Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ

2022-03-27 Kędzierzyn-Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

Turniej odbywa się w pięknej, klimatyzowanej Sali Teatralnej Hotelu Solidaris
Stoisko Akces Dance podczas turnieju
Klimatyzowana restauracja

Zapraszamy!

BLOK 1, rejestracja 8:45 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra7 (+2)271
2.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław2 (+2)221
3.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa4 (+2)241
4.Petryszak Zuzanna
KTT REWIA - Racibórz
Petryszak ZuzannaPetryszak ZuzannaKTT REWIA - Racibórz8 (+2)281
5.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 Pieczarka Zofia - G (+2)212Pieczarka Zofia - G1
6.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 (+2)271
7.Gruszka Liwia
Passion Dance Krapkowice
Gruszka LiwiaGruszka LiwiaPassion Dance Krapkowice7 (+1)172
8.Janoszka Łukasz
Janoszka ŁukaszJanoszka Łukasz7 (+1)172
9.Koćwin Alicja
Koćwin AlicjaKoćwin Alicja9 (+1)192
10.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+1)192
11.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)152
12.Wojtala Martyna
Passion Dance Krapkowice
Wojtala MartynaWojtala MartynaPassion Dance Krapkowice3 (+1)132

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok LiliannaBujok LiliannaTEAM - Ornontowice13 Bujok Lilianna - F (+2)213Bujok Lilianna - F1
2.Murzyn Kinga
TEAM - Ornontowice
Murzyn KingaMurzyn KingaTEAM - Ornontowice5 (+2)251
3.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław12 Wojciechowska Vanessa - F (+2)212Wojciechowska Vanessa - F1
4.Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Synowiec LusineSynowiec LusineWDS - Katowice9 (+2)292
5.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+2)282
6.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice8 (+2)282
7.Czapla Lena
WDS - Katowice
Czapla LenaCzapla LenaWDS - Katowice2 (+1)123
8.Janoszka Agata
Janoszka AgataJanoszka Agata1 (+1)113
9.Koćwin Paulina
Koćwin PaulinaKoćwin Paulina7 (+1)173
10.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)113
11.Wojaczek Zofia
RONDO - Rybnik
Wojaczek ZofiaWojaczek ZofiaRONDO - Rybnik9 (+1)193

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Kalinowska DalidaKalinowska DalidaWDS - Katowice1 (+1)112
3.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin1 (+1)113
4.Loba Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Loba NataliaLoba NataliaSTEP DANCE - Koluszki1 14
5.Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Tokarska AlicjaTokarska AlicjaRONDO - Rybnik2 25
6.Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek KarolinaNadstawek KarolinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 06

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Nikodem
Gajowniczek Julia
Brixy NikodemGajowniczek JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki G (+2)2G1
2.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław8 (+2)281
3.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice7, 7 (+2)27, 71
4.Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
Śpiewok MaksymilianStelmaczonek KatarzynaRONDO - Rybnik10, 10 (+2)210, 101
5.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice5 (+1)152
6.Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski AntoniGogała Julia11, 11 (+1)111, 112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+2)271
2.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+2)281
3.Płonka Franciszek
Lena Katkowska
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Lena Katkowska
Płonka FranciszekLena Katkowska4STEP - Siechnice11 (+2)2112
4.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6, 6 (+2)26, 62
5.Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin3 (+1)133
6.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)163
7.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice7 (+1)173

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska AleksandraPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Pyciarz Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pyciarz ZuzannaPyciarz ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02

 

BLOK 2, rejestracja 11:45-12:15, próba parkietu 12:00 - 12:30, start: 12:30

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry10 (+2)2101
2.NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE - Kraków11 (+2)2111
3.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław3 (+2)231
4.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
5.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (+2)23, 32
6.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa10 (+2)2102
7.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6, 6 (+2)26, 62
8.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka Jagoda6, 6 (+1)16, 63
9.Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin8 (+1)183
10.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)113
11.Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kochanowski Kamil
Denisiewicz Lena
Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 (+1)123
12.Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Król Wojciech
Borkowska Hanna
Król WojciechBorkowska HannaIMPULS - Chorzów3 (+1)133
13.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)123

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tolarz Filip
Paciok Nicola
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Paciok Nicola
Tolarz FilipPaciok NicolaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03
4.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa3 34

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice6 (+1)161
2.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław D (+1)1D2
3.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 03
4.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław0 04

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)271
2.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
3.Zdziebko Angelika
KTT REWIA - Racibórz
Zdziebko AngelikaZdziebko AngelikaKTT REWIA - Racibórz12 Zdziebko Angelika - G (+2)212Zdziebko Angelika - G1
4.Żok Oliwia
RONDO - Rybnik
Żok OliwiaŻok OliwiaRONDO - Rybnik8 (+2)281
5.Halak Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Halak WiktoriaHalak WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 (+1)132
6.Kubraczyńska Zuzanna
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubraczyńska ZuzannaKubraczyńska ZuzannaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)142
7.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
8.Łuczak Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Łuczak JuliaŁuczak JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)142

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Bogajewska KingaBogajewska KingaFORUM - Zabrze7 (+2)271
2.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+2)281
3.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów13 Jabłonka Lidia - G (+2)213Jabłonka Lidia - G1
4.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze2 (+2)221
5.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry13 Gawlińska Maja - F (+2)213Gawlińska Maja - F2
6.Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska PatrycjaPilarska PatrycjaFORUM - Zabrze2 (+2)222
7.Prusicka Hanna
FORUM - Zabrze
Prusicka HannaPrusicka HannaFORUM - Zabrze2 (+2)222
8.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+2)272
9.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)163
10.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze1 (+1)113
11.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów6 (+1)163
12.Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska OliwiaKrasińska OliwiaFORUM - Zabrze5 (+1)153
13.Kudlek Vanessa
FORUM - Zabrze
Kudlek VanessaKudlek VanessaFORUM - Zabrze1 (+1)113
14.Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik MałgorzataKurnik MałgorzataFORUM - Zabrze8 (+1)183
15.Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
Natkowska LenaNatkowska LenaFORUM - Zabrze1 (+1)113
16.Stańska Kinga
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Stańska KingaStańska KingaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 3
17.Brewczyńska Zuzanna
FORUM - Zabrze
Brewczyńska ZuzannaBrewczyńska ZuzannaFORUM - Zabrze-1 (-1)-1-1

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin5 Żołnierczyk Joanna - E (+1)15Żołnierczyk Joanna - E1
2.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)142
3.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice1 (+1)113
4.Kuta Michalina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kuta MichalinaKuta MichalinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Makowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makowska JuliaMakowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05
6.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06

 

BLOK 3, rejestracja 14:30 - 15:00, próba parkietu 14:30 - 15:00, start: 15:15

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)121
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 22
3.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 33

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków7 (+1)171
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 12
3.Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Musioł Bartosz
Ziomek Michalina
Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 13

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)121
2.Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
Błędowski TobiaszCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 32
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 23

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław3 32
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 23

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+1)121
2.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław2 23
4.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław6 64

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smyk Karol
Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Smyk Karol
Cybulska Natalia
Smyk KarolCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze10 (+2)2101
2.Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+2)272
3.Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
Zwolski PrzemysławBadura OliwiaFORUM - Zabrze6 (+1)163

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11, 11 (+2)211, 111
2.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin5 (+2)251
3.Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
Walaszczyk DawidFlacha NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+2)25, 51
4.Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski MateuszWawrzyniak Kinga7, 7 (+1)17, 72
5.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes Laura8, 8 (+1)18, 82

 

BLOK 4, rejestracja 17:15 - 17:45, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice3 (+1)131
2.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno3 (+1)133
4.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04
5.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin0 06
7.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 27

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)111
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin3 (+1)132
3.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice5 (+1)153
4.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 25
6.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin9 (+1)191
2.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 32
3.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków B (+1)1B2
3.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice6 (+1)163
4.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice6 64
5.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory5 55
6.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 56
7.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław9 (+1)192
3.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice8 (+1)183
4.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik3 (+1)134
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 25
6.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM - Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice3 36
7.Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO - Rybnik0 07
8.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 08
9.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry3 39

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik7 (+1)171
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów9 (+1)193
4.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
RYTM - Żory
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM - Żory4 (+1)144
5.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 85
6.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice1 16
7.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 08
9.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 2

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+1)182
3.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik5 (+1)153
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)164
5.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice10 (+1)1105
6.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+1)1106
7.Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Naramska Maria
Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 07
8.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 88
9.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 18
10.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 010
11.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 011
12.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 0