STARS FINAL-FINAŁ GWIAZD REKREACJA 2022

2022-02-19 Tarnów, STARDANCE - Kraków


UWAGA

Proszę zapoznać się z zakładką -informacje,
REGULAMIN COVID

BLOK 1, rejestracja 9:15 – 9:55, próba parkietu 10:00 –10:30, start: 10:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Skim Sophie
EVOLUTION - Kraków
Skim SophieSkim SophieEVOLUTION - Kraków
2.Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Szczepańska MartynaSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bachara Nadia
Wiatr Joanna
LATINO - Żabno
Bachara Nadia
Wiatr Joanna
Bachara NadiaWiatr JoannaLATINO - Żabno
2.Hołda Nadia
Rodak Liliana
LATINO - Żabno
Hołda Nadia
Rodak Liliana
Hołda NadiaRodak LilianaLATINO - Żabno
3.Kot Jagoda
Talar Luiza
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kot Jagoda
Talar Luiza
Kot JagodaTalar LuizaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Kot Oliwia
Chmura Gwiazda Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kot Oliwia
Chmura Gwiazda Maja
Kot OliwiaChmura Gwiazda MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Moskal Melisa
Kokolus Joanna
LATINO - Żabno
Moskal Melisa
Kokolus Joanna
Moskal MelisaKokolus JoannaLATINO - Żabno
6.Nowak Liliana
Morawiec Emma
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Liliana
Morawiec Emma
Nowak LilianaMorawiec EmmaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
7.Patoń Antonina
Węgrzyn Lena
LATINO - Żabno
Patoń Antonina
Węgrzyn Lena
Patoń AntoninaWęgrzyn LenaLATINO - Żabno
8.Robak Natalia
Bociek Klara
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Robak Natalia
Bociek Klara
Robak NataliaBociek KlaraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
9.Włodarczyk Olena
Dłużeń Antonina
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk Olena
Dłużeń Antonina
Włodarczyk OlenaDłużeń AntoninaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Betlej cezary
Burek Emilia
EVOLUTION - Kraków
Betlej cezary
Burek Emilia
Betlej cezaryBurek EmiliaEVOLUTION - Kraków
2.Bogucki Jakub
Kusia Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Bogucki Jakub
Kusia Gabriela
Bogucki JakubKusia GabrielaEVOLUTION - Kraków
3.Dulba Szymon
Thorbum Zoe
EVOLUTION - Kraków
Dulba Szymon
Thorbum Zoe
Dulba SzymonThorbum ZoeEVOLUTION - Kraków
4.Dyląg Julia
Musiał Mateusz
EVOLUTION - Kraków
Dyląg Julia
Musiał Mateusz
Dyląg JuliaMusiał MateuszEVOLUTION - Kraków
5.Moskal Nikodem
Rodak Liliana
LATINO - Żabno
Moskal Nikodem
Rodak Liliana
Moskal NikodemRodak LilianaLATINO - Żabno
6.Ryczek Adam
Nowak Liliana
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Adam
Nowak Liliana
Ryczek AdamNowak LilianaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
7.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka
8.Tórz Tymon
Tolińska Iga
EVOLUTION - Kraków
Tórz Tymon
Tolińska Iga
Tórz TymonTolińska IgaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chromy Matyna
EVOLUTION - Kraków
Chromy MatynaChromy MatynaEVOLUTION - Kraków
2.Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Dyląg JuliaDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków
4.Stochel Natalia
EVOLUTION - Kraków
Stochel NataliaStochel NataliaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Koresandovych Danylo
Spinova Sladislava
IMPERIA - Kraków
Koresandovych Danylo
Spinova Sladislava
Koresandovych DanyloSpinova SladislavaIMPERIA - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T Solo Dance 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 – 12:30, próba parkietu 12:30 – 13:00, start: 13:00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Czubek Natalia
SKT Regis Bochnia
Czubek NataliaCzubek NataliaSKT Regis Bochnia
2.Frącz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Frącz AleksandraFrącz AleksandraEVOLUTION - Kraków
3.Grzesiak Natalia
EVOLUTION - Kraków
Grzesiak NataliaGrzesiak NataliaEVOLUTION - Kraków
4.Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Rachwalska AnnaRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia
5.Rój Alicja
EVOLUTION - Kraków
Rój AlicjaRój AlicjaEVOLUTION - Kraków
6.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia
7.Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Tylek EwelinaTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków
8.Wdówka Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Wdówka AleksandraWdówka AleksandraEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Duety 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Pietruszka Zuzanna
Tokarska Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Pietruszka Zuzanna
Tokarska Zuzanna
Pietruszka ZuzannaTokarska ZuzannaEVOLUTION - Kraków
2.Piwońska Amelia
Dybeł Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Piwońska Amelia
Dybeł Oliwia
Piwońska AmeliaDybeł OliwiaEVOLUTION - Kraków
3.Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
Szczepaniak KarolinaSolecka KlaraPLĄS - Kraków
4.Winkiewicz Marysia
Tolińska Pola
EVOLUTION - Kraków
Winkiewicz Marysia
Tolińska Pola
Winkiewicz MarysiaTolińska PolaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gulhan Marcin
Włodarczyk Łucja
SKT Regis Bochnia
Gulhan Marcin
Włodarczyk Łucja
Gulhan MarcinWłodarczyk ŁucjaSKT Regis Bochnia
2.Katarzyński Adam
Grabiarz Ida
SKT Regis Bochnia
