Mistrzostw Okręgu Zachodniopomorskiego PTT 2022, Turniej Towarzyszący Szczecin Dance Festival

2022-03-12 Szczecin, All About - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

Usunięta kat. pow.15 B ST i LA
Zmiana godziny rozpoczęcia bloku 3!

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:20 - 8:50, start: 9:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin7 71

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 22

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Goliszewska MichalinaGoliszewska MichalinaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)281
2.Karmasz Karla
ASTRA - Szczecin
Karmasz KarlaKarmasz KarlaASTRA - Szczecin5 (+2)251
3.Kubik Martyna
ASTRA - Szczecin
Kubik MartynaKubik MartynaASTRA - Szczecin4 (+2)241
4.Kuriata Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kuriata JuliaKuriata JuliaROYAL DANCE - Szczecin2 (+2)221
5.Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Piec BarbaraPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin2 (+2)221
6.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz7 (+2)271
7.Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Przepłata NataliaPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin4 (+2)241
8.Sochacki Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Sochacki NataliaSochacki NataliaROYAL DANCE - Szczecin2 (+2)221
9.Voitovych Zlata
ESTERA - Myślibórz
Voitovych ZlataVoitovych ZlataESTERA - Myślibórz3 (+2)231
10.Wańkowicz Karolina
ASTRA - Szczecin
Wańkowicz KarolinaWańkowicz KarolinaASTRA - Szczecin6 (+2)261
11.Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Wąsowska JuliaWąsowska JuliaASTRA - Szczecin5 (+2)251
12.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin6 (+2)261
13.Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk HannaAndruczyk HannaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)132
14.Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska KarolinaBorska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)122
15.Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
Jarząbek HannaJarząbek HannaASTRA - Szczecin1 (+1)112
16.Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
Masternak MajaMasternak MajaASTRA - Szczecin1 (+1)112
17.Mejer Lena
All About - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaAll About - Szczecin1 (+1)112
18.Piszcz Zofia
ROYAL DANCE - Szczecin
Piszcz ZofiaPiszcz ZofiaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)122
19.Spychała Maja
ASTRA - Szczecin
Spychała MajaSpychała MajaASTRA - Szczecin2 (+1)122
20.Szulżycka Blanka
ESTERA - Myślibórz
Szulżycka BlankaSzulżycka BlankaESTERA - Myślibórz2 (+1)122
21.Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Tylka HannaTylka HannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
22.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Maciej
Gołuch Jagna
All About - Szczecin
Kula Maciej
Gołuch Jagna
Kula MaciejGołuch JagnaAll About - Szczecin8 (+2)281
2.Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
Skrzypczyński JakubSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard2, 2 (+2)22, 21
3.Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
Hopke OliwierZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)122
4.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin3 (+1)131
2.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)113
4.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)134
5.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 45
6.Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna4 46
7.Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA - Myślibórz1 17
8.Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
Sucholas BłażejPilarczyk IngaALFA-ASTRA - Stargard3 (-1)-13

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Łukasik Aleksandra
Jakubowski JakubŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski PiotrWełnic DariaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 14
5.Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard2 25
6.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz2 26

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart AlanRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard3 34
5.Borowiec Adam
Woźniczko Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Woźniczko Aleksandra
Borowiec AdamWoźniczko AleksandraASTRA - Szczecin0 05
6.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard1 16

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 11:30, próba parkietu 11:20 - 11:50, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
Sobczyk WojciechPokwicka KatarzynaAll About - Szczecin5 (+2)251
2.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaAll About - Szczecin2 (+2)222
3.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz7 (+1)173

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin5 (+1)152
3.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard3 34
5.Jarmuszkiewicz David
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Nieckarz Klaudia
Jarmuszkiewicz DavidNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Kusak Ernest
Pilek Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Pilek Magdalena
Kusak ErnestPilek MagdalenaDANCECLUB - Szczecin0 06

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 (+1)111
2.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin3 (+1)132
3.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin4 43
4.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 (+1)111
2.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin3 (+1)132
3.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów0 03
4.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)172
3.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin2 23
4.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin2 24
5.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin3 35

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin6 (+1)163
4.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin0 04
5.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna1 15
6.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź0 06

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 13:50-14:20, start: 14:30

Zmiana godziny rozpoczęcia bloku


16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin6 (+1)161
2.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)152
3.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin3 (+1)133
4.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard2 24
5.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 05
6.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin3 36
7.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin1 1

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin1 (+1)114
5.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały7 (+1)175
6.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin0 06
7.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 07
8.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały7 78
9.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 09
10.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin0 0

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 21
2.Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
Sobczyk WojciechPokwicka KatarzynaAll About - Szczecin5 52
3.Słowik Miłosz
Duklas Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Miłosz
Duklas Hanna
Słowik MiłoszDuklas HannaALFA-ASTRA - Stargard1 13
4.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaAll About - Szczecin2 24

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)122
3.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 03
4.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)121
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały C (+1)1C2
3.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 04
5.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno7 75
6.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 06

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 04
5.Lipiński Daniel
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Kireeva Polina
Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
Dobersztyn JuliuszCapar HannaDANCECLUB - Szczecin7 76

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 01
2.Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Lipiński Daniel
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Kireeva Polina
Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin8 83
4.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard2 24

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 01

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin8 81
2.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
ASTRA - Szczecin
Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA - Szczecin6 61

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin5 51

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
DANCECLUB - Szczecin
Wachowiak Artur
Wachowiak Izabela
Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB - Szczecin

 

BLOK 4, rejestracja 17:30 - 18:00, próba parkietu 17:50 - 18:20, start: 18:30

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 12
3.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin3 33
4.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin1 14
5.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin5 55
6.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin4 46
7.Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
Sucholas BłażejPilarczyk IngaALFA-ASTRA - Stargard4 47
8.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin1 11
2.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin3 33
4.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin0 04
5.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin1 16
7.Sobczyk Michał
Korbut Alicja
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Korbut Alicja
Sobczyk MichałKorbut AlicjaAll About - Szczecin5 57
8.Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
Sucholas BłażejPilarczyk IngaALFA-ASTRA - Stargard

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 41
2.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 02
3.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin2 23
4.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin0 04

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 41
2.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin2 22
3.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin1 13
4.Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA - Szczecin0 04

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 02
3.Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Capar Hanna
Dobersztyn JuliuszCapar HannaDANCECLUB - Szczecin7 73
4.Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB - Szczecin7 74
5.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin3 35

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin0 01
2.Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Okarska Kornelia
Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin1 13
4.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin1 14
5.Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Sokal Artsem
Bigelmajer Alicja
Sokal ArtsemBigelmajer AlicjaDANCECLUB - Szczecin7 75
6.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard2 26

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Masłowska Klaudia
Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 03
4.Ivanov Denis
Roszkowska Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Roszkowska Aleksandra
Ivanov DenisRoszkowska AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 14

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 31
2.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA - Szczecin0 02
3.Mikulski Kamil
Dębniak Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Mikulski Kamil
Dębniak Anna
Mikulski KamilDębniak AnnaROYAL DANCE - Szczecin1 13