Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej

2022-03-13 BOROWA k/Wrocławia, Zarząd Okręgu Dolnośląskiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana miejsca rozgrywania turnieju!!!
Turniej odbędzie się w Borowej k/Wrocławia.
Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Borowej, ul. Parkowa 2/4
ZMIANY godzin rozpoczęcia rywalizacji w programie.
Prosimy zapoznać się z nowymi godzinami rozpoczęcia bloków tanecznych.

BLOK 1, rejestracja do 9 30, start: 10 00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Czajka ZofiaCzajka ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+2)221
2.Talaga-Siekierska Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Talaga-Siekierska VictoriaTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+2)291
3.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn6 (+2)261
4.Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AleksandraFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112
5.Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska MajaGołębiewska MajaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)122
6.Szlachetka Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szlachetka AlicjaSzlachetka AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
7.Motyka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Motyka OliwiaMotyka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banaś NikolaBanaś NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
2.Bojarczuk Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bojarczuk NicolaBojarczuk NicolaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+2)231
3.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław4 (+2)241
4.Niepsujewicz Maja
ATHINA - Oława
Niepsujewicz MajaNiepsujewicz MajaATHINA - Oława5 (+2)251
5.Pokrywka Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pokrywka VictoriaPokrywka VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
6.Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Battek ZuzannaBattek ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)122
7.Białek Daria
ATHINA - Oława
Białek DariaBiałek DariaATHINA - Oława7 (+1)172
8.Mierzwiak Maria
ATHINA - Oława
Mierzwiak MariaMierzwiak MariaATHINA - Oława3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska KonstancjaJankowska KonstancjaCIEŚLAK - Jelenia Góra12 Jankowska Konstancja - F (+2)212Jankowska Konstancja - F1
2.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław9 (+2)292
3.Ławska Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Ławska ZofiaŁawska ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+2)222
4.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)123
5.Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Mazur WiktoriaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)113
6.Sęk Martyna
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Sęk MartynaSęk MartynaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)141
2.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 (+1)102
3.Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 03
4.Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
Pałys KarolZawadzka GabrielaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław E (+1)1E1
2.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra E (+1)1E2
3.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 03
4.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław0 04
5.Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
Pilarski MaximilianMateuszów LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn E (+1)1E1
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)132
3.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)123
4.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 44
5.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda0 05
6.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica4 46
7.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 07

 

BLOK 2, rejestracja do 12 00, start: 12 30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)111
2.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław0 02
3.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 13

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)111
2.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław0 02
3.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 13

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław7 (+2)271
2.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław7 (+2)271
3.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra G (+2)2G1
4.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice3 (+2)231
5.Łukasiak Jakub
Jakubowska Dominika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łukasiak Jakub
Jakubowska Dominika
Łukasiak JakubJakubowska DominikaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+2)231
6.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław6 (+1)162
7.Izworski Alex
Olender Nina
FRASZKA - Kamienna Góra
Izworski Alex
Olender Nina
Izworski AlexOlender NinaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+1)142
8.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)132
9.Kowalczyk Aleks
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Aleks
Walter Julia
Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn10, 10 (+1)110, 102

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecki Jan
Pilarska Róża
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Pilarska Róża
Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra F (+2)2F1
3.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław2 (+2)221
4.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice6 (+2)262
5.Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław6 (+2)262
6.Szczygieł Mateusz
Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Jugo Kaja
Szczygieł MateuszJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)282
7.Śliwa Gabriel
Frania Dominika
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław11 (+2)2112
8.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań5, 5 (+1)15, 53
9.Płonka Franciszek
Lena Katkowska
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Lena Katkowska
Płonka FranciszekLena Katkowska4STEP - Siechnice9 (+1)193
10.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
11.Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW6 (+1)163

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
ATHINA - Oława
Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
Kubusiak MikołajChoroszewska MajaATHINA - Oława5, 5 (+2)25, 51
2.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław5 (+2)251
3.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa8 (+2)281
4.Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
Skubiński LucjuszRabczenko EmiliaTAKT - Legnica5 (+2)251
5.Wronkowski Mikołaj
Wronkowska Zofia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Wronkowski Mikołaj
Wronkowska Zofia
Wronkowski MikołajWronkowska ZofiaZIELIŃSKA - Ząbkowice8 (+2)281
6.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław4 (+1)142
7.Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
Szczerbiak BolkoKról MagdalenaTAKT - Legnica1 (+1)112
8.Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
Wilczyński ZiemowitKosmal JuliaIMPULS - Prochowice2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań8 (+2)281
2.Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+2)2101
3.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+2)242
4.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra9 (+2)292
5.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec6 (+1)163
6.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)113
7.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT- Wrocław8 (+1)183
8.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław1 1

