FESTIWAL TAŃCA LASOVIA

2022-06-12 Cmolas, ELIDA - Mielec


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA:
Zostały zmienione godziny rozpoczęcia bloku 2 i 3, bardzo proszę o zapoznanie się ze zmianami.

BLOK 1, rejestracja 7.45 – 8.30, próba parkietu 8.15 – 8.45, start: 9.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pustelnik Aleksandra
STARDANCE - Kraków
Pustelnik AleksandraPustelnik AleksandraSTARDANCE - Kraków8 (+2)281
2.Stochmal Nela
KLASA - Tarnów
Stochmal NelaStochmal NelaKLASA - Tarnów5 (+2)251
3.Zięba Małgorzata
ELIDA - Mielec
Zięba MałgorzataZięba MałgorzataELIDA - Mielec2 (+2)221
4.Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona ZofiaZjawiona ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+2)2111
5.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno6 (+1)162
6.Ferenc Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Ferenc KatarzynaFerenc KatarzynaGASIEK - Rzeszów9 (+1)192
7.Jarosz Kornelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarosz KorneliaJarosz KorneliaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)162
8.Spyra Hanna
ELIDA - Mielec
Spyra HannaSpyra HannaELIDA - Mielec10 (+1)1102

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dereń Amelia
GALA - Mielec
Dereń AmeliaDereń AmeliaGALA - Mielec2 (+2)221
2.Surowiec Aleksandra
ELIDA - Mielec
Surowiec AleksandraSurowiec AleksandraELIDA - Mielec7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 21

