RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD

2022-09-17 Radom, CENTRUM TAŃCA - Radom


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga zamiany w programie turnieju.
Większość kategorii Premium zostały przeniesione na niedzielę.
Prosimy zapoznać się ze zmianami

BLOK 1, rejestracja 13:00-13:30, próba parkietu 13:30, start: 14:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 6

Worlds Open
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ivanets Luca
Rose Spratt Pebble
A&L Dance Academy
(England)
Ivanets Luca
Rose Spratt Pebble
Ivanets LucaRose Spratt PebbleA&L Dance Academy
(England)
2
2.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4
3.Kopylov Hlib
Bondarenko Oleksandra
Diamond
(Ukraina)
Kopylov Hlib
Bondarenko Oleksandra
Kopylov HlibBondarenko OleksandraDiamond
(Ukraina)
5
4.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice6
5.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7
6.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice8

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 15

Worlds Open
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa1
2.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin2
3.Polyvka Oleksandr
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Polyvka Oleksandr
Srebrzyńska Maria
Polyvka OleksandrSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3
4.Banov Yehor
Zaporozhchenko Valeriia
Diamond
(Ukraina)
Banov Yehor
Zaporozhchenko Valeriia
Banov YehorZaporozhchenko ValeriiaDiamond
(Ukraina)
5
5.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6
6.Datsenko Illia
Huzyr Anna
Diamond
(Ukraina)
Datsenko Illia
Huzyr Anna
Datsenko IlliaHuzyr AnnaDiamond
(Ukraina)
7
7.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin8
8.Ivanets Luca
Rose Spratt Pebble
A&L Dance Academy
(England)
Ivanets Luca
Rose Spratt Pebble
Ivanets LucaRose Spratt PebbleA&L Dance Academy
(England)
9
9.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa10
10.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa11
11.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA12
12.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska13
13.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno14
14.Smagowski Miłosz
Drozd Nel
ZAMEK - Lublin
Smagowski Miłosz
Drozd Nel
Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK - Lublin15
15.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa16

12-13 (Junior 1) Open ST Polish CUP 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putiata Tymur
Pindiura Yevheniia
Elerina
(Ukraina)
Putiata Tymur
Pindiura Yevheniia
Putiata TymurPindiura YevheniiaElerina
(Ukraina)
1
2.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 42
3.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 03
4.Kalush Volodymyr
Bondarenko Kristina
Diamond
(Ukraina)
Kalush Volodymyr
Bondarenko Kristina
Kalush VolodymyrBondarenko KristinaDiamond
(Ukraina)
4
5.Movchan Ivan
Solonenko Mariia
Diamond
(Ukraina)
Movchan Ivan
Solonenko Mariia
Movchan IvanSolonenko MariiaDiamond
(Ukraina)
5
6.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06

12-13 (Junior 1) Open LA Polish CUP 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
Yakubovskyi NikitaZawiślak AdriannaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 51
2.Putiata Tymur
Pindiura Yevheniia
Elerina
(Ukraina)
Putiata Tymur
Pindiura Yevheniia
Putiata TymurPindiura YevheniiaElerina
(Ukraina)
2
3.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Movchan Ivan
Solonenko Mariia
Diamond
(Ukraina)
Movchan Ivan
Solonenko Mariia
Movchan IvanSolonenko MariiaDiamond
(Ukraina)
5
5.Kalush Volodymyr
Bondarenko Kristina
Diamond
(Ukraina)
Kalush Volodymyr
Bondarenko Kristina
Kalush VolodymyrBondarenko KristinaDiamond
(Ukraina)
6
6.Shegda Roman
Shulzhuk Sofia
Just Dance
(Ukraina)
Shegda Roman
Shulzhuk Sofia
Shegda RomanShulzhuk SofiaJust Dance
(Ukraina)
7
7.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 48
8.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09
9.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 010
10.Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Premier Dance Studio
(Ukraina)
Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Shlyakhov OlegBondarenko AlbinaPremier Dance Studio
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm9 (+1)192
3.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 03
4.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska1 14

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska8 (+1)181
2.Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE
Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
Fatieiev MykytaYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE1 (+1)112
3.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)153
4.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa8 (+1)184
5.Nadybskyi Taras
Golyk Veronika
Just Dance
(Ukraina)
Nadybskyi Taras
Golyk Veronika
Nadybskyi TarasGolyk VeronikaJust Dance
(Ukraina)
5
6.Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
Häs MarcelJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 27
8.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów2 28
9.Shegda Roman
Shulzhuk Sofia
Just Dance
(Ukraina)
Shegda Roman
Shulzhuk Sofia
Shegda RomanShulzhuk SofiaJust Dance
(Ukraina)
9

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Polish CUP 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Sparta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Rodin DmytroSynenko KaterynaSparta
(Ukraina)
1
2.Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Sparta
(Ukraina)
Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Tereshchenko OlehToshchakova AllaSparta
(Ukraina)
2
3.Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Sparta
(Ukraina)
Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Samsonov KirillNazarenko EvgeniaSparta
(Ukraina)
3
4.Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Sparta
(Ukraina)
Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Chen RiccardoSzymczak NataliaSparta
(Ukraina)
4
5.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 05
6.Novikov Kyrylo
Alba Sofiia
Sparta
(Ukraina)
Novikov Kyrylo
Alba Sofiia
Novikov KyryloAlba SofiiaSparta
(Ukraina)
6
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl0 08
9.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09
10.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 010
11.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa12 1211
12.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 312
13.Bibik Volodymyr
Bulianova Mariia

