Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego

2022-06-18 Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 10 z Oddziałami Sportowymi,58-260 Bielawa, ul. Gen. Grota Roweckiego 6, KUBA DANCE STUDIO - Bielawa


Plik z wynikami

UWAGA

DUŻE ZMIANY W GODZINACH ROZPOCZĘCIA BLOKÓW!!!
Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem turnieju.
Do zobaczenia w Bielawie.

BLOK 1, rejestracja do 11 30, start: 12 00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 12

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogacz Anna
Kaczmarek Oliwia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Bogacz Anna
Kaczmarek Oliwia
Bogacz AnnaKaczmarek OliwiaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław
3.Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
AKTAN - Wrocław
Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
Jasiński MaksymilianDudziec AleksandraAKTAN - Wrocław
4.Kozar Oliwier
Bystroń Laura
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kozar Oliwier
Bystroń Laura
Kozar OliwierBystroń LauraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Kubara Fabian
Paczkowska Nikola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kubara Fabian
Paczkowska Nikola
Kubara FabianPaczkowska NikolaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Lupa Amelia
Maziarz Norbert
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Lupa Amelia
Maziarz Norbert
Lupa AmeliaMaziarz NorbertZIELIŃSKA - Ząbkowice
7.Pacyniak Gracjan
Łasek Róża
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pacyniak Gracjan
Łasek Róża
Pacyniak GracjanŁasek RóżaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
8.Raba Aleksandra
Tokaruk Antoni
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Raba Aleksandra
Tokaruk Antoni
Raba AleksandraTokaruk AntoniZIELIŃSKA - Ząbkowice
9.Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
Radchuk IlliaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław
10.Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
Sopiarz PawełĆmak HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
11.Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
Szadkowski OliwierDoliny BarbaraFRASZKA - Kamienna Góra
12.Ćwiek Natan
Flisak Pola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Ćwiek Natan
Flisak Pola
Ćwiek NatanFlisak PolaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 5

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław
2.Hylińska Natalia
Wikluk Oskar
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Hylińska Natalia
Wikluk Oskar
Hylińska NataliaWikluk OskarZIELIŃSKA - Ząbkowice
3.Maziak Maciej
Sosin Julia
AKTAN - Wrocław
Maziak Maciej
Sosin Julia
Maziak MaciejSosin JuliaAKTAN - Wrocław
4.Pawłowski Kacper
Barylak Barbara
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Pawłowski Kacper
Barylak Barbara
Pawłowski KacperBarylak BarbaraZIELIŃSKA - Ząbkowice
5.Zaklukiewicz Filip
Domaradzka Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Zaklukiewicz Filip
Domaradzka Wiktoria
Zaklukiewicz FilipDomaradzka WiktoriaAKTAN - Wrocław

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik AmeliaFidik AmeliaALEX - Żagań2 (+2)221
2.Piskorska Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Piskorska HannaPiskorska HannaDANCE TEAM - Wrocław8 (+2)281
3.Suska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Suska MałgorzataSuska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław13 Suska Małgorzata - G (+2)213Suska Małgorzata - G1
4.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)152
5.Kowalska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kowalska MajaKowalska MajaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woloszczuk Arina
IGLICA - Wrocław
Woloszczuk ArinaWoloszczuk ArinaIGLICA - Wrocław12 Woloszczuk Arina - F (+2)212Woloszczuk Arina - F1
2.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW11 (+2)2112
3.Ławska Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Ławska ZofiaŁawska ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW10 (+1)1103

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Obal NataszaObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)141
2.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław0 02

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Jakub
Kozłowska Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Duda Jakub
Kozłowska Anna
Duda JakubKozłowska AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa10 (+2)2101
2.Kostiuchenko Danylo
Hryn Oleksandra
SAKUN DANCE - Wrocław
Kostiuchenko Danylo
Hryn Oleksandra
Kostiuchenko DanyloHryn OleksandraSAKUN DANCE - Wrocław2 (+2)221
3.Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
Lizoń OliwierTilgner ZuzannaFRASZKA - Kamienna Góra6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+2)291
2.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice G (+2)2G1
3.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice G (+2)2G1
4.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław3 (+1)132
5.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław10 (+2)2101
2.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+2)212
3.Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
Uretii DavydBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław F (+2)2F2
4.Madej Rafał
Orłowska Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Orłowska Magdalena
Madej RafałOrłowska MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)143
5.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)133

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław10 (+2)2101
2.Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
Skubiński LucjuszRabczenko EmiliaTAKT - Legnica9 (+2)291
3.Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
Szczerbiak BolkoKról MagdalenaTAKT - Legnica4 (+1)142

 

BLOK 2, rejestracja do 15 30, start: 16 00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław7 (+2)271
2.Leftor Veronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Leftor VeronikaLeftor VeronikaSAKUN DANCE - Wrocław4 (+2)241
3.Foltyńska Pola
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Foltyńska PolaFoltyńska PolaRM DANCE - KIEŁCZÓW4 (+1)142

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)141
2.Stalmach Małgorzata
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Stalmach MałgorzataStalmach MałgorzataRM DANCE - KIEŁCZÓW0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa F (+2)2F1
2.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa F (+2)2F1
3.Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs BorysKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice11 (+2)2112
4.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+2)242
5.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa F (+2)2F2
6.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)143
7.Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 (+1)113
8.Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
Kondratenko ViacheslavJabłońska AgataIGLICA - Wrocław2 (+1)123

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin D (+1)1D1
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław5 (+1)152
3.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 03
4.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów2 (+1)121
2.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)112
3.Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki FilipBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn4 43
4.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 4

 

BLOK 3, rejestracja do 18 30, start: 19 00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno E (+1)1E1
2.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 23
4.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław1 14
5.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)111
2.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)122
3.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin1 13
4.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 04
5.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin1 12
3.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)141
2.Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 02

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)131
2.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice3 (+1)132
3.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 03
4.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 04
5.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)111
2.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice3 (+1)132
3.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 03
4.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 04
5.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław D (+1)1D1
2.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica0 02

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 02