MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ)

2022-10-16 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 7:30, próba parkietu 8:00, start: 8:30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa
2.Dobrowolska Marysia
UKS KORDASZEWSCY
Dobrowolska MarysiaDobrowolska MarysiaUKS KORDASZEWSCY
3.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY
2.Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AleksandraKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
Pęczek LilaPęczek LilaESKADRA - Pabianice

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fodoran Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran OliwiaFodoran OliwiaTAKT - Chełm

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki
2.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski AntoniWitak NelaUKS KORDASZEWSCY
2.Rosłoniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłoniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłoniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg PiotrPerzyna MartaDCS BRWINÓW

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa
2.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Białek Ola
FAST-STEP Warszawa
Białek OlaBiałek OlaFAST-STEP Warszawa
2.Oklińska Oliwia
FAST-STEP Warszawa
Oklińska OliwiaOklińska OliwiaFAST-STEP Warszawa

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kordaszewski Jan
Witak Nadia
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Jan
Witak Nadia
Kordaszewski JanWitak NadiaUKS KORDASZEWSCY
2.Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
FAST-STEP Warszawa
Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
Węgrzynowicz SzymonPiwińska PolaFAST-STEP Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki
2.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW
2.Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY
Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
Szlążek KrzysztofKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
Muchowski SzymonKopystyńska KorneliaRS - WARSZAWA
3.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
Uramowski MarcelCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
5.Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
Zwierzchowski AlanJabłek MariaDCS BRWINÓW

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Żuchowski Adam
Szymańska Marta
FAN Toruń
Żuchowski Adam
Szymańska Marta
Żuchowski AdamSzymańska MartaFAN Toruń

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW
2.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa