OTTT "O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa"

2022-02-27 Pilawa, UKS KORDASZEWSCY


UWAGA

Trener par startujących w turnieju ( 1 na klub ) po wcześniejszym zgłoszeniu swojej obecności na adres : studioruchu@kordaszewscy.pl
otrzymuje darmową wejściówkę na turniej
.Burmistrz Pilawy i organizatorzy zwracają się z prośbą o pomoc dla Ukrainy . Bedą zbierane środki medyczne które są bardzo potrzebne w stanie wojny.
Okarzmy swoje wielkie SERCA.

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:45, próba parkietu 8:30-8:45, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kordaszewski Jan
Witak Nadia
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Jan
Witak Nadia
Kordaszewski JanWitak NadiaUKS KORDASZEWSCY
2.Pioterczak Stefan
Kalata Zuzia
DCS BRWINÓW
Pioterczak Stefan
Kalata Zuzia
Pioterczak StefanKalata ZuziaDCS BRWINÓW

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Wojciech
Reguła Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Adamczyk Wojciech
Reguła Julia
Adamczyk WojciechReguła JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Przechrzta Karolina
Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta Karolina
Lebiedzińska Maja
Przechrzta KarolinaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Adamczyk Wojtek
Reguła Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Adamczyk Wojtek
Reguła Julia
Adamczyk WojtekReguła JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski AntoniWitak NelaUKS KORDASZEWSCY
5.Renn Tomek
Renn Basia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Renn Tomek
Renn Basia
Renn TomekRenn BasiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
6.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
7.Szeląg Piotr
Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Jakubowska Natalia
Szeląg PiotrJakubowska NataliaDCS BRWINÓW
8.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bazylevych Solomia
MAGIC-DANCE - Lublin
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska MajaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Somak Anastasiia
MAGIC-DANCE - Lublin
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaMAGIC-DANCE - Lublin
4.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLISDANCE
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLISDANCE
5.Chmielewski Adam
UKS KORDASZEWSCY
Chmielewski AdamChmielewski AdamUKS KORDASZEWSCY
6.Jatczak Nikola
AnaDens Łódź
Jatczak NikolaJatczak NikolaAnaDens Łódź
7.Szostak Ola
UKS KORDASZEWSCY
Szostak OlaSzostak OlaUKS KORDASZEWSCY
8.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź
9.Wisiewska Otylia
UKS KORDASZEWSCY
Wisiewska OtyliaWisiewska OtyliaUKS KORDASZEWSCY

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 39

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Horobii Marharyta
MAGIC-DANCE - Lublin
Horobii MarharytaHorobii MarharytaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska MajaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
5.Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska LauraSzczypińska LauraFLASH - Grodzisk Mazowiecki
6.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
7.Łyczkowska Magda
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Łyczkowska MagdaŁyczkowska MagdaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
8.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW
9.Borutha Zosia
UKS KORDASZEWSCY
Borutha ZosiaBorutha ZosiaUKS KORDASZEWSCY
10.Chmielak Antonina
UKS KORDASZEWSCY
Chmielak AntoninaChmielak AntoninaUKS KORDASZEWSCY
11.Cieślak Klaudia
UKS KORDASZEWSCY
Cieślak KlaudiaCieślak KlaudiaUKS KORDASZEWSCY
12.Cybulski Kacper
UKS KORDASZEWSCY
Cybulski KacperCybulski KacperUKS KORDASZEWSCY
13.Gac Jagoda
UKS KORDASZEWSCY
Gac JagodaGac JagodaUKS KORDASZEWSCY
14.Gliwka Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Gliwka ZuzannaGliwka ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
15.Grabowska Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Grabowska NataliaGrabowska NataliaUKS KORDASZEWSCY
16.Gąsiorowska Maria
UKS KORDASZEWSCY
Gąsiorowska MariaGąsiorowska MariaUKS KORDASZEWSCY
17.Janisiewicz Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY
Janisiewicz WiktoriaJanisiewicz WiktoriaUKS KORDASZEWSCY
18.Jasek Jagoda
UKS KORDASZEWSCY
Jasek JagodaJasek JagodaUKS KORDASZEWSCY
19.Kiecana Faustyna
UKS KORDASZEWSCY
Kiecana FaustynaKiecana FaustynaUKS KORDASZEWSCY
20.Konopacka Paulina
UKS KORDASZEWSCY
Konopacka PaulinaKonopacka PaulinaUKS KORDASZEWSCY
21.Konopka Antonina
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AntoninaKonopka AntoninaUKS KORDASZEWSCY
22.Koryś Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY
Koryś WiktoriaKoryś WiktoriaUKS KORDASZEWSCY
23.Kowalczyk Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk ZofiaKowalczyk ZofiaUKS KORDASZEWSCY
24.Kozicka Nikola
UKS KORDASZEWSCY
Kozicka NikolaKozicka NikolaUKS KORDASZEWSCY
25.Lis Julia
UKS KORDASZEWSCY
Lis JuliaLis JuliaUKS KORDASZEWSCY
26.Majcher Teresa
MAKO - Sulejówek
Majcher TeresaMajcher TeresaMAKO - Sulejówek
27.Metera Maria
UKS KORDASZEWSCY
Metera MariaMetera MariaUKS KORDASZEWSCY
28.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW
29.Piłatkowska Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY
Piłatkowska WiktoriaPiłatkowska WiktoriaUKS KORDASZEWSCY
30.Prasuła Lena
UKS KORDASZEWSCY
Prasuła LenaPrasuła LenaUKS KORDASZEWSCY
31.Pudło Magdalena
UKS KORDASZEWSCY
Pudło MagdalenaPudło MagdalenaUKS KORDASZEWSCY
32.Rynkowska Gabriela
UKS KORDASZEWSCY
Rynkowska GabrielaRynkowska GabrielaUKS KORDASZEWSCY
33.Sobol Paulina
UKS KORDASZEWSCY
Sobol PaulinaSobol PaulinaUKS KORDASZEWSCY
34.Tkacz Lena
AnaDens Łódź
Tkacz LenaTkacz LenaAnaDens Łódź
35.Zambrzycka Helena
UKS KORDASZEWSCY
Zambrzycka HelenaZambrzycka HelenaUKS KORDASZEWSCY
36.Zygadło Julia
UKS KORDASZEWSCY
Zygadło JuliaZygadło JuliaUKS KORDASZEWSCY
37.Łukasik Alicja
UKS KORDASZEWSCY
Łukasik AlicjaŁukasik AlicjaUKS KORDASZEWSCY
38.Świtaj Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Świtaj ZofiaŚwitaj ZofiaUKS KORDASZEWSCY
39.Żaczek Julia
UKS KORDASZEWSCY
Żaczek JuliaŻaczek JuliaUKS KORDASZEWSCY

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY
Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
Szlążek KrzysztofKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Matvieiev Lev
MEGAPOLISDANCE
Matvieiev LevMatvieiev LevMEGAPOLISDANCE
2.Ukrainska Kseniia
MAGIC-DANCE - Lublin
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaMAGIC-DANCE - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Prudyvus Anastazja
MEGAPOLISDANCE
Prudyvus AnastazjaPrudyvus AnastazjaMEGAPOLISDANCE
2.Guks Eteri
MAGIC-DANCE - Lublin
Guks EteriGuks EteriMAGIC-DANCE - Lublin

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Onysko Nikoletta
MEGAPOLISDANCE
Onysko NikolettaOnysko NikolettaMEGAPOLISDANCE
2.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE
3.Stsetsko Hanna
MEGAPOLISDANCE
Stsetsko HannaStsetsko HannaMEGAPOLISDANCE

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Renn Tomasz
Renn Barbara Elżbieta
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Renn Tomasz
Renn Barbara Elżbieta
Renn TomaszRenn Barbara ElżbietaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Wacławek Bartosz
Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wacławek Bartosz
Ślusarczyk Natalia
Wacławek BartoszŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY
4.Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Marysia
UKS KORDASZEWSCY
Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Marysia
Wierzbicki KornelDobrowolska MarysiaUKS KORDASZEWSCY

 

BLOK 2, rejestracja 11:15-12:00, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Lesiak Tymon
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Perzyna Marta
Lesiak TymonPerzyna MartaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kisiołek Adam
Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kisiołek Adam
Romanowska Amelia
Kisiołek AdamRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Perzyna MartaPerzyna MartaDCS BRWINÓW
2.Varonina Yeva
MEGAPOLISDANCE
Varonina YevaVaronina YevaMEGAPOLISDANCE
3.Mulova Amieliia
MAGIC-DANCE - Lublin
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaMAGIC-DANCE - Lublin
4.Nosova Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Nosova MartaNosova MartaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Skrylnyk Myroslava
MAGIC-DANCE - Lublin
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaMAGIC-DANCE - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta KarolinaPrzechrzta KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Butrym Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Butrym AnnaButrym AnnaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Chumak Wasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak WasylisaChumak WasylisaMAGIC-DANCE - Lublin
4.Kuzina Serafyma
MAGIC-DANCE - Lublin
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaMAGIC-DANCE - Lublin
5.Verpivska Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Verpivska AnnaVerpivska AnnaMAGIC-DANCE - Lublin

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
MAGIC-DANCE - Lublin
Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
Sabbatovskyi RodionGrabovska ArinaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
2.Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
WIKA - Olsztyn
Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA - Olsztyn5, 5 (+1)15, 52

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź10 (+2)2101
2.Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Leszczyńska HannaLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek2 (+2)221
3.MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
MIszta NelaMIszta NelaMAKO - Sulejówek2 (+2)221
4.Drobek Iga
BALANS - Lublin
Drobek IgaDrobek IgaBALANS - Lublin6 (+1)162
5.Górecka Maria
AnaDens Łódź
Górecka MariaGórecka MariaAnaDens Łódź3 (+1)132
6.Korcz Weronika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Korcz WeronikaKorcz WeronikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Semenikhina Mariia
MAGIC-DANCE - Lublin
Semenikhina MariiaSemenikhina MariiaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Yanovskaya Alena
MEGAPOLISDANCE
Yanovskaya AlenaYanovskaya AlenaMEGAPOLISDANCE
3.Banaszek Dominika
UKS KORDASZEWSCY
Banaszek DominikaBanaszek DominikaUKS KORDASZEWSCY
4.Chmielewski Michał
UKS KORDASZEWSCY
Chmielewski MichałChmielewski MichałUKS KORDASZEWSCY
5.Duszczyk Lena
UKS KORDASZEWSCY
Duszczyk LenaDuszczyk LenaUKS KORDASZEWSCY
6.Frączkowska Zuza
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzaFrączkowska ZuzaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
7.Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Jakubowska AlicjaJakubowska AlicjaDCS BRWINÓW
8.Kiecana Rita
UKS KORDASZEWSCY
Kiecana RitaKiecana RitaUKS KORDASZEWSCY
9.Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AleksandraKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY
10.Kosmala Laura
UKS KORDASZEWSCY
Kosmala LauraKosmala LauraUKS KORDASZEWSCY
11.Kostyra Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Kostyra OliwiaKostyra OliwiaUKS KORDASZEWSCY
12.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY
13.Szostak Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Szostak OliwiaSzostak OliwiaUKS KORDASZEWSCY
14.Trzpil Michalina
UKS KORDASZEWSCY
Trzpil MichalinaTrzpil MichalinaUKS KORDASZEWSCY
15.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź
16.Wójtowicz Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wójtowicz ZuzannaWójtowicz ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
17.Zając Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Zając HannaZając HannaUKS KORDASZEWSCY
18.Łasińska Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Łasińska AleksandraŁasińska AleksandraUKS KORDASZEWSCY

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smolińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Smolińska ZuzannaSmolińska ZuzannaWIKA - Olsztyn4 (+2)241
2.Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler LenaKencler LenaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)132

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 15:00-15:45, start: 16:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków5 (+2)251
2.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin9 (+2)291
3.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź2 (+2)221
4.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków7 (+1)172
5.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków1 (+1)112
6.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+2)221
2.Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Witek Patrycja
Mitura KacperWitek PatrycjaLIDER - Lublin F (+2)2F1
3.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+2)242
4.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn8 (+2)282
5.Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
Brzozowski TomaszKowalska LilianaLIDER - Lublin1 (+1)113
6.Pilujski Henryk
Pilujska Izabela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Pilujski Henryk
Pilujska Izabela
Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa F (+1)1F3
7.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczorowska Lena
WIKA - Olsztyn
Kaczorowska LenaKaczorowska LenaWIKA - Olsztyn2 (+2)221
2.Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
Karp KarolinaKarp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki4 (+2)241
3.Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Pietrzyk AnnaPietrzyk AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 (+2)291
4.Walczuk Lilianna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk LiliannaWalczuk LiliannaDRAGON'S DANCE Warszawa8 (+2)281
5.Dębowska Karolina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dębowska KarolinaDębowska KarolinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132
6.Noga Paulina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Noga PaulinaNoga PaulinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)172
7.Nowakowska Gabriela
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Nowakowska GabrielaNowakowska GabrielaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)122
8.Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Sroka GabrysiaSroka GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź4 (+2)241
2.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice5 (+2)251
3.Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
Zlata NikitinaZlata NikitinaMAGIC-DANCE - Lublin10 (+2)2101
4.Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova YevaKozlova YevaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)222
5.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź3 (+2)232
6.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź2 (+2)222
7.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+1)183
8.Krzyżanek Julia
LIDER - Lublin
Krzyżanek JuliaKrzyżanek JuliaLIDER - Lublin1 (+1)113
9.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)133
10.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE11 (+1)1113
11.Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova VeronikaTrofimova VeronikaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)163
12.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice4 (+1)143

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE2, 2 (+2)22, 21
2.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków2 (+2)221
3.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE10 (+2)2101
4.Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+2)241
5.Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
Franckie PiotrWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin4 (+1)142
6.Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
Jednorowski AdamDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków1 (+1)112
7.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW1, 1 (+1)11, 12
8.Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
Wietrak MarcelMatysiak HannaMAKO - Sulejówek8 (+2)281
2.Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Stradowski AleksanderKlepka AmeliaSTRETTO - RADZYMIN4 (+2)242
3.Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
Pijanowski JanFic AleksandraTKS iDANCE - Lublin2 (+1)123
4.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)133
5.Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
Napiórkowski JakubBielawska JagodaMAKO - Sulejówek3 (-1)-13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaAnaDens Łódź2 (+2)221
2.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW6 (+2)261
3.Pylypchuk Anastasiia
MEGAPOLISDANCE
Pylypchuk AnastasiiaPylypchuk AnastasiiaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
4.Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
Supera LenaSupera LenaSTEP DANCE - Koluszki2 (+2)221
5.Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Karp JuliaKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)152
6.Metera Magdalena
UKS KORDASZEWSCY
Metera MagdalenaMetera MagdalenaUKS KORDASZEWSCY2 (+1)122
7.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY3 (+1)132
8.Walczuk Anastazja
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk AnastazjaWalczuk AnastazjaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)142

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź3 (+2)231
2.Ucińska Kornelia
DCS BRWINÓW
Ucińska KorneliaUcińska KorneliaDCS BRWINÓW6 (+2)262
3.Domańska Adrianna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaISKRA - Międzyrzec Podlaski9 (+1)193
4.Ivanchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Ivanchuk KaterynaIvanchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+1)183

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
MAKO - Sulejówek
Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO - Sulejówek G (+2)2G1
2.Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Jakub
Solmińska Alicja
Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 (+1)112

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY F (+2)2F1
2.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaSTRETTO - RADZYMIN10 (+2)2101
3.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa9 (+2)292
4.Kucharski Karol
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Osuch Julia
Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO - Sulejówek6 (+2)262
5.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)123
6.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1, 2 (+1)11, 23
7.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)123