FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO

2022-06-11 Malcanów (gmina Wiązowna), FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

TRENERZY i TRENERKI są naszymi goścmi - zgłaszajcie proszę swoją obecność na biuro@fast-step.pl podając:
1. imię i nazwisko,
2. reprezentowany klub,
3. bloki, na których u nas będziecie.

PARKINGI:
W razie braku możliwość zaparkowania auta na terenie placówki posiłkujemy się użyczonym nam PARKINGiEM Ochotniczej Straży Pożarnej w Malcanowie (400m dalej po lewej stronie ulicy, wjazd bramą po lewej stronie budynku Straży). Do dyspozacji cały teren z kostki oraz na trawie).

BLOK 1, rejestracja 7:30, próba parkietu 8:00, start: 8:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Leszczyńska HannaLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek8 (+2)281
2.Pashynska Daria
MEGAPOLISDANCE
Pashynska DariaPashynska DariaMEGAPOLISDANCE5 (+2)251
3.Sabbatovskyi Rodion
MAGIC-DANCE - Lublin
Sabbatovskyi RodionSabbatovskyi RodionMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)281
4.Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak VasylisaChumak VasylisaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122
5.Mulova Amieliia
MAGIC-DANCE - Lublin
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 32

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chepurda Milana
MEGAPOLISDANCE
Chepurda MilanaChepurda MilanaMEGAPOLISDANCE
2.Horobii Marharyta
MAGIC-DANCE - Lublin
Horobii MarharytaHorobii MarharytaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Kudina Alisiia
MEGAPOLISDANCE
Kudina AlisiiaKudina AlisiiaMEGAPOLISDANCE
4.Kuzmenko Sofia
MEGAPOLISDANCE
Kuzmenko SofiaKuzmenko SofiaMEGAPOLISDANCE
5.Negulescu Ivanna
MEGAPOLISDANCE
Negulescu IvannaNegulescu IvannaMEGAPOLISDANCE
6.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa
7.Barczyńska Ewa
FAST-STEP Warszawa
Barczyńska EwaBarczyńska EwaFAST-STEP Warszawa
8.Bazylewic Solomia
MAGIC-DANCE - Lublin
Bazylewic SolomiaBazylewic SolomiaMAGIC-DANCE - Lublin
9.Białek Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Białek AleksandraBiałek AleksandraFAST-STEP Warszawa
10.Borutha Zosia
UKS KORDASZEWSCY
Borutha ZosiaBorutha ZosiaUKS KORDASZEWSCY
11.Brańska Emilia
FAST-STEP Warszawa
Brańska EmiliaBrańska EmiliaFAST-STEP Warszawa
12.Davydiuk Ilona
FAST-STEP Warszawa
Davydiuk IlonaDavydiuk IlonaFAST-STEP Warszawa
13.Dziemidek Amelia
FAST-STEP Warszawa
Dziemidek AmeliaDziemidek AmeliaFAST-STEP Warszawa
14.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
15.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
16.Groń Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Groń AleksandraGroń AleksandraFAST-STEP Warszawa
17.Kozłowska Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kozłowska KatarzynaKozłowska KatarzynaFAST-STEP Warszawa
18.Kuśmierczyk Kornelia
FAST-STEP Warszawa
Kuśmierczyk KorneliaKuśmierczyk KorneliaFAST-STEP Warszawa
19.Kwaśniewska Maria
FAST-STEP Warszawa
Kwaśniewska MariaKwaśniewska MariaFAST-STEP Warszawa
20.Majchrzak Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Majchrzak GabrielaMajchrzak GabrielaFAST-STEP Warszawa
21.Makuch Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Makuch AleksandraMakuch AleksandraFAST-STEP Warszawa
22.Mieszkuniec Wanda
FAST-STEP Warszawa
Mieszkuniec WandaMieszkuniec WandaFAST-STEP Warszawa
23.Nowicka Blanka
FAST-STEP Warszawa
Nowicka BlankaNowicka BlankaFAST-STEP Warszawa
24.Ochnik Emilia
MAKO - Sulejówek
Ochnik EmiliaOchnik EmiliaMAKO - Sulejówek
25.Oklińska Oliwia
FAST-STEP Warszawa
Oklińska OliwiaOklińska OliwiaFAST-STEP Warszawa
26.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW
27.Rupniewska Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Rupniewska GabrielaRupniewska GabrielaFAST-STEP Warszawa
28.Somak Anastazja
MAGIC-DANCE - Lublin
Somak AnastazjaSomak AnastazjaMAGIC-DANCE - Lublin
29.Szklarska Mila
MAKO - Sulejówek
Szklarska MilaSzklarska MilaMAKO - Sulejówek
30.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź
31.Widłak Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Widłak AleksandraWidłak AleksandraFAST-STEP Warszawa
32.Węgrzynowicz Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Węgrzynowicz KlaudiaWęgrzynowicz KlaudiaFAST-STEP Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Skrylnyk Myroslava
MAGIC-DANCE - Lublin
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Ukrainska Kseniia
MAGIC-DANCE - Lublin
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW
4.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW
5.Khrystenko Kristina
MEGAPOLISDANCE
Khrystenko KristinaKhrystenko KristinaMEGAPOLISDANCE

