Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin

2022-03-06 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!! Turniej ze względu na przeznaczenie hali MOSiR w Lublinie na siedzibę uchodźców z Ukrainy, turniej odbędzie się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 58 ul. Berylowa 7.
Proszę zapoznać się z programem turnieju.
Życzymy udanej i bezpiecznej drogi na turniej.

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:55, start: 9:00

Otwarcie hali o godzinie 8:00. Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin1, 1 (+1)11, 1
2.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin2, 2 (+1)12, 2

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 20

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Balińska Izabela
AXEL - Lublin
Balińska IzabelaBalińska IzabelaAXEL - Lublin2 (+1)12
2.Bednarczyk Weronika
AXEL - Lublin
Bednarczyk WeronikaBednarczyk WeronikaAXEL - Lublin2 (+1)12
3.Buda Maria
AXEL - Lublin
Buda MariaBuda MariaAXEL - Lublin1 (+1)11
4.Celejewska Alicja
AXEL - Lublin
Celejewska AlicjaCelejewska AlicjaAXEL - Lublin1 (+1)11
5.Ciździel Natalia
AXEL - Lublin
Ciździel NataliaCiździel NataliaAXEL - Lublin1 (+1)11
6.Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska AnnaDudkowska AnnaBALANS - Lublin2 (+1)12
7.Gałat Julia
AXEL - Lublin
Gałat JuliaGałat JuliaAXEL - Lublin2 (+1)12
8.Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Gorajek MajaGorajek MajaBALANS - Lublin3 (+1)13
9.Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
Grzywa SandraGrzywa SandraBALANS - Lublin2 (+1)12
10.Kamińska Maja
AXEL - Lublin
Kamińska MajaKamińska MajaAXEL - Lublin2 (+1)12
11.Klimek Klaudia
BALANS - Lublin
Klimek KlaudiaKlimek KlaudiaBALANS - Lublin1 (+1)11
12.Kowalczyk Kornelia
AXEL - Lublin
Kowalczyk KorneliaKowalczyk KorneliaAXEL - Lublin1 (+1)11
13.Król Zuzanna
AXEL - Lublin
Król ZuzannaKról ZuzannaAXEL - Lublin2 (+1)12
14.Mazur Paulina
AXEL - Lublin
Mazur PaulinaMazur PaulinaAXEL - Lublin1 (+1)11
15.Saja Martyna
AXEL - Lublin
Saja MartynaSaja MartynaAXEL - Lublin2 (+1)12
16.Skrzypczyńska Zuzanna
TKS iDANCE - Lublin
Skrzypczyńska ZuzannaSkrzypczyńska ZuzannaTKS iDANCE - Lublin2 (+1)12
17.Smolińska Michalina
AXEL - Lublin
Smolińska MichalinaSmolińska MichalinaAXEL - Lublin1 (+1)11
18.Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Suryś KlaraSuryś KlaraZAMEK - Lublin2 (+1)12
19.Winiarska Anastazja
AXEL - Lublin
Winiarska AnastazjaWiniarska AnastazjaAXEL - Lublin1 (+1)11
20.Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska NataliaŁopacińska NataliaBALANS - Lublin3 (+1)13

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Pigłowski Sebastian
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Pigłowski Sebastian
Niewiadomska Martyna
Pigłowski SebastianNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin3, 3 (+1)13, 3
2.Szymczyk Olivier
Skrzypczyńska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Szymczyk Olivier
Skrzypczyńska Amelia
Szymczyk OlivierSkrzypczyńska AmeliaTKS iDANCE - Lublin-1 (-1)-1-1
3.Tkaczyk Mateusz
Tkaczyk Martyna
ZAMEK - Lublin
Tkaczyk Mateusz
Tkaczyk Martyna
Tkaczyk MateuszTkaczyk MartynaZAMEK - Lublin2, 2 (+1)12, 2
4.Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
ZAMEK - Lublin
Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
Zakrzewski MichałZakrzewska OlgaZAMEK - Lublin2, 2 (+1)12, 2

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dziekanowska Kornelia
AXEL - Lublin
Dziekanowska KorneliaDziekanowska KorneliaAXEL - Lublin3 (+1)13
2.Gans Oliwia
BALANS - Lublin
Gans OliwiaGans OliwiaBALANS - Lublin1 (+1)11
3.Gałat Wiktoria
AXEL - Lublin
Gałat WiktoriaGałat WiktoriaAXEL - Lublin3 (+1)13
4.Kędzierska Lena
ZAMEK - Lublin
Kędzierska LenaKędzierska LenaZAMEK - Lublin2 (+1)12
5.Matyjasik Aleksandra
AXEL - Lublin
Matyjasik AleksandraMatyjasik AleksandraAXEL - Lublin2 (+1)12
6.Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
Pastuszak NataliaPastuszak NataliaTOP - ART - Lublin3 (+1)13
7.Rosińska Tamara
AXEL - Lublin
Rosińska TamaraRosińska TamaraAXEL - Lublin2 (+1)12
8.Smolińska Martyna
AXEL - Lublin
Smolińska MartynaSmolińska MartynaAXEL - Lublin1 (+1)11
9.Ul Natalia
AXEL - Lublin
Ul NataliaUl NataliaAXEL - Lublin3 (+1)13
10.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin2 (+1)12
11.Świątkowska Lena
AXEL - Lublin
Świątkowska LenaŚwiątkowska LenaAXEL - Lublin2 (+1)12

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Filip
Jeleń Ayla
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Jeleń Ayla
Banach FilipJeleń AylaTOP - ART - Lublin7, 7 (+2)27, 71
2.Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
BALANS - Lublin
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
Barszczowski AntoniRejak MartynaBALANS - Lublin6, 8 (+2)26, 81
3.Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER - Lublin4 (+1)142

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drobek Iga
BALANS - Lublin
Drobek IgaDrobek IgaBALANS - Lublin8 (+2)281
2.Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
Dudkowska PaulinaDudkowska PaulinaBALANS - Lublin5 (+2)251
3.Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
Kostrzewska MagdalenaKostrzewska MagdalenaTOP - ART - Lublin6 (+2)261
4.Madejczyk Amelia
BALANS - Lublin
Madejczyk AmeliaMadejczyk AmeliaBALANS - Lublin3 (+2)231
5.Majewska Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Majewska ZuzannaMajewska ZuzannaTOP - ART - Lublin5 (+2)251
6.Stolarz Aleksandra
BALANS - Lublin
Stolarz AleksandraStolarz AleksandraBALANS - Lublin8 (+2)281
7.Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Waśniowska MartynaWaśniowska MartynaBALANS - Lublin6 (+2)261
8.Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Żywicka MilenaŻywicka MilenaBALANS - Lublin7 (+2)271
9.Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
Czerwińska HannaCzerwińska HannaTOP - ART - Lublin8 (+1)182
10.Koper Kornelia
BALANS - Lublin
Koper KorneliaKoper KorneliaBALANS - Lublin5 (+1)152
11.Kurowska Lena
BALANS - Lublin
Kurowska LenaKurowska LenaBALANS - Lublin3 (+1)132
12.Kłobus Mia
TKS iDANCE - Lublin
Kłobus MiaKłobus MiaTKS iDANCE - Lublin5 (+1)152
13.Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska MilenaNosowska MilenaBALANS - Lublin3 (+1)132
14.Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Proskura ZuzannaProskura ZuzannaTOP - ART - Lublin6 (+1)162
15.Siemionek Barbara
TKS iDANCE - Lublin
Siemionek BarbaraSiemionek BarbaraTKS iDANCE - Lublin2 (+1)122
16.Stępniak Klara
BALANS - Lublin
Stępniak KlaraStępniak KlaraBALANS - Lublin3 (+1)132

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
Kałdonek EmiliaKałdonek EmiliaBALANS - Lublin2 (+2)221
2.Malec Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Malec ZuzannaMalec ZuzannaTOP - ART - Lublin2 (+2)222
3.Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Winiarska WiktoriaWiniarska WiktoriaTOP - ART - Lublin1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin1, 1 (+1)11, 1
2.Tulej Krzysztof
Tulej Michalina
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Tulej Michalina
Tulej KrzysztofTulej MichalinaLIDER - Lublin-1, -1 -1, -1

