MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU)

2022-05-28 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

LINK do transmisji z turnieju https://youtu.be/m9gmhB2P1c4

7:00 otwarcie obiektu dla uczestników turnieju.

TRENERZY - jesteście naszymi Goścmi, dla Was po dwie wejściówki GRATIS z każdego klubu na każdy blok - wpisujemy się przy kasie na listę trenerów.

BLOK 1, rejestracja 7:30, próba parkietu 8:00, start: 8:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moskalchuk Veronika
MEGAPOLISDANCE
Moskalchuk VeronikaMoskalchuk VeronikaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
2.Nosova Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Nosova MartaNosova MartaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
3.Sabbatovskyi Rodion
MAGIC-DANCE - Lublin
Sabbatovskyi RodionSabbatovskyi RodionMAGIC-DANCE - Lublin6 (+2)261
4.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+2)2101
5.Górecka Maria
AnaDens Łódź
Górecka MariaGórecka MariaAnaDens Łódź7 (+1)172
6.Mulova Amieliia
MAGIC-DANCE - Lublin
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112
7.Pashynska Daria
MEGAPOLISDANCE
Pashynska DariaPashynska DariaMEGAPOLISDANCE3 (+1)132
8.Ukrainska Kseniia
MAGIC-DANCE - Lublin
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 22

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Negulescu Ivanna
MEGAPOLISDANCE
Negulescu IvannaNegulescu IvannaMEGAPOLISDANCE
2.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa
3.Boholiepova Eugenia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Boholiepova EugeniaBoholiepova EugeniaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
4.Borutha Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Borutha ZofiaBorutha ZofiaUKS KORDASZEWSCY
5.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
6.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
7.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW
8.Kubiś Weronika
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Kubiś WeronikaKubiś WeronikaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
9.Melnicka Lidia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Melnicka LidiaMelnicka LidiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
10.Miś Maria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Miś MariaMiś MariaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
11.Pełka Lena
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Pełka LenaPełka LenaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
12.Pidek Dorota
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Pidek DorotaPidek DorotaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
13.Sadowniczyk Basia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sadowniczyk BasiaSadowniczyk BasiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
14.Sarnecka Jagoda
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sarnecka JagodaSarnecka JagodaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
15.Sikorska Marysia
START - Płońsk
Sikorska MarysiaSikorska MarysiaSTART - Płońsk
16.Sobiech Kinga
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sobiech KingaSobiech KingaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
17.Soboń Julia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Soboń JuliaSoboń JuliaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
18.Swidzicka Zofia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Swidzicka ZofiaSwidzicka ZofiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
19.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź
20.Wąsik Aniela
DCS BRWINÓW
Wąsik AnielaWąsik AnielaDCS BRWINÓW
21.Ziemska Małgorzata
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Ziemska MałgorzataZiemska MałgorzataCLASSIC DANCESPORT Warszawa
22.Żelazny Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Żelazny MajaŻelazny MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Antkowicz Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Antkowicz KarolinaAntkowicz KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Kostrzewska Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kostrzewska AlicjaKostrzewska AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska MajaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
5.Rak Diana
MEGAPOLISDANCE
Rak DianaRak DianaMEGAPOLISDANCE
6.Reguła Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Reguła JuliaReguła JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
7.Sabalski Przemysław
START - Płońsk
Sabalski PrzemysławSabalski PrzemysławSTART - Płońsk
8.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
9.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLISDANCE
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLISDANCE
10.Zhurenko Alisa
MEGAPOLISDANCE
Zhurenko AlisaZhurenko AlisaMEGAPOLISDANCE
11.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW
12.Tkacz Lena
AnaDens Łódź
Tkacz LenaTkacz LenaAnaDens Łódź

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź8 (+2)281
2.Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova YevaKozlova YevaMAGIC-DANCE - Lublin10 (+2)2102
3.Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rosiak UrszulaRosiak UrszulaAnaDens Łódź12 Rosiak Urszula - F (+2)212Rosiak Urszula - F2
4.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź1 (+1)113
5.Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
Rosa AdriannaRosa AdriannaDCS BRWINÓW1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Wojciech
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Adamczyk WojciechAdamczyk WojciechFLASH - Grodzisk Mazowiecki

