Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022”

2022-05-21 Łańcut, AKSEL - Rzeszów


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA:
Adres wydarzenia: Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie ul.Armii Krajowej 57 . Zapraszamy :)

Gorąco zapraszamy do Łańcuta! Dla wszystkich uczestników mamy pamiatkowe dyplomy i pyszne lody! Dla laureatówi finalistów : nagrody, upominki, pamiatkowe medale lub puchary.
W klasach HG:medale,upominki :)
Zapewniamy serdeczne przyjęcie i wyjatlkowa oprawę!
Zatańcz z Nami!

UWAGA : w bloku 3 usunięto kategorię Senior 4 LA i DODANO Senior 2 D ST

UWAGA : Konkurencja 10-11 E będzie rozegrana w niedzielę podczas Bloku 1

UWAGA : Kategoria Senior 2 klasa D ST przeniesiona do Bloku 4

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.45, próba parkietu 8.40- 9.00, start: 9.15

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosz Kornelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarosz KorneliaJarosz KorneliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)231
2.Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Kopczyk HannaKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2111
3.Partyka Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka AleksandraPartyka AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)241
4.Węglińska Marika
SAMBA - Tarnobrzeg
Węglińska MarikaWęglińska MarikaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)221
5.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno5 (+1)152
6.Ferenc Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Ferenc KatarzynaFerenc KatarzynaGASIEK - Rzeszów8 (+1)182
7.Tomsia Amelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tomsia AmeliaTomsia AmeliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 22

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cybulska Julia
AKSEL - Rzeszów
Cybulska JuliaCybulska JuliaAKSEL - Rzeszów7 (+2)271
2.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec11 (+2)2111
3.Golik Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik ZofiaGolik ZofiaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
4.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec10 (+2)2101
5.Prendecka Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prendecka ZofiaPrendecka ZofiaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
6.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
7.Stokłosa Bianka
AKSEL - Rzeszów
Stokłosa BiankaStokłosa BiankaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
8.Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak IzabelaSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)251
9.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)231
10.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)291
11.Łazuka Jowita
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łazuka JowitaŁazuka JowitaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)241
12.Dudek Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Dudek AleksandraDudek AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
13.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)192
14.Jurkowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jurkowska NataliaJurkowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
15.Kołodziejczak Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kołodziejczak LenaKołodziejczak LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
16.Lulek Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Lulek NikolaLulek NikolaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
17.Moroń Karolina
MYKA - Zamość
Moroń KarolinaMoroń KarolinaMYKA - Zamość2 (+1)122
18.Prasoł Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prasoł ZofiaPrasoł ZofiaAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
19.Stec Julia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stec JuliaStec JuliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
20.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
21.Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów GabrielaŻarów GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
22.Stolarska Lena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stolarska LenaStolarska LenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała-1 (-1)-1-1

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajda Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Gajda AmeliaGajda AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
2.Grata Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Grata OliwiaGrata OliwiaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
3.Malecki Karmen
SAMBA - Tarnobrzeg
Malecki KarmenMalecki KarmenSAMBA - Tarnobrzeg6 (+2)261
4.Tracz Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Tracz NikolaTracz NikolaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
5.Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wróbel EmiliaWróbel EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
6.Działo Kacper
GALA - Mielec
Działo KacperDziało KacperGALA - Mielec2 (+1)122
7.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)162
8.Gorgoń Nina
AKSEL - Rzeszów
Gorgoń NinaGorgoń NinaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
9.Pietrzyk Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Pietrzyk MagdalenaPietrzyk MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
10.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów12 Sroczyk Aurelia - G (+1)112Sroczyk Aurelia - G2

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec2 (+2)221
2.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
Bąk MaximilianKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola11 (+2)2111
2.Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
Kołcz MaksymilianFitowska ZofiaAKSEL - Rzeszów7, 6 (+2)27, 61
3.Zakielarz Adam
Klimczuk Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz Adam
Klimczuk Kamila
Zakielarz AdamKlimczuk KamilaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+2)271
4.Kula Aleksander
Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Kula Aleksander
Baran Hanna
Kula AleksanderBaran HannaSAMBA - Tarnobrzeg1, 3 (+1)11, 32
5.Kędzierski Marek
Mazur Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Marek
Mazur Maja
Kędzierski MarekMazur MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl11, 12 Mazur Maja - G (+1)111, 12Mazur Maja - G2
6.Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA - Tarnów G (+1)1G2
7.Machała Kacper
Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Kołeczek Laura
Machała KacperKołeczek LauraELIDA - Mielec7 (-1)-17

