VII Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno

2022-04-30 Deszczno, KS DANCE MIX - Deszczno


Plik z wynikami

UWAGA

Do bloku 1 dodano kategorie:

10-11 G Solo
12-13 H

Kategoria 12-13 E przeniesiona do bloku 4
Kategoria 14-15 D przeniesiona do bloku 3

BLOK 1, rejestracja 8:15 - 9:00, próba parkietu 8:45 - 9:15, start: 9:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
Bąk DagmaraŚliwicki AdrianART OF DANCE - Krotoszyn12, 5 Bąk Dagmara - G (+2)212, 5Bąk Dagmara - G1
2.Dziembowski Michał
Okraska Paulina
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowski Michał
Okraska Paulina
Dziembowski MichałOkraska PaulinaFANTAZJA - Skwierzyna2, 4 (+2)22, 41
3.Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
Hemmerich AntoniWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra11, 11 (+2)211, 111
4.Dundziak Wojciech
Kiełbasa Amelia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dundziak Wojciech
Kiełbasa Amelia
Dundziak WojciechKiełbasa AmeliaFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 22
5.Janas Zofia
Kownacki Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Zofia
Kownacki Michał
Janas ZofiaKownacki MichałFANTAZJA - Skwierzyna5, 6 (+1)15, 62
6.Kucińska Dorota
Wojciechowski Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska Dorota
Wojciechowski Filip
Kucińska DorotaWojciechowski FilipFANTAZJA - Skwierzyna2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz9 (+2)291
2.Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5, 5 (+2)25, 52
3.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz G (+2)2G1
2.Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
Kuczyński BartoszOlejniczak NataliaESTERA - Myślibórz7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
Hopke OliwierZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin4 (+2)241
2.Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
Ignatowicz AdamBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno G (+2)2G1
3.Kula Maciej
Gołuch Jagna
All About - Szczecin
Kula Maciej
Gołuch Jagna
Kula MaciejGołuch JagnaAll About - Szczecin10 (+2)2101
4.Meller Mikołaj
Konecka Nadia
KS DANCE MIX - Deszczno
Meller Mikołaj
Konecka Nadia
Meller MikołajKonecka NadiaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+2)221
5.Karlicki Miłosz
Cieślińska Laila
KS DANCE MIX - Deszczno
Karlicki Miłosz
Cieślińska Laila
Karlicki MiłoszCieślińska LailaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)112
6.Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
Kowalewski MichałPupkowska AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna10, 4 (+1)110, 42
7.Raupuk Szymon
Rzepka Lena
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Raupuk Szymon
Rzepka Lena
Raupuk SzymonRzepka LenaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin E (+1)1E1
2.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin E (+1)1E2
3.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)133
4.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)124
5.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna1 16
7.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań0 07
8.Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA - Myślibórz1 18
9.Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
Teofilak EmilKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz0 09

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra9 (+2)291
2.Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Przepłata NataliaPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin8 (+2)281
3.Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Półtorak EmiliaPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.13 Półtorak Emilia - G (+2)213Półtorak Emilia - G1
4.Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Wąsowska JuliaWąsowska JuliaASTRA - Szczecin9 (+2)291
5.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)112
6.Jareniowska Kalina Olga
GRACJA - Zielona Góra
Jareniowska Kalina OlgaJareniowska Kalina OlgaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
7.Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Pietrzak NadiaPietrzak NadiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Piec BarbaraPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin7 (+2)271
2.Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Goliszewska MichalinaGoliszewska MichalinaALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)222
3.Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska NikolaBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)123

 

BLOK 2, rejestracja 11:15 - 12:00, próba parkietu 11:45 - 12:15, start: 12:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
2.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+2)271
3.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz11 (+2)2111
4.Voitovych Zlata
ESTERA - Myślibórz
Voitovych ZlataVoitovych ZlataESTERA - Myślibórz7 (+2)271
5.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz10 (+2)2101
6.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
7.Kucińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska HannaKucińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122
8.Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Skowrońska LilianaSkowrońska LilianaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
9.Żyża Małgorzata
FANTAZJA - Skwierzyna
Żyża MałgorzataŻyża MałgorzataFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Janiak WeronikaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin4 (+2)241
2.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słowik Miłosz
Duklas Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Miłosz
Duklas Hanna
Słowik MiłoszDuklas HannaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna1 12

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus ZuzannaKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)111
2.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard0 02

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
3.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)133
4.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 24
5.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna4 45
6.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06
7.Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin4 43
4.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno1 14

 

BLOK 3, rejestracja 13:45 - 14:30, próba parkietu 14:45 - 15:15, start: 15:30

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos DorotaMamos DorotaALFA-ASTRA - Stargard12 Mamos Dorota - F (+2)212Mamos Dorota - F1
2.Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak AlicjaPrzybylak AlicjaALFA-ASTRA - Stargard10 (+2)2101
3.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin7 (+2)271
4.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+2)222
5.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna9 (+2)292
6.Szmaragowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szmaragowska JuliaSzmaragowska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+2)262
7.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)222
8.Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Jachimowska AmeliaJachimowska AmeliaESTERA - Myślibórz5 (+1)153
9.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)133
10.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna9 (+1)193
11.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12 Wróbel Maja - F (+1)112Wróbel Maja - F3
12.Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka HannaZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+1)163
13.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań8 (+2)281
2.Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
Lis KacperKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna9, 9 (+1)19, 92

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik IgaJóźwik IgaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Nazaruk Magdalena
All About - Szczecin
Nazaruk MagdalenaNazaruk MagdalenaAll About - Szczecin3 (+1)132
3.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 04
5.Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobosiewicz MajaDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)131
2.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin E (+1)1E2
3.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek MajaKozak GrzegorzFANTAZJA - Skwierzyna1, 0 1, 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122
3.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Lochert Jan
Orzłowska Małgorzata
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Orzłowska Małgorzata
Lochert JanOrzłowska MałgorzataKS DANCE MIX - Deszczno3 34
5.Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek MajaKozak GrzegorzFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław4 (+1)142
3.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)153
4.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno5 54
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 15
6.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice4 46
7.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań5 5

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D1
2.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
3.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)153
4.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice6 64
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 05
6.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 06
7.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań4 4

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)132
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 63
4.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)131
2.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno7 73
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 64
5.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 05

 

BLOK 4, rejestracja 16:45 - 17:30, próba parkietu 17:30 - 17:50, start: 18:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
3.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 33
4.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)112
3.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 03
4.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno1 14

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin4 42
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań9 (+1)191
2.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań9 (+1)192
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań4 (+1)143
4.Wieczorek Jerzy
Nasiłowska Anna
IMPET TEAM WARSZAWA
Wieczorek Jerzy
Nasiłowska Anna
Wieczorek JerzyNasiłowska AnnaIMPET TEAM WARSZAWA4 44
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 25
6.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 22
3.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań B (+1)1B1
2.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 03