Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD

2022-09-25 Ożarów Mazowiecki, POLISH CLUB - Warszawa


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany w godzinach rejestracji

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Do 9 (Do 9) G KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawicka Gemma
Polish Club
(Warszawa)
Stawicka GemmaStawicka GemmaPolish Club
(Warszawa)
1
2.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź4 (+1)142

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

ONLY POLISH COUPLES
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Lesiak Tymon
Wąsik Aniela
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Wąsik Aniela
Lesiak TymonWąsik AnielaDCS BRWINÓW
2.Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg PiotrPerzyna MartaDCS BRWINÓW

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batrachenko Eva
Polish Club
(Warszawa)
Batrachenko EvaBatrachenko EvaPolish Club
(Warszawa)
1
2.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź1 (+1)112

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

ONLY POLISH DANCERS
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW
2.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Badenco Carina
Millenium
(Mołdawia)
Badenco CarinaBadenco CarinaMillenium
(Mołdawia)
1
2.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź13 Wachowicz Jan - G (+2)213Wachowicz Jan - G1
3.Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Grabowska WiktoriaGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW1 (+1)112
4.Prokopets Mariia
Champion Dance Team
(Ukraina)
Prokopets MariiaProkopets MariiaChampion Dance Team
(Ukraina)
2

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź8 (+2)281
2.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź9 (+2)291
3.Smolińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Smolińska ZuzannaSmolińska ZuzannaWIKA - Olsztyn8 (+1)182
4.Pets Veronika
Dance Dream
(Ukraina)
Pets VeronikaPets VeronikaDance Dream
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
Muchowski SzymonKopystyńska KorneliaRS - WARSZAWA1 (+1)111
2.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)122
3.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 13
4.Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Dance Dream
(Ukraina)
Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Silveistruk ViktorOnyshchenko LianaDance Dream
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Champion Dance Team
(Ukraina)
Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Prodanchuk BogdanZalizniuk KarinaChampion Dance Team
(Ukraina)
1
2.Savka Tymofii
Grygorashchuk Millia
Champion Dance Team
(Ukraina)
Savka Tymofii
Grygorashchuk Millia
Savka TymofiiGrygorashchuk MilliaChampion Dance Team
(Ukraina)
1
3.Shyrokorad Kirill
Prokopets Mariia
Champion Dance Team
(Ukraina)
Shyrokorad Kirill
Prokopets Mariia
Shyrokorad KirillProkopets MariiaChampion Dance Team
(Ukraina)
1
4.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków G (+1)1G2
5.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk5 (+1)152
6.MARYNOV YEHOR
Chmyga Aleksandra
Dance Dream
(Ukraina)
MARYNOV YEHOR
Chmyga Aleksandra
MARYNOV YEHORChmyga AleksandraDance Dream
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków7 (+2)271
2.Savka Tymofii
Grygorashchuk Millia
Champion Dance Team
(Ukraina)
Savka Tymofii
Grygorashchuk Millia
Savka TymofiiGrygorashchuk MilliaChampion Dance Team
(Ukraina)
1
3.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)282
4.Zygel Karol
Pańkowska Julia
START
(PŁOŃSK)
Zygel Karol
Pańkowska Julia
Zygel KarolPańkowska JuliaSTART
(PŁOŃSK)
2
5.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków3 (+1)133
6.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków2 (+1)123
7.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa11 (+1)1113
8.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papikian Mark
Papikian Nikol
K.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolK.I.T. DANCETEAM
(Ukraina)
1
2.Fetsek Anton
Savka Zlata
Champion Dance Team
(Ukraina)
Fetsek Anton
Savka Zlata
Fetsek AntonSavka ZlataChampion Dance Team
(Ukraina)
2
3.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź2 (+1)123
4.Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Champion Dance Team
(Ukraina)
Prodanchuk Bogdan
Zalizniuk Karina
Prodanchuk BogdanZalizniuk KarinaChampion Dance Team
(Ukraina)
4
5.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+1)125
6.PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
Dance Dream
(Ukraina)
PLUKCHY KYRYLO
Chufarlicheva Amieliia
PLUKCHY KYRYLOChufarlicheva AmieliiaDance Dream
(Ukraina)
7.Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Dance Dream
(Ukraina)
Pleshu Artem
 Chmyga Mariam
Pleshu Artem Chmyga MariamDance Dream
(Ukraina)

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Psaltirov Elena
Polish Club
(Warszawa)
Psaltirov ElenaPsaltirov ElenaPolish Club
(Warszawa)
1
2.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

ONLY POLISH DANCERS
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chudek Patrycja
Fast- Step Warszawa
Chudek PatrycjaChudek PatrycjaFast- Step Warszawa
2.Ciesielska Zofia
Fast- Step Warszawa
Ciesielska ZofiaCiesielska ZofiaFast- Step Warszawa

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

ONLY POLISH DANCERS
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Podgórska Patrycja
Fast- Step Warszawa
Podgórska PatrycjaPodgórska PatrycjaFast- Step Warszawa
2.Sawicka Alicja
Fast- Step Warszawa
Sawicka AlicjaSawicka AlicjaFast- Step Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:15, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

KATEGORIE PRO-AM


 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)111
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 02

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)111
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 02

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 18

UNDER 16 BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Khudyakov Oleksii
Kiselova Mariia
Ukrainian Dancing Stars
(Ukraina)
Khudyakov Oleksii
Kiselova Mariia
Khudyakov OleksiiKiselova MariiaUkrainian Dancing Stars
(Ukraina)
1
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02232
3.Kostenko Oleksandr
Ierofieieva Sofiya
Sparta
(Ukraina)
Kostenko Oleksandr
Ierofieieva Sofiya
Kostenko OleksandrIerofieieva SofiyaSparta
(Ukraina)
3
4.Sviachenyi Volodymyr
Borush Sofiia
Diamond
(Ukraina)
Sviachenyi Volodymyr
Borush Sofiia
Sviachenyi VolodymyrBorush SofiiaDiamond
(Ukraina)
4
5.Sadikov Nazar
Synenko Olena
Sparta
(Ukraina)
Sadikov Nazar
Synenko Olena
Sadikov NazarSynenko OlenaSparta
(Ukraina)
5
6.Mazurenko Anton
Komarenko Diana
Sky Dance
(Ukraina)
Mazurenko Anton
Komarenko Diana
Mazurenko AntonKomarenko DianaSky Dance
(Ukraina)
6
7.Averianov Arsenii
Rotar Yevheniia
-
(Ukraina)
Averianov Arsenii
Rotar Yevheniia
Averianov ArseniiRotar Yevheniia-
(Ukraina)
7
8.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 18
9.Chynchyk Mykhailo
Khorostkivska Kvitoslava
Ukrainian Dancing Stars
(Ukraina)
Chynchyk Mykhailo
Khorostkivska Kvitoslava
Chynchyk MykhailoKhorostkivska KvitoslavaUkrainian Dancing Stars
(Ukraina)
9
10.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 410190
11.HOMZIKOV YEVHENII
SYNYTSYNA YELYZAVETA
RITM
(Ukraina)
HOMZIKOV YEVHENII
SYNYTSYNA YELYZAVETA
HOMZIKOV YEVHENIISYNYTSYNA YELYZAVETARITM
(Ukraina)
11
12.Onyskiv Ihor
Kushlyk Sofiia
IDS
(Ukraina)
Onyskiv Ihor
Kushlyk Sofiia
Onyskiv IhorKushlyk SofiiaIDS
(Ukraina)
12
13.Rapatskyi Maksym
Kryvun Arina
Grande
(Ukraina)
Rapatskyi Maksym
Kryvun Arina
Rapatskyi MaksymKryvun ArinaGrande
(Ukraina)
13
14.Derezin Andriy
Mazaeva Diana
Olimp
(Ukraina)
Derezin Andriy
Mazaeva Diana
Derezin AndriyMazaeva DianaOlimp
(Ukraina)
14
15.Misiura Maksym
Danyltsiv Sofiia
IDS
(Ukraina)
Misiura Maksym
Danyltsiv Sofiia
Misiura MaksymDanyltsiv SofiiaIDS
(Ukraina)
15
16.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa
17.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa
18.Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Dance Dream
(Ukraina)
Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Silveistruk ViktorOnyshchenko LianaDance Dream
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 27

UNDER 16 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01234
2.Jensen Matvii
Honymovych Anisiia
Imperia
(Ukraina)
Jensen Matvii
Honymovych Anisiia
Jensen MatviiHonymovych AnisiiaImperia
(Ukraina)
2
3.Parkhomenko Nikita
Khukalenko Viktoriia
Inter_Dance_Kiev
(Ukraina)
Parkhomenko Nikita
Khukalenko Viktoriia
Parkhomenko NikitaKhukalenko ViktoriiaInter_Dance_Kiev
(Ukraina)
3
4.Boiarchuk Roman
Tsekit Solomiia
IDS
(Ukraina)
Boiarchuk Roman
Tsekit Solomiia
Boiarchuk RomanTsekit SolomiiaIDS
(Ukraina)
4
5.Voskalo Liubomyr
Solovei Mariia
IDS
(Ukraina)
Voskalo Liubomyr
Solovei Mariia
Voskalo LiubomyrSolovei MariiaIDS
(Ukraina)
5
6.CHORNOLUTSKYI ARSENII
KRAVCHENKO-SKALOZUB KARYNA
NO CLUB
(Ukraina)
CHORNOLUTSKYI ARSENII
KRAVCHENKO-SKALOZUB KARYNA
CHORNOLUTSKYI ARSENIIKRAVCHENKO-SKALOZUB KARYNANO CLUB
(Ukraina)
6
7.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 07192
8.Hrytskevych Vadym
Pogrebniak Khrystyna
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Hrytskevych Vadym
Pogrebniak Khrystyna
Hrytskevych VadymPogrebniak KhrystynaUkrDanceTeam
(Ukraina)
8
9.Paliura Yehor
Mykhailenko Mariia
Inter Dance
(Ukraina)
Paliura Yehor
Mykhailenko Mariia
Paliura YehorMykhailenko MariiaInter Dance
(Ukraina)
9
10.Turchyn Kostiantyn
Solodovnikova Mariia
Respect Dance Hall - Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Turchyn Kostiantyn
Solodovnikova Mariia
Turchyn KostiantynSolodovnikova MariiaRespect Dance Hall - Lviv Dance Academy
(Ukraina)
10
11.Vygovskyi Nazar
Antipova Kateryna
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Vygovskyi Nazar
Antipova Kateryna
Vygovskyi NazarAntipova KaterynaDance Innovation Team
(Ukraina)
11
12.Petrenko Vadym
Kushniryk Olesia
Grande
(Ukraina)
Petrenko Vadym
Kushniryk Olesia
Petrenko VadymKushniryk OlesiaGrande
(Ukraina)
12
13.Tyshchenko Andrii
Diakiv Kira
IDS
(Ukraina)
Tyshchenko Andrii
Diakiv Kira
Tyshchenko AndriiDiakiv KiraIDS
(Ukraina)
13
14.Shehynskyy Arseniy
Boitsova Polina
Lviv Dance Academy
(Ukraina)
Shehynskyy Arseniy
Boitsova Polina
Shehynskyy ArseniyBoitsova PolinaLviv Dance Academy
(Ukraina)
14
15.Bazarchin de Oliveira Misha
Bazarnyk Tetiana
Imperia Dance Club
(Ukraina)
Bazarchin de Oliveira Misha
Bazarnyk Tetiana
Bazarchin de Oliveira MishaBazarnyk TetianaImperia Dance Club
(Ukraina)
15
16.Derezin Andriy
Mazaeva Diana
Olimp
(Ukraina)
Derezin Andriy
Mazaeva Diana
Derezin AndriyMazaeva DianaOlimp
(Ukraina)
16
17.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 117
18.Popleta Vladyslav
Popovetska Anastasiia
Champion Dance Team
(Ukraina)
Popleta Vladyslav
Popovetska Anastasiia
Popleta VladyslavPopovetska AnastasiiaChampion Dance Team
(Ukraina)
18
19.Osadtsa Denys
Shchur Khrystyna
Grande
(Ukraina)
Osadtsa Denys
Shchur Khrystyna
Osadtsa DenysShchur KhrystynaGrande
(Ukraina)
19
20.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin4 420150
21.Sakharov Nikita
Yusifli Leila
No Club
(Ukraina)
Sakharov Nikita
Yusifli Leila
Sakharov NikitaYusifli LeilaNo Club
(Ukraina)
21
22.Baskevych Oleksii
Vakaliuk Dariia
Champion dance Team
(Ukraina)
Baskevych Oleksii
Vakaliuk Dariia
Baskevych OleksiiVakaliuk DariiaChampion dance Team
(Ukraina)
22
23.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa
24.Arendt Malik
Vysochanska Yeva
UkrDanceTeam
(Niemcy)
Arendt Malik
Vysochanska Yeva
Arendt MalikVysochanska YevaUkrDanceTeam
(Niemcy)
25.Bielievtsov Stepan
Lisna Mariia
Imperia
(Ukraina)
Bielievtsov Stepan
Lisna Mariia
Bielievtsov StepanLisna MariiaImperia
(Ukraina)
26.Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Premier Dance Studio
(Ukraina)
Shlyakhov Oleg
Bondarenko Albina
Shlyakhov OlegBondarenko AlbinaPremier Dance Studio
(Ukraina)
27.Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Dance Dream
(Ukraina)
Silveistruk Viktor
Onyshchenko Liana
Silveistruk ViktorOnyshchenko LianaDance Dream
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Grand Prix Polski 5

UNDER 19 combination 10 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 51236
2.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 02194
3.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin9 93152
4.Vdovin Valerii
Belocurenco Ecaterina
Millenium
(Mołdawia)
Vdovin Valerii
Belocurenco Ecaterina
Vdovin ValeriiBelocurenco EcaterinaMillenium
(Mołdawia)
4
5.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 05130

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 17

UNDER 21 BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Sparta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Rodin DmytroSynenko KaterynaSparta
(Ukraina)
1
2.Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Sparta
(Ukraina)
Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Tereshchenko OlehToshchakova AllaSparta
(Ukraina)
2
3.Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Sparta
(Ukraina)
Samsonov Kirill
Nazarenko Evgenia
Samsonov KirillNazarenko EvgeniaSparta
(Ukraina)
3
4.Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna

(England)
Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna
Bokii MykhailoTymczyszyn Ivanna
(England)
4
5.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 05249
6.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 06207
7.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 07165
8.Danylo Kifa
Nemyro Polina
Sparta
(Ukraina)
Danylo Kifa
Nemyro Polina
Danylo KifaNemyro PolinaSparta
(Ukraina)
8
9.Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Sparta
(Ukraina)
Chen Riccardo
Szymczak Natalia
Chen RiccardoSzymczak NataliaSparta
(Ukraina)
9
10.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 010143
11.Kryklyvyi Stanislav
Omelchenko Anastasiia
Respect Dance Hall
(Ukraina)
Kryklyvyi Stanislav
Omelchenko Anastasiia
Kryklyvyi StanislavOmelchenko AnastasiiaRespect Dance Hall
(Ukraina)
11
12.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 012131
13.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
MDANCE - Przemyśl
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE - Przemyśl0 013119
14.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 014107
15.Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
LSK
(Norwegia)
Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
Thoresen Lauritz BlichfeldtOstrowska PolaLSK
(Norwegia)
15
16.Dramaretchii Iurii
Turceaninova Maria
Millenium
(Mołdawia)
Dramaretchii Iurii
Turceaninova Maria
Dramaretchii IuriiTurceaninova MariaMillenium
(Mołdawia)
16
17.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 51795

19+ (Powyżej 18) Open LA Rising Stars 16

RISING STARS ADULTS LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01
2.Iodice Matteo
Cosenza Manuela

(ITALY)
Iodice Matteo
Cosenza Manuela
Iodice MatteoCosenza Manuela
(ITALY)
2
3.Girolamo Cavallo
Spada Simona

(Italy)
Girolamo Cavallo
Spada Simona
Girolamo CavalloSpada Simona
(Italy)
3
4.DUBENCHUK TIMOFEY
KALIEVA ANASTASIA 
Dream Dance
(Ukraina)
DUBENCHUK TIMOFEY
KALIEVA ANASTASIA 
DUBENCHUK TIMOFEYKALIEVA ANASTASIA Dream Dance
(Ukraina)
4
5.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Szucs David
Turkevics Bogdana
Szabolcs DSE
(Węgry)
Szucs David
Turkevics Bogdana
Szucs DavidTurkevics BogdanaSzabolcs DSE
(Węgry)
7
8.Główka Tomasz
Toczek Paulina
POLISH CLUB - Warszawa
Główka Tomasz
Toczek Paulina
Główka TomaszToczek PaulinaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Grzywaczewski Wiktor
Cabańska Izabela Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Grzywaczewski Wiktor
Cabańska Izabela Katarzyna
Grzywaczewski WiktorCabańska Izabela KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa1 19
10.Polański Bartosz
Sojska Karolina
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Sojska Karolina
Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA - Wrocław0 09
11.Dmytro Robu
Pleshu Yelyzaveta
Dream Dance
(Ukraina)
Dmytro Robu
Pleshu Yelyzaveta
Dmytro RobuPleshu YelyzavetaDream Dance
(Ukraina)
11
12.Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków0 011
13.Antir Liviu
Levitcaia Daria
Millenium
(Mołdawia)
Antir Liviu
Levitcaia Daria
Antir LiviuLevitcaia DariaMillenium
(Mołdawia)
13
14.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa4 414
15.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 315
16.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice4 416

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 17

ADULTS BALLROOM OPEN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01257
2.Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Sparta
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Synenko Kateryna
Rodin DmytroSynenko KaterynaSparta
(Ukraina)
2
3.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 23215
4.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 04173
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 05151
6.Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Sparta
(Ukraina)
Tereshchenko Oleh
Toshchakova Alla
Tereshchenko OlehToshchakova AllaSparta
(Ukraina)
6
7.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 27139
8.Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna

(England)
Bokii Mykhailo
Tymczyszyn Ivanna
Bokii MykhailoTymczyszyn Ivanna
(England)
8
9.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 89127
10.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 010115
11.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno0 011103
12.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 01291
13.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 01379
14.Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
LSK
(Norwegia)
Thoresen Lauritz Blichfeldt
Ostrowska Pola
Thoresen Lauritz BlichfeldtOstrowska PolaLSK
(Norwegia)
14
15.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków4 41565
16.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11565
17.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 4, start: 19:00

KONTYNUACJA TURNIEJÓW KATEGORII Z BLOKU 3: UNDER 16, UNDER 19, UNDER 21, ADULTS RISING STARS, ADULTS OPEN