OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT

2022-06-25 Działoszyn, Fundacja Tańca Swivel - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Wciąż przyjmujemy zgłoszenia!
Chętnych zapraszamy do zapisów – nr tel. 575 323 395

UWAGA
Zmiana godzin rozpoczęcia bloków i zmiany kategorii w poszczególnych blokach!

Blok 1 - 12.30
Blok 2 - 15.00
Blok 3 - 18.00

UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE TURNIEJU

BLOK 1, rejestracja 11:00 - 12:00, próba parkietu 11:15 - 12:15, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Solo Dance 4

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 01
2.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź1 12
3.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice1 13
4.Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kwiatkowska ZofiaKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź1 14

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu łódzki 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź2 21

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 2

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kozuń LiwiaKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 01
2.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 22

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 2

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kozuń LiwiaKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 01
2.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 22

 

BLOK 2, rejestracja 13:30 - 14:30, próba parkietu 14:15 - 14:45, start: 15:00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 0

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko0 01
2.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 42
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko3 33

16+ (Powyżej 15) Open ST Solo Dance 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Gawron KingaGawron KingaAKCENT - Będzin

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 2

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź18 181
2.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaJEDYNKA - Łódź5 52

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 1

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 71

 

BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 4

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 11
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 22
3.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław4 43
4.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź0 04

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 4

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice2 21
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 12
3.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław0 03
4.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź0 04

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 2

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice0 02

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
Bernat FranciszekKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 62
3.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice0 03

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 2

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 01
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 32

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 5

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 61
2.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 02
3.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 43
4.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 04
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 35

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 2

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 02

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
Klekowski SewerynZejmowicz JustynaCANTINERO - Tomaszów Maz.13 131
2.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 62
3.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław2 23

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu łódzki 3

Otwarte Mistrzostwa Okregu Łódzkiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź18 181
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik9 92
3.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 13