MAŁA MAJÓWKA

2022-04-30 Tarnowskie Góry, MISTRAL - Tarnowskie Góry


UWAGA

Usunięto część kategorii.
Blok I start o godzinie 11:00 / rejestracja wcześniej
Blok III połączono z II, start o godzinie 12:00 / rejestracja wcześniej

Dodatkowe zgłoszenia zawodników sms do Arka: 669803211

Zapraszamy na Małą Majówkę do Tarnowskich Gór!
Hotel Opera z tej okazji przygotował specjalną majówkową ofertę gastronomiczną, będzie miło i radośnie!

BLOK 1, rejestracja 10:00-10:30, próba parkietu 10:15-10:45, start: 11:00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Anikiel Krzysztof
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Anikiel KrzysztofAnikiel KrzysztofMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Biały NikolaBiały NikolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Czernik Antosia
ZORBA - Częstochowa
Czernik AntosiaCzernik AntosiaZORBA - Częstochowa
4.Dzięgielewski Daniel
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Dzięgielewski DanielDzięgielewski DanielMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Kasińska Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kasińska AleksandraKasińska AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Konicz Iga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Konicz IgaKonicz IgaMISTRAL - Tarnowskie Góry
8.Kupka Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kupka OliwiaKupka OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
9.Nowicki Jan
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowicki JanNowicki JanMISTRAL - Tarnowskie Góry
10.Szromek Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Szromek NataliaSzromek NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
11.Szulik Kinga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Szulik KingaSzulik KingaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
12.Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak HonorataWołoszczak HonorataKIEPURA - Sosnowiec

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Kowol JerzyBurzyńska LauraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Sienkiewicz Aleksander
Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sienkiewicz Aleksander
Elżbieciak Julia
Sienkiewicz AleksanderElżbieciak JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gęsiarz Hania
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz HaniaGęsiarz HaniaZORBA - Częstochowa
2.Gęsiarz Ola
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz OlaGęsiarz OlaZORBA - Częstochowa
3.Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Kamińska AleksandraKamińska AleksandraZORBA - Częstochowa
4.Kozłowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
Kozłowska AlicjaKozłowska AlicjaZORBA - Częstochowa
5.Kwasek Maja
ZORBA - Częstochowa
Kwasek MajaKwasek MajaZORBA - Częstochowa
6.Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska JuliaMargasińska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
7.Odrzywolska Hania
ZORBA - Częstochowa
Odrzywolska HaniaOdrzywolska HaniaZORBA - Częstochowa
8.Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pakuła LenaPakuła LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
9.Papińska Natalia
ZORBA - Częstochowa
Papińska NataliaPapińska NataliaZORBA - Częstochowa
10.Sidor Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sidor MajaSidor MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
11.Szymanek Maja
ZORBA - Częstochowa
Szymanek MajaSzymanek MajaZORBA - Częstochowa
12.Włodarczyk Julia
ZORBA - Częstochowa
Włodarczyk JuliaWłodarczyk JuliaZORBA - Częstochowa
13.Zielonka Julia
ZORBA - Częstochowa
Zielonka JuliaZielonka JuliaZORBA - Częstochowa

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+2)231
2.Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
Dzierżenga MaciejCzajka PatrycjaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Peciak Daria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Peciak DariaPeciak DariaMISTRAL - Tarnowskie Góry

 

