XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera

2022-10-15 Tarnów, KLASA - Tarnów


Plik z wynikami

UWAGA

!!!!! INFORMACJA ORGANIZACJA !!!!!

Uprzejmie prosimy o rozsądne parkowanie samochodów w miejscach do tego wyznaczonych przy hali sportowej lub w ulicach sąsiadujących (ul.Ochronek, ul.Polna). Prosimy o nie parkowanie na terenach zielonych (trawniki itp.) ,aby uniknąć niepotrzebnego mandatu od Straży Miejskiej.

ZAPRASZAMY do śledzenia naszego turnieju ON-LINE po adresem https://m.youtube.com/watch?v=_bQn5F2F-zA&feature=share

Pozdrawiamy - Klasa Tarnów

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:45, próba parkietu 8:30 - 8:55, start: 9:00

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec6 (+2)261
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków G (+2)2G2
3.Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
KLASA - Tarnów
Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
Walkowicz MichałBednarz AlicjaKLASA - Tarnów1 (+1)113
4.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków2, 2 (+1)12, 23

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stokłosa Bianka
AKSEL - Rzeszów
Stokłosa BiankaStokłosa BiankaAKSEL - Rzeszów13 Stokłosa Bianka - G (+2)213Stokłosa Bianka - G1
2.Zięba Małgorzata
ELIDA - Mielec
Zięba MałgorzataZięba MałgorzataELIDA - Mielec4 (+2)241
3.Siwek Lena
ELIDA - Mielec
Siwek LenaSiwek LenaELIDA - Mielec10 (+1)1102
4.Zięba Katarzyna
ELIDA - Mielec
Zięba KatarzynaZięba KatarzynaELIDA - Mielec1 (+1)112

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec4 (+2)241
2.Dereń Amelia
GALA - Mielec
Dereń AmeliaDereń AmeliaGALA - Mielec4 (+2)241
3.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
4.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec4 (+2)242
5.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec10 (+2)2102
6.Mróz Hanna
ELIDA - Mielec
Mróz HannaMróz HannaELIDA - Mielec9 (+2)292
7.Błyskal Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Błyskal WiktoriaBłyskal WiktoriaSTARDANCE - Kraków3 (+1)133
8.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec8 (+1)183
9.Jopek Andżelika
AKSEL - Rzeszów
Jopek AndżelikaJopek AndżelikaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
10.Surowiec Aleksandra
ELIDA - Mielec
Surowiec AleksandraSurowiec AleksandraELIDA - Mielec10 (+1)1103
11.Wszołek Lilianna
STARDANCE - Kraków
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaSTARDANCE - Kraków3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia7 (+2)271
2.Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
KLASA - Tarnów
Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
3.Wojewoda Michał
Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Wojewoda Michał
Kabat Zuzanna
Wojewoda MichałKabat ZuzannaKLASA - Tarnów11 (+2)2111
4.Zacharski Jakub
Kozioł Julia
KLASA - Tarnów
Zacharski Jakub
Kozioł Julia
Zacharski JakubKozioł JuliaKLASA - Tarnów9 (+2)291
5.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia4 (+1)142
6.Ciepliński Błażej
Wojtanowska Lena
KLASA - Tarnów
Ciepliński Błażej
Wojtanowska Lena
Ciepliński BłażejWojtanowska LenaKLASA - Tarnów10 (+1)1102
7.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno10 (+2)2101
2.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków F (+2)2F1
3.Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
Drechny HubertKołodziej HannaKLASA - Tarnów9 (+2)292
4.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec3 (+2)232
5.Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
Bąk MaximilianKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)113
6.Chwała Hubert
Duda Aurelia
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Duda Aurelia
Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE Wieliczka8 (+1)183
7.Machała Kacper
Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Kołeczek Laura
Machała KacperKołeczek LauraELIDA - Mielec1 (+1)113
8.Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA - Tarnów1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów E (+1)1E1
2.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków1 (+1)112
3.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATINO - Żabno
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATINO - Żabno E (+1)1E3
4.Herduś Karol
Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Herduś Karol
Mieluch Joanna
Herduś KarolMieluch JoannaKLASA - Tarnów1 (+1)114
5.Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
Krawczyk NikodemTucholska NinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0, 0 0, 05
6.Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
Strzałkowski PatrickRachkovska PolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka0 07
8.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków0 08
9.Respondek Wojciech
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Wojtas Agata
Respondek WojciechWojtas AgataKLASA - Tarnów0 09

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec9 (+2)291
2.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów11 (+2)2112
3.Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)282
4.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
5.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)143

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)122
3.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)134
5.Słomska Marlena
SzT eMiKa - Tarnów
Słomska MarlenaSłomska MarlenaSzT eMiKa - Tarnów1 15
6.Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Chłanda MilenaChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów2 26
7.Strzałkowska Jessica
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowska JessicaStrzałkowska JessicaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Czyrnek NataliaCzyrnek NataliaELIDA - Mielec0 08

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 11:45, próba parkietu 11:30 - 12:00, start: 12:15

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno11 (+2)2111
2.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+2)241
3.Zatwarnicka Iga
GRACJA - Krosno
Zatwarnicka IgaZatwarnicka IgaGRACJA - Krosno5 (+2)251
4.Stochmal Nela
KLASA - Tarnów
Stochmal NelaStochmal NelaKLASA - Tarnów10 (+1)1102

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzoza Albert
Marszalska Jagoda
KLASA - Tarnów
Brzoza Albert
Marszalska Jagoda
Brzoza AlbertMarszalska JagodaKLASA - Tarnów5 (+2)251
2.Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
KLASA - Tarnów
Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
Mikoś MieszkoSajdak NataliaKLASA - Tarnów6 (+2)261
3.Gauden Natan
Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Rachwalska Anna
Gauden NatanRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia1 (+1)112
4.Ludwa Antoni
Błaż Roksana
GRACJA - Krosno
Ludwa Antoni
Błaż Roksana
Ludwa AntoniBłaż RoksanaGRACJA - Krosno6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów0 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
3.Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka1 (+1)113
4.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)114
5.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów2 (+1)125
6.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków2 (+1)126
7.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg3 37
8.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Kwiatkowski Maksymilian
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Kołodziej Zofia
Kwiatkowski MaksymilianKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów1 19
10.Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
ELIDA - Mielec
Cyrybał Wiktor
Oręczak Kamila
Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA - Mielec0 010
11.Plezia Ksawery
Kieć Roksana
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Kieć Roksana
Plezia KsaweryKieć RoksanaKLASA - Tarnów0 011
12.Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
KLASA - Tarnów
Kamiński Sebastian
Barnaś Anna
Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA - Tarnów0 012
13.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków0, 0 0, 012

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz MariaZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Borek ZofiaBorek ZofiaELIDA - Mielec0 02
3.CIECIŃSKA OLGA
LATINO - Żabno
CIECIŃSKA OLGACIECIŃSKA OLGALATINO - Żabno1 13

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Landa Aleksander
Nowak Klara
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Nowak Klara
Landa AleksanderNowak KlaraGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 02
3.Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg10 103

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Indyka Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Indyka ZuzannaIndyka ZuzannaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukowska MalwinaBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 Bukowska Malwina - D (+1)17Bukowska Malwina - D3
4.Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozioł LenaKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg0 04
5.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 06

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 14:45, próba parkietu 14:30 - 15:00, start: 15:15

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)122
3.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów4 (+1)143
4.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów0 04
5.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
LATINO - Żabno
Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATINO - Żabno1 16

12-13 (Junior 1) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1
2.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2

12-13 (Junior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów1
2.Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna MariaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów D (+1)1D1
2.Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Wójtowicz Julia
Kurczab KamilWójtowicz JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
Borysov VladyslavBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów5, 5 (+1)15, 53
4.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec2 24
5.Mikos Błażej
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Habel Anna
Mikos BłażejHabel AnnaKLASA - Tarnów3 35
6.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów0 06
7.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 07

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)152
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków7 73
4.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków0 04
5.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków1 15

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)122
3.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Noga Mateusz
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Czyrny Zuzanna
Noga MateuszCzyrny ZuzannaGALA - Mielec5 (+1)154
5.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków6 65
6.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków0 06
7.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów3 37
8.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 08

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno7 (+1)171
2.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+1)192
3.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość1 (+1)114
5.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno0 05
6.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 07
8.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 08
9.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów0 09

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno5 (+1)151
2.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+1)192
3.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)133
4.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)154
5.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Ludwig Filip
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Borek Eliza
Ludwig FilipBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 07
8.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno0 08
9.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 09

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:15, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chruściel Mateusz
Czaja Julia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Czaja Julia
Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Kalisz Krzysztof
Mierzwa Kinga
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kalisz Krzysztof
Mierzwa Kinga
Kalisz KrzysztofMierzwa KingaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg D (+1)1D1
2.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)162
3.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 23
4.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno3 34
5.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków6 (+1)161
2.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg5 53
4.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno3 34
5.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 24
5.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno5 55
6.Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Dobosz Bartłomiej
Tompalska Dominika
Dobosz BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków0 06
7.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 17

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
Nowak BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków1 (+1)111
2.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno C (+1)1C3
4.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków4 44
5.Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA - Tarnów0 05
6.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 26
7.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów1 17

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała B (+1)1B1
2.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)142
3.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński MateuszGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)134
5.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)125
6.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 16
7.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno0 07
8.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 07
9.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 09
10.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów6 (+1)162
3.Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
Skoczek MateuszJodłowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)183
4.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)164
5.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów1 (+1)115
6.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin6 67
8.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 08
9.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 010
11.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kosteczko Iga
Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO - Rybnik11 (+1)1111
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów3 (+1)132
3.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno6 (+1)163
4.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
ELITA - Kraków
Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
Zaręba JakubChłopek GabrielaELITA - Kraków6 (+1)165
6.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 26
7.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin1 17
8.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów4 47
9.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów6 69
10.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 010
11.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Kołodziej Marta
Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno12 (+1)1121
2.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)133
4.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów9 (+1)194
5.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów1 17
8.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 08
9.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów1 19