XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka

2022-04-03 Kraków, PLĄS - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

ZAPRASZAMY TYLKO pary:
- w 2-gim bloku kategorię 12-15 lat SOLO klasa H
- w 3-cim bloku kategorię 14-15 lat kl. C
zgłoszenia prosimy wysłać na maila: centrumtancami@poczta.fm do 30.04.22 do godz.24:00 od 31.03. te dwie listy startowe zostają zamknięte.

PROSIMY NIE ZGŁASZAĆ PAR w pozostałych kategoriach!

Trenerzy zgłoszonych tancerzy są naszymi gośćmi :) prosimy o wpisanie się na listę i odebranie opaski przy kasie zawodów.
Do zobaczenia w Krakowie :) :)

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.45, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harla Alicja
GALA - Mielec
Harla AlicjaHarla AlicjaGALA - Mielec2 (+2)221
2.Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Kopczyk HannaKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów7 (+2)271
3.Spyra Hanna
ELIDA - Mielec
Spyra HannaSpyra HannaELIDA - Mielec4 (+2)241
4.Antoniak Zofia
STARDANCE - Kraków
Antoniak ZofiaAntoniak ZofiaSTARDANCE - Kraków4 (+1)142
5.Drzyzga Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Drzyzga WiktoriaDrzyzga WiktoriaSTARDANCE - Kraków5 (+1)152

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Kot WiktoriaKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+2)241
2.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+2)231
3.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec4 (+2)242
4.Pisarek Lena
AKSEL - Rzeszów
Pisarek LenaPisarek LenaAKSEL - Rzeszów10 (+2)2102
5.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+2)242
6.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
7.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin6 (+1)163
8.Koćwin Paulina
EKATERINDANCE GŁOGÓWEK
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaEKATERINDANCE GŁOGÓWEK8 (+1)183
9.Serwatowicz Milena
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz MilenaSerwatowicz MilenaCUBANA - Nowy Targ12 Serwatowicz Milena - F (+1)112Serwatowicz Milena - F3

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska DominikaArendowska DominikaAXIS - Nowy Sącz2 (+2)221
2.Bartłomowicz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Bartłomowicz NataliaBartłomowicz NataliaJUST DANCE Wieliczka6 (+2)261
3.Brzegowy Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Brzegowy MagdalenaBrzegowy MagdalenaJUST DANCE Wieliczka5 (+2)251
4.Dychała Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Dychała GabrielaDychała GabrielaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)281
5.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec9 (+2)291
6.Jopek Andżelika
AKSEL - Rzeszów
Jopek AndżelikaJopek AndżelikaAKSEL - Rzeszów12 Jopek Andżelika - G (+2)212Jopek Andżelika - G1
7.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów9 (+2)291
8.Radochońska Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radochońska LenaRadochońska LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+2)251
9.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków11 (+2)2111
10.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+2)261
11.Bajcer Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer MajaBajcer MajaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
12.Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz MartynaCiesiołkiewicz MartynaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
13.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
14.Stokłosa Bianka
AKSEL - Rzeszów
Stokłosa BiankaStokłosa BiankaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
15.Szostak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Szostak GabrielaSzostak GabrielaEVOLUTION - Kraków8 (+1)182
16.Wszołek Lilianna
STARDANCE - Kraków
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaSTARDANCE - Kraków5 (+1)152
17.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno9 (+2)291
2.Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
Drechny HubertKołodziej HannaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
3.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków6, 6 (+2)26, 61
4.Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA - Tarnów4 (+2)241
5.Urbaniak Oskar
Kasprzyk Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Urbaniak Oskar
Kasprzyk Aleksandra
Urbaniak OskarKasprzyk AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg9, 9 (+2)29, 91
6.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec G (+2)2G1
7.Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 5 (+2)25, 51
8.Antonenko Yevhenii
Szufa Laura
Tańcownia
Antonenko Yevhenii
Szufa Laura
Antonenko YevheniiSzufa LauraTańcownia4 (+1)142
9.Lauterbach Wiktor
Palonek Maria
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Palonek Maria
Lauterbach WiktorPalonek MariaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)142
10.Sosiński Aleksander
Szewczyk Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Sosiński Aleksander
Szewczyk Magdalena
Sosiński AleksanderSzewczyk MagdalenaJUST DANCE Wieliczka8 (+1)182
11.Zacharski Jakub
Błyskal Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Zacharski Jakub
Błyskal Wiktoria
Zacharski JakubBłyskal WiktoriaSTARDANCE - Kraków7, 7 (+1)17, 72
12.Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA - Mielec10 10

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce7 (+2)271
2.Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
Krawczyk NikodemTucholska NinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
3.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5, 5 (+2)25, 52
4.Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów8 (+2)282
5.Chwała Hubert
Duda Aurelia
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Duda Aurelia
Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE Wieliczka7 (+1)173
6.Niewola Bartosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Kot Izabela
Niewola BartoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)143
7.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków3 (+1)133

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
Ferenc TomaszSzałajko KamilaGASIEK - Rzeszów10 (+2)2101
2.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów10 (+2)2101
3.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec10 (+2)2101
4.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów8 (+2)281
5.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec11 (+2)2111
6.Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
SKT Regis Bochnia
Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
Chmielarz MateuszFischer BarbaraSKT Regis Bochnia4 (+1)142
7.Gancarz Jakub
Kołek Hanna
GALA - Mielec
Gancarz Jakub
Kołek Hanna
Gancarz JakubKołek HannaGALA - Mielec5 (+1)152
8.Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
SKT Regis Bochnia
Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
Piórkowski OlafPasiut ZuzannaSKT Regis Bochnia3 (+1)132

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F1
2.Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Łukasz
Dąbek Gabriela
Wiciński ŁukaszDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka9 (+2)292
3.Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów7 (+1)173

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec0 03
4.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 34

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.45, próba parkietu 11.45-12.15, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)111
2.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów3 (+1)133
4.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów1 14
5.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka0 05
6.Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka0 06

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów F (+2)2F1
2.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
3.NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE - Kraków F (+2)2F1
4.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)282
5.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
6.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F2
7.Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS Kraków8 (+1)183
8.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
9.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów8 (+1)183
10.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków2 (+1)123
11.Szwed Marcin
Dudka Oliwia
SWING Żywiec-Kuków
Szwed Marcin
Dudka Oliwia
Szwed MarcinDudka OliwiaSWING Żywiec-Kuków7 (+1)173
12.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków2, 2 (+1)12, 23

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E1
2.Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)142
3.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)134
5.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec1 (+1)115
6.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów1 18
9.Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA - Tarnów0 09
10.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów0 010
11.Myciński Alex
Chmura Kamila
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Chmura Kamila
Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION - Kraków0 011

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice4 (+1)142
3.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce0 (+1)104
5.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)115
6.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów3 (+1)136
7.Sadziński Piotr
Baryś Roksana
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Baryś Roksana
Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA - Radomsko2 27
8.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl3 37
9.Radliński Piotr
Jamka Gabriela
IMPERIA - Kraków
Radliński Piotr
Jamka Gabriela
Radliński PiotrJamka GabrielaIMPERIA - Kraków0 09
10.Landa Aleksander
Nowak Klara
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Nowak Klara
Landa AleksanderNowak KlaraGRACJA - Krosno0 010
11.Napieracz Piotr
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Napieracz Piotr
Olszewska Aneta
Napieracz PiotrOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów0 010
12.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław3 312
13.Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Zontek Ingrid
Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION - Kraków0 013

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marszałek Anastazja
AMAZING DANCE STUDIO
Marszałek AnastazjaMarszałek AnastazjaAMAZING DANCE STUDIO4 (+2)241
2.Piechota Małgorzata
AMAZING DANCE STUDIO
Piechota MałgorzataPiechota MałgorzataAMAZING DANCE STUDIO4 (+2)241
3.Ścigaj Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Ścigaj NadiaŚcigaj NadiaAMAZING DANCE STUDIO2 (+1)122

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
2.Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Muniak MałgorzataMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka4 (+2)241
3.Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska MilenaBasińska MilenaJUST DANCE - Stalowa Wola13 Basińska Milena - F (+2)213Basińska Milena - F2
4.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)282
5.Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek MajaSobieszek MajaETIUDA - Radomsko12 Sobieszek Maja - F (+2)212Sobieszek Maja - F2
6.Bancyrz Martyna
ST FLASH DUO - Kraków
Bancyrz MartynaBancyrz MartynaST FLASH DUO - Kraków1 (+1)113
7.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław10 (+1)1103
8.Stoszko Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Stoszko WiktoriaStoszko WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)123
9.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola11 (+1)1113

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.15, próba parkietu 15.15-15.45, start: 16.00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ5 (+1)151
2.Kopczak Adrian
Kustra Maja
K-STUDIO Krosno
Kopczak Adrian
Kustra Maja
Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO Krosno2 (+1)122
3.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka0 03
4.Cieśla Hubert
Kula Kaja
M-TEAM - Kraków
Cieśla Hubert
Kula Kaja
Cieśla HubertKula KajaM-TEAM - Kraków0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno2 22

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)131
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 12

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
SEMPRE - Kraków
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets Iryna
Dąbrowski JarosławKokhanets IrynaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków E (+1)1E2
3.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław1 (+1)113
4.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz1 14
5.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz0 05
6.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków E (+1)1E1
2.Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ E (+1)1E2
3.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz1 14
5.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz0 05
6.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław0 06
7.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia0 07

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Czyrny ZuzannaCzyrny ZuzannaGALA - Mielec2 (+1)121
2.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Słoma PatrycjaSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)134
5.Tetela Helena
AKSEL - Rzeszów
Tetela HelenaTetela HelenaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Nosal Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Nosal NataliaNosal NataliaJUST DANCE Wieliczka0 06
7.Strzałkowska Jessica
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowska JessicaStrzałkowska JessicaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 (+1)121
2.Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kordula KajaKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 02

 

BLOK 4, rejestracja 17.45-18.15, próba parkietu 18.15-18.45, start: 19.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA - Mielec6 (+1)164
5.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)125
6.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno0 06
7.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 17
8.Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca - Kielce2 28
9.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 09
10.Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA - Kraków2 210

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków C (+1)1C1
2.Putaj Mateusz
Szramik Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Szramik Julia
Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Mieszkowicz Anna
Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA - Mielec3 (+1)133
4.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno6 (+1)164
5.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno0 05
6.Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Sobków Amelia
Sarota ArkadiuszSobków AmeliaIMPERIA - Kraków3 36
7.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów1 17
8.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)162
3.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków D (+1)1D3
4.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 04
5.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 05
6.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
INFINITY - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaINFINITY - Kraków1 16

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków3 (+1)131
2.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków4 (+1)142
3.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 53
4.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 14
5.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik5 55

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)171
2.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
3.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty4 (+1)143
4.Stępień Jakub
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Kopcik Julia
Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)125
6.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)176
7.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów4 47
8.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 08
9.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów7 78
10.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów6 610
11.Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Stawarz Aleksandra
Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków4 411
12.Gniadek-Zając Grzegorz
Czechura Gabriela
INFINITY - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Czechura Gabriela
Gniadek-Zając GrzegorzCzechura GabrielaINFINITY - Kraków6 612

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
SUKCES - Jaworzno
Maliszczak Łukasz
Wolanin Martyna
Maliszczak ŁukaszWolanin MartynaSUKCES - Jaworzno6 (+1)161
2.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C2
3.Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
SUKCES - Jaworzno
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C3
4.Kalata Aleksander
Sznajder Agnieszka
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Sznajder Agnieszka
Kalata AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA - Nowy Targ C (+1)1C4
5.Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO - Rybnik1 (+1)115
6.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno C (+1)1C6
7.Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mikołajczyk Konrad
Faroń Maja
Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 27
8.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów1 18
9.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno4 49
10.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 110
11.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków0 010
12.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów1 112
13.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 413

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno7 (+1)171
2.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów B (+1)1B3
4.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice7 (+1)175
6.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko3 (+1)136
7.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko1 17
8.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno3 38
9.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów2 29
10.Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Kijowski Cezary
Lubińska Katarzyna
Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK - Rzeszów7 79
11.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM - Żory5 512
13.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno7 713

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów B (+1)1B1
2.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik5 (+1)152
3.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów8 (+1)183
4.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)124
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko5 (+1)155
6.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl4 46
7.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów5 57
8.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty0 08
9.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 18
10.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów7 710
11.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)191
2.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl11 (+1)1112
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)183
4.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Mysłowice4 44
5.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów4 45
6.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 06
7.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów9 (+1)191
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów8 (+1)182
3.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno3 (+1)133
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)174
5.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+1)1115
6.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 86
7.Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Kosińska Katarzyna
Fugiel TomaszKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 77
8.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 78
9.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
MDANCE - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE - Przemyśl4 48
10.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 010
11.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów1 111