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź13 Jędrzejczak Natalia - F (+2)213Jędrzejczak Natalia - F1
2.Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova YevaKozlova YevaMAGIC-DANCE - Lublin12 Kozlova Yeva - F (+2)212Kozlova Yeva - F2
3.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź11 (+1)1113
4.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Jakubowska AlicjaJakubowska AlicjaDCS BRWINÓW
2.Kasprzak Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Kasprzak ZuzannaKasprzak ZuzannaMAKO - Sulejówek

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Butrym AnnaButrym AnnaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
2.Guks Eteri
MAGIC-DANCE - Lublin
Guks EteriGuks EteriMAGIC-DANCE - Lublin1 (+2)211
3.Sobolivska Yeva
MEGAPOLISDANCE
Sobolivska YevaSobolivska YevaMEGAPOLISDANCE6 (+2)261
4.Walczuk Lilianna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk LiliannaWalczuk LiliannaDRAGON'S DANCE Warszawa12 Walczuk Lilianna - G (+2)212Walczuk Lilianna - G1
5.Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Grabowska WiktoriaGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW0 (+1)102
6.Kuzina Serafyma
MAGIC-DANCE - Lublin
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)132
7.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Gruba RoksanaGruba RoksanaMAKO - Sulejówek7 (+2)272
2.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)163
3.Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova VeronikaTrofimova VeronikaMAGIC-DANCE - Lublin7 (-1)-17
4.Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
Zlata NikitinaZlata NikitinaMAGIC-DANCE - Lublin

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE7 (+2)271
2.Pylypchuk Anastasiia
MEGAPOLISDANCE
Pylypchuk AnastasiiaPylypchuk AnastasiiaMEGAPOLISDANCE6 (+2)261
3.Stsetsko Hanna
MEGAPOLISDANCE
Stsetsko HannaStsetsko HannaMEGAPOLISDANCE5 (+2)251
4.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE8 (+2)281
5.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice12 Karamuz Julia - G (+1)112Karamuz Julia - G2
6.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź5 (+1)152
7.Walczuk Anastazja
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk AnastazjaWalczuk AnastazjaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)162

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice4 (+2)241
2.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW4 (+1)142

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź5 Choinka Maja - E (+1)15Choinka Maja - E1
2.Psaltirov Elena
POLISH CLUB - Warszawa
Psaltirov ElenaPsaltirov ElenaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź1 (+1)113
4.Ivanchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Ivanchuk KaterynaIvanchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin0 04
5.Skarżyńska Gloria
FAST-STEP Warszawa
Skarżyńska GloriaSkarżyńska GloriaFAST-STEP Warszawa8 85
6.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin0 06

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa
2.Vaseleniuc Maxim
Rak Veronika
MEGAPOLISDANCE
Vaseleniuc Maxim
Rak Veronika
Vaseleniuc MaximRak VeronikaMEGAPOLISDANCE
3.Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
JAREMI - Pruszków
Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
Bogucki TomaszSkowrońska EwaJAREMI - Pruszków
4.Gburzyński Antoni
Lesisz Nikola
FAST-STEP Warszawa
Gburzyński Antoni
Lesisz Nikola
Gburzyński AntoniLesisz NikolaFAST-STEP Warszawa
5.Jakubowski Franciszek
Argulewicz Apolonia
JAREMI - Pruszków
Jakubowski Franciszek
Argulewicz Apolonia
Jakubowski FranciszekArgulewicz ApoloniaJAREMI - Pruszków
6.Kostelnyi Oleh
Stań Aurelia
JAREMI - Pruszków
Kostelnyi Oleh
Stań Aurelia
Kostelnyi OlehStań AureliaJAREMI - Pruszków
7.Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
Lesiak TymonJakubowska NataliaDCS BRWINÓW
8.Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec AleksanderLeszczyńska ZuzannaJAREMI - Pruszków
9.Płowczyk Rafał
Krawczyk Maja
FAST-STEP Warszawa
Płowczyk Rafał
Krawczyk Maja
Płowczyk RafałKrawczyk MajaFAST-STEP Warszawa
10.Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
JAREMI - Pruszków
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
Serafin AdamSzczurek MałgorzataJAREMI - Pruszków
11.Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg PiotrPerzyna MartaDCS BRWINÓW
12.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
WIKA - Olsztyn
Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA - Olsztyn10, 10 (+2)210, 101
2.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn6 (+2)261
3.Pękala Henryk
Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Henryk
Barańska Melissa
Pękala HenrykBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Iwanowski Konrad
Chamerska Maja
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Chamerska Maja
Iwanowski KonradChamerska MajaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E1
2.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY4 (+1)142
3.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa0 03
4.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn2 24
5.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki1 15

