Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu

2022-09-25 Krasnystaw, TOP - ART - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Nastąpiły zmiany w programie w godzinach rozpoczęcia poszczególnych blokach. Niektóre kategorie zostały przeniesione na inny blok. Prosimy o zapoznanie się z nowym programem.

Wszystkie bloki zostaną rozegrane na jednym parkiecie.

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 9.00-9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin4, 4 (+1)14, 4
2.Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
TAKT - Chełm
Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
Olszewska ZuzannaHawryluk WiktorTAKT - Chełm4, 4 (+1)14, 4
3.Mazurek Adam
Jakubczyk Hanna
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Mazurek Adam
Jakubczyk Hanna
Mazurek AdamJakubczyk HannaDIAMENT - Radzyń Podlaski

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Błędkowska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Błędkowska OliwiaBłędkowska OliwiaTOP - ART - Lublin3 (+1)13
2.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin3 (+1)13
3.Dobosz Laura
TOP - ART - Lublin
Dobosz LauraDobosz LauraTOP - ART - Lublin4 (+1)14
4.Jarzyna Krystian
TOP - ART - Lublin
Jarzyna KrystianJarzyna KrystianTOP - ART - Lublin1 (+1)11
5.Kicińska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Kicińska OliwiaKicińska OliwiaTOP - ART - Lublin4 (+1)14
6.Kurzawska Liwia
TOP - ART - Lublin
Kurzawska LiwiaKurzawska LiwiaTOP - ART - Lublin3 (+1)13
7.Kędzierska Julia
TOP - ART - Lublin
Kędzierska JuliaKędzierska JuliaTOP - ART - Lublin3 (+1)13
8.Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik HannaWójcik HannaTOP - ART - Lublin6 (+1)16
9.Mazurek Maria
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Mazurek MariaMazurek MariaDIAMENT - Radzyń Podlaski
10.Mitura Kornelia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Mitura KorneliaMitura KorneliaDIAMENT - Radzyń Podlaski
11.Ołtuszyk Szymon
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Ołtuszyk SzymonOłtuszyk SzymonDIAMENT - Radzyń Podlaski

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Nowicka WeronikaNowicka WeronikaDIAMENT - Radzyń Podlaski3 (+2)231
2.Zalewska Jagoda
TOP - ART - Lublin
Zalewska JagodaZalewska JagodaTOP - ART - Lublin6 (+2)261
3.Kowalewska Natalia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Kowalewska NataliaKowalewska NataliaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 (+1)112
4.Łobacz Róża
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz RóżaŁobacz RóżaDIAMENT - Radzyń Podlaski2 (+1)122

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Olszewska Wiktoria
Łatka Filip
TAKT - Chełm
Olszewska Wiktoria
Łatka Filip
Olszewska WiktoriaŁatka FilipTAKT - Chełm3, 3 3, 3
2.Wojnarowska Oliwia
Fodoran Kuba
TAKT - Chełm
Wojnarowska Oliwia
Fodoran Kuba
Wojnarowska OliwiaFodoran KubaTAKT - Chełm4, 4 (+1)14, 4

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Gałat DagnaGałat DagnaZAMEK - Lublin1 (-1)-11
2.Grzech Kornel
TAKT - Chełm
Grzech KornelGrzech KornelTAKT - Chełm4 (+1)14
3.Hałabis Pola
ZAMEK - Lublin
Hałabis PolaHałabis PolaZAMEK - Lublin3 (+1)13
4.Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska KarolinaLipska KarolinaTOP - ART - Lublin4 (+1)14
5.Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Rudzka HannaRudzka HannaTAKT - Chełm3 (+1)13
6.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin6 (+1)16

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER - Lublin11 (+2)2111
2.Krzysztofiak Miłosz
Stasak Nina
TOP - ART - Lublin
Krzysztofiak Miłosz
Stasak Nina
Krzysztofiak MiłoszStasak NinaTOP - ART - Lublin8, 9 (+2)28, 91
3.Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
ZAMEK - Lublin
Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
Zakrzewski MichałZakrzewska OlgaZAMEK - Lublin8, 8 (+2)28, 81
4.Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
Lipski PrzemysławWiniarska WiktoriaTOP - ART - Lublin10 (+1)1102
5.Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
Ostrowski WojciechOleszczyńska AleksandraTOP - ART - Lublin2, 8 (+1)12, 82
6.Robak Maja
Ołtuszyk Kacper
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Robak Maja
Ołtuszyk Kacper
Robak MajaOłtuszyk KacperDIAMENT - Radzyń Podlaski-1, -1 (-1)-1-1, -1

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chomczyńska Kornelia
TOP - ART - Lublin
Chomczyńska KorneliaChomczyńska KorneliaTOP - ART - Lublin4 (+2)241
2.Kliczka Maja
DanceFlow - Lublin
Kliczka MajaKliczka MajaDanceFlow - Lublin6 (+2)261
3.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski8 (+2)281
4.Krupa Julia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Krupa JuliaKrupa JuliaDIAMENT - Radzyń Podlaski2 (+2)221
5.Uchimowicz Zofia
TOP - ART - Lublin
Uchimowicz ZofiaUchimowicz ZofiaTOP - ART - Lublin10 (+2)2101
6.Niczyporuk Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Niczyporuk WeronikaNiczyporuk WeronikaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 (+1)112
7.Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska MartynaNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin3 (+1)132
8.Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
Pastuszak NataliaPastuszak NataliaTOP - ART - Lublin4 (+1)142
9.Robak Maja
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Robak MajaRobak MajaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 (+1)102

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm4, 4 (+2)24, 41
2.Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza DawidKorniak GabrielaTOP - ART - Lublin9, 9 (+2)29, 92
3.Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
Łazorczyk MichałKowalska AdrianaLIDER - Lublin11 (+2)2112
4.Banach Filip
Jeleń Ayla
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Jeleń Ayla
Banach FilipJeleń AylaTOP - ART - Lublin1, 1 (+1)11, 13
5.Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)123

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
Kałdonek EmiliaKałdonek EmiliaBALANS - Lublin11 (+2)2111
2.Kurzyna Michalina
JUMP - Janów Lubelski
Kurzyna MichalinaKurzyna MichalinaJUMP - Janów Lubelski8 (+2)281
3.Chmiel Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Chmiel AleksandraChmiel AleksandraTOP - ART - Lublin5 (+2)252
4.Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Proskura ZuzannaProskura ZuzannaTOP - ART - Lublin2 (+2)222
5.Albiniak Natalia
JUMP - Janów Lubelski
Albiniak NataliaAlbiniak NataliaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)153
6.Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
Czerwińska HannaCzerwińska HannaTOP - ART - Lublin2 (+1)123
7.Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
Kostrzewska MagdalenaKostrzewska MagdalenaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
8.Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
Lechus MagdalenaLechus MagdalenaTOP - ART - Lublin8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Michał
Weresa Julia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Michał
Weresa Julia
Chwedoruk MichałWeresa JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski5 (+2)251
2.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin2, 2 (+2)22, 21
3.Czaus Filip
Gaweł Maja
TOP - ART - Lublin
Czaus Filip
Gaweł Maja
Czaus FilipGaweł MajaTOP - ART - Lublin6, 8 (+1)16, 82

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chajkaluk Natalia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Chajkaluk NataliaChajkaluk NataliaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+2)251
2.Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Siedlecka NelaSiedlecka NelaTAKT - Chełm10 (+2)2101
3.Chmiel Zofia
TOP - ART - Lublin
Chmiel ZofiaChmiel ZofiaTOP - ART - Lublin6 (+1)162
4.Moroń Karolina
MYKA - Zamość
Moroń KarolinaMoroń KarolinaMYKA - Zamość4 (+1)142

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
Pożarowszczyk OliwiaPożarowszczyk OliwiaTOP - ART - Lublin9 (+2)291
2.Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka LilianaStanicka LilianaMYKA - Zamość8 (+2)282
3.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce3 (+1)133