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Butrym AnnaButrym AnnaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
2.Kuzina Serafyma
MAGIC-DANCE - Lublin
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
3.Prudyvus Anastazja
MEGAPOLISDANCE
Prudyvus AnastazjaPrudyvus AnastazjaMEGAPOLISDANCE4 (+2)241
4.Savluk Zlata
MEGAPOLISDANCE
Savluk ZlataSavluk ZlataMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
5.Sobolivska Yeva
MEGAPOLISDANCE
Sobolivska YevaSobolivska YevaMEGAPOLISDANCE4 (+2)241
6.Verpivska Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Verpivska AnnaVerpivska AnnaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
7.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź6 (+2)261
8.Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak VasylisaChumak VasylisaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112
9.Karp Karolina
STEP DANCE - Koluszki
Karp KarolinaKarp KarolinaSTEP DANCE - Koluszki8 (+1)182
10.Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kot Oliwia MonikaKot Oliwia MonikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
11.Piszczako Hanna
RS - WARSZAWA
Piszczako HannaPiszczako HannaRS - WARSZAWA1 (+1)112
12.Yanovskaya Alena
MEGAPOLISDANCE
Yanovskaya AlenaYanovskaya AlenaMEGAPOLISDANCE1 (+1)112
13.Guks Eteri
MAGIC-DANCE - Lublin
Guks EteriGuks EteriMAGIC-DANCE - Lublin-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vakhil Sofiia
MEGAPOLISDANCE
Vakhil SofiiaVakhil SofiiaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
2.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź10 (+2)2102
3.Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
Zlata NikitinaZlata NikitinaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+2)232
4.Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Gruba RoksanaGruba RoksanaMAKO - Sulejówek5 (+1)153
5.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź7 (+1)173
6.Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova VeronikaTrofimova VeronikaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+1)183
7.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin5 (-1)-15

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź4 (+2)241
2.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice9 (+2)291
3.Pylypchuk Anastasiia
MEGAPOLISDANCE
Pylypchuk AnastasiiaPylypchuk AnastasiiaMEGAPOLISDANCE4 (+2)241
4.Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
Supera LenaSupera LenaSTEP DANCE - Koluszki12 Supera Lena - G (+2)212Supera Lena - G1
5.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE6 (+2)261
6.Świerczyńska Adriana
STEP DANCE - Koluszki
Świerczyńska AdrianaŚwierczyńska AdrianaSTEP DANCE - Koluszki6 (+2)261
7.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
8.Gadomska Zofia
START - Płońsk
Gadomska ZofiaGadomska ZofiaSTART - Płońsk3 (+1)132
9.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
10.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE5 (+1)152
11.Stsetsko Hanna
MEGAPOLISDANCE
Stsetsko HannaStsetsko HannaMEGAPOLISDANCE3 (+1)132
12.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaAnaDens Łódź4 (+2)241
2.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź10 (+2)2102
3.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź7 (+1)173
4.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW3 (+1)133

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź3 (+1)131
2.Psaltirov Elena
POLISH CLUB - Warszawa
Psaltirov ElenaPsaltirov ElenaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice1 (+1)113
4.Ivanchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Ivanchuk KaterynaIvanchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin0 04
5.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź0 05
6.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki0 06
7.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin0 07

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szczypińska Laura
Gromada Igor
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska Laura
Gromada Igor
Szczypińska LauraGromada IgorFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
JAREMI - Pruszków
Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
Bogucki TomaszSkowrońska EwaJAREMI - Pruszków
3.Głowacki Filip
Więch Urszula
JAREMI - Pruszków
Głowacki Filip
Więch Urszula
Głowacki FilipWięch UrszulaJAREMI - Pruszków
4.Jakubowski Franciszek
Argulewicz Apolonia
JAREMI - Pruszków
Jakubowski Franciszek
Argulewicz Apolonia
Jakubowski FranciszekArgulewicz ApoloniaJAREMI - Pruszków
5.Kostelnyi Oleh
Stań Aurelia
JAREMI - Pruszków
Kostelnyi Oleh
Stań Aurelia
Kostelnyi OlehStań AureliaJAREMI - Pruszków
6.Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec AleksanderLeszczyńska ZuzannaJAREMI - Pruszków
7.Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
START - Płońsk
Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
Olczyk TomaszKaliszewska NinaSTART - Płońsk
8.Pioterczak Stefan
Łęcka Laura
DCS BRWINÓW
Pioterczak Stefan
Łęcka Laura
Pioterczak StefanŁęcka LauraDCS BRWINÓW
9.Przygódzki Oskar
Wojciechowska Wiktoria
START - Płońsk
Przygódzki Oskar
Wojciechowska Wiktoria
Przygódzki OskarWojciechowska WiktoriaSTART - Płońsk
10.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
11.Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
JAREMI - Pruszków
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
Serafin AdamSzczurek MałgorzataJAREMI - Pruszków
12.Szczęsny Miłosz
Kujawska Oksana
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szczęsny Miłosz
Kujawska Oksana
Szczęsny MiłoszKujawska OksanaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
13.Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg PiotrPerzyna MartaDCS BRWINÓW
14.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
WIKA - Olsztyn
Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA - Olsztyn9, 9 (+2)29, 91
2.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn2 (+2)221
3.Ciołek Julian
Słupczyńska Oliwia
RS - WARSZAWA
Ciołek Julian
Słupczyńska Oliwia
Ciołek JulianSłupczyńska OliwiaRS - WARSZAWA1 (+1)112
4.Pękala Henryk
Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Henryk
Barańska Melissa
Pękala HenrykBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Czuk Maksymilian
Piątkowska Michalina
MBB
Czuk Maksymilian
Piątkowska Michalina
Czuk MaksymilianPiątkowska MichalinaMBB
2.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY
3.Olczyk Bartosz
Salamonowicz Zuzanna
START - Płońsk
Olczyk Bartosz
Salamonowicz Zuzanna
Olczyk BartoszSalamonowicz ZuzannaSTART - Płońsk
4.Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Marysia
UKS KORDASZEWSCY
Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Marysia
Wierzbicki KornelDobrowolska MarysiaUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adach Antoni
Matraszek Hanna
MBB
Adach Antoni
Matraszek Hanna
Adach AntoniMatraszek HannaMBB
2.Andrusejko Markijan
Ostatek Agata
MBB
Andrusejko Markijan
Ostatek Agata
Andrusejko MarkijanOstatek AgataMBB
3.Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
Fortuniak KamilBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Gierszewski Ivo
Szymczyk Amelia
MBB
Gierszewski Ivo
Szymczyk Amelia
Gierszewski IvoSzymczyk AmeliaMBB
5.Stempiński Kamil
Grabowska Antonina
MBB
Stempiński Kamil
Grabowska Antonina
Stempiński KamilGrabowska AntoninaMBB

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE8, 8 (+2)28, 81
2.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków10 (+2)2101
3.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz. G (+2)2G1
4.Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO - Tomaszów Maz.11 (+2)2111
5.Bojaczuk Piotr
Stefaniuk Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Bojaczuk Piotr
Stefaniuk Zuzanna
Bojaczuk PiotrStefaniuk ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)122
6.Gierkowski Nikodem
Sadowska Magdalena
START - Płońsk
Gierkowski Nikodem
Sadowska Magdalena
Gierkowski NikodemSadowska MagdalenaSTART - Płońsk9 (+1)192
7.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź10 (+1)1102
8.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW4, 4 4, 4

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
Rębacz JerzyMazurkiewicz AlicjaCLASSIC - Warszawa F (+2)2F1
2.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk10 (+2)2102
3.Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA - Łódź10 (+2)2102
4.Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
DCS BRWINÓW
Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW8, 10 (+1)18, 103
5.Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
EMOTION - WARKA
Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION - WARKA4 (+1)143
6.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE10 (+1)1103
7.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria6 6

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.9 (+2)291
2.Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
START - Płońsk
Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART - Płońsk G (+1)1G2

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
MAKO - Sulejówek
Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO - Sulejówek6 (+2)261
2.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE10 (+2)2101
3.Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
START - Płońsk
Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART - Płońsk10 (+2)2102
4.Kucharski Karol
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Osuch Julia
Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO - Sulejówek F (+2)2F2
5.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)163
6.Chrząszczewski Marcel
Piłkowska Julia
BRASIL - WARSZAWA
Chrząszczewski Marcel
Piłkowska Julia
Chrząszczewski MarcelPiłkowska JuliaBRASIL - WARSZAWA10 (+1)1103
7.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+1)183

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków G (+2)2G1
2.Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART - Płońsk G (+2)2G1
3.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków G (+2)2G1
4.Kozak Maksym
Poliakova Veronika
MEGAPOLISDANCE
Kozak Maksym
Poliakova Veronika
Kozak MaksymPoliakova VeronikaMEGAPOLISDANCE4, 4 (+2)24, 41
5.Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
Markiewicz OliwierPytlińska MartynaESKADRA - Pabianice9 (+2)291
6.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek6, 7 (+2)26, 71
7.Palmowski Antoni
Meler Anna
START - Płońsk
Palmowski Antoni
Meler Anna
Palmowski AntoniMeler AnnaSTART - Płońsk3 (+2)231
8.Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
MEGAPOLISDANCE
Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
Pozdniakov YaroslavKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE6, 6 (+2)26, 61
9.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź G (+2)2G1
10.Chwedoruk Michał
Weresa Julia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Michał
Weresa Julia
Chwedoruk MichałWeresa JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)122
11.Czyżewski Dawid
Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Czyżewski Dawid
Włodarczyk Michalina
Czyżewski DawidWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski3 (+1)132
12.Gorbik Maksymilian
Krawczyk Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Gorbik Maksymilian
Krawczyk Katarzyna
Gorbik MaksymilianKrawczyk KatarzynaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
13.Kłos Joachim
Szymańska Milena
EMOTION - WARKA
Kłos Joachim
Szymańska Milena
Kłos JoachimSzymańska MilenaEMOTION - WARKA2 (+1)122
14.Wira Igor
Ławniczek Małgorzata
KICK - Kielce
Wira Igor
Ławniczek Małgorzata
Wira IgorŁawniczek MałgorzataKICK - Kielce11, 1 (+1)111, 12
15.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk4 (+1)142
16.Korolev Ales
Varonina Yeva
MEGAPOLISDANCE
Korolev Ales
Varonina Yeva
Korolev AlesVaronina YevaMEGAPOLISDANCE0, 0 (-1)-10, 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź10 (+2)2101
2.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź10 (+2)2102
3.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)222
4.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek3 (+1)133
5.Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE10 (+1)1103

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY3 32

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin E (+1)1E1
2.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW4 (+1)142
3.Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
Salwerowicz BartoszSkorokhod YevaCLASSIC - Warszawa3 (+1)133
4.Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
Wietrak MarcelMatysiak HannaMAKO - Sulejówek1 (+1)114
5.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa E (+1)1E5
6.Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
Muchowski SzymonKopystyńska KorneliaRS - WARSZAWA0 06
7.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07
8.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07
9.Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 09
10.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 010
11.Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Werner Bartosz
Szelerska Magdalena Anna
FAST-STEP Warszawa
Werner Bartosz
Szelerska Magdalena Anna
Werner BartoszSzelerska Magdalena AnnaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa0 02

 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice0 03
4.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław4 43
4.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa3 34

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)141
2.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź4 (+1)142
3.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa4 (+1)143
4.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA1, 1 (+1)11, 14
5.Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA2 25
6.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW0 06
7.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 37
8.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaSTRETTO - RADZYMIN0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW2 (+1)121
2.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)141
2.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)132
3.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa2 23
4.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)151
2.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA C (+1)1C2
3.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk6 (+1)163
4.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa7 (+1)174
5.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm6 65
6.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko3 36
7.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA2 27
8.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa0 08
9.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 09

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW4 (+1)141
2.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki E (+1)1E2
3.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj4 (+1)143
4.Szymborski Krzysztof
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Olszewska Dominika
Szymborski KrzysztofOlszewska DominikaSTART - Płońsk2 24
5.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN0 05
6.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA3 36
7.Halicki Michał
Mandelska Maja
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Mandelska Maja
Halicki MichałMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 47

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E (+1)1E1
2.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN3 (+1)132
3.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki4 43
4.Halicki Michał
Mandelska Maja
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Mandelska Maja
Halicki MichałMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 44
5.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm5 (+1)151
2.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko5 52
3.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobieraj Maciej
Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieraj Maciej
Sobieszek Maja
Sobieraj MaciejSobieszek MajaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Hurko Marcel
Broniszewska Hanna
Hurko MarcelBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Przybyła Szymon
Wawrzykowska Aleksandra
Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin5 (+1)153
4.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin5 (+1)154
5.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm4 45
6.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 06
7.Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
IMPULS - Biłgoraj
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka MaciejKsiądz AlicjaIMPULS - Biłgoraj0 07
8.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)161
2.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)132
3.Żydaczewski Julian
Filipowicz Zuzanna
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Filipowicz Zuzanna
Żydaczewski JulianFilipowicz ZuzannaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA C (+1)1C3
4.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko2 (+1)124
5.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)175
6.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 06
7.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko0 07
8.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin7 78
9.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznan
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznan2 29
10.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 510
11.Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)141
2.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm4 (+1)142
3.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY2 (+1)123
4.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA1 (+1)114
5.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+1)155
6.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 46
7.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 37
8.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko0 08
9.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria1 18
10.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznan
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznan2 210

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA8 (+1)181
2.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska7 (+1)172
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 (+1)133
4.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 14
5.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
DUET - Warszawa
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraDUET - Warszawa4 45
6.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA1 16
7.Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Piaścik Katarzyna
Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko9 (+1)191
2.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)122
3.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa3 (+1)133
4.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 04
5.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa2 25
6.Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral MaciejKurdziel AngelikaTOP - ART - Lublin1 16
7.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0