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska DominikaArendowska DominikaAXIS - Nowy Sącz10 Arendowska Dominika - G (+2)210Arendowska Dominika - G1
2.Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Baran HannaBaran HannaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
3.Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz MartynaCiesiołkiewicz MartynaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
4.Dudek Katarzyna
ELIDA - Mielec
Dudek KatarzynaDudek KatarzynaELIDA - Mielec13 Dudek Katarzyna - G (+2)213Dudek Katarzyna - G1
5.Golik Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik ZofiaGolik ZofiaAKSEL - Rzeszów12 Golik Zofia - G (+2)212Golik Zofia - G1
6.Kołodziejczak Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kołodziejczak LenaKołodziejczak LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+2)271
7.Prasoł Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prasoł ZofiaPrasoł ZofiaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2111
8.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)251
9.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
10.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg13 Wójtowicz Aleksandra - G (+2)213Wójtowicz Aleksandra - G1
11.Łazuka Jowita
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łazuka JowitaŁazuka JowitaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
12.Bajcer Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer MajaBajcer MajaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
13.Jurkowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jurkowska NataliaJurkowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
14.Kułacz Laura
SAMBA - Tarnobrzeg
Kułacz LauraKułacz LauraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
15.Lasek Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Lasek BlankaLasek BlankaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)182
16.Potocka Kinga
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Potocka KingaPotocka KingaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)172
17.Pryk Natalia
AKSEL - Rzeszów
Pryk NataliaPryk NataliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
18.Siwek Lena
ELIDA - Mielec
Siwek LenaSiwek LenaELIDA - Mielec9 (+1)192
19.Stokłosa Bianka
AKSEL - Rzeszów
Stokłosa BiankaStokłosa BiankaAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
20.Świst Martyna
ELIDA - Mielec
Świst MartynaŚwist MartynaELIDA - Mielec9 (+1)192
21.Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów GabrielaŻarów GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec13 Czyrnek Natalia - F (+2)213Czyrnek Natalia - F1
2.Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb OlaGołąb OlaAXIS - Nowy Sącz8 (+2)281
3.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec6 (+2)261
4.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2111
5.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów9 (+2)291
6.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów4 (+2)242
7.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec5 (+2)252
8.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków12 Ledzińska Oliwia - F (+2)212Ledzińska Oliwia - F2
9.Mróz Hanna
ELIDA - Mielec
Mróz HannaMróz HannaELIDA - Mielec5 (+2)252
10.Wojtowicz Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wojtowicz MartynaWojtowicz MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl13 Wojtowicz Martyna - F (+2)213Wojtowicz Martyna - F2
11.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec2 (+1)123
12.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
13.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec1 (+1)113
14.Jopek Andżelika
AKSEL - Rzeszów
Jopek AndżelikaJopek AndżelikaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
15.Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kabat ZuzannaKabat ZuzannaKLASA - Tarnów3 (+1)133
16.Lustofin Marika
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Lustofin MarikaLustofin MarikaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska7 (+1)173
17.Radochońska Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radochońska LenaRadochońska LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
18.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Grata OliwiaGrata OliwiaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
2.Malecki Karmen
SAMBA - Tarnobrzeg
Malecki KarmenMalecki KarmenSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
3.Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Musiał ZuzannaMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz9 (+2)291
4.Szymczak Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak AlicjaSzymczak AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
5.Tracz Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Tracz NikolaTracz NikolaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
6.Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wróbel EmiliaWróbel EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg13 Wróbel Emilia - G (+2)213Wróbel Emilia - G1
7.Zegadło Olga
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Zegadło OlgaZegadło OlgaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.13 Zegadło Olga - G (+2)213Zegadło Olga - G1
8.Działo Kacper
GALA - Mielec
Działo KacperDziało KacperGALA - Mielec4 (+1)142
9.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)192
10.Gorgoń Nina
AKSEL - Rzeszów
Gorgoń NinaGorgoń NinaAKSEL - Rzeszów8 (+1)182
11.Indyk Anna
ELIDA - Mielec
Indyk AnnaIndyk AnnaELIDA - Mielec3 (+1)132
12.Pietrzyk Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Pietrzyk MagdalenaPietrzyk MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)162
13.Roczniak Patryk
GALA - Mielec
Roczniak PatrykRoczniak PatrykGALA - Mielec2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Banaś SaraBanaś SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)241
2.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
3.Magoń Julia
AKSEL - Rzeszów
Magoń JuliaMagoń JuliaAKSEL - Rzeszów7 (+2)272
4.Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec GabrielaMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków9 (+2)292
5.Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Dąbkowska WeronikaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów9 (+1)193
6.Rohan Milena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Rohan MilenaRohan MilenaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+1)1103
7.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
GALA - Mielec
Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
Augustyn BartoszJemioło MarlenaGALA - Mielec9, 5 (+2)29, 51
2.Kernyckyj Liubomyr
Kernycka Maria
AKSEL - Rzeszów
Kernyckyj Liubomyr
Kernycka Maria
Kernyckyj LiubomyrKernycka MariaAKSEL - Rzeszów4, 4 (+2)24, 41
3.Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
GALA - Mielec
Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
Kuczera KajetanKrzempek AnnaGALA - Mielec10 (+2)2101
4.Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
KLASA - Tarnów
Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
Mikoś MieszkoSajdak NataliaKLASA - Tarnów4 (+2)241
5.Napieracz Antoni
Banak Patrycja
GASIEK - Rzeszów
Napieracz Antoni
Banak Patrycja
Napieracz AntoniBanak PatrycjaGASIEK - Rzeszów10, 5 (+2)210, 51
6.Ryznar Jan
Molek Hanna
GASIEK - Rzeszów
Ryznar Jan
Molek Hanna
Ryznar JanMolek HannaGASIEK - Rzeszów G (+2)2G1
7.Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
KLASA - Tarnów
Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
Walkowicz MichałBednarz AlicjaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
8.Augustyn Jakub
Harla Alicja
GALA - Mielec
Augustyn Jakub
Harla Alicja
Augustyn JakubHarla AlicjaGALA - Mielec8, 12 Harla Alicja - G (+1)18, 12Harla Alicja - G2
9.Brzoza Albert
Marszalska Jagoda
KLASA - Tarnów
Brzoza Albert
Marszalska Jagoda
Brzoza AlbertMarszalska JagodaKLASA - Tarnów3 (+1)132
10.Iskra – Kochowski Mikołaj
Szubstarska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Iskra – Kochowski Mikołaj
Szubstarska Zofia
Iskra – Kochowski MikołajSzubstarska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg3, 5 (+1)13, 52
11.Urban Kacper
Gudyka Liliana
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Urban Kacper
Gudyka Liliana
Urban KacperGudyka LilianaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
12.Zwadowski Rafał
Grabka Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Rafał
Grabka Maria
Zwadowski RafałGrabka MariaSAMBA - Tarnobrzeg4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno4 (+2)241
2.Kowalski Szymon
Bąk Antonia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kowalski Szymon
Bąk Antonia
Kowalski SzymonBąk AntoniaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
3.Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
Małek MikołajCieślak VanessaGALA - Mielec F (+2)2F2
4.Kędzierski Marek
Mazur Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Marek
Mazur Maja
Kędzierski MarekMazur MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
5.Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA - Mielec2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
Kołcz MaksymilianFitowska ZofiaAKSEL - Rzeszów9, 8 (+2)29, 81
2.Borzemski Marek
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Borzemski Marek
Pater Liliana
Borzemski MarekPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec F (+2)2F1
2.Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+2)261
3.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2111
4.Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
AKSEL - Rzeszów
Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
Szczudło BartłomiejSzczudło RoksanaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
5.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2112
6.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+2)242
7.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów F (+2)2F2
8.Sokołowski Jakub
Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Smela Anna
Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2112
9.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec3 (+2)232
10.Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
Ferenc TomaszSzałajko KamilaGASIEK - Rzeszów2 (+1)123
11.Kukla Wojciech
Szelech Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kukla Wojciech
Szelech Maja
Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
12.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec8 (+1)183
13.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów8 (+1)183
14.Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Mysłek Mateusz
Barsznica Amelia
Mysłek MateuszBarsznica AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
15.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów2 (+1)123
16.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec2 (+1)123
17.Usarz Maksymilian
Żak Milena
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Usarz Maksymilian
Żak Milena
Usarz MaksymilianŻak MilenaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka3 (+1)133

 

BLOK 2, rejestracja 11.45-12.30, próba parkietu 12.15-12.45, start: 13.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska9 (+2)291
2.Machała Kacper
Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Kołeczek Laura
Machała KacperKołeczek LauraELIDA - Mielec G (+2)2G1
3.Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
KLASA - Tarnów
Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA - Tarnów6 (+2)261
4.Kula Aleksander
Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Kula Aleksander
Szymczak Izabela
Kula AleksanderSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg3, 7 (+1)13, 72
5.Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
STARDANCE - Kraków
Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE - Kraków10, 10 (+1)110, 102
6.Żak Radosław
Rębisz Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Żak Radosław
Rębisz Emilia
Żak RadosławRębisz EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg G (+1)1G2

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów3 (+1)131
2.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
3.Kogut Szymon
Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Szymon
Wryk Maria
Kogut SzymonWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Respondek Wojciech
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Wojtas Agata
Respondek WojciechWojtas AgataKLASA - Tarnów0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Tylikowska Paulina
Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
3.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
4.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice E (+1)1E4
5.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów3 (+1)135
6.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)126
7.Bąk Karol
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bąk Karol
Miś Oliwia
Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E7
8.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów4 48
9.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 09
10.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg0 010
11.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg0 011
12.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012
13.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów1 113
14.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 014

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec F (+2)2F1
2.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów F (+2)2F2
3.Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)193

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłósek Filip
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Rak Wiktoria
Kłósek FilipRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 13
4.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
Borysov VladyslavBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów3, 3 (+1)13, 32
3.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Sworeń Konrad
Płaneta Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Płaneta Julia
Sworeń KonradPłaneta JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrobok Adrian
SUKCES - Jaworzno
Chrobok AdrianChrobok AdrianSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz ZuzannaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec4 (+1)143
4.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec5 Łapa Magdalena - E (+1)15Łapa Magdalena - E4
5.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola2 25
6.Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Janowska HannaJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 16
7.Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Charchan MajaCharchan MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska MilenaBasińska MilenaJUST DANCE - Stalowa Wola3 38
9.Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Borek ZofiaBorek ZofiaELIDA - Mielec0 08

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec5 Zduńska Maja - E (+1)15Zduńska Maja - E1
2.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin1 12

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin5 (+1)151
2.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec5 52
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg4 43

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)132
3.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg1 13
4.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin6 (+1)161
2.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
3.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03
4.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec5 54
5.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca - Kielce3 32

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm7 (+1)172
3.Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata NikodemLato NataliaAKSEL - Rzeszów1 13
4.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów3 34

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16.45-17.30, próba parkietu 17.15 - 17.45, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzpis Maciej
Skóra Martyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA - Mielec2 (+1)121
2.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin2 (+1)122
3.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca3 (+1)133
4.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz3 (+1)134
5.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 05
6.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz2 26
7.Chruściel Mateusz
Czaja Julia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Czaja Julia
Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA - Tarnów3 37
8.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław0 08
9.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław2 29

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzpis Maciej
Skóra Martyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA - Mielec2 (+1)121
2.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin3 (+1)132
3.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz3 (+1)133
4.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz3 (+1)134
5.Chruściel Mateusz
Czaja Julia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Czaja Julia
Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA - Tarnów3 35
6.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 06
7.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław4 47
8.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław2 28

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
3.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów4 43
4.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno6 64

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków6 (+1)162
3.Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno4 (+1)144
5.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce0 05
6.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław3 37
8.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów4 48

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 03
4.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno3 34
5.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm C (+1)1C1
2.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm7 (+1)172
3.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska6 (+1)163
4.Połeć Jakub
Bajor Karolina
ELITA - Kraków
Połeć Jakub
Bajor Karolina
Połeć JakubBajor KarolinaELITA - Kraków6 (+1)164
5.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno7 75
6.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 26
7.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec6 67
8.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów9 (+1)191
2.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków1 (+1)112
3.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów4 44
5.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska9 95
6.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków9 (+1)191
2.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin B (+1)1B3
4.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)144
5.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów3 (+1)135
6.Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
PERFECT STYL - Kraków
Salamon Tymoteusz
Romaniszyn Klaudia
Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaPERFECT STYL - Kraków1 16
7.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów7 77
8.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno5 58
9.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 09
10.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 110
11.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 (+1)1101
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów10 (+1)1102
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl A (+1)1A3
4.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno5 (+1)154
5.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+1)1105
6.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno1 16
7.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 17
8.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów5 57
9.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 29
10.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 410
11.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów4 411

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno8 (+1)181
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała12 (+1)1122
3.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin A (+1)1A3
4.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów10 (+1)1104
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów A (+1)1A5
6.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 26
7.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl4 48
9.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 09
10.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów1 110