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 12.15-12.45, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm6, 6 (+2)26, 61
2.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin7 (+2)272
3.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość8 (+2)282
4.Chomczyński Hubert
Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
Chomczyński Hubert
Szymańska Anna
Chomczyński HubertSzymańska AnnaTOP - ART - Lublin9 (+1)193
5.Dolecki Michał
Malec Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Dolecki Michał
Malec Zuzanna
Dolecki MichałMalec ZuzannaTOP - ART - Lublin1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak AlexandraSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość8 (+2)281
2.Strzałkowska Alicja
TOP - ART - Lublin
Strzałkowska AlicjaStrzałkowska AlicjaTOP - ART - Lublin13 Strzałkowska Alicja - F (+2)213Strzałkowska Alicja - F2
3.Nacef Hanna
TOP - ART - Lublin
Nacef HannaNacef HannaTOP - ART - Lublin5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin1 (+1)111
2.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY4 42
3.Kuryło Oskar
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Kuryło Oskar
Franczak Lena
Kuryło OskarFranczak LenaTOP - ART - Lublin0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin1 (+1)111
2.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 52
3.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
Michalak Dawid
Michalak Roksana
Michalak DawidMichalak RoksanaTOP - ART - Lublin10, 10 (+2)210, 101
2.Drzazga Szymon
Kot Hanna
MYKA - Zamość
Drzazga Szymon
Kot Hanna
Drzazga SzymonKot HannaMYKA - Zamość1 (+1)112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość E (+1)1E1
2.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 03
4.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość1 14
5.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)111
2.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin0 02

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)111
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce3 32

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)131
2.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce11 (+1)1112
3.Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Stadnicka EmiliaStadnicka EmiliaMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin1 (+1)114
5.Sałek Maja
TAKT - Chełm
Sałek MajaSałek MajaTAKT - Chełm0 05
6.Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka CelinaKalicka CelinaLIDER - Lublin0 06
7.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski2 27
8.Kałdonek Natalia
BALANS - Lublin
Kałdonek NataliaKałdonek NataliaBALANS - Lublin0 08
9.Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk MarcelinaBednarczyk MarcelinaBALANS - Lublin0 09

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków4 (+1)141
2.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)152
3.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 03
4.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków6 (+1)161
2.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 03
4.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 02

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski E (+1)1E1
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik1 (+1)112
3.Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski DominikCich MartynaJUMP - Janów Lubelski2 23
4.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość0 04
5.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 15

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Bakalarz Mateusz
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Jeleń Maja
Bakalarz MateuszJeleń MajaTOP - ART - Lublin2 22

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin1 (+1)111
2.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość0 02
3.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin3 33

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin0 02
3.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość0 03

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce E (+1)1E1
2.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin4 (+1)142
3.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj4 43
4.Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
Orlik AleksanderKamińska AngelikaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin E (+1)1E1
2.Kalisz Krzysztof
Mierzwa Kinga
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kalisz Krzysztof
Mierzwa Kinga
Kalisz KrzysztofMierzwa KingaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce6 (+1)161
2.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg4 42
3.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj0 03

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 17.00-17.45, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm B (+1)1B1
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 02
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno6 63

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno7 (+1)171
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 02
3.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+1)151
2.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno5 52
3.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)151
2.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+1)152
3.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 13
4.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów9 (+1)191
2.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska9 (+1)192
3.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin4 (+1)143
4.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm0 05
6.Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
Paradysz KorneliuszDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 56
7.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów8 (+1)182
3.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa7 (+1)174
5.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin6 (+1)165
6.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm0 06
7.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin1 17
8.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 08
9.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 09
10.Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
Paradysz KorneliuszDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 410
11.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów12 (+1)1122
3.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin2 24
5.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin1 15
6.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków11 116

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin5 (+1)151
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów12 (+1)1122
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin0 03
4.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin0 04

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm0 02

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm1 (+1)111
2.Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Kot Szymon
Marcinkiewicz Oliwia
Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice15 (+1)1152
3.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 03
4.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin0 04
5.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
S.T. ATLAS
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaS.T. ATLAS0 05