Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022

2022-11-26 Kędzierzyn - Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE - USUNIĘTO KATEGORIE Z "JEDNYM STARTEM"

DODATKOWE ZGŁOSZENIA: AREK - SMS - 669803211
Zmiany w programie:
Dodano Kategorię Do 9H pary
Blok 1 połączony z blokiem 2, start o 11:00
Kategoria 14-15 E przeniesiona do bloku 3.
Usunięto: 8-9H, 10-11E, 14-15G, pow.15F St, klasa A.

Będą z nami; n'dance shop, akces dance, art dance I sakun dance - macie więc możliwość zakupów!


Podczas dwóch dni Dance Oscars o fryzury i makijaż zadba AM Allure: Angela Jaszewska 601890817, Magdalena Guzik 508686752 - zapraszamy i polecamy!


Noclegi: Partner Strategiczny: Hotel Solidaris - 1 min samochodem od Hali Azoty

BLOK 2, rejestracja 10:00-10:30, próba parkietu 10:30-10:55, start: 11:00

Turniej rozegrany zostanie na dwóch parkietach.


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sołtysik Stanisław
Rybarczyk Julia
Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7 (+2)271
2.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2, 2 (+2)22, 22
3.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8, 8 (+1)18, 83

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełkot Milosz
Zaskórska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bełkot Milosz
Zaskórska Pola
Bełkot MiloszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
2.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław G (+2)2G1
3.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław3 (+2)231
4.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko2, 2 (+2)22, 21
5.Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
Niziołek MichałKurowska OliwiaETIUDA - Radomsko4, 4 (+2)24, 41
6.Gach Kacper
Buzała Nina
Passion Dance Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPassion Dance Krapkowice5, 5 (+1)15, 52
7.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków10 (+1)1102
8.Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Passion Dance Krapkowice
Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPassion Dance Krapkowice7, 7 (+1)17, 72
9.Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk KajaTEAM - Ornontowice1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Ksawery
Słota Nadia
SUKCES - Jaworzno
Jasiński Ksawery
Słota Nadia
Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES - Jaworzno8, 8 (+2)28, 81
2.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice4, 4 (+2)24, 42
3.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice6 (+2)262
4.Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
FORTUNA Głogówek
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraFORTUNA Głogówek4, 4 (+1)14, 43
5.Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski AntoniGogała JuliaFORTUNA Głogówek2, 2 (+1)12, 23

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry1, 1 (+1)11, 11
2.Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik3 (+1)133
4.Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
Kowalski WojciechCieślińska HannaAKCENT - Będzin4 44
5.Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Kasowski JanKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź4 45
6.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0, 0 0, 06
7.Uretii Davyd
Chub Yanina
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Chub Yanina
Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław1 17

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Beczica Wojciech
Piotrowska Zuzanna
Beczica WojciechPiotrowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl. G (+2)2G1
2.Maziak Maciej
Sosin Julia
AKTAN - Wrocław
Maziak Maciej
Sosin Julia
Maziak MaciejSosin JuliaAKTAN - Wrocław6 (+2)261
3.Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
FORTUNA Głogówek
Dobrowolski Mateusz
Wawrzyniak Kinga
Dobrowolski MateuszWawrzyniak KingaFORTUNA Głogówek11, 11 (+1)111, 112
4.Zaklukiewicz Filip
Domaradzka Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Zaklukiewicz Filip
Domaradzka Wiktoria
Zaklukiewicz FilipDomaradzka WiktoriaAKTAN - Wrocław3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław4 (+2)241
2.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin10 (+2)2101
3.Cwik Oliwier
Kojtek Emilia
KTT REWIA - Racibórz
Cwik Oliwier
Kojtek Emilia
Cwik OliwierKojtek EmiliaKTT REWIA - Racibórz2 (+2)222
4.Usarz Maksymilian
Żak Milena
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Usarz Maksymilian
Żak Milena
Usarz MaksymilianŻak MilenaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka8 (+2)282
5.Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Król Wojciech
Borkowska Hanna
Król WojciechBorkowska HannaIMPULS - Chorzów F (+1)1F3
6.Wolski Maciej
Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Wolski Maciej
Bubała Martyna
Wolski MaciejBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)113
7.Woś Julia
Kownacki Borys
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Woś Julia
Kownacki Borys
Woś JuliaKownacki BorysDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7, 7 (+1)17, 73
8.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes LauraFORTUNA Głogówek2, 2 (+1)12, 23