Katarzyński Adam
Grabiarz Ida
Katarzyński AdamGrabiarz IdaSKT Regis Bochnia
3.Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Krzywda Karol
Rudnik Magdalena
Krzywda KarolRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia
4.Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
SKT Regis Bochnia
Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
Kurtyka KsaweryPajor KorneliaSKT Regis Bochnia
5.Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
Maciak TadeuszStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
6.Ptak Aleksander
Shelest Helena
EVOLUTION - Kraków
Ptak Aleksander
Shelest Helena
Ptak AleksanderShelest HelenaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Shynkorenko Dana
IMPERIA - Kraków
Shynkorenko DanaShynkorenko DanaIMPERIA - Kraków
2.Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Sękowska AmeliaSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
3.Zumer Nadia
EVOLUTION - Kraków
Zumer NadiaZumer NadiaEVOLUTION - Kraków
4.Shelest Helena
EVOLUTION - Kraków
Shelest HelenaShelest HelenaEVOLUTION - Kraków
5.Szulc Iwona
EVOLUTION - Kraków
Szulc IwonaSzulc IwonaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Patkaniowska Julia
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Patkaniowska Julia
Zadak Martyna
Patkaniowska JuliaZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
2.Stawarz Lena
Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Stawarz Lena
Strojek Maja
Stawarz LenaStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Andrzejewski Igor
Zumer Maja
EVOLUTION - Kraków
Andrzejewski Igor
Zumer Maja
Andrzejewski IgorZumer MajaEVOLUTION - Kraków
2.Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Mroczek Aleksandra
Gauden NatanMroczek AleksandraSKT Regis Bochnia
3.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka
4.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
JUST DANCE Wieliczka
Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
Zielonka WojtekSzewczyk KarinaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T Solo Dance 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T Duety 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 3, rejestracja 15:00 – 15:45, próba parkietu 15:45 - 16:15, start: 16:30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Boroń Dominika
AMAZING DANCE STUDIO
Boroń DominikaBoroń DominikaAMAZING DANCE STUDIO
2.Czubek Julia
SKT Regis Bochnia
Czubek JuliaCzubek JuliaSKT Regis Bochnia
3.Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Krzysiek AnnaKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO
4.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO
5.Papara Anna
EVOLUTION - Kraków
Papara AnnaPapara AnnaEVOLUTION - Kraków
6.Wrona Wiktoria
AMAZING DANCE STUDIO
Wrona WiktoriaWrona WiktoriaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Duety 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dziaduś Nina
Budka Julia
PLĄS - Kraków
Dziaduś Nina
Budka Julia
Dziaduś NinaBudka JuliaPLĄS - Kraków
2.Kasprzyk Magdalena
Król Zosia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kasprzyk Magdalena
Król Zosia
Kasprzyk MagdalenaKról ZosiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Kocik Karolina
Leżoń Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kocik Karolina
Leżoń Wiktoria
Kocik KarolinaLeżoń WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
4.Mikuła Michalina
Kwapień Julia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Mikuła Michalina
Kwapień Julia
Mikuła MichalinaKwapień JuliaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kargul Maciej
Zjawin Lena
SKT Regis Bochnia
Kargul Maciej
Zjawin Lena
Kargul MaciejZjawin LenaSKT Regis Bochnia
2.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
3.Maciak Franciszek
Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Maciak Franciszek
Sękowska Amelia
Maciak FranciszekSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
4.Majcher Franciszek
Legutko Amelia
SKT Regis Bochnia
Majcher Franciszek
Legutko Amelia
Majcher FranciszekLegutko AmeliaSKT Regis Bochnia
5.Pająk Szymon
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Pająk Szymon
Sękowska Karolina
Pająk SzymonSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
6.Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
PLĄS - Kraków
Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
Pająk WiktorMrowiec EmiliaPLĄS - Kraków
7.Szczygieł Julia
Bociek Igor
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Szczygieł Julia
Bociek Igor
Szczygieł JuliaBociek IgorLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
8.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia
2.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia
3.Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
SKT Regis Bochnia
Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
Gauden SzymonSatała Daria NataszaSKT Regis Bochnia
4.Koresandovych Viktor
Spinova Alika
IMPERIA - Kraków
Koresandovych Viktor
Spinova Alika
Koresandovych ViktorSpinova AlikaIMPERIA - Kraków
5.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kendziak Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kendziak NataliaKendziak NataliaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 0

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cepak Gabriela
SKT Regis Bochnia
Cepak GabrielaCepak GabrielaSKT Regis Bochnia
2.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO
3.Włodzimirow Zofia
SKT Regis Bochnia
Włodzimirow ZofiaWłodzimirow ZofiaSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T Duety 0

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cetnarowski Wojciech
Janusz Anna
SKT Regis Bochnia
Cetnarowski Wojciech
Janusz Anna
Cetnarowski WojciechJanusz AnnaSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Marszałek Anastazja
AMAZING DANCE STUDIO
Marszałek AnastazjaMarszałek AnastazjaAMAZING DANCE STUDIO
2.Odrzywolska Agnieszka
AMAZING DANCE STUDIO
Odrzywolska AgnieszkaOdrzywolska AgnieszkaAMAZING DANCE STUDIO
3.Piechota Małgorzata
AMAZING DANCE STUDIO
Piechota MałgorzataPiechota MałgorzataAMAZING DANCE STUDIO
4.Pominkiewicz Julia Marta
AMAZING DANCE STUDIO
Pominkiewicz Julia MartaPominkiewicz Julia MartaAMAZING DANCE STUDIO

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T Duety 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
SKT Regis Bochnia
Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
Chmielarz MateuszFischer BarbaraSKT Regis Bochnia

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Stoszko Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Stoszko WiktoriaStoszko WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T Duety 0

12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T 0

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Łydek Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Łydek JuliaŁydek JuliaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T Duety 0

14-15 (Junior 2) Brąz KOMB 4T 0

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bubel Daria
AMAZING DANCE STUDIO
Bubel DariaBubel DariaAMAZING DANCE STUDIO
2.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków
3.Ścigaj Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Ścigaj NadiaŚcigaj NadiaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Duety 0

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
SKT Regis Bochnia
Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
Matykiewicz NatanielŚwiętek NikolaSKT Regis Bochnia
2.Święszek Mikołaj
Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Święszek Mikołaj
Mach Zofia
Święszek MikołajMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T Solo Dance 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T Duety 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T 0