"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego

2022-05-29 JELENIA GÓRA, AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Uwaga! Do Bloku I dodano kat. SENIOR I kl.F ST / LA

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:00, próba parkietu 8:45-9:15, start: 9:30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 6

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Juda Maja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Juda MajaJuda MajaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Kaźmierczak Krystian
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaźmierczak KrystianKaźmierczak KrystianAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
3.Kozik Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kozik AnnaKozik AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4.Szuchnik Hanna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szuchnik HannaSzuchnik HannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
5.Wojtczak Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Wojtczak AleksandraWojtczak AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
6.Zolotarova Anastasiia
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Zolotarova AnastasiiaZolotarova AnastasiiaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Leśniak Nikola
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Leśniak NikolaLeśniak NikolaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Malinowska Alicja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Malinowska AlicjaMalinowska AlicjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
IMPULS - Prochowice
Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
Bąk StanisławKowalczyk MartynaIMPULS - Prochowice

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
Kurzeja KrzysztofPławuszewska MonikaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
Kurzeja KrzysztofPławuszewska MonikaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław
2.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław
3.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 13:45-14:15, start: 14:30

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskorska Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Piskorska HannaPiskorska HannaDANCE TEAM - Wrocław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
2.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:15-16:45, start: 17:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 1

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kaźmierczak Krystian
Kozyra Patrycja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaźmierczak Krystian
Kozyra Patrycja
Kaźmierczak KrystianKozyra PatrycjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
2.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra