V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY

2022-12-04 Warszawa, FAST-STEP Warszawa


UWAGA

UWAGA!!!

ZMIANA ROZPOCZĘCIA BLOKU II - START o 13:00

7:00 - OTWARCIE HALI DLA UCZESTNIKÓW

Udział w kategorii 8-9 OPEN jest BEZPŁATNY.

BLOK 1, rejestracja 7:30 - 8:00, próba parkietu 8:00, start: 8:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 28

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chepurda Milana
MEGAPOLISDANCE
Chepurda MilanaChepurda MilanaMEGAPOLISDANCE
2.Kulikova Anhelina
MEGAPOLISDANCE
Kulikova AnhelinaKulikova AnhelinaMEGAPOLISDANCE
3.Rak Veronika
MEGAPOLISDANCE
Rak VeronikaRak VeronikaMEGAPOLISDANCE
4.Shypka Nina
MEGAPOLISDANCE
Shypka NinaShypka NinaMEGAPOLISDANCE
5.Bazylevyvh Solomia
DanceLife
Bazylevyvh SolomiaBazylevyvh SolomiaDanceLife
6.Białek Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Białek AleksandraBiałek AleksandraFAST-STEP Warszawa
7.Denysenko Vira
DanceLife
Denysenko ViraDenysenko ViraDanceLife
8.Fabisiak Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Fabisiak MartaFabisiak MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
9.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
10.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
11.Hromyko Viktoria
DanceLife
Hromyko ViktoriaHromyko ViktoriaDanceLife
12.Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
Jakubowska NataliaJakubowska NataliaDCS BRWINÓW
13.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
14.Melnicka Lidia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Melnicka LidiaMelnicka LidiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
15.Miś Maria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Miś MariaMiś MariaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
16.Omelchenko Yeva
MEGAPOLISDANCE
Omelchenko YevaOmelchenko YevaMEGAPOLISDANCE
17.Onopriienko Valentyna
DanceLife
Onopriienko ValentynaOnopriienko ValentynaDanceLife
18.Oziębło Alicja
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Oziębło AlicjaOziębło AlicjaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
19.Podolaka Anastazja
DanceLife
Podolaka AnastazjaPodolaka AnastazjaDanceLife
20.Rotuska Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Rotuska AlicjaRotuska AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
21.Shaposhnykowa Maria
DanceLife
Shaposhnykowa MariaShaposhnykowa MariaDanceLife
22.Somak Anastaziia
DanceLife
Somak AnastaziiaSomak AnastaziiaDanceLife
23.Sverdlova Anna
DanceLife
Sverdlova AnnaSverdlova AnnaDanceLife
24.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź
25.Ukrainska Maria
DanceLife
Ukrainska MariaUkrainska MariaDanceLife
26.Vasylovych Daria
DanceLife
Vasylovych DariaVasylovych DariaDanceLife
27.Wilk Janka
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Wilk JankaWilk JankaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
28.Ziemska Małgorzata
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Ziemska MałgorzataZiemska MałgorzataCLASSIC DANCESPORT Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 25

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLISDANCE
Kalashnyk SofiiaKalashnyk SofiiaMEGAPOLISDANCE
2.Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska MajaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa
4.Abdraimova Aizere
DanceLife
Abdraimova AizereAbdraimova AizereDanceLife
5.Biesiada Nikola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Biesiada NikolaBiesiada NikolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
6.Burcz Lena
START - Płońsk
Burcz LenaBurcz LenaSTART - Płońsk
7.Butusova Bogdana
DanceLife
Butusova BogdanaButusova BogdanaDanceLife
8.Dobrowolska Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Dobrowolska KarolinaDobrowolska KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
9.Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY
Dobrowolska MariaDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY
10.Fitas Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fitas MajaFitas MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
11.Gawrońska Blanka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Gawrońska BlankaGawrońska BlankaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
12.Gąsławska Michalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Gąsławska MichalinaGąsławska MichalinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
13.Jaroń Emilia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Jaroń EmiliaJaroń EmiliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
14.Jorgeva Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Jorgeva JuliaJorgeva JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
15.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
16.Majcher Teresa
MAKO - Sulejówek
Majcher TeresaMajcher TeresaMAKO - Sulejówek
17.Metera Marysia
UKS KORDASZEWSCY
Metera MarysiaMetera MarysiaUKS KORDASZEWSCY
18.Molenda Hanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Molenda HannaMolenda HannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
19.Mychalchuk Zlata
DanceLife
Mychalchuk ZlataMychalchuk ZlataDanceLife
20.Ochnik Emilia
MAKO - Sulejówek
Ochnik EmiliaOchnik EmiliaMAKO - Sulejówek
21.Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska LauraSzczypińska LauraFLASH - Grodzisk Mazowiecki
22.Szmuniewska Karolina
MAKO - Sulejówek
Szmuniewska KarolinaSzmuniewska KarolinaMAKO - Sulejówek
23.Szmuniewska Magda
MAKO - Sulejówek
Szmuniewska MagdaSzmuniewska MagdaMAKO - Sulejówek
24.Zdral Anna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Zdral AnnaZdral AnnaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
25.Łyczkowska Magda
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Łyczkowska MagdaŁyczkowska MagdaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurianinova Zlata
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Kurianinova ZlataKurianinova ZlataCLASSIC DANCESPORT Warszawa
2.Niegowska Laura
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Niegowska LauraNiegowska LauraCLASSIC DANCESPORT Warszawa
3.Poliakova Veronika
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Poliakova VeronikaPoliakova VeronikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
4.Kozlowa Jewa
DanceLife
Kozlowa JewaKozlowa JewaDanceLife

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Jurkowska Amelia
MEGAPOLISDANCE
Jurkowska AmeliaJurkowska AmeliaMEGAPOLISDANCE
3.Kuzmenko Sofia
MEGAPOLISDANCE
Kuzmenko SofiaKuzmenko SofiaMEGAPOLISDANCE
4.Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Leszczyńska HannaLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek
5.Mulova Amieliia
DanceLife - Warszawa
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaDanceLife - Warszawa
6.Nosova Marta
DanceLife - Warszawa
Nosova MartaNosova MartaDanceLife - Warszawa
7.Rak Diana
MEGAPOLISDANCE
Rak DianaRak DianaMEGAPOLISDANCE
8.Ukrainska Kseniia
DanceLife - Warszawa
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaDanceLife - Warszawa
9.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
10.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski
11.Skrylnik Mirosława
DanceLife
Skrylnik MirosławaSkrylnik MirosławaDanceLife

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY
2.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm
3.Ciesielska Zofia
FAST-STEP Warszawa
Ciesielska ZofiaCiesielska ZofiaFAST-STEP Warszawa
4.Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AleksandraKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY
5.Kucińska Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Kucińska ZuzannaKucińska ZuzannaMAKO - Sulejówek
6.Podgórska Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Podgórska PatrycjaPodgórska PatrycjaFAST-STEP Warszawa
7.Pykhtia Tetiana
DanceLife
Pykhtia TetianaPykhtia TetianaDanceLife

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Grabska Urszula
MAKO - Sulejówek
Grabska UrszulaGrabska UrszulaMAKO - Sulejówek
2.Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Jakubowska AlicjaJakubowska AlicjaDCS BRWINÓW
3.Kasprzak Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Kasprzak ZuzannaKasprzak ZuzannaMAKO - Sulejówek

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chumak Vasylisa
DanceLife - Warszawa
Chumak VasylisaChumak VasylisaDanceLife - Warszawa
2.Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Dembkowska JuliaDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków
3.Guks Eteri
DanceLife - Warszawa
Guks EteriGuks EteriDanceLife - Warszawa
4.Kacprzak Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kacprzak WiktoriaKacprzak WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Karczmarczyk Florentyna
CLASSIC - Warszawa
Karczmarczyk FlorentynaKarczmarczyk FlorentynaCLASSIC - Warszawa
6.Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kot Oliwia MonikaKot Oliwia MonikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
7.Kuzina Serafyma
DanceLife - Warszawa
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaDanceLife - Warszawa
8.Malakhova Sofiia
MEGAPOLISDANCE
Malakhova SofiiaMalakhova SofiiaMEGAPOLISDANCE
9.Mozol Vitalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozol VitalinaMozol VitalinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
10.Piszczako Hanna
RS - WARSZAWA
Piszczako HannaPiszczako HannaRS - WARSZAWA
11.Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta KarolinaPrzechrzta KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
12.Romaniec Kalina
DRAGON'S DANCE Warszawa
Romaniec KalinaRomaniec KalinaDRAGON'S DANCE Warszawa
13.Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Romanowska AmeliaRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
14.Shevchenko Bohdana
DRAGON'S DANCE Warszawa
Shevchenko BohdanaShevchenko BohdanaDRAGON'S DANCE Warszawa
15.Sęk Klara
CLASSIC - Warszawa
Sęk KlaraSęk KlaraCLASSIC - Warszawa
16.Targielska Anna
CLASSIC - Warszawa
Targielska AnnaTargielska AnnaCLASSIC - Warszawa
17.Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop AlisaTorop AlisaAnaDens Łódź
18.Varchenko Zoriana
MEGAPOLISDANCE
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLISDANCE
19.Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Zielińska JuliaZielińska JuliaViva Dance Łódź

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Gruba RoksanaGruba RoksanaMAKO - Sulejówek
2.Licholot Władysława
DanceLife - Warszawa
Licholot WładysławaLicholot WładysławaDanceLife - Warszawa
3.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW
4.Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Orlik AntoninaOrlik AntoninaDCS BRWINÓW
5.Orlova Veronika
MEGAPOLISDANCE
Orlova VeronikaOrlova VeronikaMEGAPOLISDANCE
6.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycka Maria
JAREMI - Pruszków
Bystrzycka MariaBystrzycka MariaJAREMI - Pruszków
2.Filipiak Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Filipiak ZofiaFilipiak ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Fodoran Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran OliwiaFodoran OliwiaTAKT - Chełm
4.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
5.Kasza Amelia
WIKA - Olsztyn
Kasza AmeliaKasza AmeliaWIKA - Olsztyn
6.Korytek Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Korytek AnnaKorytek AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.
7.Majewska Olga
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Majewska OlgaMajewska OlgaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
8.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
9.Pylypchuk Anastasiia
MEGAPOLISDANCE
Pylypchuk AnastasiiaPylypchuk AnastasiiaMEGAPOLISDANCE
10.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY
11.Walas Daria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas DariaWalas DariaCANTINERO - Tomaszów Maz.
12.Wolniewicz Milena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz MilenaWolniewicz MilenaCANTINERO - Tomaszów Maz.
13.Wrzyszcz Barbara
CLASSIC - Warszawa
Wrzyszcz BarbaraWrzyszcz BarbaraCLASSIC - Warszawa
14.Wójcik Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wójcik KlaudiaWójcik KlaudiaCANTINERO - Tomaszów Maz.

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź
2.Hnyp Oksana
MEGAPOLISDANCE
Hnyp OksanaHnyp OksanaMEGAPOLISDANCE
3.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice
4.Kyrylenko Sofiia
MEGAPOLISDANCE
Kyrylenko SofiiaKyrylenko SofiiaMEGAPOLISDANCE
5.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź
6.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice
7.Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Olbrzymek ZuzannaOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała
8.Onysko Nikoletta
MEGAPOLISDANCE
Onysko NikolettaOnysko NikolettaMEGAPOLISDANCE
9.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE
10.Serafin Milena
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Serafin MilenaSerafin MilenaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
11.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice
2.Wilczyńska Julia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyńska JuliaWilczyńska JuliaDRAGON'S DANCE Warszawa

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
JAREMI - Pruszków
Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
Bogucki TomaszSkowrońska EwaJAREMI - Pruszków
2.Chudzyński Franciszek
Szcześniewska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Chudzyński Franciszek
Szcześniewska Maja
Chudzyński FranciszekSzcześniewska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Szczęsny Miłosz
Świdzicka Zosia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szczęsny Miłosz
Świdzicka Zosia
Szczęsny MiłoszŚwidzicka ZosiaDRAGON'S DANCE Warszawa
4.Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
FAST-STEP Warszawa
Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
Węgrzynowicz SzymonPiwińska PolaFAST-STEP Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
EMOTION - WARKA
Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
Kulesza SzymonKowalczyk OliwiaEMOTION - WARKA
2.Trociński Piotr
Strzelczyk Emilia
EMOTION - WARKA
Trociński Piotr
Strzelczyk Emilia
Trociński PiotrStrzelczyk EmiliaEMOTION - WARKA
3.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY
4.Bud-Gussaim Piotr
Polewiak Emilia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Bud-Gussaim Piotr
Polewiak Emilia
Bud-Gussaim PiotrPolewiak EmiliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
5.Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
Fortuniak KamilBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
6.Kukowski Mateusz
Niewińska Anna
CLASSIC - Warszawa
Kukowski Mateusz
Niewińska Anna
Kukowski MateuszNiewińska AnnaCLASSIC - Warszawa
7.Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec AleksanderLeszczyńska ZuzannaJAREMI - Pruszków
8.Lipski Stanisław
Kujawska Oksana
DRAGON'S DANCE Warszawa
Lipski Stanisław
Kujawska Oksana
Lipski StanisławKujawska OksanaDRAGON'S DANCE Warszawa
9.Modliński Szymon
Szałek Aleksandra
START - Płońsk
Modliński Szymon
Szałek Aleksandra
Modliński SzymonSzałek AleksandraSTART - Płońsk
10.Nazar Kacper
Rychter Iga
START - Płońsk
Nazar Kacper
Rychter Iga
Nazar KacperRychter IgaSTART - Płońsk
11.Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
START - Płońsk
Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
Olczyk TomaszKaliszewska NinaSTART - Płońsk
12.Rulko Michał
Wysocka Hanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Rulko Michał
Wysocka Hanna
Rulko MichałWysocka HannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
13.Warzyński Wiktor
Kazimierczak Lena
START - Płońsk
Warzyński Wiktor
Kazimierczak Lena
Warzyński WiktorKazimierczak LenaSTART - Płońsk

