O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica

2022-05-08 Trzebnica, BAS DANCE - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Kat 14-15 lat klasa D standard i łacina przeniesiona z bloku III na blok IV!!!

Bilety dla publiczności do kupienia przez stronę:
https://biletyna.pl/inne/Bas-Dance-Festiwal

Niższe ceny biletów do piątku 23:59. W dniu imprezy ceny są droższe.

BLOK 1, rejestracja do 8 30, start: 9 00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 4

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Banasiak Dorian
Chamerska Maria
FRASZKA - Kamienna Góra
Banasiak Dorian
Chamerska Maria
Banasiak DorianChamerska MariaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Bogacz Anna
Kaczmarek Oliwia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Bogacz Anna
Kaczmarek Oliwia
Bogacz AnnaKaczmarek OliwiaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
Radchuk IlliaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław
4.Szadkowski Oliwier
Rakuś Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Rakuś Karolina
Szadkowski OliwierRakuś KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 3

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Janczak Oskar
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Janczak Oskar
Dawidzińska Zuzanna
Janczak OskarDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice
2.Maziak Maciej
Sosin Julia
AKTAN - Wrocław
Maziak Maciej
Sosin Julia
Maziak MaciejSosin JuliaAKTAN - Wrocław
3.Zaklukiewicz Filip
Domaradzka Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Zaklukiewicz Filip
Domaradzka Wiktoria
Zaklukiewicz FilipDomaradzka WiktoriaAKTAN - Wrocław

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
2.Czajka Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Czajka ZofiaCzajka ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW3 (+2)231
3.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno6 (+2)261
4.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
5.Talaga-Siekierska Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Talaga-Siekierska VictoriaTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra13 Talaga-Siekierska Victoria - G (+2)213Talaga-Siekierska Victoria - G1
6.Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Zbąska MajaZbąska MajaMARGO - Leszno13 Zbąska Maja - G (+2)213Zbąska Maja - G1
7.Foltyńska Pola
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Foltyńska PolaFoltyńska PolaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)122
8.Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska MajaGołębiewska MajaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)142
9.Kostka Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kostka WiktoriaKostka WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)132
10.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn11 (+1)1112
11.Szlachetka Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szlachetka AlicjaSzlachetka AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)132
12.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn10 (+1)1102

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banaś NikolaBanaś NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
2.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław8 (+2)281
3.Suska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Suska MałgorzataSuska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław7 (+2)271
4.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)132
5.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice9 (+1)192

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Jakub
Kozłowska Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Duda Jakub
Kozłowska Anna
Duda JakubKozłowska AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+2)261
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
3.Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
Lizoń OliwierTilgner ZuzannaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+1)142
4.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+2)251
2.Kula Maciej
Gołuch Jagna
All About - Szczecin
Kula Maciej
Gołuch Jagna
Kula MaciejGołuch JagnaAll About - Szczecin G (+2)2G1
3.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław G (+2)2G1
4.Staliś Filip
Stanisz Maria
SWING - Wrocław
Staliś Filip
Stanisz Maria
Staliś FilipStanisz MariaSWING - Wrocław4 (+2)241
5.Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
ART OF DANCE - Krotoszyn
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
Szczecińska AleksandraMocydlarz AntoniART OF DANCE - Krotoszyn Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice7 (+2)271
7.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław11 (+1)1112
8.Kłak Adam
Stępień Zofia
ATHINA - Oława
Kłak Adam
Stępień Zofia
Kłak AdamStępień ZofiaATHINA - Oława1, 3 (+1)11, 32
9.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn5, 5 (+1)15, 52
10.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
11.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śliwa Gabriel
Frania Dominika
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław1 (+1)111
2.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki0 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja do 11 30, start: 12 00

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woloszczuk Arina
IGLICA - Wrocław
Woloszczuk ArinaWoloszczuk ArinaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
2.Ławska Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Ławska ZofiaŁawska ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW6 (+2)262
3.Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak OlgaFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno12 Frąckowiak Olga - F (+1)112Frąckowiak Olga - F3
4.Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Mazur WiktoriaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)133

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecki Jan
Pilarska Róża
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Pilarska Róża
Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
2.Kubuj Filip
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Gurak Kornelia
Kubuj FilipGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra F (+2)2F2
3.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław8 (+2)282
4.Heider Filip
Nowak Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Heider Filip
Nowak Magdalena
Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)143
5.Szczygieł Mateusz
Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Jugo Kaja
Szczygieł MateuszJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+1)193
6.Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
Uretii DavydBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław8 (+1)183
7.Kowalczyk Aleks
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Aleks
Walter Julia
Kowalczyk AleksWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław10 (+2)2101
2.Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
Kondratenko ViacheslavJabłońska AgataIGLICA - Wrocław8 (+2)281
3.Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
IGLICA - Wrocław
Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
Alyukov DanielIvanova PoliannaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
4.Kozłowski Oskar
Skiba Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kozłowski Oskar
Skiba Maja
Kozłowski OskarSkiba MajaART OF DANCE - Krotoszyn6, 6 (+1)16, 62

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
2.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa10 (+2)2102
3.Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Głowacki Jakub
Jakubowska Natasza
Głowacki JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)133

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
Niżniowski PiotrKierys KatarzynaART OF DANCE - Krotoszyn E (+1)1E1
2.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+1)122
3.Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
Pilarski MaximilianMateuszów LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)113
4.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 04
5.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław0 05
6.Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Ernest
Homoncik Amelia
Lizoń ErnestHomoncik AmeliaFRASZKA - Kamienna Góra0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź4 (+1)141
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław3 (+1)132
3.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin6 63
4.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 04
5.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 05

 

BLOK 3, rejestracja do 14 30, start: 15 00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin7 (+1)171
2.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin5 (+1)152
3.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów2 (+1)123
4.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław0 04
5.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice0 05
6.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 26

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin5 (+1)153
4.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 04
5.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice0 05
6.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 26

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki FilipBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)131
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów4 (+1)142
3.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica E (+1)1E3
4.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda1 (+1)114
5.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów0 05
6.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 06
7.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 27
8.Rybak Kacper
Mizielińska Bogusława
All About - Szczecin
Rybak Kacper
Mizielińska Bogusława
Rybak KacperMizielińska BogusławaAll About - Szczecin0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław4 (+1)141
2.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)112
3.Tkacz Jan
Tobolska Kalina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Tkacz Jan
Tobolska Kalina
Tkacz JanTobolska KalinaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)113
4.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 04
5.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 05
6.Howley Aleksander
Drozda Patrycja
DANCELIGHT - Wrocław
Howley Aleksander
Drozda Patrycja
Howley AleksanderDrozda PatrycjaDANCELIGHT - Wrocław0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja do 17 30, start: 18 00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław6 (+1)161
2.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław2 (+1)122
3.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno3 33
4.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 14

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław3 (+1)131
2.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
3.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław5 53
4.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice7 (+1)171
2.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin5 (+1)152
3.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)163
4.Stępień Jakub
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Kopcik Julia
Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA - Radomsko5 54
5.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań3 35
6.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice7 (+1)171
2.Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ogrodnik Marek
Kudełko Katarzyna
Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)142
3.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin0 03
4.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 01
2.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 01
2.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 1

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno7 (+1)172
3.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno7 (+1)173
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice3 34
5.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice4 45
6.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)162
3.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław C (+1)1C3
4.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin3 34
5.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice5 55
6.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno6 66
7.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice2 27