Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022

2022-10-29 Łańcut, DŻET - Rzeszów-Boguchwała


Plik z wynikami

UWAGA

BLOK 1
Rejestracja 8:15-9:00 ,próba parkietu 8:30-9:15, START 9:30

BLOK 1, rejestracja 7:45-8:45, próba parkietu 8:00-8:45, start: 9:00

Rejestracja 8:15-9:00 ,próba parkietu 8:30-9:15, START 9:30


12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyżalska Marta
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pyżalska MartaPyżalska MartaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Walczak MajaWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
3.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)143
4.Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz MariaZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 44
5.Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Janowska HannaJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 15
6.Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Fudala OliwiaFudala OliwiaKLASA - Tarnów0 06
7.Guk Anzhelika
A.V. Dance System
Guk AnzhelikaGuk AnzhelikaA.V. Dance System0 0

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec5 (+1)152
3.Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozioł LenaKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Brzozowska MajaBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 05
6.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Uściłowska MarcelinaUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Zabiciel AgataZabiciel AgataMYKA - Zamość0 02
3.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław1 13

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Uściłowska MarcelinaUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Bartoszek Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartoszek JuliaBartoszek JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Zabiciel AgataZabiciel AgataMYKA - Zamość0 03
4.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik4 (+1)141
2.Landa Aleksander
Nowak Klara
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Nowak Klara
Landa AleksanderNowak KlaraGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław4 (+1)143
4.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)124
5.Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski DominikCich MartynaJUMP - Janów Lubelski3 35
6.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
Borysov VladyslavBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów Przeklasyfikowanie do D (+1)1Przeklasyfikowanie do D1
2.Kłósek Filip
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Rak Wiktoria
Kłósek FilipRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec3 (+1)133
4.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Mikos Błażej
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Habel Anna
Mikos BłażejHabel AnnaKLASA - Tarnów3 35
6.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07
8.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:30-12:00, start: 12:15

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E1
2.Bednarz Jan
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Pęczak Izabela
Bednarz JanPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E4
5.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)125
6.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów2 26
7.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów0 09
10.Kwiatkowski Maksymilian
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Kołodziej Zofia
Kwiatkowski MaksymilianKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów1 110

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)131
2.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut FilipSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)113
4.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość0 04
5.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów4 45
6.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
Grata BartłomiejPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)151
2.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno4 (+1)142
3.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków2 23
4.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)131
2.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno4 (+1)142
3.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 03
4.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno8 (+1)181
2.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów2 22

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno

 

