynaKotlarczyk KatarzynaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+1)142
8.Matusiak Emilia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Matusiak EmiliaMatusiak EmiliaEMOTION Dance Academy Oświęcim11 (+1)1112
9.Polczyk Maria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Polczyk MariaPolczyk MariaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
10.Sznepka Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Sznepka JuliaSznepka JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+1)182
11.Szymonek Tymoteusz
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Szymonek TymoteuszSzymonek TymoteuszEMOTION Dance Academy Oświęcim10 (+1)1102
12.Zawora Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Zawora WiktoriaZawora WiktoriaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź6 (+2)261
2.Marzyjanek Weronika
JEDYNKA - Łódź
Marzyjanek WeronikaMarzyjanek WeronikaJEDYNKA - Łódź7 (+2)271
3.Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk MilenaHajczuk MilenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+1)172
4.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza12 Pryciak Nadia - G (+1)112Pryciak Nadia - G2

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec KatarzynaJaśkowiec KatarzynaWIR - Bieruń5 (+2)251
2.Stolarska Maja
WIR - Bieruń
Stolarska MajaStolarska MajaWIR - Bieruń5 (+2)251
3.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
4.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław13 Błaszczyk Joanna - F (+2)213Błaszczyk Joanna - F2
5.Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MilenaKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+2)262
6.Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik NataliaKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim13 Knapik Natalia - F (+2)213Knapik Natalia - F2
7.Stolecka Kalina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stolecka KalinaStolecka KalinaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+2)242
8.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+1)153
9.Gabryś Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gabryś AgataGabryś AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)113
10.Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz DominikaJarosz DominikaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+1)143
11.Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik WeronikaKnapik WeronikaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+1)153
12.Kusa Adrianna
EVOLUTION - Kraków
Kusa AdriannaKusa AdriannaEVOLUTION - Kraków9 (+1)193
13.Stefaniak Laura
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stefaniak LauraStefaniak LauraEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)113
14.Zielińska Alicja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Zielińska AlicjaZielińska AlicjaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)113

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 Gubas Nadia - E (+1)15Gubas Nadia - E1
2.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów5 Kot Izabela - E (+1)15Kot Izabela - E2
3.Czerwiec Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Czerwiec GabrielaCzerwiec GabrielaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123
4.Bohusheva Yuliia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bohusheva YuliiaBohusheva YuliiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
5.Pietras Jagoda
EVOLUTION - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaEVOLUTION - Kraków0 05
6.Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Kusa HannaKusa HannaEVOLUTION - Kraków0 06

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Graczyk Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Graczyk LenaGraczyk LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+2)261
2.Lenartowicz Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Lenartowicz NataliaLenartowicz NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
3.Wasik Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wasik JuliaWasik JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+2)281
4.Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda WeronikaBoda WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze4 (+1)142
5.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+1)1112
6.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń9 (-1)-19

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Aleksandra Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamska Aleksandra AnnaAdamska Aleksandra AnnaEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
2.Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Olbrzymek ZuzannaOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+2)241
3.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)292
4.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza12 Nowok Maja - F (+2)212Nowok Maja - F2
5.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków6 (+2)262
6.Kordyś Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kordyś JuliaKordyś JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza10 (+1)1103
7.Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Musiał ZuzannaMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz1 (+1)113
8.Piechota Małgorzata
AMAZING DANCE STUDIO
Piechota MałgorzataPiechota MałgorzataAMAZING DANCE STUDIO2 (+1)123
9.Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Przeniosło MajaPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143
10.Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz ElizaWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała6, 6 (+2)26, 61
2.Todosiiev Nikita
Małachowska Mira
SUKCES - Jaworzno
Todosiiev Nikita
Małachowska Mira
Todosiiev NikitaMałachowska MiraSUKCES - Jaworzno5, 9 (+1)15, 92

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków4 (+1)141
2.Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice1 (+1)112
3.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Bieruń3 (+1)133
4.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno1 14
5.Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
Strzałkowski PatrickRachkovska PolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 25
6.Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice0 06

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Kuśmider Maja
Stępień LeonKuśmider MajaESKADRA - Pabianice E (+1)1E1
2.Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka3 (+1)132
3.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków3 (+1)133
4.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Bieruń2 24
5.Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień WojciechMigacz EmiliaWIR - Mysłowice0 05
6.Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
Chmielarski DominikGajewska MilenaWIR - Bieruń0 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)151
2.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów D (+1)1D2
3.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)144
5.Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut FilipSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 25
6.Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice2 27
8.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice6 61
2.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia5 (+1)152
3.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec6 (+1)163
4.Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
Tomczyk AntoniSalamon BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
5.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice4 45
6.Drabik Seweryn
Holovlova Iryna
SWING Żywiec-Kuków
Drabik Seweryn
Holovlova Iryna
Drabik SewerynHolovlova IrynaSWING Żywiec-Kuków0 06

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 – 12:00, próba parkietu 12:00 – 12:25, start: 12:30

Turniej zostanie rozegrany na dwóch parkietach.


12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze3 (+1)131
2.Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak ZofiaBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa4 (+1)142
3.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze1 13
4.Gajewska Marzena
EVOLUTION - Kraków
Gajewska MarzenaGajewska MarzenaEVOLUTION - Kraków1 14
5.Nieć Maja
IMPERIA - Kraków
Nieć MajaNieć MajaIMPERIA - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+1)141
2.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole3 (+1)131
2.Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz AnetaHrychorowicz AnetaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 02

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 03
4.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno5 (+1)151
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice3 (+1)132
3.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin5 (+1)153
4.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)154
5.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka1 15
6.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce0 06
7.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa0 07
8.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice0 08
9.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaIMPERIA - Kraków0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce1 (+1)112
3.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+1)123
4.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin5 (+1)154
5.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno1 15
6.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice5 56
7.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka0 07
8.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice0 08
9.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaIMPERIA - Kraków0 09

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów C (+1)1C1
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków6 (+1)162
3.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 73
4.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków2 24
5.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice6 65

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce6 (+1)161
2.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko C (+1)1C2
3.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków4 43
4.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 54
5.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków5 55

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 – 15:00, próba parkietu 15:00 – 15:25, start: 15:30

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
Baran BogusławSkotniczna EwaSEMPRE - Kraków6 (+1)161
2.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów1 12

25-29 (Pre-Senior) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)111
2.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów4 42

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków2 (+1)122
3.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 23
4.Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
ST Iluzja Trzebinia
Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia0 04

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków3 (+1)131
2.Harazin Adam
Harazin Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Harazin Adam
Harazin Aleksandra
Harazin AdamHarazin AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 (+1)152
3.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków2 (+1)123
4.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 34
5.Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
ST Iluzja Trzebinia
Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia0 05
6.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 26

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia5 (+1)151
2.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)122
3.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków0 03
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość2 24
5.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 15

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec7 72
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość7 73

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków0 02
3.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia3 33

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D1
2.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
3.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice4 43
4.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków2 24
5.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 25

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harazin Adam
Harazin Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Harazin Adam
Harazin Aleksandra
Harazin AdamHarazin AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4 (+1)141
2.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice5 (+1)152
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice4 (+1)143
4.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 34
5.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków2 25
6.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 16

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)161
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)122
3.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 (+1)133
4.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków0 04
5.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 15
6.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość2 26

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość7 (+1)171
2.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów0 02
3.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec7 73

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)151
2.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń0 03
4.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice2 (+1)121
2.Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Robak Andrzej
Robak Ilona
Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
3.Kubasiak Stanisław
Kubasiak Urszula
WIR - Bieruń
Kubasiak Stanisław
Kubasiak Urszula
Kubasiak StanisławKubasiak UrszulaWIR - Bieruń0, 0 0, 03
4.Namysłowski Ryszard
Namysłowska Agata
SWING Żywiec-Kuków
Namysłowski Ryszard
Namysłowska Agata
Namysłowski RyszardNamysłowska AgataSWING Żywiec-Kuków

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice3 (+1)131
2.Kubasiak Stanisław
Kubasiak Urszula
WIR - Bieruń
Kubasiak Stanisław
Kubasiak Urszula
Kubasiak StanisławKubasiak UrszulaWIR - Bieruń0, 0 0, 02
3.Namysłowski Ryszard
Namysłowska Agata
SWING Żywiec-Kuków
Namysłowski Ryszard
Namysłowska Agata
Namysłowski RyszardNamysłowska AgataSWING Żywiec-Kuków0 03

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów5 (+1)151
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów6 62

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów2 (+1)121
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów0 02
3.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA5 53

 

BLOK 4, rejestracja 17:30 – 18:30, próba parkietu 18:30 – 18:55, start: 19:00

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca1 (+1)111
2.Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice3 32

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik6 (+1)161
2.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)163
4.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
INFINITY - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaINFINITY - Kraków2 (+1)124
5.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków1 (+1)115
6.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)116
7.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce0 07
8.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze5 58
9.Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
INFINITY - Kraków
Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków0 09
10.Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice0 010
11.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca0 010
12.Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
Nowak GrzegorzZajdel AlicjaIMPERIA - Kraków1 112

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
Nowak GrzegorzZajdel AlicjaIMPERIA - Kraków1 (+1)111
2.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce2 (+1)122
3.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaWIR - Mysłowice3 (+1)133
4.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków1 14
5.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków4 45
6.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze4 46

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków C (+1)1C1
2.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)143
4.Molęda Wiktor
Nowak Emilia
KICK - Kielce
Molęda Wiktor
Nowak Emilia
Molęda WiktorNowak EmiliaKICK - Kielce1 (+1)114
5.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze4 45
6.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce0 06
7.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 17
8.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze1 18

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C1
2.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik7 (+1)172
3.Molęda Wiktor
Nowak Emilia
KICK - Kielce
Molęda Wiktor
Nowak Emilia
Molęda WiktorNowak EmiliaKICK - Kielce1 (+1)113
4.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim7 (+1)174
5.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze7 (+1)175
6.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków7 76
7.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 37
8.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik0 07
9.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce0 07
10.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice7 710

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)151
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce8 (+1)182
3.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin9 94
5.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków0 05
6.Sohling Norbert
Cygan Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Nowak Marcel
Kocot Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
Nowak MarcelKocot MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 87

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów B (+1)1B1
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno8 (+1)182
3.Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
Skoczek MateuszJodłowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)193
4.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków1 14
5.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 05
6.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 (+1)121
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno7 (+1)172
3.Olszański Oskar
Szelążek Elżbieta
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szelążek Elżbieta
Olszański OskarSzelążek ElżbietaGOLDEN DANCE - Przemyśl11 (+1)1113
4.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków11 (+1)1114
5.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice3 35
6.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice0 06
7.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń6 67
8.Ryz Michał
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków0 08
9.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)131
2.Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice3 (+1)132
3.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice9 (+1)193
4.Olszański Oskar
Szelążek Elżbieta
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szelążek Elżbieta
Olszański OskarSzelążek ElżbietaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)134
5.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 95
6.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 77
8.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze1 18
9.Sohling Norbert
Cygan Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 09