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Barczak Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Barczak WiktoriaBarczak WiktoriaZAMEK - Lublin2 (+1)12
2.Dziaduch Maja
AXEL - Lublin
Dziaduch MajaDziaduch MajaAXEL - Lublin2 (+1)12
3.Lizovenko Sofiia
AXEL - Lublin
Lizovenko SofiiaLizovenko SofiiaAXEL - Lublin1 (+1)11
4.Madeja Klara
LIDER - Lublin
Madeja KlaraMadeja KlaraLIDER - Lublin1 (+1)11
5.Majewska Joanna
BALANS - Lublin
Majewska JoannaMajewska JoannaBALANS - Lublin1 (-1)-11
6.Pochwatka Zuzanna
LIDER - Lublin
Pochwatka ZuzannaPochwatka ZuzannaLIDER - Lublin1 (+1)11
7.Walczyńska Emilia
AXEL - Lublin
Walczyńska EmiliaWalczyńska EmiliaAXEL - Lublin1 (+1)11
8.Wasil Katarzyna
LIDER - Lublin
Wasil KatarzynaWasil KatarzynaLIDER - Lublin1 (+1)11

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
Bąk MaximilianKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+2)251
2.Ciupak Tomasz
Socha Dorota
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Socha Dorota
Ciupak TomaszSocha DorotaBALANS - Lublin4, 4 (+2)24, 41
3.Ćwikło Aleksandra
Sołtys Aleksander
MAGIC-DANCE - Lublin
Ćwikło Aleksandra
Sołtys Aleksander
Ćwikło AleksandraSołtys AleksanderMAGIC-DANCE - Lublin2, 2 (+2)22, 21
4.Żak Radosław
Rębisz Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Żak Radosław
Rębisz Emilia
Żak RadosławRębisz EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg7, 7 (+2)27, 71
5.Czaus Filip
Jurkowska Laura
TOP - ART - Lublin
Czaus Filip
Jurkowska Laura
Czaus FilipJurkowska LauraTOP - ART - Lublin3, 4 (+1)13, 42
6.Jeleń Radosław
Chmiel Zofia
TOP - ART - Lublin
Jeleń Radosław
Chmiel Zofia
Jeleń RadosławChmiel ZofiaTOP - ART - Lublin4, 4 (+1)14, 42
7.Mizura Dawid
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Mizura Dawid
Wasilewska Gabriela
Mizura DawidWasilewska GabrielaLIDER - Lublin2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec6 (+2)261
2.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)231
3.Iwanowicz Oliwia
BALANS - Lublin
Iwanowicz OliwiaIwanowicz OliwiaBALANS - Lublin7 (+2)271
4.Lasek Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Lasek BlankaLasek BlankaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)231
5.Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
Stępniewska IgaStępniewska IgaAXEL - Lublin3 (+2)231
6.Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
Tomasiak GabrielaTomasiak GabrielaBALANS - Lublin8 (+2)281
7.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)221
8.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
9.Bakoń Amelia
BALANS - Lublin
Bakoń AmeliaBakoń AmeliaBALANS - Lublin1 (+1)112
10.Całka Kamila
BALANS - Lublin
Całka KamilaCałka KamilaBALANS - Lublin3 (+1)132
11.Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz MartynaCiesiołkiewicz MartynaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
12.Dacka Alicja
AXEL - Lublin
Dacka AlicjaDacka AlicjaAXEL - Lublin2 (+1)122
13.Gaweł Maja
TOP - ART - Lublin
Gaweł MajaGaweł MajaTOP - ART - Lublin5 (+1)152
14.Pawłowska Łucja
BALANS - Lublin
Pawłowska ŁucjaPawłowska ŁucjaBALANS - Lublin3 (+1)132
15.Wójtowicz Lena
BALANS - Lublin
Wójtowicz LenaWójtowicz LenaBALANS - Lublin7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE13 Olczak Lena - F (+2)213Olczak Lena - F1
2.Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk LenaAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski7 (+2)272
3.Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
Szymańska AnnaSzymańska AnnaTOP - ART - Lublin11 (+2)2112
4.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin4 (+1)143
5.Krzyżanek Julia
LIDER - Lublin
Krzyżanek JuliaKrzyżanek JuliaLIDER - Lublin2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Barczyńska MajaBarczyńska MajaLIDER - Lublin2 (+1)121
2.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kukla Wojciech
Szelech Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kukla Wojciech
Szelech Maja
Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA - Tarnobrzeg10, 10 (+2)210, 101
2.Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat AdamSobiesiak AlicjaZAMEK - Lublin4, 4 (+2)24, 41
3.Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Wszelak Ludwika
Franckie PiotrWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin5 (+1)152
4.Olejarski Kuba
Sawicka Maja
RYTM - Chełm
Olejarski Kuba
Sawicka Maja
Olejarski KubaSawicka MajaRYTM - Chełm5, 5 (+1)15, 52

