XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022

2022-11-05 Przeźmierowo k/Poznania, FINEZJA - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

Bufet będzie dostępny na I piętrze

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 9:45, próba parkietu 9:00 - 9:30, start: 10:00

Zmiana kategorii: usunięto 16+ F, dodano 14-15 C


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT10, 10 (+2)210, 101
2.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn10, 10 (+1)110, 102

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn10 (+2)2101
2.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów8 (+2)281
3.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa9 (+2)291
4.Kula Maciej
Gołuch Jagna
All About - Szczecin
Kula Maciej
Gołuch Jagna
Kula MaciejGołuch JagnaAll About - Szczecin3 (+2)232
5.Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11, 11 (+2)211, 112
6.Sobczak Wojciech
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Sobczak Wojciech
Walter Julia
Sobczak WojciechWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn F (+2)2F2
7.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno8 (+1)183
8.Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz AntoniSzczecińska AleksandraART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)143
9.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn3 (+1)133
10.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice7 (+1)173
11.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
Niciejewski FranciszekJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)142
3.Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA - Myślibórz4 (+1)143
4.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań E (+1)1E4
5.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań4 (+1)145
6.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów3 36
7.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT0 07
9.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn0 09
10.Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek AdamBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 (+1)161
2.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)122
3.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin3 33
4.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn1 14
5.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin1 15

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław5 (+1)152
3.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)133
4.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin6 64
5.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów3 35
6.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław1 16

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław5 (+1)151
2.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
3.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów5 (+1)153
4.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław7 74
5.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin2 25
6.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:15, próba parkietu 11:30 - 12:00, start: 12:30

Zmiana kategorii: usunięto 10-11 lat E, dodano do 9 G Solo Dance


Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
Śliwicki AdrianBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn8 (+2)281
2.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno E (+1)1E1
2.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Płonka Franciszek
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Frania Dominika
Płonka FranciszekFrania Dominika4STEP - Siechnice2 23

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk HannaAndruczyk HannaROYAL DANCE - Szczecin9 (+2)291
2.Borowiec Alicja
ASTRA - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaASTRA - Szczecin6 (+2)261
3.Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski AntoniJastrzębski AntoniTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+2)241
4.Drąg Lena
ASTRA - Szczecin
Drąg LenaDrąg LenaASTRA - Szczecin3 (+1)132
5.Głuszek Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głuszek WiktoriaGłuszek WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)132
6.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno4 (+1)142

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik AmeliaFidik AmeliaALEX - Żagań10 (+2)2101
2.Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Masztalerz LilianaMasztalerz LilianaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)281
3.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard12 Szwacińska Zofia - G (+2)212Szwacińska Zofia - G1
4.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła12 Ciesielska Julia - G (+1)112Ciesielska Julia - G2
5.Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Górnacz MagdalenaGórnacz MagdalenaOSKAR - Bojadła12 Górnacz Magdalena - G (+1)112Górnacz Magdalena - G2

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz IgaSzymkiewicz IgaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak AlicjaPrzybylak AlicjaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice0 03
4.Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos DorotaMamos DorotaALFA-ASTRA - Stargard0 04

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Pozdrowicz MajaPozdrowicz MajaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
2.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard12 Słowińska Martyna - F (+2)212Słowińska Martyna - F1
3.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard10 (+2)2102
4.Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań12 Świątkowska Katarzyna - G (+2)212Świątkowska Katarzyna - G2
5.Keda Ludmyla
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda LudmylaKeda LudmylaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)113
6.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)163
7.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła4 (+1)143

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin7 (+2)271
2.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin6 (+2)261
3.Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz8 (+2)282
4.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT8, 8 (+2)28, 82
5.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT9, 9 (+1)19, 93
6.Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
POEZJA - Kościan
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
Kapała-Grygier JanKędzierska OlgaPOEZJA - Kościan5 (+1)153
7.Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
Urbański MarceliPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin1 (+1)113

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sereda Daryna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda DarynaSereda DarynaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+2)221
2.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz5 (+2)252
3.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)143
4.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)123

 

BLOK 3, rejestracja 14:30 - 15:15, próba parkietu 14:30 - 15:00, start: 15:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Plichta NikodemPlichta NikodemTOP DANCE STUDIO - Poznań7 (+2)271
2.Surmacz Joanna
DZIUPLA - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaDZIUPLA - Poznań7 (+2)271
3.Paluszak Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Paluszak MariaPaluszak MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin8 (+2)281
2.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin3 (+2)231
3.Król Julia
DZIUPLA - Poznań
Król JuliaKról JuliaDZIUPLA - Poznań3 (+2)232
4.Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska EwaSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard4 (+2)242
5.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
6.Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Jaroszewicz KarolinaJaroszewicz KarolinaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
7.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)123

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice4 (+1)141
2.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice3 (+1)132
3.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 33
4.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin3 34

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 (+1)131
2.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice2 22

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań5 (+1)151
2.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań5 (+1)152
3.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice5 (+1)153
4.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin4 44
5.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice4 45
6.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice3 36

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice2 (+1)121
2.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin0 02
3.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin0 03

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 (+1)121
2.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
3.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 03
4.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra5 54
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań0 05

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin6 (+1)161
2.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 02

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaTOP DANCE STUDIO - Poznań9 (+1)191
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań0 03

 

BLOK 4, rejestracja 17:00 - 17:45, próba parkietu 17:00 - 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)121
2.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz2 23
4.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno2 24
5.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 (-1)-10

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin D (+1)1D2
3.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard4 43
4.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno D (+1)1D2
3.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice4 43
4.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin1 14
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 15

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 03
4.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno7 (+1)171
2.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 03
4.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań2 24
5.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały C (+1)1C1
2.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)132
3.Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Bryl Aleksandra
Maślak JakubBryl AleksandraMARGO - Leszno7 (+1)173
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań5 (+1)154
5.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 05
6.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 56
7.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno2 27
8.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice1 18
9.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 08

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły6 (+1)162
3.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno4 43
4.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 04
5.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 15

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)132
3.Politański Waldemar
Slavych Valeriia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Politański Waldemar
Slavych Valeriia
Politański WaldemarSlavych ValeriiaDANCE IMPERIUM - Poznań4 43
4.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno3 34