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartczak Mateusz
Drozdowska Urszula
WIKA - Olsztyn
Bartczak Mateusz
Drozdowska Urszula
Bartczak MateuszDrozdowska UrszulaWIKA - Olsztyn
2.Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
MEGAPOLISDANCE
Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
Matvieiev LevBalytska SolomiiaMEGAPOLISDANCE
3.Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
MEGAPOLISDANCE
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
Polianskyi TymofiiMoskalchuk VeronikaMEGAPOLISDANCE
4.Ryng Szymon
Sokołowska Łucja
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Szymon
Sokołowska Łucja
Ryng SzymonSokołowska ŁucjaSTRETTO - RADZYMIN
5.Zdanowski Hubert
Żebrowska Julia
WIKA - Olsztyn
Zdanowski Hubert
Żebrowska Julia
Zdanowski HubertŻebrowska JuliaWIKA - Olsztyn

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
EMOTION - Góra Kalwaria
Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
Brzeszczak BartłomiejMarkowska HannaEMOTION - Góra Kalwaria
2.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa
3.Sokół Ksawery
Hakh Inna
EMOTION - Góra Kalwaria
Sokół Ksawery
Hakh Inna
Sokół KsaweryHakh InnaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Danyluk Nazar
Butrym Anna
DanceLife - Warszawa
Danyluk Nazar
Butrym Anna
Danyluk NazarButrym AnnaDanceLife - Warszawa
5.Krysiak Adrian
Sobczyńska Dominika
START - Płońsk
Krysiak Adrian
Sobczyńska Dominika
Krysiak AdrianSobczyńska DominikaSTART - Płońsk
6.Wacławek Bartek
Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wacławek Bartek
Ślusarczyk Natalia
Wacławek BartekŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
Iwanowski KonradGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW
2.Karpiński Marcel
Błażejczyk Hanna
CLASSIC - Warszawa
Karpiński Marcel
Błażejczyk Hanna
Karpiński MarcelBłażejczyk HannaCLASSIC - Warszawa
3.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź
4.Kuczyński Michał
Kozdój Maria
CLASSIC - Warszawa
Kuczyński Michał
Kozdój Maria
Kuczyński MichałKozdój MariaCLASSIC - Warszawa
5.Kłos Joachim
Szymańska Milena
EMOTION - WARKA
Kłos Joachim
Szymańska Milena
Kłos JoachimSzymańska MilenaEMOTION - WARKA
6.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek
7.Palmowski Antoni
Meler Anna
START - Płońsk
Palmowski Antoni
Meler Anna
Palmowski AntoniMeler AnnaSTART - Płońsk
8.Szczerbicki Marcel
Emilsen Lilianna
CLASSIC - Warszawa
Szczerbicki Marcel
Emilsen Lilianna
Szczerbicki MarcelEmilsen LiliannaCLASSIC - Warszawa
9.Łowicki Karol
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
Łowicki KarolNeubauer LiwiaSZKOŁA TAŃCA BiT

