IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ"

2022-06-04 Borowa k/Wrocławia, INSPIRACJA - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 00 - 8 30, start: 9 00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław12 Błaszczyk Joanna - G (+2)212Błaszczyk Joanna - G1
2.Leftor Veronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Leftor VeronikaLeftor VeronikaSAKUN DANCE - Wrocław2 (+2)221
3.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn13 Skrzypczak Zofia - G (+2)213Skrzypczak Zofia - G1
4.Foltyńska Pola
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Foltyńska PolaFoltyńska PolaRM DANCE - KIEŁCZÓW3 (+1)132
5.Koćwin Alicja
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK11 (+1)1112
6.Żywina Krzysztof
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Żywina KrzysztofŻywina KrzysztofEKATERINDANCE GŁOGÓWEK1 (+1)112
7.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno6 6

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław6 (+2)261
2.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław12 Mazurek Zofia - G (+2)212Mazurek Zofia - G1
3.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn12 Warchalewska Milena - G (+2)212Warchalewska Milena - G1
4.Czajka Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Czajka ZofiaCzajka ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW4 (+1)142
5.Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AleksandraFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)132
6.Niżniowska Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowska ZofiaNiżniowska ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn8 (+1)182

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Battek ZuzannaBattek ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław4 (+2)241
2.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława7 (+2)271
3.Piskorska Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Piskorska HannaPiskorska HannaDANCE TEAM - Wrocław6 (+2)261
4.Suska Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Suska MałgorzataSuska MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław11 (+2)2111
5.Kowalska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kowalska MajaKowalska MajaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
6.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław9 (+1)192
7.Niepsujewicz Maja
ATHINA - Oława
Niepsujewicz MajaNiepsujewicz MajaATHINA - Oława8 (+1)182

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Piec BarbaraPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin13 Piec Barbara - F (+2)213Piec Barbara - F1
2.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+2)252
3.Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Siroshtan AlisaSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław5 (+2)252
4.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
5.Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK10 (+1)1103
6.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)193

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woloszczuk Arina
IGLICA - Wrocław
Woloszczuk ArinaWoloszczuk ArinaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
2.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW8 (+2)282
3.Ławska Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Ławska ZofiaŁawska ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW8 (+2)282
4.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)113
5.Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Mazur WiktoriaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)143

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Jakub
Kozłowska Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Duda Jakub
Kozłowska Anna
Duda JakubKozłowska AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa8 (+2)281
2.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
4.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra8 (+1)182
5.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+2)271
2.Kłak Adam
Stępień Zofia
ATHINA - Oława
Kłak Adam
Stępień Zofia
Kłak AdamStępień ZofiaATHINA - Oława3, 5 (+2)23, 51
3.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice11 (+2)2111
4.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław3 (+2)231
5.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice10 (+2)2101
6.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
7.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów2 (+1)122
8.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa8 (+1)182
9.Skiba Magdalena
Pluta Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
Skiba MagdalenaPluta AdrianART OF DANCE - Krotoszyn6, 6 (+1)16, 62
10.Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
BST - Baranów
Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
Skąpski MateuszMichalak AleksandraBST - Baranów2 (+1)122

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
Beczica WojciechPiotrowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+2)241
2.Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn11, 11 (+2)211, 111
3.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław G (+2)2G1
4.Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Kondratenko Viacheslav
Jabłońska Agata
Kondratenko ViacheslavJabłońska AgataIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
5.Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
ATHINA - Oława
Kubusiak Mikołaj
Choroszewska Maja
Kubusiak MikołajChoroszewska MajaATHINA - Oława7, 7 (+2)27, 71
6.Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Rabczenko Emilia
Skubiński LucjuszRabczenko EmiliaTAKT - Legnica7 (+2)271
7.Franc Andrzej
Fajdek Alicja
INSPIRACJA - Wrocław
Franc Andrzej
Fajdek Alicja
Franc AndrzejFajdek AlicjaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112
8.Kozłowski Oskar
Skiba Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kozłowski Oskar
Skiba Maja
Kozłowski OskarSkiba MajaART OF DANCE - Krotoszyn8, 8 (+1)18, 82
9.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)162
10.Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Król Magdalena
Szczerbiak BolkoKról MagdalenaTAKT - Legnica3 (+1)132
11.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes LauraEKATERINDANCE GŁOGÓWEK9, 9 (+1)19, 92
12.Nowak Filip
Wróbel Paulina
BST - Baranów
Nowak Filip
Wróbel Paulina
Nowak FilipWróbel PaulinaBST - Baranów1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Sobczak Wojciech
Relewicz Antonina
Sobczak WojciechRelewicz AntoninaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)122
3.Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 03
4.Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wójcik Hubert
Lubczyńska Nela
Wójcik HubertLubczyńska NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 04
5.Śliwa Gabriel
Frania Dominika
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław1 15

 

BLOK 2, rejestracja 11 00 - 11 30, start: 12 00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 7

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Baran Emilia
Baran Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Emilia
Baran Małgorzata
Baran EmiliaBaran MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Bogacz Anna
Kaczmarek Oliwia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Bogacz Anna
Kaczmarek Oliwia
Bogacz AnnaKaczmarek OliwiaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław
4.Drobnik Igor
Werymkowicz Nadia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Drobnik Igor
Werymkowicz Nadia
Drobnik IgorWerymkowicz NadiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
AKTAN - Wrocław
Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
Jasiński MaksymilianDudziec AleksandraAKTAN - Wrocław
6.Rybarczyk Lena
Hałub Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Rybarczyk Lena
Hałub Anna
Rybarczyk LenaHałub AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
Szadkowski OliwierDoliny BarbaraFRASZKA - Kamienna Góra

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 8

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bieniecki Adam
Sanetra Adrianna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bieniecki Adam
Sanetra Adrianna
Bieniecki AdamSanetra AdriannaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław
3.Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
IMPULS - Prochowice
Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
Bąk StanisławKowalczyk MartynaIMPULS - Prochowice
4.Gniot Wiktor
Kryla Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gniot Wiktor
Kryla Emilia
Gniot WiktorKryla EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Maziak Maciej
Sosin Julia
AKTAN - Wrocław
Maziak Maciej
Sosin Julia
Maziak MaciejSosin JuliaAKTAN - Wrocław
6.Solecki Wojciech
Janczak Laura
4STEP - Siechnice
Solecki Wojciech
Janczak Laura
Solecki WojciechJanczak Laura4STEP - Siechnice
7.Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Kurzak Weronika
Wcisło JakubKurzak WeronikaINSPIRACJA - Wrocław
8.Wypchło Oliwier
Wawrzyniak Anna
RETRO - Kępno
Wypchło Oliwier
Wawrzyniak Anna
Wypchło OliwierWawrzyniak AnnaRETRO - Kępno

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+2)261
2.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice10 (+2)2102
3.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn5 (+1)153

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda2 (+1)121
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)112
3.Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki FilipBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn3 33
4.Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
ATUT - Kalisz
Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
Gruchot SzymonTrzeciak WeronikaATUT - Kalisz8 84

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA D (+1)1D3
4.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz D (+1)1D4
5.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)115
6.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn3 36
7.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 07
8.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 08
9.Garbacz Michał
Prochera Patrycja
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Garbacz Michał
Prochera Patrycja
Garbacz MichałProchera PatrycjaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 09
10.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin1 110
11.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)111
2.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 02
3.Borek Małgorzata
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Borek MałgorzataBorek MałgorzataZIELIŃSKA - Ząbkowice0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)111
2.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 (+1)122
3.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 03
4.Borek Małgorzata
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Borek MałgorzataBorek MałgorzataZIELIŃSKA - Ząbkowice0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14 30 - 15 00, start: 15 30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Bezzubenko Anna
Uretii DavydBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław10 (+2)2101
2.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław2 (+2)222
3.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+2)222
4.Heider Filip
Nowak Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Heider Filip
Nowak Magdalena
Heider FilipNowak MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn5 (+1)153
5.Madej Rafał
Orłowska Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Orłowska Magdalena
Madej RafałOrłowska MagdalenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)133
6.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów8 (+2)281
2.Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA - Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA - Praszka9 (+2)291
3.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław F (+2)2F1
4.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA - Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA - Praszka8 (+2)282
5.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra7 (+2)272
6.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+2)222
7.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK7, 7 (+1)17, 73
8.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec8 (+1)183
9.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
DANCE4YOU - Będzin
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin1 (+1)111
2.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 42
3.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn2 (+1)121
2.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław1 (+1)114
5.Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO - Leszno1, 1 (+1)11, 15
6.Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06
7.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 07
8.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra0 08
9.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec2 29
10.Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pilarski Maximilian
Mateuszów Lena
Pilarski MaximilianMateuszów LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin D (+1)1D1
2.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)162
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław4 43
4.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 04
5.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów3 (+1)131
2.Bugno Michał
Suszycka Wanessa
INES - Wrocław
Bugno Michał
Suszycka Wanessa
Bugno MichałSuszycka WanessaINES - Wrocław4 (+1)142
3.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław2 (+1)123
4.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 24
5.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 05
6.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno1 16

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. E (+1)1E2
3.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno E (+1)1E3
4.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 04
5.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów1 15
6.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 06
7.Bugno Michał
Suszycka Wanessa
INES - Wrocław
Bugno Michał
Suszycka Wanessa
Bugno MichałSuszycka WanessaINES - Wrocław3 37

 

BLOK 4, rejestracja 17 30 - 18 00, start: 18 30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno C (+1)1C1
2.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice3 32

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno7 (+1)171
2.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice6 62

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław D (+1)1D1
2.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno D (+1)1D2
3.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko6 (+1)163
4.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno4 44
5.Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Niciejewska Alicja
Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 25
6.Płaczek Karol
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Koczan Zofia
Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP - Siechnice2 26
7.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań1 17

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Niciejewska Alicja
Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław6 (+1)162
3.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań2 23
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 14
5.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 15

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań3 33
4.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 65

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
3.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin7 73
4.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)171
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław5 (+1)152
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 13
4.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 04
5.Nowak Marcel
Kocot Magdalena
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
Nowak MarcelKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice8 85

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław8 (+1)181
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań7 (+1)172
3.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko B (+1)1B3
4.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź6 (+1)164
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 45
6.Bajorek Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Pietruch Weronika
Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 06
7.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław4 47
8.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań0 08
9.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 19

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź11 (+1)1111
2.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 42
3.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Kuc Aleksandra
Orwat KonradKuc AleksandraDANCE IMPERIUM - Poznań6 (+1)162
3.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)113
4.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały9 (+1)194
5.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 (+1)1125
6.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław2 26
7.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice12 127
8.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 08
9.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 39
10.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 010