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków4 (+2)241
2.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków10 (+2)2101
3.Kogut Szymon
Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Szymon
Wryk Maria
Kogut SzymonWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)292
4.Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2102
5.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno2 (+1)123
6.Kowalski Szymon
Bąk Antonia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kowalski Szymon
Bąk Antonia
Kowalski SzymonBąk AntoniaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
7.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec1 (+1)113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola G (+2)2G1
2.Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
Myszka JakubGiermasińska AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg G (+2)2G1
3.Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
Franckie PiotrWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin8 (+1)182
4.Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
Mysłek MateuszBarsznica AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg11, 11 (+1)111, 112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)221
2.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F1
3.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
4.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków7, 7 (+2)27, 71
5.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)272
6.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2112
7.Sokołowski Jakub
Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Smela Anna
Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL - Rzeszów8 (+2)282
8.Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
AKSEL - Rzeszów
Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
Szczudło BartłomiejSzczudło RoksanaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
9.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+1)173
10.Kukla Wojciech
Szelech Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kukla Wojciech
Szelech Maja
Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
11.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec6 (+1)163
12.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów1 (+1)113
13.Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
14.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec7 (-1)-17

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.20-11.45, start: 12.00

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
2.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
3.Pisarek Lena
AKSEL - Rzeszów
Pisarek LenaPisarek LenaAKSEL - Rzeszów12 Pisarek Lena - F (+2)212Pisarek Lena - F1
4.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec7 (+2)272
5.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin8 (+2)282
6.Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gładysiewicz JuliaGładysiewicz JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl13 Gładysiewicz Julia - F (+2)213Gładysiewicz Julia - F2
7.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów7 (+2)272
8.Kłeczek Lena
AKSEL - Rzeszów
Kłeczek LenaKłeczek LenaAKSEL - Rzeszów6 (+2)262
9.Wojtowicz Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wojtowicz MartynaWojtowicz MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl11 (+2)2112
10.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec11 (+1)1113
11.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
12.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec2 (+1)123
13.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec2 (+1)123
14.Jopek Andżelika
AKSEL - Rzeszów
Jopek AndżelikaJopek AndżelikaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
15.Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kabat ZuzannaKabat ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)113
16.Mróz Hanna
ELIDA - Mielec
Mróz HannaMróz HannaELIDA - Mielec1 (+1)113
17.Surowiec Aleksandra
ELIDA - Mielec
Surowiec AleksandraSurowiec AleksandraELIDA - Mielec5 (+1)153
18.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113

12-15 (Junior 1 + Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Banaś SaraBanaś SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+2)221
2.Ciebiera Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Ciebiera WiktoriaCiebiera WiktoriaAKSEL - Rzeszów2 (+2)222
3.Magoń Julia
AKSEL - Rzeszów
Magoń JuliaMagoń JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
4.Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Dąbkowska WeronikaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów7 (+1)173
5.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
6.Rohan Milena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Rohan MilenaRohan MilenaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+1)193

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów5 Mikulec Amelia - E (+1)15Mikulec Amelia - E1
2.Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Buczek KatarzynaBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów5 Buczek Katarzyna - E (+1)15Buczek Katarzyna - E2
3.Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska MilenaBasińska MilenaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Tetela Helena
AKSEL - Rzeszów
Tetela HelenaTetela HelenaAKSEL - Rzeszów4 (+1)144
5.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec3 (+1)135
6.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)116
7.Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz ZuzannaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów2 27
8.Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz MariaZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 28
9.Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Janowska HannaJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 19
10.Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Walczak MajaWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 110
11.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec2 211
12.Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Charchan MajaCharchan MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
2.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukowska MalwinaBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34
5.Indyka Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaAKSEL - Rzeszów3 35
6.Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Brzozowska MajaBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów1 17

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
GALA - Mielec
Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
Augustyn BartoszJemioło MarlenaGALA - Mielec4, 2 (+2)24, 21
2.Augustyn Jakub
Harla Alicja
GALA - Mielec
Augustyn Jakub
Harla Alicja
Augustyn JakubHarla AlicjaGALA - Mielec3, 9 (+2)23, 91
3.Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
Bednarz FranciszekKrasowska BlankaSAMBA - Tarnobrzeg2, 2 (+2)22, 21
4.Kernyckyj Liubomyr
Kernycka Maria
AKSEL - Rzeszów
Kernyckyj Liubomyr
Kernycka Maria
Kernyckyj LiubomyrKernycka MariaAKSEL - Rzeszów2, 2 (+2)22, 21
5.Napieracz Antoni
Banak Patrycja
GASIEK - Rzeszów
Napieracz Antoni
Banak Patrycja
Napieracz AntoniBanak PatrycjaGASIEK - Rzeszów7, 2 (+2)27, 21
6.Ryznar Jan
Molek Hanna
GASIEK - Rzeszów
Ryznar Jan
Molek Hanna
Ryznar JanMolek HannaGASIEK - Rzeszów9 (+2)291
7.Urban Kacper
Gudyka Liliana
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Urban Kacper
Gudyka Liliana
Urban KacperGudyka LilianaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+2)221
8.Dudek Krystian
Tomsia Alicja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Dudek Krystian
Tomsia Alicja
Dudek KrystianTomsia AlicjaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1, 1 (+1)11, 12
9.Iskra – Kochowski Mikołaj
Szubstarska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Iskra – Kochowski Mikołaj
Szubstarska Zofia
Iskra – Kochowski MikołajSzubstarska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg1, 3 (+1)11, 32
10.Ludwa Antoni
Błaż Roksana
GRACJA - Krosno
Ludwa Antoni
Błaż Roksana
Ludwa AntoniBłaż RoksanaGRACJA - Krosno5 (+1)152
11.Malc Karol
Kalawska Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Malc Karol
Kalawska Julia
Malc KarolKalawska JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
12.Teluk Kacper
Tomsia Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Teluk Kacper
Tomsia Adrianna
Teluk KacperTomsia AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1, 1 (+1)11, 12
13.Zwadowski Rafał
Grabka Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Rafał
Grabka Maria
Zwadowski RafałGrabka MariaSAMBA - Tarnobrzeg2, 2 (+1)12, 22

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów9 (+2)291
2.Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)242
3.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec7 (+1)173

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.20-14.45, start: 15.00

usunięto kategorię Senior 4 LA / DODANO Senior 2 D ST


12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów E (+1)1E3
4.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 (+1)134
5.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków1 (+1)115
6.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska E (+1)1E6
7.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów1 (+1)117
8.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 19
10.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów2 29
11.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 011
12.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów0 012
13.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec3 313
14.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość0 014

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E1
2.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław4 (+1)142
3.Chruściel Mateusz
Czaja Julia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Czaja Julia
Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA - Tarnów3 33
4.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław0 04
5.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław2 25

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław2 (+1)121
2.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław3 33
4.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław2 24
5.Chruściel Mateusz
Czaja Julia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Czaja Julia
Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA - Tarnów3 35

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
Ciebień WojciechCiebień IzabelaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno3 32

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno3 32

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm4 (+1)141
2.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów2 22
3.Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL - Rzeszów4 43

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm3 (+1)131
2.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów4 42

60+ (Senior 4) F ST 3T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.00, próba parkietu 16.50-17.15, start: 17.30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłósek Filip
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Rak Wiktoria
Kłósek FilipRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)142
3.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław3 34
5.Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Wojtaszek Kacper
Pyżalska Marta
Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Wiercioch Wojciech
Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Porębny Aleksandra
Wiercioch WojciechPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów2 26
7.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C1
2.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów C (+1)1C2
3.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów1 13
4.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA - Mielec7 (+1)171
2.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów1 13
4.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów3 34

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość3 (+1)131
2.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów1 12

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)191
2.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska8 (+1)182
3.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów7 (+1)173
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce5 (+1)154
5.Krasoń Karol Kamil
Potocka Natalia
AKSEL - Rzeszów
Krasoń Karol Kamil
Potocka Natalia
Krasoń Karol KamilPotocka NataliaAKSEL - Rzeszów3 35
6.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów0 06
7.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
MDANCE - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaMDANCE - Przemyśl0 07
8.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce7 (+1)171
2.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)132
3.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów5 55
6.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów6 66
7.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 57
8.Krasoń Karol Kamil
Potocka Natalia
AKSEL - Rzeszów
Krasoń Karol Kamil
Potocka Natalia
Krasoń Karol KamilPotocka NataliaAKSEL - Rzeszów1 18

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin A (+1)1A1
2.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)143
4.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 (+1)104
5.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów5 56
7.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin2 27
9.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 09

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin A (+1)1A1
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów11 (+1)1112
3.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów8 (+1)183
4.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl12 (+1)1124
5.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin3 35
6.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 116
7.Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 77
8.Sohling Norbert
Cygan Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów3 32