Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022”

2022-05-07 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 9, Kępno, RETRO - Kępno


Plik z wynikami

UWAGA

Ze względu na Majówkę termin rejestracji do środy 24.00
ZAPRASZAMY do Kępna na KĘPIŃSKĄ MAJÓWKĘ 2022!!!

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, start: 9.30

Ze względu na Majówkę termin rejestracji do środy 24.00
ZAPRASZAMY do Kępna na KĘPIŃSKĄ MAJÓWKĘ 2022!!!


Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T PREMIUM 20

WA CCC POLKA
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Choczaj Antonina
Klimek Julia
Bolero - Bolesławiec
Choczaj Antonina
Klimek Julia
Choczaj AntoninaKlimek JuliaBolero - Bolesławiec
2.Ferdynus Aleksander
Stempin Eliza
RETRO - Kępno
Ferdynus Aleksander
Stempin Eliza
Ferdynus AleksanderStempin ElizaRETRO - Kępno
3.Gągała Władysław
Piwońska Maja
ETIUDA - Radomsko
Gągała Władysław
Piwońska Maja
Gągała WładysławPiwońska MajaETIUDA - Radomsko
4.Iorzh Mariia
Wiśna Lena
RETRO - Kępno
Iorzh Mariia
Wiśna Lena
Iorzh MariiaWiśna LenaRETRO - Kępno
5.Jabłońska Anna
Bykowska Antonia
RETRO - Kępno
Jabłońska Anna
Bykowska Antonia
Jabłońska AnnaBykowska AntoniaRETRO - Kępno
6.Kapral Andrzej
Żurecka Antonina
Bolero - Bolesławiec
Kapral Andrzej
Żurecka Antonina
Kapral AndrzejŻurecka AntoninaBolero - Bolesławiec
7.Kuna Dominka
Drzazga Maja
RETRO - Kępno
Kuna Dominka
Drzazga Maja
Kuna DominkaDrzazga MajaRETRO - Kępno
8.Leśniarek Wiktoria
Dawid Zofia
RETRO - Kępno
Leśniarek Wiktoria
Dawid Zofia
Leśniarek WiktoriaDawid ZofiaRETRO - Kępno
9.Lubojański Jakub
Bzderek Liliana
RETRO - Kępno
Lubojański Jakub
Bzderek Liliana
Lubojański JakubBzderek LilianaRETRO - Kępno
10.Najdek Igor
Zimna Pola
RETRO - Kępno
Najdek Igor
Zimna Pola
Najdek IgorZimna PolaRETRO - Kępno
11.Piasta Julita
Jankowska Liliana
Bolero - Bolesławiec
Piasta Julita
Jankowska Liliana
Piasta JulitaJankowska LilianaBolero - Bolesławiec
12.Pilarska Marta
Górka Patrycja
Bolero - Bolesławiec
Pilarska Marta
Górka Patrycja
Pilarska MartaGórka PatrycjaBolero - Bolesławiec
13.Piotrowska Maja
Piotrowska Anna
RETRO - Kępno
Piotrowska Maja
Piotrowska Anna
Piotrowska MajaPiotrowska AnnaRETRO - Kępno
14.Pruban Janina
Drzankowska Hanna
RETRO - Kępno
Pruban Janina
Drzankowska Hanna
Pruban JaninaDrzankowska HannaRETRO - Kępno
15.Rybak Bartosz
Muzaj Sandra
RETRO - Kępno
Rybak Bartosz
Muzaj Sandra
Rybak BartoszMuzaj SandraRETRO - Kępno
16.Skiba Nikodem
Musiał Liliana
RETRO - Kępno
Skiba Nikodem
Musiał Liliana
Skiba NikodemMusiał LilianaRETRO - Kępno
17.Sobok Oliwier
Steblik Lena
RETRO - Kępno
Sobok Oliwier
Steblik Lena
Sobok OliwierSteblik LenaRETRO - Kępno
18.Stasiak Maciej
Musialska Lilianna
RETRO - Kępno
Stasiak Maciej
Musialska Lilianna
Stasiak MaciejMusialska LiliannaRETRO - Kępno
19.Sułot Hanna
Kurzawa Karolina
RETRO - Kępno
Sułot Hanna
Kurzawa Karolina
Sułot HannaKurzawa KarolinaRETRO - Kępno
20.Woźniak Wiktoria
Chocaj Zofia
RETRO - Kępno
Woźniak Wiktoria
Chocaj Zofia
Woźniak WiktoriaChocaj ZofiaRETRO - Kępno

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 7

WA Q CCC J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brandt Norbert
Siekierska Alicja
ETIUDA - Radomsko
Brandt Norbert
Siekierska Alicja
Brandt NorbertSiekierska AlicjaETIUDA - Radomsko
2.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław
3.Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
ETIUDA - Radomsko
Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
Koziński AntoniSobieraj JuliannaETIUDA - Radomsko
4.Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
ETIUDA - Radomsko
Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
Kuczyński OliwierZeler LenaETIUDA - Radomsko
5.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko
6.Niziołek Michał
Kurowska Oliwka
ETIUDA - Radomsko
Niziołek Michał
Kurowska Oliwka
Niziołek MichałKurowska OliwkaETIUDA - Radomsko
7.Slawik Piotr
Krauze Alicja
DANCE CENTER - Kluczbork
Slawik Piotr
Krauze Alicja
Slawik PiotrKrauze AlicjaDANCE CENTER - Kluczbork

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliński Mikołaj
Głuszek Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Maliński Mikołaj
Głuszek Wiktoria
Maliński MikołajGłuszek WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn2, 2 (+2)22, 21
2.Ratajczyk Amelia
Rosa Ksawery
ART OF DANCE - Krotoszyn
Ratajczyk Amelia
Rosa Ksawery
Ratajczyk AmeliaRosa KsaweryART OF DANCE - Krotoszyn1, 1 (+1)11, 12

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław11 (+2)2111
2.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław11 (+2)2111
3.Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
ART OF DANCE - Krotoszyn
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
Szczecińska AleksandraMocydlarz AntoniART OF DANCE - Krotoszyn11, 11 (+2)211, 111
4.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów1 (+1)112
5.Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
BST - Baranów
Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
Skąpski MateuszMichalak AleksandraBST - Baranów1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F (+2)2F1
2.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki F (+2)2F2
3.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź9 (+2)292
4.Heider Filip
Nowak Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Heider Filip
Nowak Magdalena
Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)133
5.Kowalczyk Aleks
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Aleks
Walter Julia
Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)133
6.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 (+1)193

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gągała Pola
ETIUDA - Radomsko
Gągała PolaGągała PolaETIUDA - Radomsko2 (+2)221
2.Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Karp JuliaKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki11 (+2)2111
3.Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler LenaKencler LenaSTEP DANCE - Koluszki11 (+2)2111
4.Piskała Paulina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Piskała PaulinaPiskała PaulinaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+2)221
5.Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
Supera LenaSupera LenaSTEP DANCE - Koluszki10 (+2)2101
6.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 Gross Emilia - G (+1)112Gross Emilia - G2
7.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 Reginek Alicja - G (+1)112Reginek Alicja - G2

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki10 (+2)2101
2.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW6 (+2)262
3.Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Motyl MajaMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn10 (+1)1103
4.Sęk Martyna
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Sęk MartynaSęk MartynaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)123

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice3 (+1)132
3.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03
4.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04
5.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)151
2.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Patoła Wiktor
Patoła Magdalena
Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 (+1)123
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice5 54
5.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05
6.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice2 26

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, start: 12.15

Ze względu na Majówkę termin rejestracji do środy 24.00
ZAPRASZAMY do Kępna na KĘPIŃSKĄ MAJÓWKĘ 2022!!!


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice8 (+2)281
2.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice8 (+2)282
3.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2, 2 (+1)12, 23
4.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)143

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
2.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa13 Kępińska Marta - G (+2)213Kępińska Marta - G1
3.Niżniowska Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowska ZofiaNiżniowska ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn7 (+2)271
4.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź8 (+2)281
5.Foltyńska Pola
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Foltyńska PolaFoltyńska PolaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)112
6.Fąka Karolina
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Fąka KarolinaFąka KarolinaRM DANCE - KIEŁCZÓW3 (+1)132
7.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn10 (+1)1102
8.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź1 (+1)111
2.Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
Sobczak WojciechRelewicz AntoninaART OF DANCE - Krotoszyn1 12
3.Śliwa Gabriel
Frania Dominika
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn9, 9 (+2)29, 91
2.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław8 (+2)281
3.Robaszek Robert
Gębicz Anna
ETIUDA - Radomsko
Robaszek Robert
Gębicz Anna
Robaszek RobertGębicz AnnaETIUDA - Radomsko4, 4 (+2)24, 41
4.Nowak Filip
Wróbel Paulina
BST - Baranów
Nowak Filip
Wróbel Paulina
Nowak FilipWróbel PaulinaBST - Baranów1 (+1)112
5.Olszewski Filip
Próba Magdalena
ETIUDA - Radomsko
Olszewski Filip
Próba Magdalena
Olszewski FilipPróba MagdalenaETIUDA - Radomsko1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
2.Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA - Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA - Praszka5 (+2)252
3.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA - Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA - Praszka4 (+2)242
4.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów5 (+1)153
5.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań11 (+1)1113
6.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+1)183

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, start: 15.00

Ze względu na Majówkę termin rejestracji do środy 24.00
ZAPRASZAMY do Kępna na KĘPIŃSKĄ MAJÓWKĘ 2022!!!


12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
Niżniowski PiotrKierys KatarzynaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)141
2.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec2 (+1)122
3.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław2 (+1)121
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź4 4

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadziński Piotr
Baryś Roksana
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Baryś Roksana
Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA - Radomsko E (+1)1E1
2.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Howley Aleksander
Drozda Patrycja
DANCELIGHT - Wrocław
Howley Aleksander
Drozda Patrycja
Howley AleksanderDrozda PatrycjaDANCELIGHT - Wrocław E (+1)1E3
4.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów3 34
5.Rybak Kacper
Mizielińska Bogusława
All About - Szczecin
Rybak Kacper
Mizielińska Bogusława
Rybak KacperMizielińska BogusławaAll About - Szczecin0 05
6.Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki FilipBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn2 26

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
Konewski AdamGorki ZuzannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D (+1)1D1
2.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz5 (+1)152
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)153
4.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno0 04
5.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno1 15
6.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn0 06
7.Tkacz Jan
Tobolska Kalina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Tkacz Jan
Tobolska Kalina
Tkacz JanTobolska KalinaART OF DANCE - Krotoszyn0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, start: 18.00

Ze względu na Majówkę termin rejestracji do środy 24.00
ZAPRASZAMY do Kępna na KĘPIŃSKĄ MAJÓWKĘ 2022!!!


16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów2 (+1)121
2.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz2 (+1)122
3.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno1 13
4.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław1 14

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Tarnowski Kacper
Hoderna Joanna
Tarnowski KacperHoderna JoannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz E (+1)1E1
2.Owczarek Jakub
Kądzioła Maja
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Jakub
Kądzioła Maja
Owczarek JakubKądzioła MajaETIUDA - Radomsko E (+1)1E2
3.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno4 (+1)143
4.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów1 14
5.Łojewski Szymon
Owczarek Anna
INES - Wrocław
Łojewski Szymon
Owczarek Anna
Łojewski SzymonOwczarek AnnaINES - Wrocław3 35
6.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław2 26

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno5 (+1)151
2.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka6 (+1)162
3.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko4 (+1)143
4.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław5 (+1)154
5.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 (+1)115
6.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko1 16
7.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź1 17
8.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 08
9.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław6 6
10.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko4 4

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D (+1)1D1
2.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź1 (+1)112
3.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław2 (+1)123
4.Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 (+1)134
5.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 (+1)115
6.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko2 26
7.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław0 07
8.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław5 58
9.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko0 09
10.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno1 110

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin4 (+1)141
2.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)152
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko0 03
4.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko1 14

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź5 (+1)151
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin0 03
4.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko1 1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 22
3.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko8 (+1)181
2.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 12

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin11 (+1)1111
2.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań1 12
3.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 2

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin10 (+1)1101
2.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice11 (+1)1112
3.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 13
4.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 10