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)131
2.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze1 12

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów2 (+1)122
3.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 03
4.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliński Jakub
Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kuliński Jakub
Piwko Anna
Kuliński JakubPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. E (+1)1E1
2.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 42

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) D ST Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź1 (+1)111
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 02
3.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce6 63

12-15 (12 - 15) D LA Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Pawłowska HannaPawłowska HannaAKCENT - Będzin2 (+1)121
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 02
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)112
3.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław3 33
4.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze4 44

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rabenda Michał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Rabenda Michał
Grałek Julia
Rabenda MichałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki C (+1)1C1
2.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze C (+1)1C2
3.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie1 13
4.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław4 44
5.Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mirek StanisławDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 55

16+ (Powyżej 15) D ST Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA Solo Dance PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kriklivets Roman
Kaleinikova Sofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kriklivets Roman
Kaleinikova Sofia
Kriklivets RomanKaleinikova SofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2, 2 (+2)22, 21
2.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno11, 11 (+2)211, 111
3.Kubis Cyprian
Unruh Michelle
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kubis Cyprian
Unruh Michelle
Kubis CyprianUnruh MichelleDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5, 5 (+1)15, 52
4.Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
Semczyszyn BartoszRessel PolaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4, 4 (+1)14, 42

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 14:00-14:25, start: 14:30

Turniej rozegrany zostanie na dwóch parkietach.


Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostrowska Sabina
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Ostrowska SabinaOstrowska SabinaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 (+2)221
2.Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop AlisaTorop AlisaAnaDens Łódź7 (+2)271
3.Wojtala Martyna
Passion Dance Krapkowice
Wojtala MartynaWojtala MartynaPassion Dance Krapkowice10 (+2)2101
4.Janoszka Łukasz
FORTUNA Głogówek
Janoszka ŁukaszJanoszka ŁukaszFORTUNA Głogówek12 Janoszka Łukasz - G (+1)112Janoszka Łukasz - G2
5.Nieciecka Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Nieciecka JuliaNieciecka JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 (+1)112
6.Żywina Krzysztof
FORTUNA Głogówek
Żywina KrzysztofŻywina KrzysztofFORTUNA Głogówek2 (+1)122

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petryszak Zuzanna
KTT REWIA - Racibórz
Petryszak ZuzannaPetryszak ZuzannaKTT REWIA - Racibórz6 (+2)261
2.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry13 Poniedziałek Liwia - F (+2)213Poniedziałek Liwia - F1
3.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź9 (+2)292
4.Rudy Małgorzata
DANCE4YOU - Będzin
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataDANCE4YOU - Będzin6 (+2)262
5.Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Toborek ZuzannaToborek ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)222
6.Janoszka Agata
FORTUNA Głogówek
Janoszka AgataJanoszka AgataFORTUNA Głogówek5 (+1)153
7.Koćwin Alicja
FORTUNA Głogówek
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaFORTUNA Głogówek3 (+1)133
8.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław5 (+1)153
9.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+1)183

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź3 (+1)131
2.Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław2 (+1)122
3.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław2 (+1)123
4.Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Biernat AmeliaBiernat AmeliaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)114
5.Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kołdon EmiliaKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)115
6.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)116
7.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź2 (+1)127
8.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Żołnierczyk Sebastian
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk SebastianŻołnierczyk SebastianAKCENT - Będzin0 09
10.Lena Katkowska
4STEP - Siechnice
Lena KatkowskaLena Katkowska4STEP - Siechnice0 010
11.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa0 011
12.Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Petrusha AnastasiiaPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław1 111
13.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 213
14.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 014
15.Koćwin Paulina
FORTUNA Głogówek
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaFORTUNA Głogówek0 015

