Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022

2022-05-29 Lublin, LIDER - Lublin


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.55, start: 9.00

Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT - Chełm
2.Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch MichałGorajek MajaBALANS - Lublin
3.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Buzian Pola
LIDER - Lublin
Buzian PolaBuzian PolaLIDER - Lublin
2.Bułas Anna
LIDER - Lublin
Bułas AnnaBułas AnnaLIDER - Lublin
3.Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
Chaber ZuzannaChaber ZuzannaLIDER - Lublin
4.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin
5.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin
6.Motyl Oliwia
LIDER - Lublin
Motyl OliwiaMotyl OliwiaLIDER - Lublin
7.Widz Zofia
LIDER - Lublin
Widz ZofiaWidz ZofiaLIDER - Lublin
8.Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska NataliaŁopacińska NataliaBALANS - Lublin

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm
2.Gronkiewicz Nicole
Kochlik Wiktor
TKS iDANCE - Lublin
Gronkiewicz Nicole
Kochlik Wiktor
Gronkiewicz NicoleKochlik WiktorTKS iDANCE - Lublin
3.Ksiądz Gabriel
Chłopaś Eliza
CHOCHLIK - Lubartów
Ksiądz Gabriel
Chłopaś Eliza
Ksiądz GabrielChłopaś ElizaCHOCHLIK - Lubartów
4.Szymczyk Olivier
Skrzypczyńska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Szymczyk Olivier
Skrzypczyńska Amelia
Szymczyk OlivierSkrzypczyńska AmeliaTKS iDANCE - Lublin

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Banak Daria
BALANS - Lublin
Banak DariaBanak DariaBALANS - Lublin
2.Bułas Marie
LIDER - Lublin
Bułas MarieBułas MarieLIDER - Lublin
3.Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych AlinaDashkovych AlinaLIDER - Lublin
4.Dashkovych Vira
LIDER - Lublin
Dashkovych ViraDashkovych ViraLIDER - Lublin
5.Grzech Kornel
TAKT - Chełm
Grzech KornelGrzech KornelTAKT - Chełm
6.Kludacz Elżbieta
TKS iDANCE - Lublin
Kludacz ElżbietaKludacz ElżbietaTKS iDANCE - Lublin
7.Kozieł Antoni
LIDER - Lublin
Kozieł AntoniKozieł AntoniLIDER - Lublin
8.Majewska Joanna
BALANS - Lublin
Majewska JoannaMajewska JoannaBALANS - Lublin
9.Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Rudzka HannaRudzka HannaTAKT - Chełm
10.Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Szymańska AlicjaSzymańska AlicjaLIDER - Lublin

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm
2.Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
Głogowski KacperŻywicka MilenaBALANS - Lublin
3.Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER - Lublin

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drobek Iga
BALANS - Lublin
Drobek IgaDrobek IgaBALANS - Lublin
2.Koper Kornelia
BALANS - Lublin
Koper KorneliaKoper KorneliaBALANS - Lublin
3.Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska MilenaNosowska MilenaBALANS - Lublin
4.Siemionek Barbara
TKS iDANCE - Lublin
Siemionek BarbaraSiemionek BarbaraTKS iDANCE - Lublin
5.Stolarz Aleksandra
BALANS - Lublin
Stolarz AleksandraStolarz AleksandraBALANS - Lublin
6.Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Waśniowska MartynaWaśniowska MartynaBALANS - Lublin

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
Kałdonek EmiliaKałdonek EmiliaBALANS - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kludacz Joanna
Trepkowski Franciszek
TKS iDANCE - Lublin
Kludacz Joanna
Trepkowski Franciszek
Kludacz JoannaTrepkowski FranciszekTKS iDANCE - Lublin
2.Szymala Sandra
Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Szymala Sandra
Sadlak Maksymilian
Szymala SandraSadlak MaksymilianTAKT - Chełm

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm
2.Rozwałka Otylia
LIDER - Lublin
Rozwałka OtyliaRozwałka OtyliaLIDER - Lublin
3.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm
4.Wlizło Jagoda
LIDER - Lublin
Wlizło JagodaWlizło JagodaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Michał
Weresa Julia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Michał
Weresa Julia
Chwedoruk MichałWeresa JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Czyżewski Dawid
Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Czyżewski Dawid
Włodarczyk Michalina
Czyżewski DawidWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski
3.Guz Aleksander
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Siedlecka Nela
Guz AleksanderSiedlecka NelaTAKT - Chełm
4.Mizura Dawid
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Mizura Dawid
Wasilewska Gabriela
Mizura DawidWasilewska GabrielaLIDER - Lublin
5.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chajkaluk Natalia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Chajkaluk NataliaChajkaluk NataliaDANCE POINT - Biała Podlaska

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk LenaAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babusa Diana
MYKA - Zamość
Babusa DianaBabusa DianaMYKA - Zamość
2.Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Barczyńska MajaBarczyńska MajaLIDER - Lublin
3.Janicka Anna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Janicka AnnaJanicka AnnaDANCE POINT - Biała Podlaska

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bojaczuk Piotr
Stefaniuk Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Bojaczuk Piotr
Stefaniuk Zuzanna
Bojaczuk PiotrStefaniuk ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
Franckie PiotrWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin
3.Nadolska Wiktoria
Janczarek Jakub
TAKT - Chełm
Nadolska Wiktoria
Janczarek Jakub
Nadolska WiktoriaJanczarek JakubTAKT - Chełm
4.Olejarski Kuba
Sawicka Maja
RYTM - Chełm
Olejarski Kuba
Sawicka Maja
Olejarski KubaSawicka MajaRYTM - Chełm

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fodoran Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran OliwiaFodoran OliwiaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamińska Patrycja
LIDER - Lublin
Kamińska PatrycjaKamińska PatrycjaLIDER - Lublin
2.Kozos Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozos ZuzannaKozos ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamińska Patrycja
LIDER - Lublin
Kamińska PatrycjaKamińska PatrycjaLIDER - Lublin
2.Kozos Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozos ZuzannaKozos ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.30-11.55, start: 12.00

Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ptak Igor
Olczyk Hana
Akademia Tańca - Kielce
Ptak Igor
Olczyk Hana
Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca - Kielce
2.Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
Łazorczyk MichałKowalska AdrianaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
Brzozowski TomaszKowalska LilianaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin
2.Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Witek Patrycja
Mitura KacperWitek PatrycjaLIDER - Lublin
3.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
2.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Kacper
Sągała Michalina
BALANS - Lublin
Kowalczyk Kacper
Sągała Michalina
Kowalczyk KacperSągała MichalinaBALANS - Lublin
2.Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
Pijanowski JanFic AleksandraTKS iDANCE - Lublin

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popielewicz Mikołaj
Kiryczuk Maja
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Mikołaj
Kiryczuk Maja
Popielewicz MikołajKiryczuk MajaDANCE POINT - Biała Podlaska

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk MarcelinaBednarczyk MarcelinaBALANS - Lublin
2.Domańska Adrianna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaISKRA - Międzyrzec Podlaski
3.Stelmach Maja
BALANS - Lublin
Stelmach MajaStelmach MajaBALANS - Lublin
4.Zuzula Milena
DANCE POINT - Biała Podlaska
Zuzula MilenaZuzula MilenaDANCE POINT - Biała Podlaska

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beksiak Blanka
ZAMEK - Lublin
Beksiak BlankaBeksiak BlankaZAMEK - Lublin
2.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin
3.Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Brzozowska AlicjaBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin
4.Kałdonek Natalia
BALANS - Lublin
Kałdonek NataliaKałdonek NataliaBALANS - Lublin
5.Kosior Nikola
LIDER - Lublin
Kosior NikolaKosior NikolaLIDER - Lublin
6.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin
7.Sałek Maja
TAKT - Chełm
Sałek MajaSałek MajaTAKT - Chełm
8.Stasieczek Wiktoria
LIDER - Lublin
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaLIDER - Lublin
9.Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Tulej AntoninaTulej AntoninaLIDER - Lublin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florek Maksymilian
Sapińska Marta
BALANS - Lublin
Florek Maksymilian
Sapińska Marta
Florek MaksymilianSapińska MartaBALANS - Lublin
2.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce
3.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
DANCE POINT - Biała Podlaska
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraDANCE POINT - Biała Podlaska
4.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin

16+ (Powyżej 15) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-15.55, start: 16.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Mordel Julia
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Mordel Julia
Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER - Lublin

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wronka Paweł
Wziątek Patrycja
ZAMEK - Lublin
Wronka Paweł
Wziątek Patrycja
Wronka PawełWziątek PatrycjaZAMEK - Lublin

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wronka Paweł
Wziątek Patrycja
ZAMEK - Lublin
Wronka Paweł
Wziątek Patrycja
Wronka PawełWziątek PatrycjaZAMEK - Lublin

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa
2.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-17.55, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa
2.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm
3.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
4.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm
2.Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klekot Karolina
Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

30+ (Senior 1 + Senior 2) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE - Lublin

30+ (Senior 1 + Senior 2) F LA 3T PREMIUM 0