Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi".

2022-05-15 Łódź, Viva Dance Łódź


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!
Kategoria 12-15 H Solo Dance przeniesiona z bloku I do bloku III
Kategoria 10-11 G pary przeniesiona z bloku I do bloku IV

ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA TRZECH PIERWSZYCH BLOKÓW !

Link do transmisji turnieju:
https://www.youtube.com/watch?v=wRyimJ59tvs

Do turnieju dodano nowe kategorie:
I BLOK: Do 11 OPEN SOLO
I BLOK: 12-15 OPEN SOLO ST/LA

Chętnych zapraszamy do zapisów (najlepiej poprzez SMS): 572 330 348 lub 694 128 994.

Medale i nagrody rzeczowe dla wszystkich finałowych Tancerzy.

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 10:00, próba parkietu 9:30 - 10:15, start: 10:30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brzezińska Natalia
Viva Dance Łódź
Brzezińska NataliaBrzezińska NataliaViva Dance Łódź0 0
2.Kosicka Kornelia
Viva Dance Łódź
Kosicka KorneliaKosicka KorneliaViva Dance Łódź0 0
3.Toczydłowska Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Toczydłowska WiktoriaToczydłowska WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 0
4.Štrodaha Tina
JEDYNKA - Łódź
Štrodaha TinaŠtrodaha TinaJEDYNKA - Łódź0 0
5.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
6.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
7.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
8.Jatczak Nikola
AnaDens Łódź
Jatczak NikolaJatczak NikolaAnaDens Łódź
9.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pękala Jan
Montelatic Nikola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Jan
Montelatic Nikola
Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA - Radom G (+2)2G1
2.Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
Rynkowski KubaRosiak UrszulaAnaDens Łódź10 (+2)2101
3.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
4.Błachowicz Jakub
Maryniak Amelia
Viva Dance Łódź
Błachowicz Jakub
Maryniak Amelia
Błachowicz JakubMaryniak AmeliaViva Dance Łódź1, 9 (+1)11, 92
5.Kasowski Leon
Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kasowski Leon
Kret Lena
Kasowski LeonKret LenaViva Dance Łódź1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków10 (+2)2101
2.Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
Pietrzak KacperSiarkowska AleksandraJEDYNKA - Łódź4 (+2)241
3.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź10 (+2)2101
4.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice10 (+1)1102
5.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź1 (+1)112
6.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
Holwek NataliaHolwek NataliaJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
2.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź12 Stawińska Maria - G (+2)212Stawińska Maria - G1
3.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź4 (+2)241
4.Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
Karp KarolinaKarp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki7 (+1)172
5.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
6.Marzyjanek Weronika
Viva Dance Łódź
Marzyjanek WeronikaMarzyjanek WeronikaViva Dance Łódź5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jach Joanna
Viva Dance Łódź
Jach JoannaJach JoannaViva Dance Łódź13 Jach Joanna - F (+2)213Jach Joanna - F1
2.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice12 Wojnarowska Laura - F (+2)212Wojnarowska Laura - F1
3.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź12 Batorska Liliana - F (+2)212Batorska Liliana - F2
4.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź8 (+2)282
5.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź9 (+2)292
6.Krawczyk Milan
Viva Dance Łódź
Krawczyk MilanKrawczyk MilanViva Dance Łódź3 (+1)133
7.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź6 (+1)163
8.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź6 (+1)163
9.Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
Pęczek LilaPęczek LilaESKADRA - Pabianice3 (+1)133

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.10 (+2)2101
2.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź9 (+2)291
3.Domagała Bartłomiej
Saar Zuzanna
JEDYNKA - Łódź
Domagała Bartłomiej
Saar Zuzanna
Domagała BartłomiejSaar ZuzannaJEDYNKA - Łódź2, 1 (+1)12, 12
4.Nowak Filip
Wróbel Paulina
BST - Baranów
Nowak Filip
Wróbel Paulina
Nowak FilipWróbel PaulinaBST - Baranów2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA - Łódź F (+2)2F1
2.Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA - Łódź8 (+2)282
3.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 (+1)193
4.Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kamil
Krawczyk Aleksandra
Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno7 (-1)-17

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+2)271
2.Dymek Kacper
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Pitek Julia
Dymek KacperPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno4, 8 (+1)14, 82

Do 11 (Do 11) Open KOMB 8T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 01
2.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź1 12
3.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice1 13
4.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 14

12-15 (12 - 15) Open ST Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 02
3.Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Kuśmider MajaKuśmider MajaESKADRA - Pabianice3 33

12-15 (12 - 15) Open LA Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 02
3.Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Kuśmider MajaKuśmider MajaESKADRA - Pabianice3 33

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 13:00, próba parkietu 12:45 - 13:15, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Hartwich Jagoda
Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź2 (+1)121
2.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki0 02

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Loba Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Loba NataliaLoba NataliaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)121
2.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź1 13
4.Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kwiatkowska ZofiaKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)141
2.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW0 03
4.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 04

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Levchenko Ielyzaveta
Crystal - Kyiv
(Ukraina)
Levchenko IelyzavetaLevchenko IelyzavetaCrystal - Kyiv
(Ukraina)
1
2.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA7 Żur Dominika - D (+1)17Żur Dominika - D2
3.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+1)123
4.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA2 22

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 15:00, próba parkietu 14:45 - 15:15, start: 15:30

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gągała Pola
ETIUDA - Radomsko
Gągała PolaGągała PolaETIUDA - Radomsko4 (+2)241
2.Karp Julia
STEP DANCE - Koluszki
Karp JuliaKarp JuliaSTEP DANCE - Koluszki13 Karp Julia - G (+2)213Karp Julia - G1
3.Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler LenaKencler LenaSTEP DANCE - Koluszki13 Kencler Lena - G (+2)213Kencler Lena - G1
4.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź2 (+2)221
5.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice7 (+2)271
6.Świerczyńska Adriana
STEP DANCE - Koluszki
Świerczyńska AdrianaŚwierczyńska AdrianaSTEP DANCE - Koluszki4 (+2)241
7.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź2 (+1)122
8.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice10 (+1)1102
9.Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
Socha MatyldaSocha MatyldaESKADRA - Pabianice5 (+1)152
10.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź2 (+1)122

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź6 (+1)161
2.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice3 (+1)131
2.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW1 (+1)112
3.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów1 13
4.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
Bernat FranciszekKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 62

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice2 22
3.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice3 (+1)131
2.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
3.Plintara Alicja
STEP DANCE - Koluszki
Plintara AlicjaPlintara AlicjaSTEP DANCE - Koluszki1 13
4.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 04
5.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żydaczewski Julian
Filipowicz Zuzanna
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Filipowicz Zuzanna
Żydaczewski JulianFilipowicz ZuzannaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA7 (+1)171
2.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)122
3.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa5 53
4.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa6 64
5.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 55

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa C (+1)1C1
2.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)112
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 34
5.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 45
6.Rabenda Michał
Kot Adrianna
Perfect Show Łódź
Rabenda Michał
Kot Adrianna
Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź0 0

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź8 (+2)281
2.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź8 (+2)281
3.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa F (+2)2F2
4.Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)242
5.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków1 (+1)113
6.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź F (+1)1F3
7.Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
ESKADRA - Pabianice
Siewiaszczyk Maciej
Kowalczyk Julietta
Siewiaszczyk MaciejKowalczyk JuliettaESKADRA - Pabianice6 (+1)163

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
ETIUDA - Radomsko
Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA - Radomsko D (+1)1D3
4.Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT - Kalisz0 04
5.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź1 15
6.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 06
7.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT - Kalisz3 (+1)131
2.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź3 (+1)133
4.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź2 (+1)124
5.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 45
6.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź6 66
7.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 07
8.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa B (+1)1B1
2.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA7 (+1)172
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)113
4.Tazbir Jakub
Michalska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Michalska Julia
Tazbir JakubMichalska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice2 25
6.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 16

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Romaniuk Julia
Popławski IgnacyRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 (+1)111
2.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa2 22

14-15 (Junior 2) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sakharov Nikita
Shapoval Arina
Viva Dance Łódź
Sakharov Nikita
Shapoval Arina
Sakharov NikitaShapoval ArinaViva Dance Łódź1
2.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2
3.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3
4.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.4

14-15 (Junior 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.1
2.Sakharov Nikita
Shapoval Arina
Viva Dance Łódź
Sakharov Nikita
Shapoval Arina
Sakharov NikitaShapoval ArinaViva Dance Łódź2
3.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4

19+ (Powyżej 18) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tasarz Filip
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Tasarz Filip
Klepczarek Justyna -
Tasarz FilipKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź1
2.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
IMPET TEAM WARSZAWA
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM WARSZAWA2