Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022

2022-10-08 Siennica Różana k. Krasnegostawu, RYTM - Chełm


UWAGA

Usunięto kategorie, które z powodu braku uczestników nie odbędą się!
UWAGA!!! Nowe godziny rozpoczęcia bloków-prosimy o zapoznanie się!!!
Hala będzie otwarta od godziny 9!!!

BLOK 1, rejestracja 10.00-10.30, próba parkietu 10.15-10.45, start: 11.00

Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Buzian Pola
LIDER - Lublin
Buzian PolaBuzian PolaLIDER - Lublin
2.Bułas Anna
LIDER - Lublin
Bułas AnnaBułas AnnaLIDER - Lublin
3.Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
Chaber ZuzannaChaber ZuzannaLIDER - Lublin
4.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin
5.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin
6.Motyl Oliwia
LIDER - Lublin
Motyl OliwiaMotyl OliwiaLIDER - Lublin
7.Widz Zofia
LIDER - Lublin
Widz ZofiaWidz ZofiaLIDER - Lublin
8.Zbiciak Zofia
RYTM - Chełm
Zbiciak ZofiaZbiciak ZofiaRYTM - Chełm
9.Mitura Kornelia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Mitura KorneliaMitura KorneliaDIAMENT - Radzyń Podlaski

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm
2.Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
RYTM - Chełm
Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
Jakimiuk MichałSzymańska EmiliaRYTM - Chełm
3.Pogrebniak Zofia
Tołysz Filip
RYTM - Chełm
Pogrebniak Zofia
Tołysz Filip
Pogrebniak ZofiaTołysz FilipRYTM - Chełm
4.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm
5.Żaczek Jakub
Żaczek Lidia
RYTM - Chełm
Żaczek Jakub
Żaczek Lidia
Żaczek JakubŻaczek LidiaRYTM - Chełm

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bułas Marie
LIDER - Lublin
Bułas MarieBułas MarieLIDER - Lublin
2.Grzech Kornel
TAKT - Chełm
Grzech KornelGrzech KornelTAKT - Chełm
3.Kozieł Antoni
LIDER - Lublin
Kozieł AntoniKozieł AntoniLIDER - Lublin
4.Podkańska Rita
RYTM - Chełm
Podkańska RitaPodkańska RitaRYTM - Chełm
5.Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Rudzka HannaRudzka HannaTAKT - Chełm
6.Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Szymańska AlicjaSzymańska AlicjaLIDER - Lublin

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski
2.Krupa Julia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Krupa JuliaKrupa JuliaDIAMENT - Radzyń Podlaski
3.Sidoruk Klaudia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Sidoruk KlaudiaSidoruk KlaudiaISKRA - Międzyrzec Podlaski

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamińska Roksana
RYTM - Chełm
Kamińska RoksanaKamińska RoksanaRYTM - Chełm
2.Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Zabiciel AgataZabiciel AgataMYKA - Zamość

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamińska Roksana
RYTM - Chełm
Kamińska RoksanaKamińska RoksanaRYTM - Chełm
2.Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Zabiciel AgataZabiciel AgataMYKA - Zamość
3.Żuraw Antonina
AKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy
Żuraw AntoninaŻuraw AntoninaAKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chołody Marta
RYTM - Chełm
Chołody MartaChołody MartaRYTM - Chełm
2.Kamińska Roksana
RYTM - Chełm
Kamińska RoksanaKamińska RoksanaRYTM - Chełm
3.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski
5.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamińska Roksana
RYTM - Chełm
Kamińska RoksanaKamińska RoksanaRYTM - Chełm
2.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
3.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guk Anzhelika
A.V. Dance System
Guk AnzhelikaGuk AnzhelikaA.V. Dance System
2.Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka LilianaStanicka LilianaMYKA - Zamość

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejarski Kuba
Jaroszyńska Kornelia
RYTM - Chełm
Olejarski Kuba
Jaroszyńska Kornelia
Olejarski KubaJaroszyńska KorneliaRYTM - Chełm
2.Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat AdamSobiesiak AlicjaZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość
2.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość
3.Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
Skiba YakivBelinska YevheniiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4.Dudchik David
Stepaniuk Waleriia
Troyanda
(Ukraina)
Dudchik David
Stepaniuk Waleriia
Dudchik DavidStepaniuk WaleriiaTroyanda
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin
2.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin
3.Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Skiba Yakiv
Belinska Yevheniia
Skiba YakivBelinska YevheniiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość
5.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin
6.Dudchik David
Stepaniuk Waleriia
Troyanda
(Ukraina)
Dudchik David
Stepaniuk Waleriia
Dudchik DavidStepaniuk WaleriiaTroyanda
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin
2.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski
3.Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK - Lublin
4.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm
5.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Gałaś OliwiaGałaś OliwiaRYTM - Chełm
2.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość
3.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin
2.Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka CelinaKalicka CelinaLIDER - Lublin
3.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski
4.Sałek Maja
TAKT - Chełm
Sałek MajaSałek MajaTAKT - Chełm

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski DominikCich MartynaJUMP - Janów Lubelski
2.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość
3.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik

 

BLOK 2, rejestracja 13.00-13.30, próba parkietu 13.15-13.45, start: 14.00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm
2.Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
Łazorczyk MichałKowalska AdrianaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubelski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin
2.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin
3.Nowakowska Julia
Ziemba Kajetan
TAKT - Chełm
Nowakowska Julia
Ziemba Kajetan
Nowakowska JuliaZiemba KajetanTAKT - Chełm
4.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
5.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska
6.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków
2.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm
4.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
5.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno
6.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków
7.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
3.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno
4.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków
5.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość
3.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków
4.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska
5.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno
6.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość
3.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków
4.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska
5.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno

 

BLOK 3, rejestracja 15.30-16.00, próba parkietu 15.45-16.15, start: 16.30

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów
2.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów
3.Palak Tymoteusz
Jaworek Maria
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Jaworek Maria
Palak TymoteuszJaworek MariaZAMEK - Lublin
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin
2.Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
FANTAN - Kraśnik
Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
Jakubiak AntoniWojciechowska MonikaFANTAN - Kraśnik
3.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm
2.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów
2.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin
3.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm
4.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin
6.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów
7.Selezniuk Nazarii
Popowych Anna
Troyanda
(Ukraina)
Selezniuk Nazarii
Popowych Anna
Selezniuk NazariiPopowych AnnaTroyanda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów
2.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin
3.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
4.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński BartoszJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński BartoszJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm
2.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-18.00, start: 18.30

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
2.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów
3.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
4.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
2.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin
3.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
Abramov AleksandrSidor PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
3.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Corte Dance Progress
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaCorte Dance Progress
4.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm
5.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
M-TEAM - Kraków
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaM-TEAM - Kraków

40+ (Senior 2 + Senior 3) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE - Lublin
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość
3.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm

40+ (Senior 2 + Senior 3) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu lubelski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość
2.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm
3.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów
2.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski
3.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm
4.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów
5.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin
2.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY
3.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski
4.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm
2.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin
3.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm
4.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
5.Selezniuk Nazarii
Popowych Anna
Troyanda
(Ukraina)
Selezniuk Nazarii
Popowych Anna
Selezniuk NazariiPopowych AnnaTroyanda
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów
2.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm
3.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin
4.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm
5.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin
6.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska
7.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski
8.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin