MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU)

2022-03-20 Łomianki, FAST-STEP Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Wstęp do obiektu od 7:00.
REJESTRACJA bloku I rozpocznie się o 7:15.

STOLIKI:
Dla wszystkich widzów ogólnodostępne, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.

BLOK 1, rejestracja 7:30, próba parkietu 8:00, start: 8:30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź4 (+2)241
2.Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova YevaKozlova YevaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+2)262
3.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź5 (+1)153
4.Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
Rosa AdriannaRosa AdriannaDCS BRWINÓW0 (+1)103

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
WIKA - Olsztyn
Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA - Olsztyn7, 7 (+2)27, 71
2.Pękala Jan
Montelatic Nikola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Jan
Montelatic Nikola
Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+2)291
3.Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
Rynkowski KubaRosiak UrszulaAnaDens Łódź8 (+2)281
4.Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
MAGIC-DANCE - Lublin
Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
Sabbatovskyi RodionGrabovska ArinaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+2)231
5.Pękala Henryk
Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Henryk
Barańska Melissa
Pękala HenrykBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maryniak Amelia
Viva Dance Łódź
Maryniak AmeliaMaryniak AmeliaViva Dance Łódź8 (+2)281
2.Nosova Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Nosova MartaNosova MartaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
3.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+2)221
4.Szewczykowska Klara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowska KlaraSzewczykowska KlaraDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+2)241
5.Górecka Maria
AnaDens Łódź
Górecka MariaGórecka MariaAnaDens Łódź4 (+1)142
6.Korcz Weronika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Korcz WeronikaKorcz WeronikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132
7.Mulova Amieliia
MAGIC-DANCE - Lublin
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Butrym AnnaButrym AnnaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
2.Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak VasylisaChumak VasylisaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
3.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź5 (+2)251
4.Verpivska Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Verpivska AnnaVerpivska AnnaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
5.Walczuk Lilianna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk LiliannaWalczuk LiliannaDRAGON'S DANCE Warszawa10 (+2)2101
6.Kuzina Serafyma
MAGIC-DANCE - Lublin
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112
7.Marzyjanek Weronika
Viva Dance Łódź
Marzyjanek WeronikaMarzyjanek WeronikaViva Dance Łódź2 (+1)122
8.Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Pietrzyk AnnaPietrzyk AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE11 (+1)1112
9.Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Sroka GabrysiaSroka GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+1)182
10.Dębowska Karolina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dębowska KarolinaDębowska KarolinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (-1)-12
11.Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Grabowska WiktoriaGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW-1 (-1)-1-1
12.Noga Paulina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Noga PaulinaNoga PaulinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 7

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice9 (+2)291
2.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice6 (+2)261
3.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź6 (+2)262
4.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź5 (+2)252
5.Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kwiatkowska ZofiaKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź11 (+2)2112
6.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)143
7.Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova VeronikaTrofimova VeronikaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+1)183
8.Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
Zlata NikitinaZlata NikitinaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)113
9.Świetlicka Małgosia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Świetlicka MałgosiaŚwietlicka MałgosiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)113

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki4 (+2)241
2.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce6 (+2)261
3.Ivanchuk Kateryna
MAGIC-DANCE - Lublin
Ivanchuk KaterynaIvanchuk KaterynaMAGIC-DANCE - Lublin12 Ivanchuk Kateryna - F (+2)212Ivanchuk Kateryna - F2
4.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice8 (+2)282
5.Skarżyńska Gloria
FAST-STEP Warszawa
Skarżyńska GloriaSkarżyńska GloriaFAST-STEP Warszawa8 (+2)282
6.Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaMAGIC-DANCE - Lublin11 (+1)1113
7.Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka CelinaKalicka CelinaLIDER - Lublin8 (+1)183
8.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce2 (+1)123
9.Serafin Milena
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Serafin MilenaSerafin MilenaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)133
10.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź5 (+1)153
11.Walczuk Anastazja
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk AnastazjaWalczuk AnastazjaDRAGON'S DANCE Warszawa5 (+1)153
12.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków6 (+2)261
2.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź4 (+2)241
3.Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+2)281
4.Krawczyk Jakub
Kuzia Michalina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Krawczyk Jakub
Kuzia Michalina
Krawczyk JakubKuzia MichalinaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+2)221
5.Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW7 (+2)271
6.Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Jednorowski Adam
Dembkowska Julia
Jednorowski AdamDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków2 (+1)122
7.Sokolnicki Sebastian
Kaczyńska Julia
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Sokolnicki Sebastian
Kaczyńska Julia
Sokolnicki SebastianKaczyńska JuliaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 (+1)112
8.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW3, 3 (+1)13, 32
9.Turniak Piotr
Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Turniak Piotr
Makowska Wiktoria
Turniak PiotrMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW5, 9 (+1)15, 92

