IV OTTT "O Złote Jabłko"

2022-04-24 Warka, EMOTION - WARKA


Plik z wynikami

UWAGA

Transmisja na żywo na youtube:
https://youtu.be/GTwJ-BclxBY

UWAGA! NASTĄPIŁA ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU NA GODZINĘ 9:00

REJESTRACJA PRZEDŁUŻONA DO ŚRODY 20.04.2022

Z I bloku usunięto kategorie 8-9 G solo, 10-11 srebro, 12-13 brąz i 14-15 H a dodano 12-15 srebro i 12-15 srebro solo.

Wstęp dla trenerów bezpłatny po zgłoszeniu do piątku 22.04.2022 na adres mailowy: emotion@emotion.waw.pl

W trakcie turnieju będą działały stoiska:
- Ndance - akcesoria i stroje taneczne
- Foto-Ska - profesjonalna fotografia taneczna

W razie problemów z parkowaniem zapraszamy na oddalony o 300m parking przy Szkole Podstawowej nr 2 w Warce, ul Polna 17

BLOK 1, rejestracja 8:00, próba parkietu 8:30, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pashynska Daria
MEGAPOLISDANCE
Pashynska DariaPashynska DariaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
2.Sabbatovskyi Rodion
MAGIC-DANCE - Lublin
Sabbatovskyi RodionSabbatovskyi RodionMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
3.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+2)281
4.Korcz Weronika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Korcz WeronikaKorcz WeronikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)142
5.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)132
6.Mulova Amieliia
MAGIC-DANCE - Lublin
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)142
7.Ukrainska Kseniia
MAGIC-DANCE - Lublin
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)132
8.Maryniak Amelia
Viva Dance Łódź
Maryniak AmeliaMaryniak AmeliaViva Dance Łódź8 (-1)-18
9.Nosova Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Nosova MartaNosova MartaMAGIC-DANCE - Lublin3 (-1)-13

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa
2.Borutha Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Borutha ZofiaBorutha ZofiaUKS KORDASZEWSCY
3.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW
4.Kozicka Nikola
UKS KORDASZEWSCY
Kozicka NikolaKozicka NikolaUKS KORDASZEWSCY

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Rak Diana
MEGAPOLISDANCE
Rak DianaRak DianaMEGAPOLISDANCE
2.Somak Anastasiia
MAGIC-DANCE - Lublin
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLISDANCE
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLISDANCE
4.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW
5.Szaniawska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szaniawska JuliaSzaniawska JuliaFAST-STEP Warszawa
6.Szaniawska Magda
FAST-STEP Warszawa
Szaniawska MagdaSzaniawska MagdaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AleksandraKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY
2.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY
3.Remez Maja
FAST-STEP Warszawa
Remez MajaRemez MajaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak VasylisaChumak VasylisaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+2)251
2.Dychała Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Dychała GabrielaDychała GabrielaAkademia Tańca - Kielce12 Dychała Gabriela - G (+2)212Dychała Gabriela - G1
3.Guks Eteri
MAGIC-DANCE - Lublin
Guks EteriGuks EteriMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
4.Lapshyna Yuliia
MEGAPOLISDANCE
Lapshyna YuliiaLapshyna YuliiaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
5.Prudyvus Anastazja
MEGAPOLISDANCE
Prudyvus AnastazjaPrudyvus AnastazjaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
6.Sobolivska Yeva
MEGAPOLISDANCE
Sobolivska YevaSobolivska YevaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
7.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź6 (+2)261
8.Verpivska Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Verpivska AnnaVerpivska AnnaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+2)231
9.Dębowska Karolina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dębowska KarolinaDębowska KarolinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132
10.Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
Karp KarolinaKarp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki6 (+1)162
11.Marzyjanek Weronika
Viva Dance Łódź
Marzyjanek WeronikaMarzyjanek WeronikaViva Dance Łódź4 (+1)142
12.Noga Paulina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Noga PaulinaNoga PaulinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+1)182
13.Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Pietrzyk AnnaPietrzyk AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE12 Pietrzyk Anna - G (+1)112Pietrzyk Anna - G2
14.Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Sroka GabrysiaSroka GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 (+1)192
15.Kuzina Serafyma
MAGIC-DANCE - Lublin
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaMAGIC-DANCE - Lublin1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jach Joanna
Viva Dance Łódź
Jach JoannaJach JoannaViva Dance Łódź11 (+2)2111
2.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice10 (+2)2102
3.Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk LenaAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski10 (+1)1103
4.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)163

