WIELKOPOLAN CUP

2022-03-06 Przeźmierowo k/Poznania, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA w PROGRAMIE
Dodano kategorię pow.15 lat klasa C ST/LA.
Dodano kategorię 12-15 lat klasa E SOLO DANCE.
Dodano kategorię 12-15 lat klasa H SOLO DANCE.
Dodano kategorię Seniorzy 2 klasa E ST/LA.

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, start: 10.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn5, 5 (+2)25, 51
2.Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
Korzeniowski OskarMasztalerz LilianaALFA-ASTRA - Stargard2, 2 (+1)12, 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań2 (+2)221
2.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań6 (+2)261
3.Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
Teofilak EmilKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz11 (+2)2112
4.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn8 (+2)282
5.Jakubek Kacper
Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Jakubek Kacper
Motyl Maja
Jakubek KacperMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn5 (+1)153
6.Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan5 (+1)153
7.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn3 (+1)133
8.Sokołowski Wiktor
Kosiedowska Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sokołowski Wiktor
Kosiedowska Amelia
Sokołowski WiktorKosiedowska AmeliaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)141
2.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)142
3.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań0 03
4.Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
Sucholas BłażejPilarczyk IngaALFA-ASTRA - Stargard4 44

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn0 02

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz5 (+2)251
2.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław12 Wojciechowska Vanessa - G (+2)212Wojciechowska Vanessa - G1
3.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz5 (+2)251
4.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
5.Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Skowrońska LilianaSkowrońska LilianaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)142
6.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn6 (+1)162

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Pozdrowicz MajaPozdrowicz MajaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
2.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.12 Pych Jakub - G (+2)212Pych Jakub - G1
3.Chwalisz Natalia
FRED ASTAIRE - Poznań
Chwalisz NataliaChwalisz NataliaFRED ASTAIRE - Poznań6 (+1)162
4.Wojciechowska Monika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Wojciechowska MonikaWojciechowska MonikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.9 (+1)192

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, start: 12.30

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól13 Macewicz Maja - F (+2)213Macewicz Maja - F1
2.Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak AlicjaPrzybylak AlicjaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)282
3.Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz IgaSzymkiewicz IgaALFA-ASTRA - Stargard12 Szymkiewicz Iga - F (+2)212Szymkiewicz Iga - F2
4.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław7 (+1)173
5.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
6.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11 (+1)1113

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik IgaJóźwik IgaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus ZuzannaKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna5 Kłobus Zuzanna - E (+1)15Kłobus Zuzanna - E2
3.Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Biniek AnnaBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn1 13
4.Frania Dagmara
OLIMP - Wrocław
Frania DagmaraFrania DagmaraOLIMP - Wrocław-1 -14

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Falkiewicz AleksandraFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Konarska Magdalena
FRED ASTAIRE - Poznań
Konarska MagdalenaKonarska MagdalenaFRED ASTAIRE - Poznań1 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów8 (+2)281
2.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn10, 10 (+2)210, 101
3.Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
ART OF DANCE - Krotoszyn
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
Szczecińska AleksandraMocydlarz AntoniART OF DANCE - Krotoszyn4, 4 (+1)14, 42
4.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań6, 6 (+1)16, 62
5.Kowalczyk Aleks
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Aleks
Walter Julia
Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn9, 9 (-1)-19, 9

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śliwa Gabriel
Frania Dominika
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław9 (+2)291
2.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słowik Miłosz
Duklas Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Miłosz
Duklas Hanna
Słowik MiłoszDuklas HannaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
Sobczak WojciechRelewicz AntoninaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)113
4.Przewoźny Michał
Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Przewoźny Michał
Chojan Martyna
Przewoźny MichałChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały1 14
5.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna1 15
6.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn0 06

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno5 (+2)251
2.Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Zbąska MajaZbąska MajaMARGO - Leszno6 (+2)261
3.Król Julia
DZIUPLA - Poznań
Król JuliaKról JuliaDZIUPLA - Poznań12 Król Julia - G (+1)112Król Julia - G2
4.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)142

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 03
4.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn3 34
5.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz2 (+1)121
2.Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Piskorz Julia
Dzięcioł JakubPiskorz JuliaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Sobecki Emil
Szmyt Maja
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Szmyt Maja
Sobecki EmilSzmyt MajaLATINA - Wolsztyn3 33
4.Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA - Szczecin0 04
5.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA - Kościan0, 0 0, 05

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn3 (+1)132
3.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz2 23
4.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 04
5.Jakubek Alan
Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Jakubek Alan
Obal Natasza
Jakubek AlanObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Borowiec Adam
Woźniczko Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Woźniczko Aleksandra
Borowiec AdamWoźniczko AleksandraASTRA - Szczecin0 04
5.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno1 15
6.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 26

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań3 (+1)131
2.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań6 (+1)162
3.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 03
4.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno3 34

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań6 (+1)161
2.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań3 (+1)132
3.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno D (+1)1D3
4.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 04
5.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 05
6.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno6 66

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn1 (+1)111
2.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań7 (+1)172
3.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań2 (+1)123
4.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin1 14
5.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań5 55
6.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 06
7.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały6 (+1)161
2.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały7 (+1)172
3.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań1 (+1)113
4.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 04
5.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA - Kościan2 26
7.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań B (+1)1B1
2.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły2 22
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań7 (+1)171
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań2 22
3.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły0 03