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajda Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Gajda AmeliaGajda AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
2.Wróbel Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wróbel EmiliaWróbel EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Czerwiński Bartosz
TOP - ART - Lublin
Czerwiński BartoszCzerwiński BartoszTOP - ART - Lublin0 02
3.Podlaska Milena
AXEL - Lublin
Podlaska MilenaPodlaska MilenaAXEL - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Żuraw Antonina
AKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy
Żuraw AntoninaŻuraw AntoninaAKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy1 (+1)112
3.Podlaska Milena
AXEL - Lublin
Podlaska MilenaPodlaska MilenaAXEL - Lublin0 03
4.Kozos Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozos ZuzannaKozos ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 04
5.Czerwiński Bartosz
TOP - ART - Lublin
Czerwiński BartoszCzerwiński BartoszTOP - ART - Lublin0 05

 

BLOK 2, rejestracja 11:15-11:45, próba parkietu 11:45-12.10, start: 12:15

Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kowalska Adriana
Łazorczyk MichałKowalska AdrianaLIDER - Lublin3 (+2)231
2.Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza DawidKorniak GabrielaTOP - ART - Lublin3, 3 (+2)23, 32
3.Pizoń Filip
Chmiel Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Pizoń Filip
Chmiel Aleksandra
Pizoń FilipChmiel AleksandraTOP - ART - Lublin2, 2 (+1)12, 23

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kogut Szymon
Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Szymon
Wryk Maria
Kogut SzymonWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+2)231
2.Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Kowalska Liliana
Brzozowski TomaszKowalska LilianaLIDER - Lublin3 (+2)232
3.Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
Chłopek AdamSzymańska AgnieszkaLIDER - Lublin8, 4 (+1)18, 43
4.Kuryło Oskar
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Kuryło Oskar
Franczak Lena
Kuryło OskarFranczak LenaTOP - ART - Lublin8 8

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Sierak Daniel
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Sierak Daniel
Łucarz Natalia
Sierak DanielŁucarz NataliaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin3 (+1)133
4.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa4 (+1)144
5.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin2 (+1)125
6.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin0 06
7.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec1 17
8.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY1 18
9.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin0 09
10.Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Witek Patrycja
Mitura KacperWitek PatrycjaLIDER - Lublin0 010
11.Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER - Lublin0 011

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2111
2.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość11 (+2)2111
3.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość F (+2)2F1
4.Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+2)231
5.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)242
6.Nowosad Juliusz
Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Nowosad Juliusz
Szcześniak Alexandra
Nowosad JuliuszSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość3 (+2)232
7.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)292
8.Dziekanowski Michał
Niekłań Maria
BALANS - Lublin
Dziekanowski Michał
Niekłań Maria
Dziekanowski MichałNiekłań MariaBALANS - Lublin9 (+1)193
9.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
10.Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
Michalak Dawid
Michalak Roksana
Michalak DawidMichalak RoksanaTOP - ART - Lublin2, 2 (+1)12, 23
11.Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Fic Aleksandra
Pijanowski JanFic AleksandraTKS iDANCE - Lublin3 (+1)133
12.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
13.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Broda Kacper
Rudnicka Inga
CLASSIC - Warszawa
Broda Kacper
Rudnicka Inga
Broda KacperRudnicka IngaCLASSIC - Warszawa E (+1)1E1
2.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm3 (+1)132
3.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm3 (+1)133
4.Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Szewc Natalia
Pogrebniak SzymonSzewc NataliaRYTM - Chełm4 (+1)144
5.Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
ZAMEK - Lublin
Furtak Maksymilian
Gałan Gabriela
Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK - Lublin4 (+1)145
6.Bednarz Jan
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Kozioł Lena
Bednarz JanKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg1 16
7.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Bąk Karol
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bąk Karol
Miś Oliwia
Bąk KarolMiś OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość1 19
10.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin0 09
11.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin D (+1)1D1
2.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin4 42
3.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin0 03

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska MilenaBasińska MilenaJUST DANCE - Stalowa Wola9 (+2)291
2.Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Stadnicka EmiliaStadnicka EmiliaMYKA - Zamość10 (+2)2101
3.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola8 (+2)281
4.Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk MarcelinaBednarczyk MarcelinaBALANS - Lublin7 (+2)272
5.Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka CelinaKalicka CelinaLIDER - Lublin5 (+2)252
6.Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Pińczuk AleksandraPińczuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+2)252
7.Domańska Adrianna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Domańska AdriannaDomańska AdriannaISKRA - Międzyrzec Podlaski10 (+1)1103
8.Grodek Katarzyna
TOP - ART - Lublin
Grodek KatarzynaGrodek KatarzynaTOP - ART - Lublin4 (+1)143
9.Jarocha Emilia
BALANS - Lublin
Jarocha EmiliaJarocha EmiliaBALANS - Lublin3 (+1)133
10.Kurek Dominika
BALANS - Lublin
Kurek DominikaKurek DominikaBALANS - Lublin5 (+1)153
11.Stelmach Maja
BALANS - Lublin
Stelmach MajaStelmach MajaBALANS - Lublin6 (+1)163
12.Sągała Michalina
BALANS - Lublin
Sągała MichalinaSągała MichalinaBALANS - Lublin4 (+1)143

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pastuszek Gabriela
MYKA - Zamość
Pastuszek GabrielaPastuszek GabrielaMYKA - Zamość5 Pastuszek Gabriela - E (+1)15Pastuszek Gabriela - E1
2.Majewska Julia
MYKA - Zamość
Majewska JuliaMajewska JuliaMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Stasieczek Wiktoria
LIDER - Lublin
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaLIDER - Lublin1 (+1)113
4.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)114
5.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin1 (+1)115
6.Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Jędruszczak PatrycjaJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm2 26
7.Gułowska Julia
AXEL - Lublin
Gułowska JuliaGułowska JuliaAXEL - Lublin0 07
8.Kałdonek Natalia
BALANS - Lublin
Kałdonek NataliaKałdonek NataliaBALANS - Lublin0 07
9.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin0 09
10.Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Tulej AntoninaTulej AntoninaLIDER - Lublin0 010

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:00, próba parkietu 15.00-15:25, start: 15:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagielski Igor
Łyś Zofia
MYKA - Zamość
Jagielski Igor
Łyś Zofia
Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Sworeń Konrad
Płaneta Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Płaneta Julia
Sworeń KonradPłaneta JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Barczyński Mateusz
Mordel Julia
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Mordel Julia
Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER - Lublin3 (+1)133
4.Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kuliński Jakub
Michalska Zuzanna
Kuliński JakubMichalska ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)124
5.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)125
6.Smoliński Wiktor
Marek Julia
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Marek Julia
Smoliński WiktorMarek JuliaLIDER - Lublin1 (+1)116
7.Gajewski Jakub
Kusy Nikola
MYKA - Zamość
Gajewski Jakub
Kusy Nikola
Gajewski JakubKusy NikolaMYKA - Zamość0 07
8.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik0 08
9.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY0 09
10.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA1 110
11.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 111
12.Florek Maksymilian
Sapińska Marta
BALANS - Lublin
Florek Maksymilian
Sapińska Marta
Florek MaksymilianSapińska MartaBALANS - Lublin0 012

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin2 (+1)122
3.Świderski Mateusz
Szwed Lena
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Szwed Lena
Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM - Lublin3 (+1)133
4.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość5 (+1)154
5.Goszko Michał
Goszko Magdalena
BALLROOM - Lublin
Goszko Michał
Goszko Magdalena
Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM - Lublin0 05
6.Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK - Lublin0 06
7.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm0 08
9.Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Nalepa Weronika
Bakalarz MateuszNalepa WeronikaTOP - ART - Lublin0 09

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa7 (+1)171
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin1 12

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm E (+1)1E1
2.Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM - Lublin E (+1)1E2
3.Sędłak Szymon
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Sędłak Szymon
Jeleń Maja
Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART - Lublin E (+1)1E3
4.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin2 24
5.Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
FANTAN - Kraśnik
Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
Jakubiak AntoniWojciechowska MonikaFANTAN - Kraśnik3 35
6.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj3 36

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin1 (+1)111
2.Sędłak Szymon
Jeleń Maja
TOP - ART - Lublin
Sędłak Szymon
Jeleń Maja
Sędłak SzymonJeleń MajaTOP - ART - Lublin4 42
3.Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM - Lublin4 43

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin5 (+1)152
3.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin3 (+1)133
4.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska2 24
5.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa2 25
6.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin9 (+1)193
4.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin4 (+1)144
5.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 05
6.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 06
7.Pawłowski Kornel
Kajdaszuk Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawłowski Kornel
Kajdaszuk Paulina
Pawłowski KornelKajdaszuk PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa-1 (-1)-1-1
8.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:45-18.10, start: 18.15

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa8 (+1)182
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 34
5.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 15
6.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa C (+1)1C3
4.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14
5.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 05
6.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 26

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm6 (+1)161
2.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)162
3.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa6 (+1)163
4.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)164
5.Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin5 55
6.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm6 66
7.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa3 37
8.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin2 28

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg D (+1)1D1
2.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY4 (+1)142
3.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm6 (+1)163
4.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa4 (+1)144
5.Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin3 (+1)135
6.Łukasiewicz Karol
Gac Maria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Gac Maria
Łukasiewicz KarolGac MariaCLASSIC - Warszawa4 46
7.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin0 07
8.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj0 08
9.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin3 39
10.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm3 310

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)152
3.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)153
4.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 (+1)124
5.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec C (+1)1C5
6.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin2 (+1)126
7.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm4 (+1)147
8.Grzegorczyk Dariusz
Pasztelan Maja
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Pasztelan Maja
Grzegorczyk DariuszPasztelan MajaZAMEK - Lublin3 38
9.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa2 29
10.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa2 210
11.Pliszka Philip
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Gielarek Nadia
Pliszka PhilipGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola6 610
12.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski6 612
13.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin6 613
14.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin0 014

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa1 (+1)111
2.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
3.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+1)123
4.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)114
5.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm2 (+1)125
6.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)136
7.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin7 (+1)177
8.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa2 28
9.Pliszka Philip
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Gielarek Nadia
Pliszka PhilipGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 49
10.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin1 110
11.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin0 011
12.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin0 012
13.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 313
14.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 114
15.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA0 015

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin6 (+1)161
2.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+1)192
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 03
4.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin2 24

30+ (Senior 1 + Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)121
2.Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)122
3.Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
Kiszka TomaszMrozowska-Kiszka JoannaJUMP - Janów Lubelski0 03
4.Jeleń Mariusz
Jeleń Anna
TOP - ART - Lublin
Jeleń Mariusz
Jeleń Anna
Jeleń MariuszJeleń AnnaTOP - ART - Lublin0 04
5.Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
JUMP - Janów Lubelski
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
Krawczyk PawełKrawczyk MajaJUMP - Janów Lubelski0 05

30+ (Senior 1 + Senior 2) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
JUMP - Janów Lubelski
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
Krawczyk PawełKrawczyk MajaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)121
2.Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)112
3.Jeleń Mariusz
Jeleń Anna
TOP - ART - Lublin
Jeleń Mariusz
Jeleń Anna
Jeleń MariuszJeleń AnnaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
4.Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP - Janów Lubelski1 14
5.Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
Kiszka TomaszMrozowska-Kiszka JoannaJUMP - Janów Lubelski1 15
6.Wójcik Sebastian
Jakubczak Katarzyna
TOP - ART - Lublin
Wójcik Sebastian
Jakubczak Katarzyna
Wójcik SebastianJakubczak KatarzynaTOP - ART - Lublin0 06