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+2)251
2.Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Serafin Julia
Nakielski KrzysztofSerafin JuliaJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
3.Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
Wietrak MarcelMatysiak HannaMAKO - Sulejówek F (+2)2F1
4.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki9 (+2)292
5.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+2)222
6.Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
Rębacz JerzyMazurkiewicz AlicjaCLASSIC - Warszawa8 (+2)282
7.Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA - Łódź5 (+2)252
8.Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
DCS BRWINÓW
Banaszek Dawid
Ucińska Kornelia
Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW5, 7 (+1)15, 73
9.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk7 (+1)173
10.Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
Napiórkowski JakubBielawska JagodaMAKO - Sulejówek6 (+1)163
11.Pawelec Błażej
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Błażej
Ślusarczyk Apolonia
Pawelec BłażejŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
12.Siatkowski Franciszek
Zackiewicz Iga
DUET - Warszawa
Siatkowski Franciszek
Zackiewicz Iga
Siatkowski FranciszekZackiewicz IgaDUET - Warszawa1 (+1)113
13.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)153

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
START - Płońsk
Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART - Płońsk7 (+2)271
2.Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
JEDYNKA - Łódź
Zajdler Krzysztof
Drabarek Lena
Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA - Łódź4 (+2)241
3.Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Igor
Nitak Kornelia
Falkiewicz IgorNitak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+2)262
4.Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
MAKO - Sulejówek
Jakubczak Kacper
Radziszewska Anna
Jakubczak KacperRadziszewska AnnaMAKO - Sulejówek2 (+2)222
5.Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
START - Płońsk
Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART - Płońsk8 (+2)282
6.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa3, 4 (+1)13, 43
7.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143
8.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa F (+1)1F3
9.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE5 (+1)153
10.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaSTRETTO - RADZYMIN11 (+1)1113

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski AntoniWitak NelaUKS KORDASZEWSCY
2.Modliński Szymon
Szałek Aleksandra
START - Płońsk
Modliński Szymon
Szałek Aleksandra
Modliński SzymonSzałek AleksandraSTART - Płońsk
3.Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
START - Płońsk
Olczyk Tomasz
Kaliszewska Nina
Olczyk TomaszKaliszewska NinaSTART - Płońsk
4.Przygódzki Oskar
Wojciechowska Wiktoria
START - Płońsk
Przygódzki Oskar
Wojciechowska Wiktoria
Przygódzki OskarWojciechowska WiktoriaSTART - Płońsk
5.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
6.Szeląg Piotr
Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Jakubowska Natalia
Szeląg PiotrJakubowska NataliaDCS BRWINÓW
7.Warzyński Wiktor
Kazimierczak Lena
START - Płońsk
Warzyński Wiktor
Kazimierczak Lena
Warzyński WiktorKazimierczak LenaSTART - Płońsk
8.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 0
2.Gierszewski Ivo
Szymczyk Amelia
MBB
Gierszewski Ivo
Szymczyk Amelia
Gierszewski IvoSzymczyk AmeliaMBB
3.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY
4.Olczyk Bartosz
Salamonowicz Zuzanna
START - Płońsk
Olczyk Bartosz
Salamonowicz Zuzanna
Olczyk BartoszSalamonowicz ZuzannaSTART - Płońsk
5.Popiołek Michał
Jóźwiak Natalia
START - Płońsk
Popiołek Michał
Jóźwiak Natalia
Popiołek MichałJóźwiak NataliaSTART - Płońsk
6.Szymankiewicz Wiktor
Piotrowska Róża
START - Płońsk
Szymankiewicz Wiktor
Piotrowska Róża
Szymankiewicz WiktorPiotrowska RóżaSTART - Płońsk
7.Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY
Wierzbicki Kornel
Dobrowolska Maria
Wierzbicki KornelDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY
8.Zakrzewski Bartosz
Benniran Helena Sara
START - Płońsk
Zakrzewski Bartosz
Benniran Helena Sara
Zakrzewski BartoszBenniran Helena SaraSTART - Płońsk

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Iwanowski Konrad
Chamerska Maja
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Chamerska Maja
Iwanowski KonradChamerska MajaDCS BRWINÓW0, 0 0, 0
2.Kaczyński Jan
Szyszka Małgorzata
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kaczyński Jan
Szyszka Małgorzata
Kaczyński JanSzyszka MałgorzataEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 0

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bazylevych Solomia
MAGIC-DANCE - Lublin
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaMAGIC-DANCE - Lublin0 0
2.Kostrzewska Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kostrzewska AlicjaKostrzewska AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 0
3.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa0 0
4.Somak Anastasiia
MAGIC-DANCE - Lublin
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaMAGIC-DANCE - Lublin0 0
5.Antkowicz Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Antkowicz KarolinaAntkowicz KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
6.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW
7.Burc Lena
START - Płońsk
Burc LenaBurc LenaSTART - Płońsk
8.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
9.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
10.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
11.Jatczak Nikola
AnaDens Łódź
Jatczak NikolaJatczak NikolaAnaDens Łódź
12.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW
13.Matera Maria
UKS KORDASZEWSCY
Matera MariaMatera MariaUKS KORDASZEWSCY
14.Patelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Patelczyc DorotaPatelczyc DorotaDCS BRWINÓW
15.Polewiak Emilia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Polewiak EmiliaPolewiak EmiliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
16.Rynkowska Gabriela
UKS KORDASZEWSCY
Rynkowska GabrielaRynkowska GabrielaUKS KORDASZEWSCY
17.Sikorska Marysia
START - Płońsk
Sikorska MarysiaSikorska MarysiaSTART - Płońsk
18.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź
19.Zdral Anna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Zdral AnnaZdral AnnaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 0
2.Horobii Marharyta
MAGIC-DANCE - Lublin
Horobii MarharytaHorobii MarharytaMAGIC-DANCE - Lublin0 0
3.Reguła Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Reguła JuliaReguła JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 0
4.Skrylnyk Myroslava
MAGIC-DANCE - Lublin
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaMAGIC-DANCE - Lublin0 0
5.Ukrainska Kseniia
MAGIC-DANCE - Lublin
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaMAGIC-DANCE - Lublin0 0
6.Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Perzyna MartaPerzyna MartaDCS BRWINÓW
7.Tkacz Lena
AnaDens Łódź
Tkacz LenaTkacz LenaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kot Oliwia MonikaKot Oliwia MonikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 0
2.Piątek Emilia
FAST-STEP Warszawa
Piątek EmiliaPiątek EmiliaFAST-STEP Warszawa0 0
3.Łojek Błażej
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Łojek BłażejŁojek BłażejFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 0
4.Guks Eteri
MAGIC-DANCE - Lublin
Guks EteriGuks EteriMAGIC-DANCE - Lublin
5.Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Jakubowska AlicjaJakubowska AlicjaDCS BRWINÓW
6.Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AleksandraKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szyszka Katarzyna
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Szyszka KatarzynaSzyszka KatarzynaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler LenaKencler LenaSTEP DANCE - Koluszki6 (+2)261
2.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice3 (+2)231
3.Smolińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Smolińska ZuzannaSmolińska ZuzannaWIKA - Olsztyn6 (+2)261
4.Gadomska Zofia
START - Płońsk
Gadomska ZofiaGadomska ZofiaSTART - Płońsk1 (+1)112
5.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice7 (+1)172
6.Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
Supera LenaSupera LenaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)152

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adach Antoni
Matraszek Hanna
MBB
Adach Antoni
Matraszek Hanna
Adach AntoniMatraszek HannaMBB
2.Andrusejko Markkijan
Ostatek Agata
MBB
Andrusejko Markkijan
Ostatek Agata
Andrusejko MarkkijanOstatek AgataMBB
3.Groblewski Ignacy
Lewińska Magdalena
MBB
Groblewski Ignacy
Lewińska Magdalena
Groblewski IgnacyLewińska MagdalenaMBB
4.Konarzewski Jan
Królikowska Joanna
MBB
Konarzewski Jan
Królikowska Joanna
Konarzewski JanKrólikowska JoannaMBB
5.Mościcki Michał
Staszczak Sara
MBB
Mościcki Michał
Staszczak Sara
Mościcki MichałStaszczak SaraMBB
6.Ruczyński Szymon
Jakubowska Zuzanna
START - Płońsk
Ruczyński Szymon
Jakubowska Zuzanna
Ruczyński SzymonJakubowska ZuzannaSTART - Płońsk
7.Stempiński Kamil
Szayer Blanka
MBB
Stempiński Kamil
Szayer Blanka
Stempiński KamilSzayer BlankaMBB
8.Szlązek Krzysztof
Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY
Szlązek Krzysztof
Konopka Agata
Szlązek KrzysztofKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY
9.Śledziewski Jan
Kasica Marcelina
MBB
Śledziewski Jan
Kasica Marcelina
Śledziewski JanKasica MarcelinaMBB

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

12-15 (12 - 15) F KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin2 (+1)122
2.Stasieczek Wiktoria
LIDER - Lublin
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaLIDER - Lublin2 (+1)123
3.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce6 64
4.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski1 15
5.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Jakubczak Damian
Ostrowska Michalina
Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin E (+1)1E1
2.Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Martyniak Marcelina
Kaczor PrzemysławMartyniak MarcelinaFAST-STEP Warszawa4 (+1)142
3.Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Gwardys Klaudia
Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP Warszawa2 (+1)123
4.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY2 24
5.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn1 15
6.Mitura Kacper
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Mitura Kacper
Witek Patrycja
Mitura KacperWitek PatrycjaLIDER - Lublin0 06
7.Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Michalski Grzegorz Stanisław
Barchan Antonina
Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm E (+1)1E1
2.Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
TAKT - Chełm
Tomaszewski Jan
Lachowska Weronika
Tomaszewski JanLachowska WeronikaTAKT - Chełm E (+1)1E2
3.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki E (+1)1E3
4.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW2 (+1)124
5.Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Kluczyk Gabriel
Kluczyk Magdalena
Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaCLASSIC - Warszawa2 (+1)125
6.Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Skorokhod Yeva
Salwerowicz BartoszSkorokhod YevaCLASSIC - Warszawa2 26
7.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin0 07
8.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY0 08
9.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 39
10.Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Jabłek Maria
Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW0 09
11.Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Cieślak Justyna
Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin D (+1)1D1
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice D (+1)1D2
3.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź2 (+1)123
4.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin1 14
5.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk2 25
6.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin0 06
7.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0 07

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków9 (+2)291
2.Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART - Płońsk9 (+2)291
3.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków5 (+2)251
4.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)221
5.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin G (+2)2G1
6.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź4 (+2)241
7.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków10 (+1)1102
8.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice7 (+1)172
9.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków3 (+1)132
10.Palmowski Antoni
Meler Anna
START - Płońsk
Palmowski Antoni
Meler Anna
Palmowski AntoniMeler AnnaSTART - Płońsk1 (+1)112
11.Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
Shreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
12.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
2.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
3.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
4.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+2)262
5.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki8 (+2)282
6.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn10 (+2)2102
7.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki7 (+1)173
8.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek1 (+1)113
9.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź5 (+1)153
10.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)163
11.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113

 

BLOK 3, rejestracja 14:00, próba parkietu 14:30, start: 15:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Mordel Julia
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Mordel Julia
Barczyński MateuszMordel JuliaLIDER - Lublin E (+1)1E1
2.Chalimoniuk Jakub
Marciniuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chalimoniuk Jakub
Marciniuk Aleksandra
Chalimoniuk JakubMarciniuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski E (+1)1E2
3.Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popelyukh Agata
Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 (+1)133
4.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice E (+1)1E4
5.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA1 15
6.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 26
7.Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA1 17
8.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY1 18
9.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)141
2.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA5 (+1)152
3.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin4 (+1)143
4.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 05
6.Goszko Michał
Goszko Magdalena
BALLROOM - Lublin
Goszko Michał
Goszko Magdalena
Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM - Lublin0 06
7.Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Sikora Julia
Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC - Warszawa0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin4 (+1)141
2.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk C (+1)1C2
3.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa5 53
4.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 24
5.Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin1 (+1)111
2.Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Cichosz Hanna
Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce7 73
4.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin3 34
5.Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Batóg Oliwier
Zhydachevska Ulyana
Batóg OliwierZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)111
2.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)112
3.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko0 03
4.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)111
2.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)143
4.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk4 44
5.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko2 25
6.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA2 26
7.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa1 (+1)111
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa1 12

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki E (+1)1E1
2.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)132
3.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)133
4.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW2 24
5.Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
DCS BRWINÓW
Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
Seman WiktorOrdyniec KarolinaDCS BRWINÓW0 05
6.Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 36
7.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA E (+1)1E1
2.Owczarek Jakub
Kądzioła Maja
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Jakub
Kądzioła Maja
Owczarek JakubKądzioła MajaETIUDA - Radomsko3 (+1)132
3.Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rusinowicz Miłosz
Kowalska Wiktoria
Rusinowicz MiłoszKowalska WiktoriaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143
4.Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Barabasz Monika
Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)134
5.Poślad Jan
Mandelska Maja
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Poślad Jan
Mandelska Maja
Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki3 36
7.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 07
8.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW0 08
9.Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
DCS BRWINÓW
Seman Wiktor
Ordyniec Karolina
Seman WiktorOrdyniec KarolinaDCS BRWINÓW0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
ETIUDA - Radomsko
Banaszek Kacper
Borowiecka Ewa
Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa3 34
5.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 05
6.Poślad Jan
Mandelska Maja
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Poślad Jan
Mandelska Maja
Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 16

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa5 (+1)152
3.Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Hawryluk Marcin
Żywiołowska Zuzanna
Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)123
4.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko0 04
5.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 05
6.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 46
7.Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Halicki Michał
Ogińska Maja Anna
Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 17

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin4 (+1)141
2.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)132
3.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin4 (+1)143
4.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)144
5.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 (+1)145
6.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa0 06
7.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 17
8.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 18
9.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 39
10.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski6 6

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin3 (+1)131
2.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)132
3.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)133
4.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA C (+1)1C4
5.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 (+1)125
6.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko1 (+1)116
7.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 07
8.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki1 18
9.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 49
10.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk0 010
11.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 311
12.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin6 (+1)161
2.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)122
3.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)123
4.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko2 25
6.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA0 06
7.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 17
8.Lis Lech
Romanowska Paulina
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Lis Lech
Romanowska Paulina
Lis LechRomanowska PaulinaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź6 68

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Patryk
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Kucharczyk Patryk
Janus Oliwia
Kucharczyk PatrykJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce B (+1)1B1
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin5 (+1)153
4.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 14
5.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 15
6.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki0 06
7.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski4 4

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 0