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków
2.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT
3.Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART - Płońsk
4.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków
5.Kozak Maksym
Varonina Yeva
MEGAPOLISDANCE
Kozak Maksym
Varonina Yeva
Kozak MaksymVaronina YevaMEGAPOLISDANCE
6.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków
7.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom
8.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź
9.Zygiel Karol
Pańkowska Julia
START - Płońsk
Zygiel Karol
Pańkowska Julia
Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART - Płońsk
10.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Perzyna Marta
Szeląg Piotr
DCS BRWINÓW
Perzyna Marta
Szeląg Piotr
Perzyna MartaSzeląg PiotrDCS BRWINÓW
2.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudina Alisiia
MEGAPOLISDANCE
Kudina AlisiiaKudina AlisiiaMEGAPOLISDANCE
2.Negulescu Ivanna
MEGAPOLISDANCE
Negulescu IvannaNegulescu IvannaMEGAPOLISDANCE
3.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLISDANCE
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLISDANCE
4.Zhurenko Alisa
MEGAPOLISDANCE
Zhurenko AlisaZhurenko AlisaMEGAPOLISDANCE

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 12:30, próba parkietu 12:30, start: 13:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartczak Mateusz
Drozdowska Urszula
WIKA - Olsztyn
Bartczak Mateusz
Drozdowska Urszula
Bartczak MateuszDrozdowska UrszulaWIKA - Olsztyn
2.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa
3.Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
WIKA - Olsztyn
Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA - Olsztyn
4.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
Rynkowski KubaRosiak UrszulaAnaDens Łódź
6.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
WIKA - Olsztyn
Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA - Olsztyn
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
MEGAPOLISDANCE
Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
Pozdniakov YaroslavKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE
4.Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
Rynkowski KubaRosiak UrszulaAnaDens Łódź
5.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków
2.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa
3.Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Kasowski JanKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź
4.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź
5.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa
6.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
DanceLife - Warszawa
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraDanceLife - Warszawa
7.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn
8.Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FranciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.
9.Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
Woźniak BartoszRosa AdriannaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY
2.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn
3.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciszek Miłosz
Parys Urszula
CLASSIC - Warszawa
Ciszek Miłosz
Parys Urszula
Ciszek MiłoszParys UrszulaCLASSIC - Warszawa
2.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW
3.Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY
Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
Szlążek KrzysztofKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY
4.Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
KICK - Kielce
Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
Zieliński MaciejKrólik WiktoriaKICK - Kielce

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE
2.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków
3.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.
4.Falkiewicz Jakub
Witkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Jakub
Witkowska Julia
Falkiewicz JakubWitkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
EMOTION - WARKA
Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION - WARKA

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria
2.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
Rębacz JerzyMazurkiewicz AlicjaCLASSIC - Warszawa
4.Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
Uramowski MarcelCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
5.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW
6.Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
Zwierzchowski AlanJabłek MariaDCS BRWINÓW

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn
2.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź
3.Kuts Kseniia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Kuts KseniiaKuts KseniiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
4.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa
5.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice
6.Zlata Nikitina
DanceLife - Warszawa
Zlata NikitinaZlata NikitinaDanceLife - Warszawa

 

BLOK 3, rejestracja 14:30 - 15:00, próba parkietu 15:00, start: 15:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW
2.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.
4.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk
5.Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź
2.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
3.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź
2.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
3.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
Falkiewicz IgorNitak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA
2.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
3.Kucharski Karol
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Osuch Julia
Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO - Sulejówek
4.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice
2.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW
3.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki
5.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Halicki Michał
Mandelska Maja
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Mandelska Maja
Halicki MichałMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Pawelec Dawid
Wikalińska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Dawid
Wikalińska Zuzanna
Pawelec DawidWikalińska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Szymborski Krzysztof
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Kopeć Kalina
Szymborski KrzysztofKopeć KalinaSTART - Płońsk
4.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA

 

BLOK 4, rejestracja 17:00 - 17:30, próba parkietu 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW
3.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria
4.Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
Pietrzak OliwierSingh NadiaJEDYNKA - Łódź
5.Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena AnnaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa
7.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW
3.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria
5.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA
6.Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
Pietrzak OliwierSingh NadiaJEDYNKA - Łódź
7.Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena AnnaPOLISH CLUB - Warszawa
8.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa
9.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa
2.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki
2.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa
3.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki
2.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk
3.Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
MEGAPOLISDANCE
Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
Varchenko ArsenKozlova VladaMEGAPOLISDANCE
4.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa
5.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk
2.Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
MEGAPOLISDANCE
Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
Varchenko ArsenKozlova VladaMEGAPOLISDANCE
3.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW
4.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa
5.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź
6.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko
2.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria
3.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm
4.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW
5.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA
2.Herasym Enri
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Wrzesińska Karolina
Herasym EnriWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA
3.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko
4.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria
5.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria
6.Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT - Kalisz

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa
2.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA
3.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA
4.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa
2.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
3.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki
4.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA
5.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA
6.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa