I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród

2022-02-27 Żmigród, SWING - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

OTWARCIE HALI 8.15
Na turnieju będzie stoisko kawowe oraz bufet szkolny.
Tancerze i widzowie-symbole żółto niebieskie np. przypinki z flagą ukraińską mile widziane!
w INFORMACJE - SZCZEGÓŁY DOT. PARKINGU.
NUMERKI STARTOWE - PROSIMY O ZWROT DO REJESTRACJI !!!
PRZYPOMINAMY O REGULAMINIE : PROSIMY TANCERZY ORAZ WIDZÓW O OPUSZCZENIE OBIEKTU PO BLOKU, W KTÓRYM BRALI UDZIAŁ.
NA HALI BĘDZIE STOISKO ZE STROJAMI DO TAŃCA.
STREFA WIDZA, RODZICA - NA TRYBUNACH.
STREFA TANCERZA - NA HALI PO PRAWEJ STRONIE OD WEJŚCIA.
PROSIMY TANCERZY O PRZESTRZEGANIE WEJŚCIA I ZEJŚCIA Z PARKIETU PRZY STREFIE TANCERZA.

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 00, start: 9 30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 7

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gurak Luiza
Mateuszów Blanka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak Luiza
Mateuszów Blanka
Gurak LuizaMateuszów BlankaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Kisilov Yevhen
Kokoshynska Emiliia
SAKUN DANCE - Wrocław
Kisilov Yevhen
Kokoshynska Emiliia
Kisilov YevhenKokoshynska EmiliiaSAKUN DANCE - Wrocław
3.Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
Lizoń OliwierTilgner ZuzannaFRASZKA - Kamienna Góra
4.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
Radchuk IlliaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław
6.Wolwowicz Gustaw
Sałacińska Liliana
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolwowicz Gustaw
Sałacińska Liliana
Wolwowicz GustawSałacińska LilianaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Ćwiek Natan
Flisak Pola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Ćwiek Natan
Flisak Pola
Ćwiek NatanFlisak PolaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niżniowska Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowska ZofiaNiżniowska ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn5 (+2)251
2.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno3 (+2)231
3.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
4.Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Zbąska MajaZbąska MajaMARGO - Leszno4 (+2)241
5.Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska MajaGołębiewska MajaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112
6.Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak ZofiaSkrzypczak ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn5 (+1)152
7.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)132

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banaś NikolaBanaś NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław2 (+2)221
3.Pokrywka Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pokrywka VictoriaPokrywka VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
4.Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Battek ZuzannaBattek ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112
5.Bojarczuk Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bojarczuk NicolaBojarczuk NicolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
6.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)112

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn G (+2)2G1
2.Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra G (+2)2G1
3.Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
Bąk DagmaraŚliwicki AdrianART OF DANCE - Krotoszyn6, -1 (+1)16, -12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław5 (+2)251
3.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław5 (+2)251
4.Staliś Filip
Stanisz Maria
SWING - Wrocław
Staliś Filip
Stanisz Maria
Staliś FilipStanisz MariaSWING - Wrocław2 (+2)221
5.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław G (+2)2G1
6.Walter Julia
Kowalczyk Aleks
ART OF DANCE - Krotoszyn
Walter Julia
Kowalczyk Aleks
Walter JuliaKowalczyk AleksART OF DANCE - Krotoszyn10, 10 (+2)210, 101
7.Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz AntoniSzczecińska AleksandraART OF DANCE - Krotoszyn3, 3 (+1)13, 32
8.Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
MARGO - Leszno
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
Rosikoń DanielRosikoń AgataMARGO - Leszno8, 8 (+1)18, 82
9.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz9, 9 (+1)19, 92
10.Skiba Magdalena
Pluta Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
Skiba MagdalenaPluta AdrianART OF DANCE - Krotoszyn2, 2 (+1)12, 22
11.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź E (+1)1E1
2.Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
Sucholas BłażejPilarczyk IngaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA - Myślibórz1 (+1)113
4.Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
Niżniowski PiotrKierys KatarzynaART OF DANCE - Krotoszyn3 34
5.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra4 45
6.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02

 

BLOK 2, rejestracja 11 00 - 11 30, start: 12 00

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak KorneliaGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra12 Gurak Kornelia - F (+2)212Gurak Kornelia - F1
2.Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław7 (+2)272
3.Jach Joanna
Viva Dance Łódź
Jach JoannaJach JoannaViva Dance Łódź7 (+1)173
4.Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakova KaterynaUshakova KaterynaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra3 (+1)133

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Holub Mariia
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Holub MariiaHolub MariiaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra8 (+2)281
2.Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska KonstancjaJankowska KonstancjaCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+2)2101
3.Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak OlgaFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno10 (+2)2102
4.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław6 (+2)262
5.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)113
6.Niśkiewicz Zuzanna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niśkiewicz ZuzannaNiśkiewicz ZuzannaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra10 (+2)2101
2.Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA - Wrocław F (+2)2F2
3.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice4 (+2)242
4.Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
Pałys KarolZawadzka GabrielaRM DANCE - KIEŁCZÓW6 (+1)163
5.Śliwa Gabriel
Frania Dominika
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa GabrielFrania DominikaOLIMP - Wrocław7 (+1)173
6.Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj FilipKozaczkiewicz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (-1)-14

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+2)261
2.Skiba Maja
Kozłowski Oskar
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Maja
Kozłowski Oskar
Skiba MajaKozłowski OskarART OF DANCE - Krotoszyn3, 3 (+2)23, 31
3.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)132
4.Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
Wilczyński ZiemowitKosmal JuliaIMPULS - Prochowice1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO - Leszno10, 10 (+2)210, 101
2.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław F (+2)2F1
3.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+2)222
4.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaZIELIŃSKA - Ząbkowice F (+2)2F2
5.Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)282
6.Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś ArturKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa8 (+1)183
7.Jakubek Kacper
Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Jakubek Kacper
Motyl Maja
Jakubek KacperMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)143
8.Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak WiktorKwiatkowska SaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa9 (+1)193
9.Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński FilipPrzychocka HannaFRASZKA - Kamienna Góra7 (+1)173

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice2 (+2)221
2.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice2 (+1)122

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)141
2.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
3.Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)143
4.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica4 (+1)144
5.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)115
6.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów2 26
7.Jakubek Alan
Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Jakubek Alan
Obal Natasza
Jakubek AlanObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn0 07
8.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 08
9.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno0 09
10.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz2 210

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)112
3.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław2 24
5.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 05
6.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 06
7.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno0 07

 

BLOK 3, rejestracja 14 00 - 14 30, start: 15 00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław3 33
4.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra-1 -14

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław6 (+1)163
4.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice3 34
5.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno1 15
6.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice0 06
7.Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C1
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały7 (+1)172
3.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław5 (+1)153
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno3 (+1)134
5.Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra0 05
6.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice3 36
7.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice2 27
8.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno0 08

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź E (+1)1E1
2.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław4 (+1)142
3.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań4 (+1)143
4.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 (+1)114
5.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław0 05
6.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 16
7.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
DANCELIGHT - Wrocław
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska JoannaDANCELIGHT - Wrocław1 17
8.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź E (+1)1E1
2.Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski FilipKoko MartynaAMETYST - Lubań4 (+1)142
3.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław3 (+1)133
4.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław E (+1)1E4
5.Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
Malinowski MichałWłodarczyk AleksandraINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)115
6.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław1 16
7.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
DANCELIGHT - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaDANCELIGHT - Wrocław4 47
8.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 08
9.Poborczyk Tomasz
Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk TomaszHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 19
10.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 09
11.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
DANCELIGHT - Wrocław
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska JoannaDANCELIGHT - Wrocław0 011

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań2 (+1)121
2.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno3 (+1)133
4.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 (+1)114
5.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 15
6.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 06
7.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław1 17
8.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica0 08
9.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
DANCELIGHT - Wrocław
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaDANCELIGHT - Wrocław0 09

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płaczek Karol
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Koczan Zofia
Płaczek KarolKoczan Zofia4STEP - Siechnice6 (+1)161
2.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań2 (+1)122
3.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraBAS DANCE - Wrocław3 (+1)133
4.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice1 (+1)114
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 05
6.Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian ErykŁawniczak JessicaMARGO - Leszno0 06
7.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 07
8.Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła WiktorChomąt HannaTAKT - Legnica0 08

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin5 (+1)151
2.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice3 (+1)132
3.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn7 (+1)173
4.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin2 (+1)124
5.Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM - Wrocław0 05
6.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno6 67
8.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań2 28
9.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice3 (+1)131
2.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś MikołajBubacz OliwiaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)153
4.Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas ErykSzymczak JuliaLATINA - Wolsztyn4 (+1)144
5.Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski SzymonWyszecka DobrosławaAll About - Szczecin0 05
6.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin0 06
7.Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały6 67
8.Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM - Wrocław0 07
9.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno7 79

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań9 (+1)191
2.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 03
4.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno2 24

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań6 (+1)161
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań2 (+1)122
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno1 14
5.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole8 85
6.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 02
3.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 02

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
OLIMP - Wrocław
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
Ochrymiuk MateuszDutkiewicz DariaOLIMP - Wrocław0 02

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice3 (+1)132
3.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice1 13
4.Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
OLIMP - Wrocław
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
Ochrymiuk MateuszDutkiewicz DariaOLIMP - Wrocław0 04