Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA

2022-03-12 Tarnowskie Góry, MISTRAL - Tarnowskie Góry


UWAGA

Zmianie uległy godziny rozpoczęcia bloków.
Uwaga: DODANO KATEGORIĘ 14-15 lat G, w 3 bloku! Zapraszamy do zapisów 669-803-211

BLOK 1, rejestracja 9:00-9:30, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Anikiel Krzysztof
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Anikiel KrzysztofAnikiel KrzysztofMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKCENT - Będzin
3.Dębowska Oliwia
AKCENT - Będzin
Dębowska OliwiaDębowska OliwiaAKCENT - Będzin
4.Fidyk Marcela
AKCENT - Będzin
Fidyk MarcelaFidyk MarcelaAKCENT - Będzin
5.Kupka Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kupka OliwiaKupka OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
6.Pietryga Filip
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pietryga FilipPietryga FilipMISTRAL - Tarnowskie Góry
7.Pietryga Wiktor
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pietryga WiktorPietryga WiktorMISTRAL - Tarnowskie Góry
8.Tobis Stanisław
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Tobis StanisławTobis StanisławMISTRAL - Tarnowskie Góry
9.Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Zagórna AgataZagórna AgataAKCENT - Będzin

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Biały NikolaBiały NikolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Dzięgielewski Daniel
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Dzięgielewski DanielDzięgielewski DanielMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Elżbieciak JuliaElżbieciak JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Jagła Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jagła KarolinaJagła KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Jarząbek Amelia
ZORBA - Częstochowa
Jarząbek AmeliaJarząbek AmeliaZORBA - Częstochowa
6.Kasińska Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kasińska AleksandraKasińska AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.Kowalewska Lilia
ZORBA - Częstochowa
Kowalewska LiliaKowalewska LiliaZORBA - Częstochowa
9.Krawczyk Natalia
ZORBA - Częstochowa
Krawczyk NataliaKrawczyk NataliaZORBA - Częstochowa
10.Malik Łucja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Malik ŁucjaMalik ŁucjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
11.Motyl Laura
ZORBA - Częstochowa
Motyl LauraMotyl LauraZORBA - Częstochowa
12.Ordijewicz Nathalie
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ordijewicz NathalieOrdijewicz NathalieMARENGO - Dąbrowa Górnicza
13.Pawleta Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawleta JuliaPawleta JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
14.Sadziak Lena
ZORBA - Częstochowa
Sadziak LenaSadziak LenaZORBA - Częstochowa
15.Sobieraj Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sobieraj KarolinaSobieraj KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
16.Wojtan Gabrysia
ZORBA - Częstochowa
Wojtan GabrysiaWojtan GabrysiaZORBA - Częstochowa
17.Wolska Marysia
ZORBA - Częstochowa
Wolska MarysiaWolska MarysiaZORBA - Częstochowa
18.Żurecka Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Żurecka MariaŻurecka MariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz JacekMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin
2.Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Borowiecki AleksanderŚmigiela AlicjaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
Kaczmarek NikodemSzmidt WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Kowol JerzyBurzyńska LauraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE - Wodzisław Śl.

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 20

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gęsiarz Hania
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz HaniaGęsiarz HaniaZORBA - Częstochowa
2.Gęsiarz Ola
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz OlaGęsiarz OlaZORBA - Częstochowa
3.Jagła Magdalena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jagła MagdalenaJagła MagdalenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Kamińska AleksandraKamińska AleksandraZORBA - Częstochowa
5.Karpik Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Karpik NataliaKarpik NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Kozłowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
Kozłowska AlicjaKozłowska AlicjaZORBA - Częstochowa
7.Kwasek Maja
ZORBA - Częstochowa
Kwasek MajaKwasek MajaZORBA - Częstochowa
8.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa
9.Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska JuliaMargasińska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
10.Michalik Tamara
RONDO - Rybnik
Michalik TamaraMichalik TamaraRONDO - Rybnik
11.Odrzywolska Hania
ZORBA - Częstochowa
Odrzywolska HaniaOdrzywolska HaniaZORBA - Częstochowa
12.Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pakuła LenaPakuła LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
13.Papińska Natalia
ZORBA - Częstochowa
Papińska NataliaPapińska NataliaZORBA - Częstochowa
14.Pszenica Hanna
ZORBA - Częstochowa
Pszenica HannaPszenica HannaZORBA - Częstochowa
15.Sidor Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sidor MajaSidor MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
16.Sperlich Amelia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sperlich AmeliaSperlich AmeliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
17.Szymanek Maja
ZORBA - Częstochowa
Szymanek MajaSzymanek MajaZORBA - Częstochowa
18.Wysocka Sylwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Wysocka SylwiaWysocka SylwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
19.Włodarczyk Julia
ZORBA - Częstochowa
Włodarczyk JuliaWłodarczyk JuliaZORBA - Częstochowa
20.Zielonka Julia
ZORBA - Częstochowa
Zielonka JuliaZielonka JuliaZORBA - Częstochowa

 

