OTTT IV AnaDens Cup 2022 i Festiwal Tańca Solo

2022-10-02 Hala Sportowa GOSTiR RZGÓW, AnaDens Łódź


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany godzin rozpoczęcia poszczególnych bloków tanecznych.
Zmiany kategorii w poszczególnych blokach.
Blok IV połączony z blokiem III.

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 10:30, próba parkietu 10.00-10.45, start: 11:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
2.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
3.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
4.Jatczak Nikola
AnaDens Łódź
Jatczak NikolaJatczak NikolaAnaDens Łódź
5.Krotko Varvara
AnaDens Łódź
Krotko VarvaraKrotko VarvaraAnaDens Łódź
6.Mrozek Mia
AnaDens Łódź
Mrozek MiaMrozek MiaAnaDens Łódź
7.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecka Maria
AnaDens Łódź
Górecka MariaGórecka MariaAnaDens Łódź9 (+2)291
2.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski10 (+2)2101
3.Deep Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Deep MartynaDeep MartynaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź6 (+2)261
2.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź5 (+2)252
3.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław4 (+1)143
4.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop AlisaTorop AlisaAnaDens Łódź2 (+2)221
2.Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Zielińska JuliaZielińska JuliaViva Dance Łódź1 (+2)211
3.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
Pęczek LilaPęczek LilaESKADRA - Pabianice7 (+2)271
2.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź2 (+2)222
3.Krawczyk Milan
Viva Dance Łódź
Krawczyk MilanKrawczyk MilanViva Dance Łódź6 (+1)163
4.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź10 (+1)1103

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź3 (+2)231
2.Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
Markiewicz OliwierPytlińska MartynaESKADRA - Pabianice2 (+2)222
3.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice2 (+1)123

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice2 (+1)121
2.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź2 (+1)122
3.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź1 (+1)113
4.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź1 14
5.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 15
6.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn0 07

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 (+1)111
2.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 (+1)122
3.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce0 03
4.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 04

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 13:00, próba parkietu 12:45 - 13:15, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Kasowski JanKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź3 (+1)131
2.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki1 12

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź10 (+2)2101
2.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź11 (+2)2111
3.Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
Socha MatyldaSocha MatyldaESKADRA - Pabianice8 (+1)182

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaAnaDens Łódź10 (+2)2101
2.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź10 (+2)2102
3.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice6 (+2)262
4.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice1 (+1)113
5.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź1 (+1)113
6.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce4 (+1)143

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)141
2.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
3.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź3 (+1)133
4.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice1 14
5.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski2 25
6.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź0 06

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź1 (+1)111
2.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź1 (+1)112
3.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 13
4.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 24

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Kuśmider Maja
Stępień LeonKuśmider MajaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 32

 

BLOK 3, rejestracja 14:30 - 15:30, próba parkietu 15:15 - 15:45, start: 16:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin0 01
2.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź2 22
3.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź6 63
4.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 14
5.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź1 15
6.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź5 56

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 11
2.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 22
3.Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
Pęczek LilaPęczek LilaESKADRA - Pabianice7 73
4.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź1 14
5.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 05
6.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 16

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 01
2.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 02
3.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 13
4.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź1 14
5.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 25
6.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 26

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź1 12
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 03
4.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 14
5.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 25
6.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice6 66
7.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 27

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 01
2.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce3 32
3.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 03
4.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 04

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 02
3.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce3 33
4.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
Bernat FranciszekKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 72

16+ (Powyżej 15) D+E ST Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Lipnicka Patrycja
ETIUDA - Radomsko
Lipnicka PatrycjaLipnicka PatrycjaETIUDA - Radomsko2 22
3.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 03

16+ (Powyżej 15) D+E LA Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicka Patrycja
ETIUDA - Radomsko
Lipnicka PatrycjaLipnicka PatrycjaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków7 Łopata Aleksandra - D (+1)17Łopata Aleksandra - D2
3.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 23
4.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice4 44
5.Ovcharenko Artem
AnaDens Łódź
Ovcharenko ArtemOvcharenko ArtemAnaDens Łódź