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE10, 10 (+2)210, 101
2.Leszczyński Tymoteusz
Citko Aleksandra
MAKO - Sulejówek
Leszczyński Tymoteusz
Citko Aleksandra
Leszczyński TymoteuszCitko AleksandraMAKO - Sulejówek4 (+2)241
3.Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
Jednorowski AdamDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków3 (+1)132
4.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria10 (+2)2101
2.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE F (+2)2F2
3.Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
DCS BRWINÓW
Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW9, 11 (+1)19, 113

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Maksym
Prudyvus Anastazja
MEGAPOLISDANCE
Kozak Maksym
Prudyvus Anastazja
Kozak MaksymPrudyvus AnastazjaMEGAPOLISDANCE6, 6 (+2)26, 61
2.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek8, 9 (+2)28, 91
3.Poletyło Michał
Sypniewska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Poletyło Michał
Sypniewska Wiktoria
Poletyło MichałSypniewska WiktoriaMAKO - Sulejówek2 (+2)221
4.Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
MEGAPOLISDANCE
Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
Pozdniakov YaroslavKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE8, 8 (+2)28, 81
5.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków8 (+1)182
6.Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
Markiewicz OliwierPytlińska MartynaESKADRA - Pabianice G (+1)1G2
7.Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
Pietrzak KacperSiarkowska AleksandraJEDYNKA - Łódź7 (+1)172
8.Korolev Ales
Varonina Yeva
MEGAPOLISDANCE
Korolev Ales
Varonina Yeva
Korolev AlesVaronina YevaMEGAPOLISDANCE-1, -1 (-1)-1-1, -1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
2.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków3 (+2)232
3.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn F (+2)2F2
4.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków1 (+1)113
5.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków1 (+1)113
6.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE11 (+1)1113
7.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek3 3

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa4 (+1)142
3.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 43
4.Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
Kaczor PrzemysławMartyniak MarcelinaFAST-STEP Warszawa0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Rozpotyński Aleksander
Dejneka Julia
Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska3 (+1)131
2.Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
Salwerowicz BartoszSkorokhod YevaCLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)113
4.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW E (+1)1E4
5.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 06
7.Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA - Łódź0 07
8.Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
Muchowski SzymonKopystyńska KorneliaRS - WARSZAWA0 08
9.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa6 (+1)161
2.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+1)122
3.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa0 03
4.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0 04
5.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki0 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.11 (+2)2111
2.Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
MAKO - Sulejówek
Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO - Sulejówek8 (+2)282
3.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE F (+2)2F2
4.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)173
5.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 (+1)193

 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 14:30, start: 15:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA3 (+1)131
2.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA3 (+1)132
3.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY1 13
4.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA1, 1 1, 14
5.Kucharski Karol
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Osuch Julia
Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO - Sulejówek0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
Pietrzak OliwierSingh NadiaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW4 (+1)142
3.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC - Warszawa0 03
4.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria0 04

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW E (+1)1E1
2.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj4 42

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki E (+1)1E1
2.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź4 (+1)142
3.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa5 (+1)153
4.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 04
5.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY4 45
6.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN1 16
7.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa2 27

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
Hurko MarcelBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Sobieraj Maciej
Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieraj Maciej
Sobieszek Maja
Sobieraj MaciejSobieszek MajaETIUDA - Radomsko D (+1)1D2
3.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź5 (+1)153
4.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN4 (+1)144
5.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 05
6.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko3 36
7.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj0 07
8.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa3 38

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa
2.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)161
2.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa7 72
3.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa1 13

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa7 (+1)171
2.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY5 (+1)152
3.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)173
4.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm6 64
5.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa7 75
6.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria1 16
7.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 37

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa7 (+1)171
2.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa1 (+1)112
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 33
4.Kowalczyk Kacper
Janczuk Julia
Dancers United - WARSZAWA
Kowalczyk Kacper
Janczuk Julia
Kowalczyk KacperJanczuk JuliaDancers United - WARSZAWA3 34
5.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA1 1

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa4 (+1)141
2.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA7 (+1)172
3.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa3 33
4.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki3 34
5.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria5 55

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź A (+1)1A1
2.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria9 93
4.Gaj Oskar
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Gaj Oskar
Redlicka Edyta
Gaj OskarRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Marchewka Izabela
Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź3 32