BLOK 2, rejestracja 11:15-11:45, próba parkietu 11:30-12:00, start: 12:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+2)281
2.Wyłupek Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wyłupek AlicjaWyłupek AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
3.Garus Zuzanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Garus ZuzannaGarus ZuzannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)142

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok LiliannaBujok LiliannaTEAM - Ornontowice9 (+2)291
2.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław2 (+2)222
3.Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lasińska OliwiaLasińska OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)113

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
Dzierżenga MaciejCzajka PatrycjaLORDANCE - Wodzisław Śl.10, 10 (+2)210, 101
2.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2, 4 (+1)12, 42

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jarzębski Oliwier
Szeląg Tosia
ZORBA - Częstochowa
Jarzębski Oliwier
Szeląg Tosia
Jarzębski OliwierSzeląg TosiaZORBA - Częstochowa
2.Kubik Nikodem
Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kubik Nikodem
Kępińska Marta
Kubik NikodemKępińska MartaA+S - Częstochowa
3.Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
ZORBA - Częstochowa
Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
Wawszczak AntoniDziedzic LenaZORBA - Częstochowa
4.Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk KajaTEAM - Ornontowice

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec KatarzynaJaśkowiec KatarzynaWIR - Bieruń6 (+2)261
2.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry13 Pilot Oliwia - G (+2)213Pilot Oliwia - G1
3.Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Toborek ZuzannaToborek ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+2)221
4.Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek LiwiaPoniedziałek LiwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)142
5.Rozenbaum Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rozenbaum WiktoriaRozenbaum WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
6.Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska KingaRąblewska KingaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
Śpiewok MaksymilianStelmaczonek KatarzynaRONDO - Rybnik8, 8 (+2)28, 81
2.Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik DawidWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5, 1 (+1)15, 12

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Heliosz Wojciech
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz WojciechHeliosz WojciechMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Marczyk Zuzanna
AKCENT - Będzin
Marczyk ZuzannaMarczyk ZuzannaAKCENT - Będzin
3.Pyka Łucja
TEAM - Ornontowice
Pyka ŁucjaPyka ŁucjaTEAM - Ornontowice
4.Wasik Karolina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Wasik KarolinaWasik KarolinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

 

BLOK 3, rejestracja 13:15-13:45, próba parkietu 13:30-14:00, start: 14:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska AdriannaUrbańska AdriannaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
2.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin4 (+2)242
3.Rudy Małgorzata
DANCE4YOU - Będzin
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataDANCE4YOU - Będzin7 (+1)173

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.9, 9 (+2)29, 91
2.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+2)252
3.Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice5 (+1)153
4.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry4, 4 (+1)14, 43

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
Walaszczyk DawidFlacha NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (+2)23, 31
2.Kuziorowicz Aleksander
Flacha Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kuziorowicz Aleksander
Flacha Julia
Kuziorowicz AleksanderFlacha JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1, 1 (+1)11, 12
3.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin3 3

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
2.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9, 9 (+2)29, 91
3.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+2)282
4.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze9 (+2)292
5.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1, 1 (+1)11, 13
6.Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
FORUM - Zabrze
Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
Dobosz RafałWłodarczyk WiktoriaFORUM - Zabrze8 (+1)183
7.Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA - Tarnów3 (+1)133

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
2.Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Kuśmider MajaKuśmider MajaESKADRA - Pabianice11 (+2)2111
3.Żok Oliwia
RONDO - Rybnik
Żok OliwiaŻok OliwiaRONDO - Rybnik6 (+2)261
4.Bobek Agnieszka
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Bobek AgnieszkaBobek AgnieszkaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
5.Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
Socha MatyldaSocha MatyldaESKADRA - Pabianice4 (+1)142
6.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
2.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
3.Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Pasamonik KlaudiaPasamonik KlaudiaWDS - Katowice7 (+2)271
4.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2101
5.Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek MajaSobieszek MajaETIUDA - Radomsko6 (+2)261
6.Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Zawadzka OliwiaZawadzka OliwiaFORUM - Zabrze11 (+2)2111
7.Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska MajaGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+2)2112
8.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów9 (+2)292
9.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+2)2112
10.Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak AnnaSzymczak AnnaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)242
11.Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Biszczanik JuliaBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów6 (+1)163
12.Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Bogajewska KingaBogajewska KingaFORUM - Zabrze4 (+1)143
13.Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert LilianaBurkert LilianaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)153
14.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
15.Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska OliwiaKrasińska OliwiaFORUM - Zabrze4 (+1)143
16.Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik MałgorzataKurnik MałgorzataFORUM - Zabrze7 (+1)173
17.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów4 (+1)143
18.Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
Struzik JudytaStruzik JudytaFORUM - Zabrze5 (+1)153
19.Syrek Karolina
FORUM - Zabrze
Syrek KarolinaSyrek KarolinaFORUM - Zabrze8 (+1)183

14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Peciak Daria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Peciak DariaPeciak DariaMISTRAL - Tarnowskie Góry

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM - Ornontowice F (+2)2F1
2.Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+2)232
3.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)113
4.Smyk Karol
Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Smyk Karol
Cybulska Natalia
Smyk KarolCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+1)163