XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz JANAS LOGISTIC CUP

2022-10-02 Skwierzyna, FANTAZJA - Skwierzyna


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
Frydrych AleksanderRychlik AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól6, 6 (+2)26, 61
2.Grydz Daniel
Kieliszek Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Grydz Daniel
Kieliszek Weronika
Grydz DanielKieliszek WeronikaGRACJA - Zielona Góra2, 2 (+2)22, 21
3.Janas Zofia
Wojciechowski Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Zofia
Wojciechowski Filip
Janas ZofiaWojciechowski FilipFANTAZJA - Skwierzyna7, 4 (+2)27, 41
4.Kasprzak Daria
Kownacki Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Kasprzak Daria
Kownacki Michał
Kasprzak DariaKownacki MichałFANTAZJA - Skwierzyna2, 8 (+2)22, 81
5.Czubiniak Czarek
Jelonek Anna
FANTAZJA - Skwierzyna
Czubiniak Czarek
Jelonek Anna
Czubiniak CzarekJelonek AnnaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12
6.Górka Dawid
Pasińska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Górka Dawid
Pasińska Julia
Górka DawidPasińska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12
7.Malko Akim
Zielińska Joanna
GRACJA - Zielona Góra
Malko Akim
Zielińska Joanna
Malko AkimZielińska JoannaGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 12
8.Szczepańska Maria
Szczepański Aleksander
FANTAZJA - Skwierzyna
Szczepańska Maria
Szczepański Aleksander
Szczepańska MariaSzczepański AleksanderFANTAZJA - Skwierzyna1, 1 (+1)11, 12

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin2 (+2)221
2.Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra5 (+2)252
3.Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra3 (+2)232
4.Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat AleksanderSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 13
5.Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes MikołajSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 13
6.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 13

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk HannaAndruczyk HannaROYAL DANCE - Szczecin7 (+2)271
2.Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska KarolinaBorska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin6 (+2)261
3.Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek HannaDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra5 (+2)251
4.Drąg Lena
ASTRA - Szczecin
Drąg LenaDrąg LenaASTRA - Szczecin2 (+2)221
5.Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Jaroszewicz KarolinaJaroszewicz KarolinaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
6.Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Skowrońska LilianaSkowrońska LilianaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+2)271
7.Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Tylka HannaTylka HannaASTRA - Szczecin12 Tylka Hanna - G (+2)212Tylka Hanna - G1
8.Voitovych Zlata
ESTERA - Myślibórz
Voitovych ZlataVoitovych ZlataESTERA - Myślibórz9 (+2)291
9.Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna LuizaZarówna LuizaALEX - Żagań8 (+2)281
10.Borowiec Alicja
ASTRA - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaASTRA - Szczecin1 (+1)112
11.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122
12.Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
Jarząbek HannaJarząbek HannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
13.Kiełbasa Amelia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kiełbasa AmeliaKiełbasa AmeliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122
14.Kucińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska HannaKucińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132
15.Mazur Alicja
ASTRA - Szczecin
Mazur AlicjaMazur AlicjaASTRA - Szczecin1 (+1)112
16.Rąglewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Rąglewska NataliaRąglewska NataliaASTRA - Szczecin1 (+1)112
17.Zarska Zuzanna
ALEX - Żagań
Zarska ZuzannaZarska ZuzannaALEX - Żagań3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaAll About - Szczecin7 (+2)271
2.Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
Ignatowicz AdamBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+2)232
3.Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8, 8 (+2)28, 82
4.Tanaś Jan
Góra Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Tanaś Jan
Góra Hanna
Tanaś JanGóra HannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
5.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
Kuczyński BartoszOlejniczak NataliaESTERA - Myślibórz G (+2)2G1
2.Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
Urbański MarceliPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin11 (+2)2111
3.Kovalenko Maksym
Matujzo Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Kovalenko Maksym
Matujzo Aleksandra
Kovalenko MaksymMatujzo AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól3, 3 (+1)13, 32
4.Król Wiktor
Rosada Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Król Wiktor
Rosada Julia
Król WiktorRosada JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3, 1 (+1)13, 12

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Karol
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Steblyna Liza
Witkowski KarolSteblyna LizaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań1 (+1)112
3.Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek MajaKozak GrzegorzFANTAZJA - Skwierzyna1, 0 1, 03
4.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 -14

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Witkowski Karol
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Steblyna Liza
Witkowski KarolSteblyna LizaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 04
5.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 05
6.Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek MajaKozak GrzegorzFANTAZJA - Skwierzyna0, 0 0, 06

 

BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:30, próba parkietu 13:00 - 13:45, start: 14:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
Sobczyk WojciechPokwicka KatarzynaAll About - Szczecin8 (+1)181
2.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra2 22
3.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz0 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin6 (+1)163
4.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 24
5.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin0 05
6.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1 16

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów3 (+1)131
2.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)112
3.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 04
5.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin6 65
6.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin0 07

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E1
2.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)112
3.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna E (+1)1E4
5.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 15
6.Filiks Piotr
Kalińska Bianka
ASTRA - Szczecin
Filiks Piotr
Kalińska Bianka
Filiks PiotrKalińska BiankaASTRA - Szczecin0 06
7.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz2 27
8.Żuk Franciszek
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Kupińska Hanna
Żuk FranciszekKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 38

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)162
3.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin1 13
4.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. D (+1)1D1
2.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin5 52

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
Korzeniewska Kinga AntoninaKorzeniewska Kinga AntoninaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik IgaJóźwik IgaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek WiktoriaWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna1 13
4.Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Olejniczak MichalinaOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna0 04

 

BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin D (+1)1D1
2.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin1 (+1)114
5.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 05
6.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 06
7.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Kłobus Dawid
Hlushchenko Varvara
DANCE COMMUNITY
Kłobus Dawid
Hlushchenko Varvara
Kłobus DawidHlushchenko VarvaraDANCE COMMUNITY3 38
9.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2 29

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin5 (+1)153
4.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)134
5.Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
DANCE COMMUNITY
Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
Palamarchuk IlliaKłobus ZuzannaDANCE COMMUNITY2 (+1)125
6.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard0 07
8.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno1 18
9.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 09
10.Żuk Franciszek
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Kupińska Hanna
Żuk FranciszekKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna3 310

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
Kaczmarek MichałMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały C (+1)1C2
3.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin4 (+1)144
5.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 05
6.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznan
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznan2 26
7.Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak JakubGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały4 47
8.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
Kaczmarek MichałMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)171
2.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)152
3.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)124
5.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań4 (+1)145
6.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznan
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznan2 26
7.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno2 27
9.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin0 09
10.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin4 (+1)142
3.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznan
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznan1 14
5.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 05
6.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)142
3.Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Garstka Zuzanna
Biniak JakubGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały0 03
4.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
Sarbak KacperWiatrowska JuliaLORENZO - Gaj Mały6 (+1)161
2.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)122
3.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 03
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznan
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznan0 04