Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022

2022-10-23 Lublin, LIDER - Lublin


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.55, start: 9.00

Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER - Lublin

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm
2.Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
Łazorczyk MichałKowalska AdrianaLIDER - Lublin

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.30-11.55, start: 12.00

Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.


10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
Chłopek AdamSzymańska AgnieszkaLIDER - Lublin
2.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Witek Patrycja
Mitura KacperWitek PatrycjaLIDER - Lublin
2.Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER - Lublin
3.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-15.55, start: 16.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-17.55, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0