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)121
2.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław E (+1)1E2
3.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań E (+1)1E3
4.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+1)124
5.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno1 15
6.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław0 06
7.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
DANCELIGHT - Wrocław
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska JoannaDANCELIGHT - Wrocław1 17
8.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 18
9.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław4 (+1)141
2.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań E (+1)1E2
3.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)123
4.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno3 (+1)134
5.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław2 (+1)125
6.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 16
7.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
DANCELIGHT - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaDANCELIGHT - Wrocław4 47
8.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 07
9.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
DANCELIGHT - Wrocław
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska JoannaDANCELIGHT - Wrocław0 09
10.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 010

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław2 (+1)123
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno3 (+1)134
5.Płaczek Karol
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Koczan Zofia
Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP - Siechnice1 (+1)115
6.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)116
7.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 17
8.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław1 18
9.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica0 09
10.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 010
11.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław0 010
12.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
DANCELIGHT - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaDANCELIGHT - Wrocław0 012

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płaczek Karol
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Koczan Zofia
Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP - Siechnice D (+1)1D1
2.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)112
3.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4 (+1)143
4.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław4 (+1)144
5.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 (+1)125
6.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno0 06
7.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław0 07
8.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 08
9.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław0 09
10.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica0 010
11.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno1 111

 

BLOK 3, rejestracja do 15 30, start: 16 00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań8 (+2)281
2.Kostka Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kostka WiktoriaKostka WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
3.Kozyra Patrycja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kozyra PatrycjaKozyra PatrycjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra5 (+2)251
4.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+2)281
5.Żywiec Kalina
ATHINA - Oława
Żywiec KalinaŻywiec KalinaATHINA - Oława2 (+2)221
6.Foltyńska Pola
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Foltyńska PolaFoltyńska PolaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)112
7.Fąka Karolina
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Fąka KarolinaFąka KarolinaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)112
8.Mierzwiak Hanna
ATHINA - Oława
Mierzwiak HannaMierzwiak HannaATHINA - Oława1 (+1)112
9.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn7 (+1)172
10.Valiavska Sofiia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Valiavska SofiiaValiavska SofiiaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA8 (+2)281
2.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław4 (+2)242
3.Stalmach Małgorzata
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Stalmach MałgorzataStalmach MałgorzataRM DANCE - KIEŁCZÓW8 (+1)183

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Biniek AnnaBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)121
2.Frania Dagmara
OLIMP - Wrocław
Frania DagmaraFrania DagmaraOLIMP - Wrocław-1 -12

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 8

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bajek Adam
Waluk Sofia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bajek Adam
Waluk Sofia
Bajek AdamWaluk SofiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Banasiak Dorian
Chamerska Maria
FRASZKA - Kamienna Góra
Banasiak Dorian
Chamerska Maria
Banasiak DorianChamerska MariaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Bosak Franciszek
Sosnowska Maja
4STEP - Siechnice
Bosak Franciszek
Sosnowska Maja
Bosak FranciszekSosnowska Maja4STEP - Siechnice
4.Drobnik Igor
Werymkowicz Nadia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Drobnik Igor
Werymkowicz Nadia
Drobnik IgorWerymkowicz NadiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Gulcz Kornelia
Gurazda Michalina
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gulcz Kornelia
Gurazda Michalina
Gulcz KorneliaGurazda MichalinaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Szadkowski Oliwier
Rakuś Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Rakuś Karolina
Szadkowski OliwierRakuś KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra
7.Szczypka Emilia
Klatt Kalina
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczypka Emilia
Klatt Kalina
Szczypka EmiliaKlatt KalinaCIEŚLAK - Jelenia Góra
8.Wrześniak Cyprian
Drąg Emilia
4STEP - Siechnice
Wrześniak Cyprian
Drąg Emilia
Wrześniak CyprianDrąg Emilia4STEP - Siechnice

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 7

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
IMPULS - Prochowice
Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
Bąk StanisławKowalczyk MartynaIMPULS - Prochowice
2.Franc Andrzej
Fajdek Alicja
INSPIRACJA - Wrocław
Franc Andrzej
Fajdek Alicja
Franc AndrzejFajdek AlicjaINSPIRACJA - Wrocław
3.Gniot Wiktor
Kryla Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gniot Wiktor
Kryla Emilia
Gniot WiktorKryla EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Janczak Oskar
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Janczak Oskar
Dawidzińska Zuzanna
Janczak OskarDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice
5.Kempiński Tadeusz
Krzesaj Adela
4STEP - Siechnice
Kempiński Tadeusz
Krzesaj Adela
Kempiński TadeuszKrzesaj Adela4STEP - Siechnice
6.Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
Wcisło JakubKurzak WeronikaINSPIRACJA - Wrocław
7.Wrześniak Miłosz
Lemańska Alicja
4STEP - Siechnice
Wrześniak Miłosz
Lemańska Alicja
Wrześniak MiłoszLemańska Alicja4STEP - Siechnice

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+2)221
2.Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
Lizoń OliwierTilgner ZuzannaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice4 (+2)241
2.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice4 (+2)242
3.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)113

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02
3.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław3 (+1)131
2.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 02
3.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 03