BLOK 2, rejestracja 11:15-11:45, próba parkietu 11:45-12:00, start: 12:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matuszewska Jowita
Akademia Tańca - Kielce
Matuszewska JowitaMatuszewska JowitaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
2.Paluch Julia
Akademia Tańca - Kielce
Paluch JuliaPaluch JuliaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
3.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
4.Szlufik Lena
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik LenaSzlufik LenaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
5.Szlufik Nicola
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik NicolaSzlufik NicolaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
6.Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Sławeta ZuzannaSławeta ZuzannaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
7.Kołodziej Amelia
Akademia Tańca - Kielce
Kołodziej AmeliaKołodziej AmeliaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
8.Pióro Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pióro OliwiaPióro OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
9.Radomska Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Radomska HannaRadomska HannaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
10.Tofil Patrycja
Akademia Tańca - Kielce
Tofil PatrycjaTofil PatrycjaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
11.Złomek Lena
Akademia Tańca - Kielce
Złomek LenaZłomek LenaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+2)231
2.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+2)231
2.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa11 (+2)2111
3.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry10 (+2)2101
4.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+2)261
5.Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Toborek ZuzannaToborek ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12 Toborek Zuzanna - G (+2)212Toborek Zuzanna - G1
6.Wadowska Małgorzata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wadowska MałgorzataWadowska MałgorzataMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+2)251
7.Głowa Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Głowa WiktoriaGłowa WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
8.Kwiecień Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kwiecień LenaKwiecień LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
9.Rozenbaum Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rozenbaum WiktoriaRozenbaum WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik DawidWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11, 7 (+2)211, 71
2.Perszel Kacper
Brytan Wiktoria
CARMEN - Katowice
Perszel Kacper
Brytan Wiktoria
Perszel KacperBrytan WiktoriaCARMEN - Katowice4, 4 (+1)14, 42

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Heliosz Wojciech
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz WojciechHeliosz WojciechMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Patoń Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Patoń KingaPatoń KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Wąsik Karolina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Wąsik KarolinaWąsik KarolinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+2)251
2.Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko KajetanGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze5 (+2)252
3.Perz Igor
Tomaszewska Marcelina
KICK - Kielce
Perz Igor
Tomaszewska Marcelina
Perz IgorTomaszewska MarcelinaKICK - Kielce2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Murzyn Kinga
TEAM - Ornontowice
Murzyn KingaMurzyn KingaTEAM - Ornontowice13 Murzyn Kinga - F (+2)213Murzyn Kinga - F1
2.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin11 (+2)2112
3.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+2)262
4.Białas Wojciech
AKCENT - Będzin
Białas WojciechBiałas WojciechAKCENT - Będzin5 (+1)153
5.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin9 (+1)193
6.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry7, 7 (+2)27, 71
2.Pawłowski Paweł
Shevchuk Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawłowski Paweł
Shevchuk Milena
Pawłowski PawełShevchuk MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+2)232
3.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)193
4.Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
ESKADRA - Pabianice
Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
Siewiaszczyk MaciejKowalczyk JuliettaESKADRA - Pabianice5 (+1)153

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
2.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+2)251
3.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
4.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza12 Zaczyńska Maja - G (+2)212Zaczyńska Maja - G1
5.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
6.Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik LauraBanasik LauraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
7.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
8.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
9.Zegadło Olga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Zegadło OlgaZegadło OlgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)192
10.Ścigaj Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Ścigaj NadiaŚcigaj NadiaAMAZING DANCE STUDIO5 (+1)152

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze5 (+2)251
2.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów8 (+2)281
3.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
4.Motyka Hanna
FORUM - Zabrze
Motyka HannaMotyka HannaFORUM - Zabrze4 (+2)241
5.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+2)282
6.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia8 (+2)282
7.Prusicka Hanna
FORUM - Zabrze
Prusicka HannaPrusicka HannaFORUM - Zabrze8 (+2)282
8.Żelazowska Weronika
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowska WeronikaŻelazowska WeronikaDANCELOOK - Gliwice5 (+2)252
9.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze3 (+1)133
10.Grabowska Aleksandra
FORUM - Zabrze
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraFORUM - Zabrze3 (+1)133
11.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów9 (+1)193
12.Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska OliwiaKrasińska OliwiaFORUM - Zabrze8 (+1)183
13.Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik MałgorzataKurnik MałgorzataFORUM - Zabrze12 Kurnik Małgorzata - F (+1)112Kurnik Małgorzata - F3
14.Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
Natkowska LenaNatkowska LenaFORUM - Zabrze3 (+1)133
15.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze5 (+1)153