KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI

2022-05-14 Kożuchów, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA KATEGORII!!!!!!!!!!!

DOPISANO DO I BLOKU KAT.14-15 F PREMIUM
Do 9 H PREMIUM

DO BLOKU III

14-15 E PREMIUM
10-11 G PREMIUM

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 9:45

Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w kat. SOLO - wyłącznie dla solistów z okręgu lubuskiego


 

BLOK 2, rejestracja 10:45 - 11:30, próba parkietu 11:15 - 11:45, start: 12:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań11 (+2)2111
2.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+2)281
3.Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Tylka HannaTylka HannaASTRA - Szczecin9 (+2)291
4.Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna LuizaZarówna LuizaALEX - Żagań4 (+2)241
5.Engwer Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Engwer AmeliaEngwer AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)112
6.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+1)182
7.Trybus Kinga
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trybus KingaTrybus KingaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+1)112
8.Zarska Zuzanna
ALEX - Żagań
Zarska ZuzannaZarska ZuzannaALEX - Żagań1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kovalenko Sofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kovalenko SofiaKovalenko SofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+2)221
2.Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Przepłata NataliaPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin12 Przepłata Natalia - G (+2)212Przepłata Natalia - G1
3.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin10 (+2)2101
4.Dekiert Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Dekiert AleksandraDekiert AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)122
5.Śniecińska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Śniecińska JuliaŚniecińska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+1)162
6.Korwel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Korwel MajaKorwel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 (-1)-1-1
7.Małyniak Lilianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Małyniak LiliannaMałyniak LiliannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10 (+2)2101
2.Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Goliszewska MichalinaGoliszewska MichalinaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)262
3.Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska NikolaBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (-1)-14

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaremba Wiktoria
ALEX - Żagań
Zaremba WiktoriaZaremba WiktoriaALEX - Żagań6 (+2)261
2.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA12 Korgul Dominika - G (+1)112Korgul Dominika - G2
3.Faściszewska Nina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Faściszewska NinaFaściszewska NinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rogala AmeliaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+2)261
2.Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Banaś WiktoriaBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)282
3.Chudobska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudobska ZuzannaChudobska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard12 Chudobska Zuzanna - F (+2)212Chudobska Zuzanna - F2
4.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna11 (+1)1113
5.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
6.Trześniewska Magda
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska MagdaTrześniewska MagdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak AlicjaPrzybylak AlicjaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobosiewicz MajaDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)112
3.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 03
4.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 04

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmaragowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szmaragowska JuliaSzmaragowska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:45, próba parkietu 13:45 - 14:45, start: 15:00

Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w kat. SOLO - wyłącznie dla solistów z okręgu lubuskiego


10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań8, 8 (+2)28, 81
2.Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
ALEX - Żagań
Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
Gulbicki MaciejBiadasiewicz GabrielaALEX - Żagań1, 1 (+1)11, 12

 

BLOK 4, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 16:30 - 17:00, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
Skrzypczyński JakubSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard10, 10 (+2)210, 101
2.Baranowski Mateusz
Faściszewska Pola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Baranowski Mateusz
Faściszewska Pola
Baranowski MateuszFaściszewska PolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10, 3 (+1)110, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Halka Mikołaj
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Macewicz Maja
Halka MikołajMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11, 2 (+2)211, 21
2.Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska Zuzanna
Lis Kacper
Korzyniewska ZuzannaLis KacperFANTAZJA - Skwierzyna11, 11 (+1)111, 112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard E (+1)1E1
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122
3.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań0 03
4.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów0, 0 0, 04
5.Halka Mikołaj
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Macewicz Maja
Halka MikołajMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10, 1 (-1)-110, 1

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 02

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. E (+1)1E2
3.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 23
4.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 04
5.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 05
6.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław1 16
7.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)142
3.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 0 1, 03
4.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 04
5.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław2 25
6.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 06
7.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raczykowski Maciej
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Urban Greta
Raczykowski MaciejUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 4 4, 41
2.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 4 4, 42
3.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 1, 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raczykowski Maciej
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Urban Greta
Raczykowski MaciejUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 0 5, 01
2.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 0 5, 02
3.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 0, 03