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Karp JuliaKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki9 (+2)291
2.Onysko Nikoletta
MEGAPOLISDANCE
Onysko NikolettaOnysko NikolettaMEGAPOLISDANCE4 (+2)241
3.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE4 (+2)241
4.Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
Supera LenaSupera LenaSTEP DANCE - Koluszki8 (+2)281
5.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE4 (+2)241
6.Świerczyńska Adriana
STEP DANCE - Koluszki
Świerczyńska AdrianaŚwierczyńska AdrianaSTEP DANCE - Koluszki2 (+2)221
7.Kasza Amelia
WIKA - Olsztyn
Kasza AmeliaKasza AmeliaWIKA - Olsztyn6 (+1)162
8.Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler LenaKencler LenaSTEP DANCE - Koluszki9 (+1)192
9.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice5 (+1)152
10.Smolińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Smolińska ZuzannaSmolińska ZuzannaWIKA - Olsztyn7 (+1)172
11.Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wróbel EmiliaWróbel EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice12 Okrojek Agnieszka - F (+2)212Okrojek Agnieszka - F1
2.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW2 (+2)222
3.Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Pińczuk AleksandraPińczuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski10 (+1)1103
4.Serafin Milena
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Serafin MilenaSerafin MilenaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA6 (+1)163

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beksiak Blanka
ZAMEK - Lublin
Beksiak BlankaBeksiak BlankaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin3 (+1)132
3.Ivanchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Ivanchuk KaterynaIvanchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin0 03
4.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski1 14
5.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin0 05

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
EMOTION - WARKA
Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
Kulesza SzymonKowalczyk OliwiaEMOTION - WARKA
2.Lesiak Tymon
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Perzyna Marta
Lesiak TymonPerzyna MartaDCS BRWINÓW
3.Trociński Piotr
Strzelczyk Emilia
EMOTION - WARKA
Trociński Piotr
Strzelczyk Emilia
Trociński PiotrStrzelczyk EmiliaEMOTION - WARKA
4.Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski AntoniWitak NelaUKS KORDASZEWSCY
5.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
EMOTION - Góra Kalwaria
Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
Brzeszczak BartłomiejMarkowska HannaEMOTION - Góra Kalwaria
2.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa
3.Sokół Ksawery
Hakh Inna
EMOTION - Góra Kalwaria
Sokół Ksawery
Hakh Inna
Sokół KsaweryHakh InnaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE6, 6 (+2)26, 61
2.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków8 (+2)281
3.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź7 (+2)271
4.Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW G (+2)2G1
5.Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
Franckie PiotrWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin7 (+1)172
6.Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
Jednorowski AdamDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków2 (+1)122
7.Sokolnicki Sebastian
Kaczyńska Julia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Sokolnicki Sebastian
Kaczyńska Julia
Sokolnicki SebastianKaczyńska JuliaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2 (+1)122
8.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW4, 4 (+1)14, 42
9.Gierkowski Nikodem
Sadowska Magdalena
START - Płońsk
Gierkowski Nikodem
Sadowska Magdalena
Gierkowski NikodemSadowska MagdalenaSTART - Płońsk8 (-1)-18

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA - Łódź6 (+2)261
2.Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA - Łódź11 (+2)2111
3.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki F (+2)2F2
4.Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE F (+2)2F2
5.Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)123
6.Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
EMOTION - WARKA
Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION - WARKA3 (+1)133
7.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)173

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaSTRETTO - RADZYMIN F (+2)2F1
2.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+2)272
3.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+2)282
4.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)153
5.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa5, 6 (+1)15, 63
6.Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2 (+1)123

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brzeszczak Blanka
EMOTION - Góra Kalwaria
Brzeszczak BlankaBrzeszczak BlankaEMOTION - Góra Kalwaria

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY
Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
Szlążek KrzysztofKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY HH

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków G (+2)2G1
2.Guz Aleksander
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Siedlecka Nela
Guz AleksanderSiedlecka NelaTAKT - Chełm4, 4 (+2)24, 41
3.Kozak Maksym
Poliakova Veronika
MEGAPOLISDANCE
Kozak Maksym
Poliakova Veronika
Kozak MaksymPoliakova VeronikaMEGAPOLISDANCE2, 2 (+2)22, 21
4.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria G (+2)2G1
5.Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
Pietrzak KacperSiarkowska AleksandraJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
6.Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
MEGAPOLISDANCE
Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
Pozdniakov YaroslavKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE4, 4 (+2)24, 41
7.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź8 (+2)281
8.Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART - Płońsk11 (+1)1112
9.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice9 (+1)192
10.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków8 (+1)182
11.Korolev Ales
Varonina Yeva
MEGAPOLISDANCE
Korolev Ales
Varonina Yeva
Korolev AlesVaronina YevaMEGAPOLISDANCE1, 1 (+1)11, 12
12.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków6 (+1)162
13.Kłos Joachim
Szymańska Milena
EMOTION - WARKA
Kłos Joachim
Szymańska Milena
Kłos JoachimSzymańska MilenaEMOTION - WARKA1 (+1)112
14.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź6 (+2)261
2.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź6 (+2)261
3.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa10 (+2)2102
4.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź7 (+2)272
5.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki11 (+1)1113
6.Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce10 (+1)1103
7.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa8 (+1)183
8.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin0 (+1)103

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY3 (+1)131
2.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn2 (+1)122
3.Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź0 03
4.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin0 04
5.Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER - Lublin0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
Kaczor PrzemysławMartyniak MarcelinaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Korbutiak Oleksandr
Korbutiak Milana
MEGAPOLISDANCE
Korbutiak Oleksandr
Korbutiak Milana
Korbutiak OleksandrKorbutiak MilanaMEGAPOLISDANCE0, 0 0, 05

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa4 (+1)141
2.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa E (+1)1E2
3.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW3 (+1)133
4.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin2 (+1)124
5.Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+1)125
6.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość1 16
7.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07
8.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 08
9.Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW0 09
10.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź4 (+1)141
2.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce D (+1)1D3
4.Broda Kacper
Rudnicka Inga
CLASSIC - Warszawa
Broda Kacper
Rudnicka Inga
Broda KacperRudnicka IngaCLASSIC - Warszawa4 (+1)144
5.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin3 35
6.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin0 06
7.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm0 07
8.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk2 28
9.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0 09

 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin1 (+1)112
3.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 23
4.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 24
5.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce7 73
4.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 14
5.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornatowski Tomasz
Reczek Pola
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Kornatowski Tomasz
Reczek Pola
Kornatowski TomaszReczek PolaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA E (+1)1E1
2.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
4.Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki E (+1)1E4
5.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)115
6.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA2 26
7.Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA2 27
8.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA0, 0 0, 08
9.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY1 19
10.Leszczuk Hubert
Nowik Laura
DANCE POINT - Biała Podlaska
Leszczuk Hubert
Nowik Laura
Leszczuk HubertNowik LauraDANCE POINT - Biała Podlaska1 110

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa D (+1)1D1
2.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA D (+1)1D2
3.Świderski Mateusz
Szwed Lena
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Szwed Lena
Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM - Lublin6 63
4.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice2 24
5.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin4 42
3.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarek Jakub
Kądzioła Maja
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Jakub
Kądzioła Maja
Owczarek JakubKądzioła MajaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin3 (+1)132
3.Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 43
4.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN2 24

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko4 (+1)141
2.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm3 (+1)132
3.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź1 (+1)113
4.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 04
5.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko1 15
6.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 06
7.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin4 47

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
Hurko MarcelBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 (+1)142
3.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź5 (+1)153
4.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN3 (+1)134
5.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin3 (+1)135
6.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa5 56
7.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź0 07
8.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 08
9.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko0 09
10.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin4 410
11.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 011

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)121
2.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki2 22
3.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)131
2.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA7 (+1)172
3.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm6 (+1)163
4.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm2 25
6.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm6 (+1)162
3.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 03
4.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA1 14

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 02

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa5 (+1)151
2.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin C (+1)1C2
3.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)114
5.Żydaczewski Julian
Filipowicz Zuzanna
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Filipowicz Zuzanna
Żydaczewski JulianFilipowicz ZuzannaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA5 (+1)155
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm C (+1)1C6
7.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin6 (+1)167
8.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa4 48
9.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 18
10.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria4 410
11.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa6 610
12.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 512
13.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski1 113
14.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa1 114
15.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa0 015

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin6 (+1)161
2.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa5 (+1)152
3.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)163
4.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź4 (+1)144
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm2 (+1)125
6.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin7 (+1)176
7.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)147
8.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)178
9.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm3 39
10.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 29
11.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 111
12.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria0 011
13.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 313
14.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA0 013
15.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 013
16.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 416
17.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 017

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin B (+1)1B1
2.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA5 (+1)152
3.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)153
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa5 54
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 25
6.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA0 06
7.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 17

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź5 (+1)151
2.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin9 (+1)192
3.Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
Czarnocki TomaszWierciszewska KorneliaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)123
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa2 (+1)124
5.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 05
6.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 56
7.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki1 17
8.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom5 58
9.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa2 29