BLOK 3, rejestracja 13:15-14:00, próba parkietu 14:00-14:25, start: 14:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
2.Mucha Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Mucha LenaMucha LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+2)231
3.Stochmal Nela
KLASA - Tarnów
Stochmal NelaStochmal NelaKLASA - Tarnów12 Stochmal Nela - G (+2)212Stochmal Nela - G1
4.Zięba Małgorzata
ELIDA - Mielec
Zięba MałgorzataZięba MałgorzataELIDA - Mielec6 (+2)261
5.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno12 Biały Julia - G (+1)112Biały Julia - G2
6.Tomsia Amelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tomsia AmeliaTomsia AmeliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
7.Zakielarz Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz ZuzannaZakielarz ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
8.Zatwarnicka Iga
GRACJA - Krosno
Zatwarnicka IgaZatwarnicka IgaGRACJA - Krosno6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cybulska Julia
AKSEL - Rzeszów
Cybulska JuliaCybulska JuliaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2111
2.Dudek Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Dudek AleksandraDudek AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+2)231
3.Sidor Amelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Sidor AmeliaSidor AmeliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+2)211
4.Siwek Lena
ELIDA - Mielec
Siwek LenaSiwek LenaELIDA - Mielec12 Siwek Lena - G (+2)212Siwek Lena - G1
5.Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak IzabelaSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
6.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2111
7.Basisty Martyna
TAKT - Jarosław
Basisty MartynaBasisty MartynaTAKT - Jarosław2 (+1)122
8.Stec Julia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stec JuliaStec JuliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
9.Stolarska Lena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stolarska LenaStolarska LenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 (+1)102
10.Witkowska Kinga
TAKT - Jarosław
Witkowska KingaWitkowska KingaTAKT - Jarosław2 (+1)122
11.Zapała Antoni
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Zapała AntoniZapała AntoniDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)112
12.Zięba Katarzyna
ELIDA - Mielec
Zięba KatarzynaZięba KatarzynaELIDA - Mielec2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dereń Amelia
GALA - Mielec
Dereń AmeliaDereń AmeliaGALA - Mielec6 (+2)261
2.Mróz Hanna
ELIDA - Mielec
Mróz HannaMróz HannaELIDA - Mielec11 (+2)2111
3.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
4.Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak AlexandraSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość12 Szcześniak Alexandra - F (+2)212Szcześniak Alexandra - F1
5.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów7 (+2)272
6.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec12 Jachyra Oliwia - F (+2)212Jachyra Oliwia - F2
7.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec10 (+2)2102
8.Szczudło Roksana
AKSEL - Rzeszów
Szczudło RoksanaSzczudło RoksanaAKSEL - Rzeszów9 (+2)292
9.Barsznica Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Barsznica AmeliaBarsznica AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123
10.Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz MartynaCiesiołkiewicz MartynaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
11.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec5 (+1)153
12.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)163
13.Golik Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik ZofiaGolik ZofiaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
14.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec5 (+1)153
15.Prendecka Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prendecka ZofiaPrendecka ZofiaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
16.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 Fadeieva Anna - E (+1)15Fadeieva Anna - E1
2.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 Rogowska Amelia - E (+1)15Rogowska Amelia - E3
4.Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Chłanda MilenaChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów3 (+1)134
5.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec0 05
6.Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gładysiewicz JuliaGładysiewicz JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Pisarek Lena
AKSEL - Rzeszów
Pisarek LenaPisarek LenaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów0 09

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grąz Katarzyna Maria
TAKT - Jarosław
Grąz Katarzyna MariaGrąz Katarzyna MariaTAKT - Jarosław4 (+2)241
2.Szymczak Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak AlicjaSzymczak AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
3.Drak Gabriela
TAKT - Jarosław
Drak GabrielaDrak GabrielaTAKT - Jarosław2 (+1)122
4.Mucha Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Mucha JuliaMucha JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2101
2.Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka LilianaStanicka LilianaMYKA - Zamość13 Stanicka Liliana - F (+2)213Stanicka Liliana - F2
3.Tracz Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Tracz NikolaTracz NikolaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)222
4.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
5.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
6.Węclewska Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Węclewska AnnaWęclewska AnnaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)123

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
Bednarz FranciszekKrasowska BlankaSAMBA - Tarnobrzeg6, 6 (+2)26, 61
2.Brzoza Albert
Marszalska Jagoda
KLASA - Tarnów
Brzoza Albert
Marszalska Jagoda
Brzoza AlbertMarszalska JagodaKLASA - Tarnów7 (+2)271
3.Ludwa Antoni
Błaż Roksana
GRACJA - Krosno
Ludwa Antoni
Błaż Roksana
Ludwa AntoniBłaż RoksanaGRACJA - Krosno8 (+2)281
4.Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
KLASA - Tarnów
Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
Mikoś MieszkoSajdak NataliaKLASA - Tarnów8 (+2)281
5.Dudek Krystian
Tomsia Alicja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Dudek Krystian
Tomsia Alicja
Dudek KrystianTomsia AlicjaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2, 2 (+1)12, 22
6.Malc Karol
Kalawska Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Malc Karol
Kalawska Julia
Malc KarolKalawska JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
7.Teluk Kacper
Tomsia Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Teluk Kacper
Tomsia Adrianna
Teluk KacperTomsia AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2, 2 (+1)12, 22
8.Urban Kacper
Gudyka Liliana
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Urban Kacper
Gudyka Liliana
Urban KacperGudyka LilianaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
PERFECT DANCE - Kraków
Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
Pasierbek KamilWęclewska MariaPERFECT DANCE - Kraków3 (+2)231
2.Wojewoda Michał
Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Wojewoda Michał
Kabat Zuzanna
Wojewoda MichałKabat ZuzannaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
3.Zacharski Jakub
Kozioł Julia
KLASA - Tarnów
Zacharski Jakub
Kozioł Julia
Zacharski JakubKozioł JuliaKLASA - Tarnów11 (+2)2111
4.Golisz Jan
Polańska Lena
TAKT - Jarosław
Golisz Jan
Polańska Lena
Golisz JanPolańska LenaTAKT - Jarosław3 (+1)132
5.Makar Maciej
Walczak Julia
TAKT - Jarosław
Makar Maciej
Walczak Julia
Makar MaciejWalczak JuliaTAKT - Jarosław2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec5 (+2)251
2.Machała Kacper
Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Kołeczek Laura
Machała KacperKołeczek LauraELIDA - Mielec3 (+2)232
3.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość11 (+2)2112
4.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno11 (+1)1113
5.Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
Bąk MaximilianKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)123

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
2.Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
Myszka JakubGiermasińska AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
3.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola8 (+2)282
4.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów F (+2)2F2
5.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec11 (+2)2112
6.Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
Ferenc TomaszSzałajko KamilaGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
7.Kukla Wojciech
Szelech Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kukla Wojciech
Szelech Maja
Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)163
8.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów4 (+1)143
9.Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)193

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ordon Karol
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Olszewska Aneta
Ordon KarolOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
Kołcz MaksymilianFitowska ZofiaAKSEL - Rzeszów13, 12 Przeklasyfikowanie do G (+2)213, 12Przeklasyfikowanie do G1
2.Tamsaut Dominik
Morawska Julia
TAKT - Jarosław
Tamsaut Dominik
Morawska Julia
Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT - Jarosław4 (+2)241
3.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław3 (+1)132

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:00-17:15 próba parkietu SHOW / 17:15- 18:00 pozostali, start: 18:15

16+ (Powyżej 15) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 3

Mistrzostwa Polski PTT Show
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 01
2.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02
3.Trytko Michał
Wilk-Trytko Klaudia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Trytko Michał
Wilk-Trytko Klaudia
Trytko MichałWilk-Trytko KlaudiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 03

16+ (Powyżej 15) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 2

Mistrzostwa Polski PTT Show
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sohling Norbert
Cygan Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 01
2.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice4 42

16+ (Powyżej 15) Open ST Mistrzostwa Polski Zawodowców 0

Mistrzostwa Polski PTT Show

16+ (Powyżej 15) Open LA Mistrzostwa Polski Zawodowców 1

Mistrzostwa Polski PTT Show
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaprawa Marcin
Jurga Aleksandra Ewa
Dancebook Warszawa
Zaprawa Marcin
Jurga Aleksandra Ewa
Zaprawa MarcinJurga Aleksandra EwaDancebook Warszawa0 01

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno6 (+1)162
3.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów3 33
4.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)171
2.Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)112
3.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce6 (+1)161
2.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów6 (+1)162
3.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
Paradysz KorneliuszDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 54
5.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 05
6.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
Nosek SebastianTerlikowska MajaAKCENT - Będzin7 (+1)171
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce8 (+1)182
3.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów7 (+1)173
4.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin3 (+1)134
5.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin8 (+1)185
6.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)126
7.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin3 37
8.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów1 18
9.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 09
10.Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Paradysz Korneliusz
Droździel Natalia
Paradysz KorneliuszDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 410
11.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 011
12.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 011
13.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski0 013

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno7 (+1)171
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów3 32
3.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin1 13

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0