(Ukraina)
Bibik Volodymyr
Bulianova Mariia
Bibik VolodymyrBulianova Mariia
(Ukraina)
14.Kifa Danylo
Nemyro Polina
Sparta
(Ukraina)
Kifa Danylo
Nemyro Polina
Kifa DanyloNemyro PolinaSparta
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Polish CUP 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
Kuźma WojciechMorgese ChiaraSUKCES - Jaworzno0 01
2.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 04
5.Ettridge Daniel
Draper Phoebe
A&L Dance Academy
(England)
Ettridge Daniel
Draper Phoebe
Ettridge DanielDraper PhoebeA&L Dance Academy
(England)
6
6.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 07
7.Lizura Jakub
Kołosowska Julia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Lizura Jakub
Kołosowska Julia
Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 38
8.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 19
9.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 010
10.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 311

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T 3

Worlds Open
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa1
2.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2
3.Traks Ragnar
Kallas Sandra
Flex
(Estonia)
Traks Ragnar
Kallas Sandra
Traks RagnarKallas SandraFlex
(Estonia)
3

 

BLOK 2, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open ST Polish CUP 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 01
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Kostenko Oleksandr
Ierofieieva Sofiya
Sparta
(Ukraina)
Kostenko Oleksandr
Ierofieieva Sofiya
Kostenko OleksandrIerofieieva SofiyaSparta
(Ukraina)
3
4.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Sadikov Nazar
Synenko Olena
Sparta
(Ukraina)
Sadikov Nazar
Synenko Olena
Sadikov NazarSynenko OlenaSparta
(Ukraina)
5
6.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 16
7.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa0 07
8.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa1 19
10.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
Häs MarcelJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra1 111
12.Brovko Volodymyr
Bubnovska Kateryna
Diamond
(Ukraina)
Brovko Volodymyr
Bubnovska Kateryna
Brovko VolodymyrBubnovska KaterynaDiamond
(Ukraina)
12
13.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa0 013
14.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm9 914
15.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 115
16.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska1 116

14-15 (Junior 2) Open LA Polish CUP 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
Yakubovskyi NikitaZawiślak AdriannaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 52
3.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 04
5.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa5 56
7.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 07
9.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa5 59
10.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa8 810
11.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY5 511
12.Brovko Volodymyr
Bubnovska Kateryna
Diamond
(Ukraina)
Brovko Volodymyr
Bubnovska Kateryna
Brovko VolodymyrBubnovska KaterynaDiamond
(Ukraina)
12
13.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin0 013
14.Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE
Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
Fatieiev MykytaYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE1 114
15.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska8 814
16.Nadybskyi Taras
Golyk Veronika
Just Dance
(Ukraina)
Nadybskyi Taras
Golyk Veronika
Nadybskyi TarasGolyk VeronikaJust Dance
(Ukraina)
16
17.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 017
18.Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
Häs MarcelJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra1 118
19.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów2 219
20.Shegda Roman
Shulzhuk Sofia
Just Dance
(Ukraina)
Shegda Roman
Shulzhuk Sofia
Shegda RomanShulzhuk SofiaJust Dance
(Ukraina)
20
21.Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Premier Dance Studio
(Ukraina)
Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Shlyakhov OlegBondarenko AlbinaPremier Dance Studio
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce5 (+1)151
2.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 02
3.Nowak Filip
Wróbel Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nowak Filip
Wróbel Aleksandra
Nowak FilipWróbel AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom0 03

16-18 (Młodzież) Open ST Polish CUP 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Sparta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Rodin DmytroSynenko KaterynaSparta
(Ukraina)
1
2.Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Sparta
(Ukraina)
Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Samsonov KirillNazarenko EvgeniaSparta
(Ukraina)
2
3.Novikov Kyrylo
Alba Sofiia
Sparta
(Ukraina)
Novikov Kyrylo
Alba Sofiia
Novikov KyryloAlba SofiiaSparta
(Ukraina)
3
4.Kifa Danylo
Nemyro Polina
Sparta
(Ukraina)
Kifa Danylo
Nemyro Polina
Kifa DanyloNemyro PolinaSparta
(Ukraina)
4
5.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 06
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 58
9.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 09
10.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 210
11.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress0 011
12.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 011

16-18 (Młodzież) Open LA Polish CUP 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01
2.Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Morgese Chiara
Kuźma WojciechMorgese ChiaraSUKCES - Jaworzno0 02
3.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 03
4.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 54
5.Kruk Dawid
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaSUKCES - Jaworzno7 75
6.Ettridge Daniel
Draper Phoebe
A&L Dance Academy
(England)
Ettridge Daniel
Draper Phoebe
Ettridge DanielDraper PhoebeA&L Dance Academy
(England)
7
7.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 68
8.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 09
9.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa1 110
10.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress0 011
11.Tomaszewski Alan
Szawernoga Natalia
IGLICA - Wrocław
Tomaszewski Alan
Szawernoga Natalia
Tomaszewski AlanSzawernoga NataliaIGLICA - Wrocław7 712
12.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 013
13.Bibik Volodymyr
Ulianova Mariia

(Ukraina)
Bibik Volodymyr
Ulianova Mariia
Bibik VolodymyrUlianova Mariia
(Ukraina)
14
14.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków2 215
15.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno2 216
16.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 017
17.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 018

19+ (Powyżej 18) Open ST Rising Stars 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 01
2.Zawierucha Borys
Vahina Anna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Vahina Anna
Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM - Żory8 82
3.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Sparta
(Ukraina)
Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Chen RiccardoSzymczak NataliaSparta
(Ukraina)
4
5.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 85
6.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 06
7.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 07
8.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 08
9.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 110
10.Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Sparta
(Ukraina)
Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Tereshchenko OlehToshchakova AllaSparta
(Ukraina)
11