WIELKOPOLAN CUP

2022-03-26 Przeźmierowo k/Poznania, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

Dodano kategorie SENIORÓW
Kategorie Seniorzy, które zostaną rozegrane w II bloku!!!
SENIOR 3 E Standard
SENIOR 3 D Latin

Kategorie Seniorzy, które zostaną rozegrane w III bloku!!!
SENIOR 2 F Standard
SENIOR 2 F Latin
SENIOR 2 E Standard
SENIOR 2 E Latin
SENIOR 3 E Latin
SENIOR 3 D Standard

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, start: 10.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn7, 7 (+2)27, 71
2.Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz10 (+2)2101
3.Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
Korzeniowski OskarMasztalerz LilianaALFA-ASTRA - Stargard3, 3 (+1)13, 32
4.Kozłowski Oskar
Skiba Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kozłowski Oskar
Skiba Maja
Kozłowski OskarSkiba MajaART OF DANCE - Krotoszyn4, 4 (+1)14, 42

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań F (+2)2F1
2.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań6 (+2)262
3.Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan7 (+1)173

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)131
2.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin4 43
4.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów0 04
5.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań0 05

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz9 (+2)291
2.Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Tylka HannaTylka HannaASTRA - Szczecin5 (+2)251
3.Voitovych Zlata
ESTERA - Myślibórz
Voitovych ZlataVoitovych ZlataESTERA - Myślibórz5 (+2)251
4.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz8 (+2)281
5.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)142
6.Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
Masternak MajaMasternak MajaASTRA - Szczecin2 (+1)122
7.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn8 (+1)182

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
2.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA10 (+2)2102
3.Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Janiak WeronikaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)222
4.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)113
5.Siroshtan Alisa
SAKUN DANCE - Wrocław
Siroshtan AlisaSiroshtan AlisaSAKUN DANCE - Wrocław3 (+1)133

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
DANCE IMPERIUM - Poznań
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski MateuszDANCE IMPERIUM - Poznań8, 8 (+2)28, 81
2.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów G (+2)2G1
3.Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz AntoniSzczecińska AleksandraART OF DANCE - Krotoszyn6, 6 (+2)26, 61
4.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa11 (+2)2111
5.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz11, 11 (+2)211, 111
6.Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
Skrzypczyński JakubSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard6, 6 (+2)26, 61
7.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn3, 3 (+1)13, 32
8.Pupkowska Aleksandra
Kowalewski Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Pupkowska Aleksandra
Kowalewski Michał
Pupkowska AleksandraKowalewski MichałFANTAZJA - Skwierzyna2, 8 (+1)12, 82
9.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno10 (+1)1102

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów11 (+2)2111
2.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów9 (+2)292
3.Heider Filip
Nowak Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Heider Filip
Nowak Magdalena
Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)113
4.Kowalczyk Aleks
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Aleks
Walter Julia
Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
Sobczak WojciechRelewicz AntoninaART OF DANCE - Krotoszyn1 12
3.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław4 43

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź6 (+2)261
2.Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
ATUT - Kalisz
Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
Gruchot SzymonTrzeciak WeronikaATUT - Kalisz8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Martyna
ASTRA - Szczecin
Kubik MartynaKubik MartynaASTRA - Szczecin6 (+2)261
2.Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Piec BarbaraPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin4 (+2)241
3.Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Przepłata NataliaPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin6 (+2)261
4.Spychała Maja
ASTRA - Szczecin
Spychała MajaSpychała MajaASTRA - Szczecin4 (+2)241
5.Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Wąsowska JuliaWąsowska JuliaASTRA - Szczecin7 (+2)271
6.Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Zbąska MajaZbąska MajaMARGO - Leszno8 (+2)281
7.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin8 (+2)281
8.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno1 (+1)112
9.Karmasz Karla
ASTRA - Szczecin
Karmasz KarlaKarmasz KarlaASTRA - Szczecin6 (+1)162
10.Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Półtorak EmiliaPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+1)1112
11.Surmacz Joanna
DZIUPLA - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaDZIUPLA - Poznań3 (+1)132
12.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno6 (+1)162
13.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn7 (+1)172
14.Wańkowicz Karolina
ASTRA - Szczecin
Wańkowicz KarolinaWańkowicz KarolinaASTRA - Szczecin7 (+1)172

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard9 (+2)291
2.Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Pozdrowicz MajaPozdrowicz MajaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)281
3.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard12 Słowińska Martyna - G (+2)212Słowińska Martyna - G1
4.Wojciechowska Monika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Wojciechowska MonikaWojciechowska MonikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.10 (+1)1102
5.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna11 (+1)1112

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, start: 15.30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)132
3.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)134
5.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz2 25
6.Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski MikołajMielcarek ZofiaPOEZJA - Kościan0 06
7.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock4 47
9.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan0 09

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin3 (+2)231
2.Wińczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Wińczyk LenaWińczyk LenaALFA-ASTRA - Stargard4 (+2)241
3.Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Motyl MajaMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn7 (+2)272
4.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+2)262
5.Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak OlgaFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno11 (+1)1113
6.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
7.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna12 Mandziuk Liwia - F (+1)112Mandziuk Liwia - F3
8.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)173

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik IgaJóźwik IgaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Obal NataszaObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)112
3.Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz IgaSzymkiewicz IgaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Nazaruk Magdalena
All About - Szczecin
Nazaruk MagdalenaNazaruk MagdalenaAll About - Szczecin2 24
5.Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Biniek AnnaBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn2 25
6.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 06

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E (+1)1E1
2.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 (+1)142
3.Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
Marciniak ArkadiuszMarciniak BeataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 03
4.Plezia Paweł
Plezia Jolanta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Plezia Paweł
Plezia Jolanta
Plezia PawełPlezia JolantaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 04

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)121
2.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin E (+1)1E2
3.Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
Marciniak ArkadiuszMarciniak BeataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 03
4.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 04
5.Plezia Paweł
Plezia Jolanta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Plezia Paweł
Plezia Jolanta
Plezia PawełPlezia JolantaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 05

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań5 (+1)151
2.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)122
3.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań6 (+1)163
4.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA - Poznań4 44
5.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin1 15
6.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW1 16

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań D (+1)1D1
2.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 42

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
Woźniak KrzysztofWawer AgataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)111
2.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław2 22

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)111
2.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 02

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)123
4.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard2 24
5.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn0 05
6.Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Polański Gracjan
Pągowska Katarzyna
Polański GracjanPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 16

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn E (+1)1E1
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122
3.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 23
4.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn E (+1)1E1
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)112
3.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 03
4.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań5 (+1)151
2.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno3 (+1)133
4.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154
5.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno3 35
6.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno4 46
7.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 07
8.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 18
9.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice4 49

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 (+1)111
2.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice5 (+1)153
4.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań4 (+1)144
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 05
6.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 06
7.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 07
8.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 07
9.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno5 (+1)151
2.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)142
3.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan0 03
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań2 24
5.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa4 45

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)112
3.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)143
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań2 (+1)124
5.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno0 05
6.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan1 16
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 37
8.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 18
9.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)181
2.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły4 (+1)142
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 03
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 24

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław8 (+1)181
2.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań8 (+1)182
3.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań9 93
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań3 34
5.Politański Waldemar
Slavych Valeriia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Politański Waldemar
Slavych Valeriia
Politański WaldemarSlavych ValeriiaDANCE IMPERIUM - Poznań4 45