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź2 (+1)121
2.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
3.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź3 (+1)133
4.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
5.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin0 05
6.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce1 17

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Kaliszewska Adrianna - G (+2)212Kaliszewska Adrianna - G1
2.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
3.Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund JuliaLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
4.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze10 (+2)2101
5.Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda WeronikaBoda WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze5 (+1)152
6.Chosta Maja
AKCENT - Będzin
Chosta MajaChosta MajaAKCENT - Będzin10 (+1)1102
7.Latała Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Latała AmeliaLatała AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
8.Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Ostrowska KorneliaOstrowska KorneliaDANCE KINGDOM - Zaborze6 (+1)162
9.Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ball NataliaBall NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (-1)-18

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Michalska ZuzannaMichalska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
2.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)281
3.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry13 Burkert Liliana - F (+2)213Burkert Liliana - F2
4.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2112
5.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 Reginek Alicja - F (+2)212Reginek Alicja - F2
6.Fedor Mariia
Passion Dance Krapkowice
Fedor MariiaFedor MariiaPassion Dance Krapkowice1 (+1)113
7.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+1)193
8.Stańska Kinga
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Stańska KingaStańska KingaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 (+1)123
9.Włodarz Eliza
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz ElizaWłodarz ElizaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)143
10.Zdziebko Angelika
KTT REWIA - Racibórz
Zdziebko AngelikaZdziebko AngelikaKTT REWIA - Racibórz7 (+1)173

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarz Iga
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Włodarz IgaWłodarz IgaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)111
2.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze1 13
4.Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Michalska MartaMichalska Marta4STEP - Siechnice2 24

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
3.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec6 63
4.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 14
5.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin1 15

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)121
2.Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice3 32

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław5 Blachnicka Michalina - E (+1)15Blachnicka Michalina - E1
2.Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Hut JuliaHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice4 42

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D (+1)1D2
3.Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
SEMPRE - Kraków
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
Dąbrowski JarosławKokhanets IrynaSEMPRE - Kraków0 03
4.Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec D (+1)1D1
2.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 22

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MarlenaWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112
3.Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Hut JuliaHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 03
4.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko4 44

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice5 (+1)151
2.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia6 (+1)162
3.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec6 63
4.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:30-16:55, start: 17:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków7 (+1)171
2.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
3.Kovryha Roman
Bubacz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kovryha Roman
Bubacz Oliwia
Kovryha RomanBubacz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA C (+1)1C3
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice7 (+1)174
5.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 46
7.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 77
8.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice4 48

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce7 (+1)171
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków5 (+1)152
3.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)163
4.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)164
5.Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 15
6.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice2 26
7.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław0 07
8.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA - Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA - Praszka0 08

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków6 (+1)161
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno B (+1)1B3
4.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)114
5.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław0 05
6.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 26
7.Skowronek Krzysztof
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Fibic Emilia
Skowronek KrzysztofFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 07
8.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 08

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)131
2.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)172
3.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków2 (+1)123
4.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław0 04
5.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński MateuszGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)181
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław9 (+1)192
3.Kuliński Karol
Kalecińska Martyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kuliński Karol
Kalecińska Martyna
Kuliński KarolKalecińska MartynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)123
4.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
KICK - Kielce
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK - Kielce8 84
5.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 35
6.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 26
7.Nowak Marcel
Kocot Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
Nowak MarcelKocot MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 87

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa B (+1)1B1
2.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław B (+1)1B2
3.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)143
4.Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO - Rybnik3 (+1)134
5.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 85
6.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole8 86
7.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL - Tarnowskie Góry4 47
8.Bajorek Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Pietruch Weronika
Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik12 (+1)1121
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów4 (+1)142
3.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice4 (+1)143
4.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń6 64
5.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice0 05
6.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 06

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice10 (+1)1101
2.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 52